Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dívka prodaná na facebooku
13.11.
Sedmnáctiletá nevěsta

Rodina prodala dceru přes facebook! Je panna, slibovali

Velkou odezvu vyvolal netradiční inzerát, který na facebook umístila rodina z Jižního Súdánu. Svou sedmnáctiletou dceru prodali prostřednictvím sociální sítě. Bohatý podnikatel za ni zaplatil 530 krav, tři luxusní vozy a 10 tisíc dolarů. Facebook rodičům smazal účty a bojí se, že se podobné inzeráty teď budou objevovat.

Mise nový domov - Miroslav a Simona
05.11.
mise nový domov

Simona se měla vdávat. Zemřela v den svatby snoubenci v náručí!

Ve středu večer můžete sledovat další díl pořadu Mise nový domov. Tentokrát se celý tým pořadu bude snažit vykouzlit nový domov Miroslavovi a třem holčičkám.

Will Byler a Bailee Ackermanová
aktualizováno 05.11.
Svatba snů

Tragédie po svatbě. Novomanželé zahynuli cestou z obřadu

S neskutečnou tragédií se těžko vyrovnávají příbuzní a přátelé mladých novomanželů z amerického Texasu. Will Byler a Bailee Ackermanová měli v sobotu svatbu jako z pohádky. Z té je odvážel vrtulník. Krátce po startu se po necelých dvou kilometrech zřítil. Nehodu nikdo nepřežil.

Prásk.tv píše:

Nevěsta
čtěte o tématu svatba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Japonská princezna se vdala
29.10.
Nádherná svatba

Japonská princezna se kvůli lásce vzdala titulu! Manžel je neurozený

Japonská princezna Ajako se v pondělí v Tokiu provdala za zaměstnance dopravní společnosti. Svým "ano" ale přišla o titul princezny. Její manžel je totiž neurozený a v Japonsku může k takové svatbě dojít jen tehdy, když se princezna svého titulu vzdá.

Marta, která hořela na porodním sále - 4
aktualizováno 25.10.
Dobrý konec

Marta přišla o muže, při porodu pak začala hořet! Teď našla štěstí

Slovenka Marta zažila krutý porod, když pod ní vzplálo lůžko na sále. Utrpěla popáleniny 2. a 3. stupně, ze kterých se stále vzpamatovává. Teď ji ale potkalo štěstí. Po smrti prvního manžela se znovu vdala a roční synek tak má tatínka.

2196002
16.10.

Střepiny 14. 10. 2018

Sňatky partnerů stejného pohlaví - ano či ne? A co výchova dětí homosexuálními partnery? Jak se na to dívá rozpolcená veřejnost?

Oficiální fotografie ze svatby princezny Evženie
aktualizováno 14.10.
kdo je kdo v rodině

Královský palác zveřejnil oficiální fotky ze svatby princezny Evženie!

Jako bezchybně šťastná rodina vypadají královští členové na oficiálním svatebním portrétu ze svatby princezny Evženie a Jacka Brooksbanka. Ještě pár let zpátky ale rodinou zuřily obrovské konflikty. Britská média se domnívají, že princeznina svatba by mohla přispět k jejich ukončení.

Princové William a Harry s manželkami Kate a Meghan
aktualizováno 13.10.
královská svatba

Vdávala se Evženie. Ale všichni sledovali hlavně Meghan a Kate!

Velká Británie slaví už několikátou velkolepou událost v tomto roce! Po Harrym a Meghan do toho praštila vnučka královny Alžběty II. princezna Evženie. Na hradě Windsor se provdala za manažera nočního klubu Jacka Brooksbanka. Podívejte se, jak se na událost vystrojil zbytek královské rodiny!

Svatba princezny Evženie
aktualizováno 12.10.
Přímý přenos

Princezna Evženie se vdala! Chyběla Charlesova žena Camilla

Britské městečko Windsor opět ožilo královskou svatbou. V jedenáct hodin dopoledne místního času si v kapli svatého Jiří řekli ano princezna Evženie a její snoubenec Jack Brooksbank.

Svatba - ilustrační
aktualizováno 09.10.
Finanční úřad

Berňák žádá údaje svatebních hostin. Nahání i ty, co slavili doma

Olomoucký finanční úřad zaslal novomanželům výzvy o poskytnutí údajů o jejich svatební hostině. Výzvu však obdrželi i ti, kteří uskutečnili svou hostinu doma. Podle odborníků je postup úřadu nezákonný.