Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Svatba - ilustrační
09.10.
velký přehled kdy do toho "praštit"?

Jaký je ideální věk na svatbu a manželství? Češi mají jasno!

Ačkoli to dlouho vypadalo, že Češi se do ženění a vdávání příliš neženou, v loňském roce se poprvé od roku 2009 podařilo pokořit magickou hranici 50 tisíc sňatků. Jaký je ale ideální věk pro vstup do manželství?

Místo, kde proběhla svatba Ewy Farné
22.09.
galerie svatba Ewy Farné

Tady si řekli své ANO! Luxusní panství patří rodině nevěsty

Ewa Farna a Martin Chobot si řekli své ano na pohádkovém místě, které přímo volá po uspořádání pořádné veselky. Hotel Grunt na Těrlicku, kde se svatba odehrála, vlastní zpěvaččina rodina, a tak byl jasnou volbou.

Ewa Farna s přítelem na hudebním představení
aktualizováno 22.09.
vdaná paní

Tajná svatba Ewy Farné dojala fanoušky k slzám. Tohle jí vzkazují

Ewa Farna překvapila, když oznámila, že se provdala za dlouholetého partnera a kolegu z kapely Martina Chobota. Nejen, že pár svatbu neavizoval dopředu, ale dokonce se jim ji podařilo utajit i před novináři. O to větším překvapením sňatek byl pro její fanoušky. Ti byli tak zaskočeni, až je to dojalo k slzám.

Prásk.tv píše:

Hvězda Dětí ráje je těhotná - 1
čtěte o tématu svatba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Ewa Farna se vdala
aktualizováno 22.09.
utajená svatba

Šok! Ewa Farna se tajně vdala! Podívejte se, jak jí to slušelo

Populární zpěvačka Ewa Farna dnes v dopoledních hodinách šokovala své fanoušky, když na svém Facebooku oznámila, že je vdanou paní. Provdala se za svého dlouholetého partnera Martina Chobota.

2046717
18.09.

Střepiny 17. 9. 2017

Teror jako každodenní hrozba evropských velkoměst, jak je na to připravena česká policie? Náš reportér byl přímo v centru dění simulovaného útoku. Manželství jako přežitek nebo obtížné břemeno? V Česku stále ubývá svateb. Proč? Elektronické hračky za astronomické částky jako droga moderní generace. Kam až jsou obchodníci schopni zajít?Podívejte se na Střepiny.

Pátrání po dívce
31.08.
velké pátrání

Holčička z Francie je stále nezvěstná! Policie má podezřelého

Více než stovka policistů stále pátrá po pohřešované Maëlys de Araujo. Devítiletá dívka zmizela ze svatby. Policie má prvního podezřelého - zatkla muže, který byl v ostudnou noc poblíž místa oslavy.

Marek a Saša
23.08.
odhalila tajemství

Odhalila tajemství: Snoubenku měl Marek ubodat den před svatbou!

K soudu směřuje brutální případ vraždy, ze kterého slovenští policisté viní svého bývalého kolegu Marka. Ten měl zavraždit snoubenku den před svatbou, protože odhalila jeho tajemství.

Zvláštní svatební tradice ve světě
aktualizováno 30.07.
podivné tradice

Máma v posteli, únosy a šlapání po lidech: Šílené svatební rituály

Hodně lidí má celkem jasnou představu o tom, jak by měla a bude vypadat jejich svatba. Bohužel jsou však i tací, kteří to štěstí nemají a musí své plány o svatbě podvolit tradicím v místě, kde žijí. A mnohdy jde opravdu o nemalou oběť. Máme pro vás přehled 10 nejhorších rituálů vůbec.

Svatba Andreje Babiše - 3
29.07.
Miliardář a politik

Svatba roku! Andrej Babiš se oženil na Čapím hnízdě. FOTO

Bývalý ministr financí a druhý nejbohatší člověk v Česku, Andrej Babiš, se oženil. Se svou o devatenáct let mladší partnerkou Monikou si dnes řekli své ANO na farmě Čapí Hnízdo u Olbramovic.

Pozvala si bezdomovce na svatbu
23.07.
dobrý skutek

Žena zrušila svou svatbu. Všechny šokovalo, jak naložila s hostinou

Měla to být pohádková svatba s velkolepou hostinou pro 170 svatebčanů. Nevěsta se ale rozhodla vše zrušit pouhý týden před obřadem. Vše bylo zaplaceno a ona nechtěla, aby všechny peníze propadly. Rozhodla se pro ušlechtilou věc.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme