Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Fotka královské rodiny na balkonu
dnes 18:08
Skvělá zpráva

Radost v královské rodině! Oznámili očekávanou novinu

Buckinghamský palác oznámil další královskou svatbu. O ruku lady Gabrielly Winsor požádal finančník Thomas Kingston, bývalý Pippy Middleton. Svá ano si řeknou nespíše na jaře příštího roku.

Svatební tanec
aktualizováno 14.09.
Bereme se nejvíc za 10 let

Svatby jsou v módě! Rekordmanka se vdávala dokonce osmkrát!

Přestože už to vypadalo, že budou svatby brzy "out", je opak pravdou! Počet uzavřených sňatků byl totiž loni vůbec největší za posledních 10 let - přes 52,5 tisíc! Uvádí to Český statistický úřad (ČSÚ).

Svatba - ilustrační
11.09.
sňatků přibývá

Je něco ve vzduchu? Svatby letos překonaly devět let starý rekord!

Počet obyvatel Česka se v 1. pololetí zvýšil zhruba o 15 400 na 10 625 449 lidí. Přírůstek zajistila zahraniční migrace, zejména z Ukrajiny a Slovenska. Více lidí zemřelo, než se narodilo. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad.

Prásk.tv píše:

Justin Bieber a Hailey Baldwin - 1
čtěte o tématu svatba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Italská policie - ilustrační
09.09.
Středomoří

Otrava na svatební hostině: Osm Britů skončilo v nemocnici

Nepěkné vzpomínky si na svatbu v Itálii odnese osm Britů. Kvůli otravě skončili v nemocnici. Dalšího britského turistu šestkrát bodli na Mallorce. Na případy upozornil portál Daily Star.

Ed Sheeran s přítelkyní Cherry Seaborn
28.08.
Radostná novina

Ed Sheeran šokoval fanoušky: Tajně se oženil s láskou ze střední!

Zpěvák Ed Sheeran se zřejmě oženil! Svatbu se snoubenkou Cherry Seabornovou naznačil v rozhovoru, při kterém měl na levé ruce stříbrný snubní prsten.

Umírající otec doprovodil dceru k oltáři - 2
18.08.
Splnila mu přání

Nemocný muž odvedl dceru k oltáři v bolestech, za tři dny zemřel

Bílé svatební šaty, ženich i všichni milovaní - to všem měla Charlotte Villarinová na své svatbě. Místo veselí ji ale čekala bolestná ztráta. Její milovaný tatínek, který trpěl rakovinou jater, totiž za tři dny zemřel. Jeho posledním přáním bylo odvést svou nejmilovanější dceru k oltáři.

Meghan a Harry na svatbě přátel - 1
07.08.
Svatební oslava

Meghan ukázala, co neměla! Tento knoflíček měl zůstat zapnutý

Místo oslavou trávila vévodkyně Meghan své narozeniny na svatbě. Znovu se ukázala v elegantním outfitu, který vypadal bezchybně. Jenže Meghan rozepla až moc knoflíčků na košili...

Drama na svatbě - ilustrační foto
06.08.
Lítá řež

Svatba se zvrhla v obří bitku dvou stovek lidí, osm zraněných!

Měl to být nejkrásnější den v životě německého páru, místo toho se svatební večírek změnil v obří rvačku, do které se podle místních médií o uplynulém víkendu zapojilo až dvě stě lidí. Záchranáři ošetřili osm zraněných.

Finalisté SuperStar
aktualizováno 05.08.
gratulujeme tajnosti nevyšly

Bývalý SuperStarista se oženil! Jeho sestra všechno prozradila

Zpěvák a bývalý finalista první série oblíbené pěvecké show Československá SuperStar Denis Lacho se v sobotu oženil. Za manželku si vzal svou dlouholetou přítelkyni Nelu. Sladké tajemství prozradila zpěvákova sestra.

Zamyšlená indická dívka
25.07.
Hrozivý případ

Otec upálil svou dceru (19) zaživa! Nepovolil jí sňatek s vyvoleným

Otřesný případ řeší indická policie ve vesnici Chainpur Sarkar. Otec tam upálil svou vlastní dceru zaživa. Chtěla si totiž vzít muže z jiné kasty. Domů si došla jen pro osobní dokumenty, ke svému vyvolenému se už ale nevrátila.