Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Maddie McCannová
aktualizováno 05.11.
klíčová osoba

Detektivové mají stopu v pátrání po Maddie! Odjeli do Bulharska

Detektivové, kteří pátrají po více než deset let ztracené Maddie, odjeli do Bulharska. Hledají "ženu ve fialovém" – manželku usvědčeného pedofila. Po letech se jim podařila zjistit její identita a nyní i místo možného pobytu.

Uprchlíka v kamionu chytili středočeští policisté
aktualizováno 03.11.
mával na řidiče

Uprchlík se schoval do kamionu. V Česku mu docházel kyslík!

Uprchlíka v kamionu chytili středočeští policisté. Docházel mu kyslík, takže na sebe sám upozornil řidiče. Schovával se v nákladovém prostoru na paletách.

Terminál letiště v Burgasu
aktualizováno 22.08.
Zavřená v transitním prostoru

Turistka po odbavení ztratila doklady, uvízla v Burgasu na letišti

Velkou část dovolené strávila čekáním v transitním prostoru letiště v Burgasu slovenská turistka, která po odbavení na letišti v Košicích ztratila občanský průkaz. Bez dokladu ji nemohou vpustit do země, konzulát jí nový doklad vystavit nemůže a tak musí žena čekat, až přiletí další letadlo s Košic s jejím cestovním pasem.

Prásk.tv píše:

Baba Vanga - 1
čtěte o tématu Bulharsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Plačící holčička - ilustrační foto
28.07.
smíšené hlídky

Česká holčička se ztratila v Bulharsku, našli ji plakat na ulici!

Nasazení českých policistů v Bulharsku se vyplatilo, díky jejich práci se podařilo velmi rychle vypátrat rodinu šestileté holčičky z České republiky, kterou plačící nalezla bulharská občanka. Celou situaci s bulharskými kolegy vyřešili do 25 minut.

České letadlo v Bulharsku sjelo z dráhy
aktualizováno 18.07.
Vysadila hydraulika?

Drama v Bulharsku! České letadlo při přistání sjelo z dráhy

V bulharském Burgasu sjelo při přistání české letadlo z dráhy. V ohrožení bylo dohromady 184 lidí! Naštěstí se nikomu nic nestalo, i přesto bylo letiště uzavřeno. Pilot údajně před havárií hlásil problém s hydraulikou.

Tonoucí žena
aktualizováno 17.07.
Nebezpečné moře

Češky v Bulharsku utopil zpětný proud! Expert: Nebojujte s ním!

Dvě české turistky se podle záchranářů v Bulharsku utopily kvůli spodním proudům. Jde o silné zpětné proudy, které mohou stát život i zdatného plavce. Jak se jim vyhnout a co dělat, když se do "rip currentu" dostanete?

Pláž
aktualizováno 15.07.
Tragédie na dovolené

Konec nadějí! V Bulharsku našli tělo české holčičky (11)!

Záchranáři už pravděpodobně našli tělo jedenáctileté dívky, která se ztratila v Bulharsku. Holčička byla v oblíbeném bulharském letovisku s jednašedesátiletou Češkou. Také ona utonula poté, co se šly společně ve středu večer vykoupat.

Plavčík
15.07.
mohli je zachránit?

Může za smrt žen v Bulharsku plavčík? Odborník řekl, jak to je

Tragická smrt ženy a jedenáctileté holčičky v Bulharsku lidmi otřásla. A všichni se ptají, kdo za jejich smrt vlastně může. Kde v tu dobu byli plavčíci a proč příjezd záchranářů trval tak dlouho? Odborníci se ale shodují na tom, že koupání ve večerních a nočních hodinách je nebezpečné.

Tonoucí žena
aktualizováno 14.07.
tragédie v Bulharsku

Mohli ji zachránit, ale neudělali to, tvrdí svědkyně o utonulé Češce

K obrovské tragédii došlo ve středu večer v bulharském Burgasu. Utopily se tady dvě Češky - jedenáctiletá dívka a její známá, která ji na dovolené hlídala. Rodina utonulé ženy doposud neví, co se vlastně na místě stalo. Svědkyně, která pomáhala se záchranou, se rozpovídala o hororových detailech.

Záchrana tonoucího - ilustrační foto
aktualizováno 13.07.
Tragédie na dovolené

V Bulharsku se utopily dvě turistky z Česka, jedné bylo 11 let!

Velká tragédie se stala ve středu v bulharském Burgasu. V letovisku Slunečné pobřeží se utopily dvě turistky z České republiky. Jednašedesátiletá žena a jedenáctiletá dívka, která s rodinou známou byla na dovolené. Její tělo se ještě nenašlo. Vše ze břehu sledovala o dva roky starší sestra utopené dívky.