Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Marek Hilšer, Libor Michálek
10.10.
Podivná výzva

Nechte mě vyhrát, tlačí na Hilšera senátor. Dostal zlomek hlasů

Druhé kolo voleb do Senátu začíná za dva dny. Na Praze 2 proti sobě stojí současný senátor Libor Michálek a neúspěšný kandidát na prezidenta Marek Hilšer. Nyní poslal Michálek Hilšerovi opravdu neobvyklý vzkaz.

Svatba - ilustrační
aktualizováno 09.10.
Finanční úřad

Berňák žádá údaje svatebních hostin. Nahání i ty, co slavili doma

Olomoucký finanční úřad zaslal novomanželům výzvy o poskytnutí údajů o jejich svatební hostině. Výzvu však obdrželi i ti, kteří uskutečnili svou hostinu doma. Podle odborníků je postup úřadu nezákonný.

Ministerstvo zemědělství
aktualizováno 28.08.
Podpora obcím

Zoufalý boj se suchem: Úřad rozdá 400 milionů na nové rybníky

Nové rybníky i rekonstrukce a vyčištění starých mají pomoci v boji se suchem. Ministerstvo zemědělství poskytne obcím podporu na výstavbu rybníků, odbahnění nebo jejich rekonstrukci. Stačí vyplnit žádost a splnit dané podmínky. Celková výše podpory bude 400 milionů korun.

Prásk.tv píše:

Ewa Farna
čtěte o tématu výzva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ÚKLID PEVNÝCH PODLAH SNADNO A RYCHLE

Hladká dlažba i plovoucí a dřevěné podlahy vyžadují specifickou péči.

Papež František
27.08.
církevní skandál

Papež měl o obtěžování vědět, arcibiskup ho vyzval k rezignaci

Bývalý vysoce postavený představitel Vatikánu arcibiskup Carlo Maria Vigano vyzval papeže Františka, aby odstoupil z čela katolické církve. Podle něj papež několik let věděl o podezřeních ze sexuálního zneužívání nezletilých bývalým americkým kardinálem Theodorem McCarrickem.

Vodovodní baterie
27.08.
boj proti suchu

Stát rozdělí 800 milionů na čističky a vodovody! Má vaše obec nárok?

Na boj proti suchu přispěje Ministerstvo zemědělství 800 miliony korun. Ty rozdělí mezi obce na vybudování vodovodů, kanalizací, čistíren a úpraven vod nebo na vodojemy. Výzvu vyhlásilo ministerstvo v pondělí.

Závod v pití panáků
25.08.
Šílená výzva

Zvládli byste 30 panáků za minutu? Tento muž ano! VIDEO

Netradiční výzvy se účastnil teprve 20letý Chris z Velké Británie, který na dovolené na řeckém Zakynthosu zvládl vypít 30 panáků tvrdého alkoholu za pouhou minutu - a barový personál samozřejmě nezapomněl celou událost natočit.

Popálená 12letá dívka - 1
22.08.
Nebezpečná výzva

Dívka (12) napodobovala trik z YouTubu. Má popálených 49 % těla

Celá zafačovaná a s vážnými popáleninami na 49 % těla, skončila v nemocnici dvanáctiletá Timiyah Landersová z amerického Detroitu. Dívka spolu s kamarádkami zkoušela napodobit riskantní kousek, který viděla na sociální síti YouTube.

Sběr bukvic a žaludů
20.08.
výzva pro veřejnost

Je málo bukvic a žaludů. Jejich sběrem si můžete přivydělat i vy!

Extrémní letní teploty přitěžují nejen lidem, ale také stromům. Dřeviny dozrávají téměř o měsíc dřív a poškozuje to i listnáče. Právě jejich osivo ale potřebují české a moravské lesy v době klimatické změny nejvíce. Za pomoc při sběru bukvic proto nyní lesníci nabízejí za kilogram až 200 korun.

Dívky řídily metro
aktualizováno 07.08.
skandální zjištění šílená soutěž

Pražské metro za plného provozu řídily dvě dívky, šofér je nechal!

Pražský dopravní podnik řeší pořádný malér. Dvě účastnice závodu LowCost Race, který se dostal do povědomí lidí hlavně kvůli smrti Češky (24) v Rakousku, v rámci plnění jedné z výzev totiž řídily vlak v pražském metru - a to za plného provozu. Ovládat soupravu dívkám umožnil sám šofér, podle podniku jde o hrubé porušení pracovní kázně.

Banana Challenge - 4
23.06.
absurdní sázky

Svět pobláznila nová výzva! Dívky si zkouší zasunout banán do krku

Dámy, už jste si někdy zkoušely strčit banán co nejhlouběji do úst? Teď máte jedinečnou šanci. Pokud vás při tom někdo načape, můžete se vymluvit na sázku. Internetem po celém světě koluje nová výzva.