Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrej Babiš jedná v Bruselu
17.05.
prohlubování spolupráce

Evropský summit odstartoval, hlavním tématem je migrace

Premiér v demisi Andrej Babiš je už druhým dnem v Sofii, kde začal summit států Evropské unie a zemí západního Balkánu. Hlavním tématem má být evropská migrační politika a prohlubování spolupráce mezi unijními a balkánskými státy.

Andrej Babiš jedná v Bruselu
aktualizováno 17.05.
Summit v Bulharsku

Místo uprchlíků řešili politici v Sofii íránský jaderný program

Výraznou většinu diskuse při středeční společné večeři v bulharské Sofii věnovali prezidenti a premiéři zemí Evropské unie budoucnosti jaderné smlouvy s Íránem. Z atmosféry jednání bylo zřejmé, že zástupci všech členských zemí si dohodu přejí udržet i přesto, že se americký prezident Donald Trump rozhodl ji vypovědět.

Nabouraný autobus v Bulharsku
13.04.
Tragická nehoda

Autobus na bulharské dálnici boural: 10 mrtvých, 20 zraněných

Vážná nehoda zastavila v pátek provoz na bulharské dálnici A1 u města Vakarel nedaleko hlavního města. Autobus z přímořského letoviska Burgasu se srazil s autem, sjel do příkopu a převrátil se na bok. Při nehodě zahynulo 10 cestujících.

Prásk.tv píše:

Baba Vanga - 4
čtěte o tématu Bulharsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Čápy při návratu z Afriky zaskočily kruté mrazy
24.03.
Zvířata v ohrožení

Přimrzlá křídla, zobáky plné ledu. Čápy zaskočily kruté mrazy

Zobáky pokryté ledem a přimrzlá křídla - tak dopadli čápi, kteří se vraceli z Afriky do Evropy, ale zatím doletěli jen do Bulharska. Tam je totiž zaskočily kruté mrazy.

Vražda v Bulharsku
04.01.
postříleli je

Silvestrovský masakr: Během oslav vyvraždili rodinu i se psem

Případ jako z hororu se odehrál na Silvestra na sofijském předměstí Novi Iskar v Bulharsku. Pět členů rodiny a jednoho vlčáka zde kulkou do hlavy usmrtil neznámý pachatel. Těla objevila policie v úterý odpoledne.

Madeleine McCann
aktualizováno 20.11.
dlouhé pátrání

Ztracená Maddie: Detektivové už ví, kdo je žena ve fialovém!

Detektivy, kteří pátrají po více než deset let ztracené Maddie, odvedly poslední stopy do Bulharska. Vyšetřovatelé se snažili odhalit totožnost "ženy ve fialovém", kterou viděla svědkyně u hotelu, ze kterého malá Angličanka zmizela. Už ví, o koho se jedná.

Maddie McCannová
aktualizováno 05.11.
klíčová osoba

Detektivové mají stopu v pátrání po Maddie! Odjeli do Bulharska

Detektivové, kteří pátrají po více než deset let ztracené Maddie, odjeli do Bulharska. Hledají "ženu ve fialovém" – manželku usvědčeného pedofila. Po letech se jim podařila zjistit její identita a nyní i místo možného pobytu.

Uprchlíka v kamionu chytili středočeští policisté
aktualizováno 03.11.
mával na řidiče

Uprchlík se schoval do kamionu. V Česku mu docházel kyslík!

Uprchlíka v kamionu chytili středočeští policisté. Docházel mu kyslík, takže na sebe sám upozornil řidiče. Schovával se v nákladovém prostoru na paletách.

Terminál letiště v Burgasu
aktualizováno 22.08.
Zavřená v transitním prostoru

Turistka po odbavení ztratila doklady, uvízla v Burgasu na letišti

Velkou část dovolené strávila čekáním v transitním prostoru letiště v Burgasu slovenská turistka, která po odbavení na letišti v Košicích ztratila občanský průkaz. Bez dokladu ji nemohou vpustit do země, konzulát jí nový doklad vystavit nemůže a tak musí žena čekat, až přiletí další letadlo s Košic s jejím cestovním pasem.

Plačící holčička - ilustrační foto
28.07.
smíšené hlídky

Česká holčička se ztratila v Bulharsku, našli ji plakat na ulici!

Nasazení českých policistů v Bulharsku se vyplatilo, díky jejich práci se podařilo velmi rychle vypátrat rodinu šestileté holčičky z České republiky, kterou plačící nalezla bulharská občanka. Celou situaci s bulharskými kolegy vyřešili do 25 minut.