Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sněhová bouře v USA
aktualizováno 11.12.
Extrémní počasí

USA drtí sněhová bouře! Úřady hlásí 3 mrtví, tisíce lidí bez proudu

Jihovýchod Spojených států překvapila sněhová bouře, na 300 tisíc lidí je bez proudu. Nepříznivé počasí si už vyžádalo tři oběti. Letecké společnosti zrušily tisícovku spojů v Severní Karolíně a Virginii.

Podvodníci
29.11.
Podomní obchodníci

Firmy ohlásily zdražování energií, podvodníci hned nabízí lepší ceny

Záhy poté, co dodavatelé elektřiny oznámili, že budou od nového roku zdražovat, situace využili podvodníci. Ti obráží domácnosti a snaží se důvěřivé lidi nalákat na levnější energie.

Zásuvka
aktualizováno 27.11.
Ceny energií

Elektřina a plyn v novém roce podraží. Dodavatelé zveřejnili ceny

Většina lidí si v příštím roce připlatí za energie, především za elektřinu. Část dodavatelů dnes uvedla, že od nového roku zvýší ceny svým zákazníkům, kteří nemají zafixovány ceny.

Prásk.tv píše:

Muž močil ve výtahu
čtěte o tématu elektřina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Elektřina - srovnání
aktualizováno 26.11.
Růst cen

Elektřina zdraží! Za kolik ji můžete pořídit teď? VELKÉ SROVNÁNÍ

Čeká nás největší zdražení elektřiny za posledních šest let. Nové ceny budou platné od prvního ledna. Většina domácností zaplatí za elektřinu o stovky korun ročně víc.

Elektrárna Dukovany
aktualizováno 22.11.
průzkum

Politici se hádají o výstavbě reaktoru: Češi ale mají jasno!

Skoro dvě třetiny Čechů podporují jádro jako nejlepší zdroj elektrické energie. Ukázaly to výsledky exkluzivního průzkumu společnosti Sanep pro televizi Nova. Podle něj lidé také považují jaderné elektrárny Dukovany a Temelín za bezpečné. Měly by se podle nich dál rozšiřovat. O tom dnes na Třebíčsku jednaly špičky energetického průmyslu a vlády.

Zásuvka
aktualizováno 20.11.
dražší energire

Od nového roku si za elektřinu připlatíme. ČEZ ohlásil zdražování

O osm procent zdraží elektřina části zákazníků společnosti ČEZ. Půjde o lidi, kteří nemají zafixovány ceny, elektřinou netopí a neohřívají pomocí ní vodu.

Sloup vysokého napětí
aktualizováno 10.11.
Výpadek elektřiny

Blackout ve Středočeském kraji! Několik obcí je zcela bez proudu

Výpadek proudu postihl v sobotu večer část Středočeského kraje. Hasiči vyjížděli k požáru dvou různých sloupů vysokého napětí. Proud by měl být obnovený během večera.

Výstraha - vysoké napětí
aktualizováno 01.11.
nebezpečná fotka

Chlapec na Pelhřimovsku chtěl zvláštní selfie, skončil v nemocnici

Neštěstí se stalo v Horní Cerekvi na Pelhřimovsku. Na nádraží se vážně zranil 15letý chlapec, kterého popálil elektrický proud z trolejí, když tam přelézal vagóny. Skončil v nemocnici ve velmi vážném stavu.

Řidič prchal před policií
aktualizováno 19.10.
Zranění elektřinou

Do policistů proudily stovky voltů, přesto kurýra zatkli! VIDEO

Dramatická pondělní honička s kurýrem ukradeného auta v Jablonném v Podještědí, skončila zraněním dvou policistů. Poranila je elektřina, protože řidič s autem přerazil sloup elektrického vedení. Muži zákona přesto kurýra zneškodnili a zatkli, pak skončili v nemocnici. Unikátní video honičky

Elektrotaxík u letiště Václava Havla
aktualizováno 27.09.
Pražská taxislužba

ANO hodlá zatočit s nepoctivými taxikáři, chce městské "drožky"

Mezi pražskými politiky se pouhých osm dní před komunálními volbami rozhořel vášnivý spor o jeden z největších problémů hlavního města - o taxikáře. Stěžují si na ně především turisté, že je okrádají a další klienti, že často manipulují s taxametry. Kandidát hnutí ANO na pražského primátora Petr Stuchlík proto navrhuje, aby si město zřídilo vlastní taxislužbu. Opozice je jednoznačně proti.