Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Těhotná
07.01.
pochybení lékařu

Lékaři při císaři dítěti rozřízli hlavu. Zemřelo o tři hodiny později

Carson Allen zemřel tři hodiny poté, co se narodil. Během císařského řezu mu lékaři omylem rozřízli hlavu. Vše se odehrálo v Nottinghamu v Anglii v roce 2013. Jeho rodiče až nyní soudně vybojovali od nemocnice kompenzaci. Jejich milovaného syna jim to však nevrátí.

Těhotenské břicho
07.12.
pomazala se její krví

Ženě v osmém měsíci vyřízla dítě z těla a předstírala, že je její

Aline Roberta Fagundesová (38) se vloudila so domu nastávající maminky Gabrielle Barcelos Silvové, které vyřízla dítě z těla a potom ji usmrtila. Poté se pomazala její krví a před lékaři předstírala, že dítě porodila sama.

Těhotná pije alkohol
aktualizováno 23.11.
hrozí jí vězení

Těhotná žena byla namol opilá. Dítě se narodilo se třemi promile!

Namol opilou ženu přivezli minulý týden do nemocnice v polském městě Glowno. O to větší překvapení pro lékaře bylo, že žena byla v 39. týdnu těhotenství. Miminko se narodilo se třemi promile alkoholu v krvi.

Prásk.tv píše:

Malé lásky - vyčerpaná prvorodička - 1
čtěte o tématu císařský řez na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Marta začala při porodu hořet
11.11.
Dobře to dopadlo

Marta začala při porodu hořet! Ani to ji ale neodradí od dalších dětí

Marta zažila před pár týdny při porodu hotový horor. Lůžko, na kterém na porodním sále ležela, začalo hořet a mladá maminka utrpěla popáleniny na 20 procentech těla. Teď ji konečně propustili z nemocnice, a tak se může naplno věnovat synovi.

Porod
aktualizováno 18.10.
vážné popáleniny

Lékaři připravovali Martu na porod, ona začala na sále hořet!

Horor na porodním sále zažila osmadvacetiletá Marta, která v úterý rodila v Trebišově na Slovensku. Zatímco ji lékaři připravovali na porod císařským řezem, vznítily se výpary z dezinfekčních prostředků. Rodička utrpěla popáleniny na třiceti procentech těla.

Malé lásky - 6. díl - 3
aktualizováno 27.09.
Císařský řez

Malé lásky: "Já už na to s*ru, jdu pryč!" prohlásí Klára při porodu

Už ve středu uvidí diváci další premiérový díl dokureality Malé lásky. A bude to opravdové drama! Ne vždy totiž porod probíhá podle představ maminky. O tom se přesvědčila i Klára, která trpěla tak velkými bolestmi, že lékaři museli provést císařský řez.

Malé lásky: Hádka před porodem - 3
aktualizováno 13.09.
malé lásky

Ne*er mě! seřve Marek ženu u porodu. Nechce čekat na dítě

Dnes večer se můžete těšit na další díl pořadu Malé lásky. Bude svědky příběhů dalších tří rodin. Mezi rodiči bude například drsný rapper nebo hodně nětrpělivý tatínek.

Unesená holčička
17.08.
otřesný případ

Holčičku (10) znásilnil příbuzný. Potrat zakázali, teď porodila dceru!

Případ těhotné desetileté holčičky otřásl celým světem. Opakovaně ji znásilňoval příbuzný, jenže když otěhotněla, potrat jí zakázali. Ve čtvrtek porodila zdravou dceru.

Při císařském řezu lékař pořezal hlavičku dítěte
19.07.
galerie bude mít následky

Při porodu lékař pořezal hlavu miminka, ránu zašili až druhý den!

Ani rok poté, co lékaři zpackali její porod a při císařském řezu ošklivě pořezali hlavu malé Karmen, se Emma Edwardsová z Aberdeenu nedočkala spravedlnosti. Holčička má přitom kvůli chybě lékařů nepěknou památku na celý život - jizvu táhnoucí se od ucha směrem k oku.

Olivia White po porodu
aktualizováno 13.05.
Foto uvnitř Jizva jak od žraloka

Že je císařský řez "snadná cesta"? Maminka zveřejnila děsivé selfie!

Známá australská bloggerka Olivia Whiteová zveřejnila fotku, která má rozptýlit řeči o tom, že oproti normálnímu porodu je císařský řez snadná cesta, jak na svět přivést dítě. Její příspěvek na Instragramu vyvolal bouřlivé reakce.