Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nicholas Sarkozy
aktualizováno 20.03.
skandál ve francii

Exprezidenta Sarkozyho zadržela policie, vyslýchá ho kvůli penězům

Francouzská policie dnes zadržela bývalého prezidenta Nicolase Sarkozyho v souvislosti s vyšetřováním údajně nezákonného financování jeho předvolební kampaně v roce 2007. Podle zpravodajského webu RTL exprezidenta nyní vyslýchá policie na pařížském předměstí Nanterre.

Kráska nabízela sex zdarma!
11.03.
video skončila v base!

Kráska nabízela sex zdarma! Do hotelu za ní přišly davy mužů

Devatenáctiletá bloggerka nabízela sex zdarma z pokoje v hotelu Hilton. Stovky chtivých mladíků na nabídku nalákala a vydaly se za ní. Policie dívku zadržela.

Vražda novináře
aktualizováno 03.03.
jsou na svobodě

Vražda novináře: Policie má novou teorii! Všechny Italy propustila

Všech sedm Italů, kteří po čtvrteční razii skončili v poutech slovenské policie, v noci na sobotu propustili. Byli zadrženi v souvislosti s vraždou novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Policejní prezident Tibor Gašpar zároveň oznámil, že vyšetřovatelé prověřují novou verzi toho, co se stalo.

Prásk.tv píše:

Anna Chambersová - 11
čtěte o tématu zadržení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Squatteři dál zůstávají na střeše usedlosti Šatovka
aktualizováno 14.02.
akce v praze

Squatteři po šesti dnech slezli ze střechy domu! Policie je zadržela

Poslední ze squatterů, kteří v pátek obsadili usedlost Šatovka v Praze 6, ve středu opustili střechu budovy. Původně na ni vylezli proto, že chtěli upozornit na chátrání budovy a vytvořit prostor pro setkávání lidí. Policisté zadrželi šest lidí, těm za neoprávněný pobyt v prostorách Šatovky může hrozit až dvouletý trest.

Vražda na Písecku
aktualizováno 13.02.
Vydali je z Rumunska

Zavražděné manžele našel syn! Podezřelí z ubodání už jsou v ČR

Muž a žena ze Slovenska, kteří jsou podezřelí z vraždy manželů na Písecku, vydalo Rumunsko zpět do Česka. Dvojici měli ubodat na začátku ledna v mobilním domku, mrtvoly našel druhý den jejich syn.

Zadržená češka v Pakistánu
03.02.
Zpověď prarodičky

Babička Terezy H. promluvila: "Dojela na to, že byla naivní!"

Tereza H. čelí v Pákistánu obvinění z pašování drog. Úplně jiný obrázek o ní má ale její babička, která situaci těžko snáší. Prý si myslela, že vnučka do zahraničí odjela za modelingem, o drogách se dozvěděla až z médií. Žena promluvila pro deník Blesk.

Zásah cizinecké policie v Albertu
aktualizováno 31.01.
práce bez povolení

Ohromná razie v obchodech Albert: Policie zadržela 18 lidí!

Osmnáct zadržených cizinců, to je bilance středeční rozsáhlé razie cizinecké policie v supermarketech Albert. Celá akce se uskutečnila v přísně utajeném režimu. Všichni zadržení skončili na policejní služebně.

Vražda na Písecku
aktualizováno 31.01.
brutální mord

Dvojvražda manželů na jihu Čech: Podezřelé našli až v Rumunsku!

Až v Rumunsku se policistům podařilo zadržet dva podezřelé z brutální vraždy manželů na Písecku. Muže a ženu měli 7. ledna ubodat v mobilním domku. Mrtvoly našel jejich syn.

Vražda
aktualizováno 27.01.
smrt u Bítozevsi

Smrt mladíka u Loun objasněna! Z brutální vraždy obvinili dva lidi

Policisté objasnili vraždu mladého muže, jehož tělo ve čtvrtek našli na poli u obce Bítozeves nedaleko Loun. Dopadli dva podezřelé, které už obvinili a navrhnou je poslat do vazby.

Češka zadržená v Pákistánu
25.01.
čeká pašeračka

Čech vyhrožoval kvůli Tereze terorem! Policie ho dopadla

Kriminalisté dopadli muže, který vyhrožoval teroristickými útoky v Pákistánu. Muž, který se představil jako Nikolay Ivanov, požadoval okamžité propuštění pašeračky Terezy a její přepravu do Čech.