Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rozkrok
13.01.
Vážné zranění

Grázlové znásilnili ženu před jejím synem! Jednoho kousla do penisu

Těhotná žena z JAR si s pětiletým synem vyšla na procházku, zpět do města stopovala. Když ale nastoupila ke dvěma mužům do auta, namířili na ni zbraň a brutálně ji znásilnili. Žena se ale bránila a jednoho z nich kousla do penisu. Díky tomu by ho teď mohla policie odhalit.

Seniorka se bránila nožem
aktualizováno 18.11.
Děsivá nejistota

Seniorka v září zabila zloděje. Stále neví, jestli půjde k soudu!

Šedesátisedmiletá žena, která v polovině září ubodala muže, který se jí vloupal do domu, stále čeká na verdikt policie. Seniorka se bála o život a tvrdí, že se jen bránila. Policie případ ale stále vyšetřuje a zjišťuje, zda její sebeobrana byla adekvátní.

Evropští lídři zahájí přípravy k brexitu
20.10.
Summit EU

Sobotka naposledy v Bruselu? Lídři EU řešili migraci i brexit

V Bruselu se sešli evropští lídři ke společnému jednání o problémech migrace, obrany, bezpečnosti a také tzv. brexitu. Na nejspíš poslední cestu na summit Evropské unie zamířil také český premiér Bohuslav Sobotka.

Prásk.tv píše:

David Pugh - 1
čtěte o tématu obrana na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Muslimská bojovnice
08.10.
Nevídaný krok

ISIS slábne, do války povolal i ženy! Dosud to měly zakázané

Islámský stát ztrácí území, a tak se uchyluje k dosud nevídaným krokům. Do boje teď džihádisté prostřednictvím svých novin povolali také ženy. Ty by se měly "připravit bránit svou víru a obětovat se pro Alláha".

Kladivo
27.09.
Otřesná kauza

Hoch bránil mladší sestru před otčímem, muž ho ubil kladivem!

Osmiletý chlapec zemřel poté, co se snažil svou o rok mladší sestřičku bránit před otčímem, který chtěl dívenku sexuálně zneužít. Muž totiž popadl kladivo a hocha s ním začal mlátit.

Bývalý strážník kvůli smrti mladíka opět před soudem
aktualizováno 28.08.
soudní proces

Strážník zastřelil v Přerově muže, u soudu vyváznul s podmínkou

Před krajským soudem v Olomouci stanul bývalý strážník městské policie v Přerově. Ten měl podle obžaloby před dvěma lety zastřelit při služebním zákroku mladíka. Proti dřívějšímu rozsudku okresního soudu, který ho poslal na dva roky do vězení, se odvolala žalobkyně i strážník. Místo dvouletého vězení za usmrcení z nedbalosti dostal Fryč u krajského soudu podmíněný trest v délce dvou let a šesti měsíců se čtyřletou zkušební dobou.

Pandur
aktualizováno 04.08.
Obří zakázky

Nákup vojenské techniky za miliardy: Nesedí to, varují kritici

Nákup vojenské techniky za desítky miliard korun pro českou armádu není úplně v pořádku. To tvrdí organizace Tranparency international. Způsob zadávání veřejných zakázek by podle ní měl být daleko průhlednější. Chybí prý veřejná kontrola.

Mimozemšťani - ilustrační foto
03.08.
Bijec mimozemšťanů

NASA hledá "strážce Země" před mimozemšťany. Nabízí obří plat!

Vesmírná agentura NASA uveřejnila náborový inzerát, který je všechno, jen ne obyčejný. Ten, kdo práci získá, se totiž stane planetárním ochranným důstojníkem, který bude Zemi mimo jiné chránit před mimozemšťany.

Houfnice
aktualizováno 24.07.
Souhlas vlády

Armáda nakoupí vybavení za miliardy! Pořídí nové obrněné vozy

Sobotkova vláda se dohodla na největším nákupu zbraní ve svém funkčním období. Odsouhlasila nákup nových obrněných vozů za téměř 10 miliard korun. Novou výbavu dostanou nejen chemici, ale i brigáda rychlého nasazení.

Napadení řidiče - ilustrační
aktualizováno 16.07.
Agresoři v dopravě

Útoků v MHD přibývá, řidiči se proto učí i bojová umění!

Dopravní podniky ve velkých městech řeší, jak ochránit své řidiče. Ti jsou stále častěji terčem agresivních cestujících, výjimkou nejsou ani vážná poranění a týdny trvající léčba. V autobusech a tramvajích tak jezdí policisté a jsou v nich i kamery.