Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po osobě
aktualizováno 09.10.
Rozsáhlé pátrání

Jsem špatná dcera, napsala dívka a utekla. Našli ji, je v pořádku

Liberečtí policisté a hasiči pátrali v režimu dítě v ohrožení po 14leté dívce. Její zmizení ohlásila matka poté, co se dívka nevrátila ze školy. Později zjistila, že tam ani nedošla. Doma našla vzkaz, podle kterého byla ve špatném psychickém stavu.

Nevěra
29.07.
Studie sexu

Studenti, mějte sex co nejčastěji, hlásí výsledky americké studie!

Co dělá studentům v životě dobře? To zkoumali vědci z americké George Mason University skrze jednoduché měřidlo - sexuální aktivitu. Jak podle nich souvisí sex se spokojeností se životem?

Opilá žena
23.06.
problémy se závislostí

Pijete alkohol? Hrozí vám závážné psychické problémy, varují experti

Problémy s alkoholem mají v Česku tisíce lidí. Nejenže si tak ničí fyzické zdraví, ale mají sklony také k psychickým poruchám. Které psychické choroby lidi holdující alkoholu ohrožují nejvíc?

Prásk.tv píše:

Prohlížení sociálních sítí před spaním
čtěte o tématu psychické problémy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Vrah, který zabil svou sestru
15.05.
Poslali ho do detence

Schizofrenik se vyhnul trestu za vraždu, v léčebně užíval drogy!

Velmi nebezpečného muže okresní soud v Kroměříži poslal z psychiatrické léčebny do zabezpečovací detence. 30letý muž zabil podle policie velmi brutálním způsobem svou sestru. Stalo se to ve Zlíně. Jenomže lékařské posudky ukázaly, že byl v době činu nepříčetný. Nemůže tak skončit ve vězení.

Záchranka Praha
25.04.
pokus o sebevraždu

Školák (15) chtěl skočit z mostu, spolužákům rozeslal děsivou SMS!

Rychlá reakce spolužáků a učitelky ve středu zachránila život mladému školákovi. Chlapec se ve středu chtěl na Čechově mostě v Praze pokusit o sebevraždu. O svém úmyslu informoval spolužáky, kteří to řekli třídní učitelce a ta zalarmovala policii. Muži zákona tak okamžitě vyrazili k mostu, kde chlapce zastavili.

Gabriela Koukalová
17.04.
otevřená zpověď

Trpí psychickými problémy? Tohle si o Koukalové myslí psycholog

Biatlonistka Gabriela Koukalová ve své autobiografii Jiná šokovala otevřenou zpovědí o anorexii i napjatých vztazích v týmu. A právě zjištění, že biatlonový tým není tak dokonalá rodina, jak se navenek zdálo, mnohé šokovalo. Co si o pomluvách i přiznání Koukalové myslí psycholog?

Zimní deprese
18.01.
video rozhovor

Jak přežít nejdepresivnější dny roku? Čtěte RADY PSYCHOLOGA

Druhá polovina ledna a začátek února jsou nejdepresivnějším obdobím v roce. A nemohou za to jen krátké dny bez slunce, ale i řada jiných aspektů. Jak si i v tomto období udržet dobrou náladu, nám poradil odborník!

Smutné dítě - ilustrační foto
aktualizováno 09.05.
učitelky u výslechu

Školka hrůzy: Děti měly sprchovat ledovou vodou! Hoch má trauma

Možné týrání nejméně jednoho dítěte prošetřují policisté na Jihlavsku. Obrátili se na ně rodiče chlapce, který podle psychologa trpí kvůli zacházení dvou učitelek z mateřské školy v Puklicích na Jihlavsku psychickými problémy.

Princ Harry o Dianě
aktualizováno 18.04.
šokující zpověď

Princ Harry přiznal vážné problémy! Skončil v rukou lékařů

Britský princ Harry všechny šokoval, když porušil tradici královské rodiny nemluvit na veřejnosti o duševních zdravotních potížích. V rozhovoru pro zahraniční média přiznal, že měl po smrti své matky princezny Diany vážné problémy a musel vyhledat profesionální pomoc.

Lymská borelióza - Přemek Černík
21.09.
smutný příběh

Zrádná borelióza: Co všechno tahle hrozná nemoc dokáže?

Lymská borelióza je zákeřná nemoc, kterou přenášejí převážně infikovaná klíšťata. Skvrny na kůži, bolesti hlavy, teploty a únava ale nejsou jejími jedinými příznaky. Často se přidají i psychické obtíže, které mohou pacienta ohrozit ještě více, než nemoc samotná.