Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

last minute

Itálie za tři a půl tisíce! Cestovky nabízí výhodné last minute zájezdy

Chystáte se na dovolenou a ještě nemáte vybráno? Nemusíte zoufat, protože cestovní kanceláře stále nabízí celou řadu zájezdů a nyní nastala doba, kdy se dá pořídit last minute zájezd do luxusních středisek i za několik tisíc.

Tankování
Aktualizováno 23.6. 2017 21:44
dopravní komplikace

Cesta na dovolenou: Kde tankovat a kde čekat kolonu? PŘEHLED

Pokud se o tomto víkendu chystáte vyrazit autem k moři, obrňte se trpělivostí. Na mnoha místech startují letní prázdniny a dá se tak očekávat výrazné zdržení. Na možné komplikace upozorňují odborníci z Ústředního automotoklubu.

na co se připravit?

Velká předpověď numeroložky na léto: Prázdniny plné zvratů a snů!

Letošní léto bude plné zvratů a nových začátků. Jak poznamenala známá numeroložka Lenka Lippertová Suchardová, měli byste si dopřát chvíle odpočinku a mít neustále oči otevřené. Léto nabídne mnoho nových příležitostí.

Prásk.tv píše:

Poslední Ordinace v sezóně - 1
čtěte o tématu prázdniny na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Konec klasických autobazarů – v Plzni se otevírá obří obchodní centrum s ojetými vozy

Obchod s ojetými automobily v České republice prochází v posledních letech výraznými proměnami.

Ondřej Špalek
Aktualizováno 19.6. 2017 23:57
seriál TV Nova

Kudy jet do Chorvatska? Otestovali jsme cestu přes tunely

Dneškem startuje seriál o tom, co letos v létě můžete čekat při návštěvě Chorvatska. Štáb televize Nova vyrazil do letoviska Zadar v severní Dalmácii, do jehož okolí zamíří tisíce českých turistů. Zjišťoval, jaké jsou ceny jídla, ubytování i jak jsou čisté pláže.

lodím vjezd zakázán

Dobrá zpráva! Přibude u nás míst na koupání, kam nemohou lodě

Policie na letní měsíce chystá rozsáhlé kontroly, při kterých se zaměří na vodní plochy v Česku. Podobné kontroly se poprvé konaly v loňském roce, kdy policisté prověřili 435 lodí, u každé třinácté byly závady. Padly pokuty za 30 tisíc korun. Letos se také rozšíří plochy určené pouze pro plavce, kam lodě nesmějí vplout.

podzimní ordinace

Prozrazeno z nových dílů! Toto se v Ordinaci stane po prázdninách

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 si dává letní pauzu. Na zbrusu nové díly se můžete těšit zase po prázdninách. Už nyní vám ale prozradíme, co se bude na podzim dít.

počasí na dovolené

Na Slovensko míří stále víc Čechů! Jak tam bude v létě? PŘEDPOVĚĎ

Pokud Češi nevyrazí o prázdninách k moři, jejich nejčastějším zahraničním cílem je Slovensko. V roce 2015 dokonce v návštěvnosti předstihlo i dlouholetého krále Chorvatsko. Jaké tam letos bude počasí?

Levná dovolená
Aktualizováno 8.6. 2017 06:23
pobyt za pár stovek

Nemáte peníze na dovolenou? Tohle jsou nejlevnější zájezdy

Ne každý si může dovolit zaplatit luxusní all inclusive pobyt za desítky tisíc. Parádní dovolenou si ale můžete užít i za pár stovek. Stačí si umět vybrat.

počasí na dovolené

V létě bude v Řecku nádherně! PŘEDPOVĚĎ NA PRÁZDNINY

Plánujete letos dovolenou v Řecku? Pak vás jistě zajímá, kdy tam bude nejhezčí počasí. Přinášíme vám předpověď na následující tři měsíce.

nabídka po krajích

Letní tábory se rychle plní, tady najdete poslední místa! PŘEHLED

Už jen necelý měsíc zbývá do chvíle, kdy školákům začnou letní prázdniny. Máte tudíž posledních pár dní na to, vybrat jim letní tábor. Míst navíc rychle ubývá.