Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

převratná metoda

Skvělá zpráva! Vědci našli způsob, jak hubnout bez cvičení či diet!

S dobrou zprávou pro všechny, kteří bojují s kily, přišli američtí vědci. Díky jejich novému objevu bychom už brzy mohli hubnout, aniž bychom se vůbec pohnuli.

Dialyzační středisko
Aktualizováno 4.3. 2017 20:41
onemocnění ledvin

Alarmující prvenství: V Česku je nejčastější výskyt rakoviny ledvin

Česká republika je zemí s nejvyšším výskytem rakoviny ledvin na světě. Některým z onemocnění ledvin trpí každý desátý Čech, řada z nich o tom ale dlouhou dobu neví. Poruchy jejich funkce často nemají zpočátku žádné citelné příznaky. Na tyto problémy upozorňuje Světový den ledvin, který připadá na 9. března.

Jen pro otrlé

Zdenka vážila 240 kilo. Podívejte se, jak začala její proměna!

Mladá žena (35) ze slovenské obce Záhorie vážila téměř čtvrt tuny! Rozhodla se pro radikální změnu. Podívejte se, jak vypadají přípravy na radikální operaci.

Prásk.tv píše:

Chlapec pomocí triatlonu bojuje proti závažné chorobě
čtěte o tématu obezita na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Obezita - 2
Aktualizováno 20.2. 2017 15:31
statistický úřad

Česko vyniká v zaměstnanosti, mnoho lidí ale trpí nadváhou

Česko vyniká v celé řadě statistik, v některých z nich by to čekal jen málokdo. Například míra nezaměstnanosti u mužů je ve srovnání s dalšími zeměmi Evropské unie výrazně nižší, na druhou stranu patříme ke státům s největším podílem obyvatel s nadváhou. Vyplývá to z ročenky o České republice v mezinárodním srovnání, kterou publikoval Český statistický úřad (ČSÚ) v pondělí.

Hlasujte!

Konec bezedných kelímků? Kvůli obezitě je chtějí zakázat. ANKETA

Za pár korun vypít sladkých nápojů, co hrdlo ráčí. To je od pátku ve Francii tabu. Tzv. bezedné nápoje zakázal nový zákon. Poslanci si od toho slibují, že nová norma pomůže zastavit rostoucí obezitu, která Francouze trápí.

ROZHOVOR S ODBORNÍKEM

Nebezpečné a drastické diety. Pravdy a mýty o hubnutí

Jaké diety jsou skutečně účinné a které naopak pouze uškodí vašemu zdraví, dokážete to bezpečně rozpoznat?

Ženu, která váží 500 kg čeká operace
Aktualizováno 8.12. 2016 17:15
galerie nejtlustší žena

Extrémní nadváha: Žena váží půl tuny! Z domu už nevyšla 25 let

Obézní Egypťanka nemohla vyjít roky ven z domu. V běžném způsobu života ji totiž zabraňuje její váha - žena váží téměř 500 kilogramů. Nyní ale musí odletět na operaci, jinak může zemřít.

životní styl

Proč jsou děti obézní? Sladkosti a tučná jídla za to nemohou!

Může za dětskou obezitu jen špatná strava a přejídání se? Ne! Vědci z londýnské univerzity zjistili při sledování 20 tisíc rodin v celé Británii, že příčinou je i nedostatek spánku a vynechávání snídaně.

Problémy s váhou

Češi patří k nejtlustším v EU. Obezita trápí skoro pětinu z nás

Téměř pětinu Čechů trápí obezita. V rámci Evropské unie jsou na tom hůře jen obyvatelé Malty, Lotyšska, Maďarska, Estonska a Velké Británie. Vyplynulo to z nového srovnání Eurostatu, statistického úřadu EU.

Točená limonáda
Aktualizováno 12.10. 2016 22:59
Boj s obezitou

Sladké limonády mají zdražit až o pětinu. Aby je lidé méně pili

Světová zdravotnická organizace doporučila dramatické zdražení slazených nápojů. Jejich cena by podle nové výzvy měla stoupnout nejméně o 20 procent.