Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vědma
20.10.
nadpřirozené schopnosti

Máte šestý smysl? Odpovězte si na pět jednoduchých otázek

Máte někdy divný pocit nebo tušení ohledně nějaké věci a nakonec se ukáže, že jste měli pravdu? Stalo se vám, že jste ve spaní měli vidění, které se nakonec skutečně odehrálo? Možná máte nadpřirozené schopnosti! A nejste v tom zdaleka sami.

Oko
aktualizováno 12.10.
vidíte dobře?

Lidé stále častěji nepoznají barvy! Nejste i vy barvoslepí? TEST

Na druhý čtvrtek v říjnu každoročně připadá Světový den zraku. Má upozorňovat na problémy spojené s vadami očí. Vidíte dobře? Připravili jsme pro vás dva testy.

Test zraku
12.08.
otestujte se!

TESTY ZRAKU: Vyzkoušejte svoje oči, jak dobře vidíte!

Až polovina českých řidičů špatně vidí a každý pětadvacátý by kvůli problému se zrakem řídit vůbec neměl. Tyto alarmující údaje vyplynuly z průzkumu, které provedlo ministerstvo dopravy ve spolupráci s dopravními experty a optiky. I proto přináší portál TN.cz několik testů, které vám pomohou odhalit, jestli nepotřebujete brýle!

Prásk.tv píše:

alkohol
čtěte o tématu vidění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Řidička
aktualizováno 06.11.
Oční vady

Šokující zjistění: Polovina řidičů špatně vidí a nic s tím nedělá!

Na českých silnicích začíná jít o život. Nejnovější průzkumy totiž ukázaly, že každý druhý řidič špatně vidí a každý dvacátý pátý by kvůli problémům se zrakem vůbec neměl řídit. Alarmující je i to, že spousta řidičů ani neví, že má nějaké problémy se zrakem. A tak s tím nic nedělají a stále jich přibývá.

Test zraku
aktualizováno 04.10.
Jak vidíte?

VELKÝ TEST ZRAKU: Vyzkoušejte si, kolik skrytých obrázků najdete

Najdete obrázek skrytý v barveném kruhu? Tento jednoduchý kvíz vyvolal velkou odezvu na webu Playbuzz.com. I ti, kteří mají perfektní zrak, mají s některými úkoly v rébusu velký problém. A jak jste si vedli vy?

Řidička
aktualizováno 13.04.
test zraku

Šokující čísla: Tisíce řidičů špatně vidí! Jak jste na tom vy? TEST

Stav zraku je jedním z nejdůležitějších faktorů, který ovlivňuje chování řidičů za volantem. Počet řidičů, kteří špatně vidí, přitom rok od roku roste a co je nejhorší, někteří si špatný stav svého zraku ani neuvědomují.