Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vedení poslanecké sněmovny
13.07.
kam jedou?

Poslanci odjeli na prázdniny! Schvalovat zákony budou až v září

Po téměř devítiměsíčním vyjednávání o nové vládě začaly poslancům prázdniny. A zřejmě se jich nemohli dočkat, protože už začátkem týdne si odhlasovali, že volno budou mít už o něco dříve. Některé jednací body, které měli původně na programu dnes, tak byly odloženy až na září.

Vedení poslanecké sněmovny
10.07.
Prázdniny pro politiky

Poslanci si odhlasovali předčasné volno! Čekají je i tučné výplaty

Poslanci si na dnešní schůzi odhlasovali předčasné prázdniny. Informoval o tom předseda Pirátů Ivan Bartoš na svém facebooku. Schůze by měla pokračovat zítra jednáním o důvěře vlády, pak se ale poslanci vydají na prázdniny.

Zeman na člunu - 6
aktualizováno 04.07.
dovolená poslanců

Volno jsme potřebovali, tvrdí politici. Vyrazili na festival i kánoe

Se začátkem prázdnin vyrazili na dovolené i naši politici. Ale jejich cílové destinace jsou různé. Někdo dává přednost moři, někdo jen Česku, na jednom se však shodli všichni - volno už prý potřebovali.

Prásk.tv píše:

Zimní slunovrat
čtěte o tématu prázdniny na Prásk.tv
Úraz dítěte
aktualizováno 29.06.
jak jim předcházet?

Úrazy dětí v létě? S třískou raději k lékaři, krvácení zvládnete i sami

Dnešním dnem začaly dětem letní prázdniny a tím i období, kdy dochází k největšímu množství úrazů. Každoročně musí v létě k lékaři každé páté dítě. Se kterými úrazy si poradíte sami a které by měl ošetřit odborník?

Vysvědčení
aktualizováno 29.06.
začátek prázdnin

Děti dostaly vysvědčení i přes rok zabavené věci, včetně pistolí

Dnes je poslední školní den, což znamená, že dětem začínají prázdniny. Ráno si ale ještě přišli pro vysvědčení a jako tradičně z něj měli největší radost prvňáčci.

Kolona na dálnici
29.06.
zasekané silnice a dálnice

Připravte se na peklo na silnicích! Evropě začínají prázdniny!

Pozor! Konec školního roku a začátek prázdnin způsobí už od tohoto víkendu značné komplikace na cestách. Je dobré se tedy obrnit trpělivostí a hlavně sledovat pozorně kudy jet.

Cindie Allen-Stewart
28.06.
zázraky na počkání

Matka našla lék na spáleniny od slunce, zahojí je za 30 minut!

Američanka z Texasu ukázala zaručený recept na spáleniny! Místo babských rad a krémů přišla na neuvěřitelnou věc, která vám do několika minut zabere.

Stávka lékařů v Chorvatsku
aktualizováno 26.06.
lékaři se bouří

Češi na dovolené v ohrožení? V Chorvatsku stávkují lékaři!

Lékaři po celém Chorvatsku se rozhodli stávkovat. Vybrali si začátek prázdnin, kdy očekávají největší nával turistů. Oblíbená destinace Čechů, tak bude mít díky stávce a možným protestům omezenou lékařskou péči!

Dovolená v Chorvatsku
17.06.
Prodloužené prázdniny

Školní lavice zejí prázdnotou, řada rodin odjela k moři dřív!

Konec školního roku bude oficiálně až za dva týdny, přesto pro tisíce žáků po celé republice už skončil. A to pro ty, jejichž rodiče využili možnosti předsezónních levnějších letenek a pobytů. Celé rodiny tak už teď vyrážejí za exotikou a plnit se začínají i české kempy.

Žralok
16.06.
hrozivé čelisti

Žralok na oblíbené pláži Čechů! Lidé v panice utíkali z moře

Španělsko zase překvapil žralok. Oblíbenou pláž českých a britských turistů na Menorce navštívila obří paryba a vyděsila přihlížející, kteří kvapně vyklidili vodu a pozorovali zvíře z bezpečí souše.