Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Znásilněná žena
11.01.
Osudový omyl

Otec znásilnil dceru na svatbě. Spetl jsem si ji s manželkou, tvrdí

Měl to být nejšťastnější den v jejich životě, místo toho ale skončil naprostou katastrofou. Muž o své svatební noci znásilnil dceru - tvrdí, že si ji omylem spletl se svou novomanželkou.

Nový rok v Ulici - Matěj
06.01.
Oblíbený seriál

Jaro bude v Ulici klíčové! Na co se můžete těšit? UKÁZKA

Už v pondělí se po vánoční pauze vrací zpět na televizní obrazovky váš oblíbený seriál Ulice. Na diváky čeká spousta zvratů, ale třeba i návrat a svatba!

Gatebox hologram
06.01.
digisexuál

Muž miluje hologram šestnáctileté školačky. Tak se s ním oženil!

Společenskými konvencemi nezatížený japonský školník si splnil svůj sen. Oženil se s hologramem kybernetické celebrity Miku Hatsune. Otázkou ovšem zůstává, jakým způsobem sezdaná dvojice vyřeší manželskou noc.

Prásk.tv píše:

Allen Leech - 1
čtěte o tématu svatba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Svatby 2018
24.12.
Pohádkové veselky

Roku 2018 vévodila královská svatba, ale i tajné obřady! FOTO

Rok 2018 byl plný krásných a tajných svateb nejen českých, ale i zahraničních celebrit. Jednoznačně nejsledovanější svatbou a nejočekávanější byla královská, kdy si princ Harry vzal americkou herečku Meghan Markle. Další sledovanou událostí byl i sňatek vnučky královny Alžběty II. princezny Evženie. Z českých hvězd si letos svatbu užil například Leoš Mareš, tenistka Karolína Plíšková nebo moderátor Televizních novin Petr Suchoň.

Jason Statham a Rosie Huntington-Whiteley - 1
19.12.
Novoroční romantika

Herec Jason Statham do toho praští! Bere si mladší krásku!

Osm let žije hvězda akčních filmů Jason Statham (51) s o dvacet let mladší modelkou Rosie Huntington-Whiteley. Dokonce spolu mají jedenapůlročního synka. Přesto nejsou svoji. Zatím.

Nejbohatší Ind vdává dceru! Dorazila Hillary Clintonová i Beyoncé
13.12.

VIDEO: Nejbohatší Ind vdává dceru! Dorazila Hillary Clintonová i Beyoncé

Na svatbu dcery nejbohatšího Inda a jejího přítele z dětství, který také pochází z prominentní rodiny, dorazila do Bombaje bývalá první dáma Spojených států nebo zpěvačka Beyoncé. Na svatbu také přijela řada hvězd tamního filmového průmyslu - tedy Bollywoodu

Sestry se braly ve stejný den
01.12.
Krásná vzpomínka

Sestry oslavily unikátní výročí, obě se vdávaly před půlstoletím!

Dvě sestry si v sobotu se svými manželi v Telči po padesáti letech řekli své Ano. Výročí nebylo jen tak ledajaké. Sestry se totiž vdávaly v roce 1968 ve stejný den. Sourozencům se také podařilo porodit ve stejný měsíc a k tomu ještě holčičky.

Čínská svatba ilustrační
01.12.
Čínské žertíky

Přátelé si chtěli vystřelit z ženicha! Muž skončil v nemocnici

Na velmi neobvyklý zvyk doplatil čínský ženich. V zemi jsou oblíbené “svatební žertíky“, které ovšem bývají dost tvrdé. Když svým trýznitelům prchal, srazilo ho auto a s vážným zraněním skončil v nemocnici.

Svatba
aktualizováno 26.11.
Šťastný den

Numeroložka prozradila magická data pro svatbu! Zaručí vám štěstí

Svatba je jeden z nejdůležitějších a nejkrásnějších momentů našeho života. Ke svatbě patří také řada věcí, které musí partneři zorganizovat. Místo konání, seznam hostů, svatební šaty či oblek. Důležitý je však i výběr vhodného termínu. Podle numeroložky bude ideální například 15. březen nebo 21. červen.

Snoubenka oběti zříceného letadla nafotila svatební snímky sama
19.11.
dojemné fotky

Snoubenec jí zemřel v troskách letadla, svatební fotky nafotila sama

Láska až za hrob. Tak by se dal charakterizovat vztah Intan Syari a jejího snoubence Ria Nanda Pratama. Ten letos zemřel při pádu letadla v Indonésii. V den, kdy se měla uskutečnit jejich svatba, se Intan oblékla do svatebních šatů a nafotila sérii dojemných snímků.