Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

MasterChef Česko - Kateřina a Lucie - 1
07.09.
ukázka masterchef

Lucka jako kapitánka zase šokuje! "Nedivte se, až se pošlu nahoru!"

Už ve středu se můžete těšit na další díl oblíbené kuchařské show MasterChef Česko. Ten se ponese ve znamení odvety, role kapitánů se totiž už podruhé zhostí Honza a Lucka.

David Koller a Robert Kodym na koncertě
02.12.
VELKÝ NÁVRAT

Kapela Lucie se vrací: Superhit Medvídek v novém kabátě! VIDEO

Lucie, jedna z nejpopulárnějších českých kapel posledních let, zveřejnila po dlouhých dvanácti letech nový videoklip. Nového zpracování se dočkal hit Medvídek. Kapela nový klip natočila v karlínském hudebním divadle. Láká jím na své turné k 30. narozeninám kapely.

MasterChef Česko: Hádka Honzy a Lucie v Masterchefu
28.10.
kuchaři a 13 modelek

Ostrá hádka v MasterChef Česko: "Už mě to začíná s*át“! VIDEO

I středeční sedmý premiérový díl show MasterChef Česko bude velmi zajímavý. Soutěžící budou opět rozděleni do dvou skupin, díl bude plný modelek a mezi Honzou a Lucií z červeného týmu začne být pěkně dusno.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek: „Jste špíny“ - 1
čtěte o tématu Lucie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Výměna manželek: Matka s pěti dětmi si sáhla na dno svých sil! - 20
17.09.
výměna manželek

MANŽELKY: Co dělají Lucie a Nataša dnes? Pomohla Výměna?

Televize Nova včera odvysílala další díl úspěšné reality show výměna manželek. Pětapadesátiletá Nataša si zkusila, jaké to je žít s mužem s přehnanými nároky – a právě díky němu se do výměny přihlásila Lucie, která s přehledem zvládla početnou romskou rodinu. Doma jí však chybělo pochopení. Jak se oběma rodinám daří dnes?

Výměna manželek: Matka s pěti dětmi si sáhla na dno svých sil!
aktualizováno 17.09.
výměna

MANŽELKY DNES: Rodina Nataši se rozrostla! Má Lucie snubák?

V novém díle Výměny manželek jste viděli temperamentní Lucii, která zavítala do života romské rodiny s pěti dětmi. A na straně druhé se Nataša musela přizpůsobit náhradnímu manželovi s vysokými nároky. I tentokrát vám přinášíme informace o tom, jak žijí po Výměně!

Výměna manželek - loučení
aktualizováno 16.09.
VIDEO slzy loučení

Dojemná Výměna: Lucie se zamilovala do romské rodiny!

V tomto díle uvidíme, jak zapadne temperamentní Lucie do života romské rodiny s pěti dětmi. A zda se Nataša dokáže přizpůsobit novému manželovi s vysokými nároky. Deset dní udělá hodně.

Výměna manželek: Matka s pěti dětmi si sáhla na dno svých sil!
aktualizováno 15.09.
to vás pobaví

VÝMĚNA: Matka s pěti dětmi se musela učit na kole jako malá!

V tomto díle uvidíme, jak zapadne temperamentní Lucie do života romské rodiny s pěti dětmi. A zda se Nataša dokáže přizpůsobit novému manželovi s vysokými nároky. Dokonce ji donutí naučit se jezdit na kole a to dost originálním způsobem

Šokující výměna
aktualizováno 31.05.
věra se nemyla

Lucie po Výměně: Musela jsem po ní vyhodit gauč, křeslo i postel!

Středeční díl výměny manželek se zařadil mezi ty nejdiskutovanější vůbec, skončil totiž udáním na sociálce. A znechucená Lucie byla nucena zbavit se zavšiveného nábytku.

1756622
aktualizováno 30.05.
výměna manželek

Otřesné: Na Věru poslala sociálku, sama nechala děti samotné!

Poslední výměna manželek zvedla ze židlí celé Česko. A není divu, že na konci Lucie na špindíru Věru z ubytovny, kde žila s malými dcerami v neuvěřitelných podmínkách, poslala sociálku. Sama by se ale měla stydět.

Výměna manželek: Naštvaná Lucie
aktualizováno 29.05.
velká proměna

Čistotná Lucie z Výměny manželek: Takhle se změnila! FOTKY

Chtěla si vyzkoušet, jak vypadá život v jiné domácnosti, čekal ji největší šok života v ubytovně bez toaletního papíru. Zatímco ale vztah špindíry Věry vydržel, Lucie se s partnerem Jiřím rozešli. A ona radikálně změnila image.