Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Utonutí
04.08.
Smutná zpráva

Další tragédie na dovolené: Dva čeští turisté se utopili v Bulharsku

V Bulharsku se ve čtvrtek a v pátek utopili dva čeští turisté. ČTK to dnes sdělila mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová. Pětačtyřicetiletý muž z Ostravy utonul ve čtvrtek poblíž města Lozenec, o 18 let starší turista ze Zlína zemřel u nedalekého Kitenu.

Extrémní počasí
24.07.
Extrémní počasí

Vlna veder může být smrtící! Pozor si dejte i na cestách po Evropě

Extrémní sucha nebo naopak bleskové povodně letos trápí celou Evropu. Proto by si všichni měli dát pozor nejen u nás, ale i na dovolené. Při vysokých teplotách dokonce v některých zemích ani nedoporučují vycházet ven!

Letiště v Pardubicích - 3
aktualizováno 18.07.
Problém s letadlem

Lidé strávili noc na letišti ve Varně. Letadlo Travel Service nepřiletělo

Cestující letu Travel Service z bulharské Varny do polských Katowic strávili noc z úterý na středu na letišti. Na vině byla údajně porucha letounu přepravce. Lidé se domů nedostanou ani dnes.

Prásk.tv píše:

Anife Vyskočilová a Monika Marešová - 1
čtěte o tématu Bulharsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Slunečné pobřeží
03.07.
JAK TAM BUDE?

PŘEDPOVĚĎ NA LÉTO: Vyrážíte do Bulharska? Neprohloupíte!

Bulharsko je jednou z nejoblíbenějších destinací Čechů, kteří dovolenou rádi tráví u moře. Nejenže tady mají krásné pláže a průzračnou vodu, ale je na naše poměry také poměrně levné. Jaké tam bude letos počasí?

Andrej Babiš jedná v Bruselu
17.05.
prohlubování spolupráce

Evropský summit odstartoval, hlavním tématem je migrace

Premiér v demisi Andrej Babiš je už druhým dnem v Sofii, kde začal summit států Evropské unie a zemí západního Balkánu. Hlavním tématem má být evropská migrační politika a prohlubování spolupráce mezi unijními a balkánskými státy.

Andrej Babiš jedná v Bruselu
aktualizováno 17.05.
Summit v Bulharsku

Místo uprchlíků řešili politici v Sofii íránský jaderný program

Výraznou většinu diskuse při středeční společné večeři v bulharské Sofii věnovali prezidenti a premiéři zemí Evropské unie budoucnosti jaderné smlouvy s Íránem. Z atmosféry jednání bylo zřejmé, že zástupci všech členských zemí si dohodu přejí udržet i přesto, že se americký prezident Donald Trump rozhodl ji vypovědět.

Nabouraný autobus v Bulharsku
13.04.
Tragická nehoda

Autobus na bulharské dálnici boural: 10 mrtvých, 20 zraněných

Vážná nehoda zastavila v pátek provoz na bulharské dálnici A1 u města Vakarel nedaleko hlavního města. Autobus z přímořského letoviska Burgasu se srazil s autem, sjel do příkopu a převrátil se na bok. Při nehodě zahynulo 10 cestujících.

Čápy při návratu z Afriky zaskočily kruté mrazy
24.03.
Zvířata v ohrožení

Přimrzlá křídla, zobáky plné ledu. Čápy zaskočily kruté mrazy

Zobáky pokryté ledem a přimrzlá křídla - tak dopadli čápi, kteří se vraceli z Afriky do Evropy, ale zatím doletěli jen do Bulharska. Tam je totiž zaskočily kruté mrazy.

Vražda v Bulharsku
04.01.
postříleli je

Silvestrovský masakr: Během oslav vyvraždili rodinu i se psem

Případ jako z hororu se odehrál na Silvestra na sofijském předměstí Novi Iskar v Bulharsku. Pět členů rodiny a jednoho vlčáka zde kulkou do hlavy usmrtil neznámý pachatel. Těla objevila policie v úterý odpoledne.

Madeleine McCann
aktualizováno 20.11.
dlouhé pátrání

Ztracená Maddie: Detektivové už ví, kdo je žena ve fialovém!

Detektivy, kteří pátrají po více než deset let ztracené Maddie, odvedly poslední stopy do Bulharska. Vyšetřovatelé se snažili odhalit totožnost "ženy ve fialovém", kterou viděla svědkyně u hotelu, ze kterého malá Angličanka zmizela. Už ví, o koho se jedná.