Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zvláštní svatební tradice ve světě
aktualizováno 30.07.
podivné tradice

Máma v posteli, únosy a šlapání po lidech: Šílené svatební rituály

Hodně lidí má celkem jasnou představu o tom, jak by měla a bude vypadat jejich svatba. Bohužel jsou však i tací, kteří to štěstí nemají a musí své plány o svatbě podvolit tradicím v místě, kde žijí. A mnohdy jde opravdu o nemalou oběť. Máme pro vás přehled 10 nejhorších rituálů vůbec.

Svatba Andreje Babiše - 3
29.07.
Miliardář a politik

Svatba roku! Andrej Babiš se oženil na Čapím hnízdě. FOTO

Bývalý ministr financí a druhý nejbohatší člověk v Česku, Andrej Babiš, se oženil. Se svou o devatenáct let mladší partnerkou Monikou si dnes řekli své ANO na farmě Čapí Hnízdo u Olbramovic.

Pozvala si bezdomovce na svatbu
23.07.
dobrý skutek

Žena zrušila svou svatbu. Všechny šokovalo, jak naložila s hostinou

Měla to být pohádková svatba s velkolepou hostinou pro 170 svatebčanů. Nevěsta se ale rozhodla vše zrušit pouhý týden před obřadem. Vše bylo zaplaceno a ona nechtěla, aby všechny peníze propadly. Rozhodla se pro ušlechtilou věc.

Prásk.tv píše:

Žádost o ruku
čtěte o tématu svatba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Žena slyšela na svatbě bít srdce svého zesnulého syna
15.07.
svatební překvapení dojemný příběh

Nejkrásnější dar od snoubence: Slyšela bít srdce mrtvého syna!

Opravdu nezapomenutelnou svatbu prožila v červenci Becky Turneyová z Aljašky. Její snoubenec Kelly chtěl pro budoucí manželku udělat něco výjimečného, pozval proto na svatbu muže, který z ní udělal tu nejšťastnější nevěstu.

Meghan a princ Harry
aktualizováno 09.07.
GALERIE foto uvnitř

Přítelkyně prince Harryho vybírala svatební šaty! Jedny vyzkoušela

V britské královské rodině se schyluje k další svatbě! Královna Alžběta II. dala podle britských médií princi Harrymu svolení, aby se zasnoubil s americkou herečkou Meghan Markle. Přítelkyni prince navíc viděli, jak v Kanadě vybírá svatební šaty.

Matt si vzal svou lásku ze školky - 3
07.07.
Foto ze svatby

Stará láska nerezaví! Ve školce slíbil, že si ji vezme, slib dodržel!

Málokdo se může pochlubit, že mu láska vydržela tak dlouho. Matt ale svou vyvolenou poznal už v mateřské školy. Když ji ve třech letech poznal, hned věděl, že si ji jednou vezmu. A tak se po 20 letech opravdu stalo! Matt a Laura už jsou manželé.

Milan Drobný s manželkou Danou
aktualizováno 07.07.
Magické datum

Zpěvák Milan Drobný (72) se oženil! Gott na svatbu nedorazil

Zpěvák Milan Drobný se v 72 letech znovu oženil! Vzal si přítelkyni Danu Polcaro, kterou požádal o ruku letos v lednu. Pro svatbu si vybrali magické datum 7. 7. 2017, obřad se konal v prostorách Vily Kajetánka.

2019228
07.07.
video 18+ poslední okamžiky

Srdcervoucí záběry: Vrtulník s nevěstou se zřítil cestou na svatbu

Vrtulník, který převážel nevěstu na svatbu, se zřítil do lesa. Brazilka Rosemere do Nascimento Silva nehodu nepřežila, strašlivou zprávu se ženich dozvěděl přímo od kněze. Nyní bylo zveřejněno skličující video, které zachycuje poslední okamžiky před tragédií. Video obsahuje záběry, které mohou být pro citlivé osoby nevhodné.

Indonéská svatba
05.07.
Velký věkový rozdíl

Oddejte nás nebo se zabijeme. Hrozili ženich (16) a nevěsta (71)

Teprve šestnáctiletý indonéský chlapec Selamat Riayadi si vzal ženu, která by klidně mohla být jeho babičkou. Jeho nevěstě totiž bylo 71 let. Pár byl ale údajně tak zamilovaný, že příbuzným oba manželé vyhrožovali, že jestli se svatbou nebudou souhlasit, spáchají sebevraždu.

První svatba tří homosexuálních partnerů
aktualizováno 03.07.
anketa První sňatek

Rozbíjení hranic: V Kolumbii byla první svatba tří homosexuálů

První manželství uzavřené mezi třemi muži. Právě to je teď žhavým tématem v Medelinu v Kolumbii, kde minulý týden tři gayové podepsali potřebné dokumenty a vytvořili tak první legální tříčlennou homosexuální rodinu.