Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tlusté dítě
09.11.
SPOČÍTEJTE SI TO

Nemáte obézní nebo podvyživené dítě? Odpoví vám KALKULAČKA

Je to ještě dětské sádlíčko, nebo je vaše dítě regulérně obézní? Dětských tlouštíků v populaci bohužel stále přibývá. Spočítejte si na nové kalkulačce, jestli už i vaše ratolest nepřekročila únosnou mez.

Miriam před začátkem hubnutí vážila 140 kilo
20.10.
Úžasná proměna

Bývalá modelka se projedla na 140 kilo. Zhubla a vrátila se na molo

Před mnoha lety byla Miriam Hogerová modelkou zvyklou chodit po molech. Záliba v módě jí zůstala i poté, co změnila povolání a stala se zdravotní sestrou. Co Miriam nezůstalo, byla její váha.

Obezita u dětí
14.10.
KALKULAČKA Studie WHO

Lékaři bijí na poplach: Obézních dětí přibývá! Jak jste na tom vy?

Obézních dětí a dospívajících celosvětově přibývá a lékaři už bijí na poplach. Spolu s váhou totiž rostou i zdravotní rizika, která děti ohrožují. Pokud bude trend pokračovat, bude za pět let na světě více dětí obézních než podvyživených.

Prásk.tv píše:

Amber Rachdi - 1
čtěte o tématu obezita na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Transport XXL pacientky
07.10.
Vážila 300 kilo

Dvacet hasičů, nakladač a bourací kladivo, tak převáželi obézní ženu

Český národ stále více tloustne. Momentálně je obézní každý pátý Čech. Potvrdit by to mohli i hasiči, kteří stále častěji musí pomáhat záchranářům s transportem pacientů s nadváhou. Poslední takový případ se stal na Pardubicku. Pomoc potřebovala 300 kilogramů vážící žena. Aby ji dostali hasiči ven z domu, museli ho nejdřív zčásti rozbourat, a naložit do sanitky ji pomohla až zemědělská technika.

Eman Ahmed - 2
26.09.
selhání orgánů

Zemřela nejtěžší žena světa. Z půl tuny zhubla na 165 kilo

Eman Ahmed z Egypta byla nejtěžší ženou na světě. Narodila se se zvláštní nemocí, díky které měla konstantní hlad a přibrala na neuvěřítelných 500 kilogramů. Zemřela v pondělí ráno na selhání orgánů.

Obezita - 2
aktualizováno 26.09.
Nelichotivé prvenství

Česko je nejméně zdravým státem světa! Pijeme, kouříme, jsme tlustí

Češi získali další nepopulární prvenství. Česko je podle nejnovější studie nejméně "zdravým" státem na světě. Výzkumníci analyzovali data, ukazující na obezitu, konzumaci alkoholu a tabáku.

Cukrovka, diabetes
aktualizováno 31.08.
úžasný úspěch

Naděje proti cukrovce a obezitě: Češi vyvinuli látky pro lepší léčbu

Ústav organické chemie a biochemie a Fyziologický ústav Akademie věd ČR slaví ohromný úspěch. Jejich vědcům se podařilo vyvinout nové látky, které mají pozitivní účinky při léčbě obezity a cukrovky. Ústavy již podepsaly smlouvu s farmaceutickou firmou, která bude na dalším vývoji a testování spolupracovat.

Chůze
16.07.
Kolik nachodíme

Nejlínější státy? Vědci zjistili, jak na tom jsou jednotlivé země

Unikátní výzkum vědců z americké Stanfordovy univerzity odhalil, kolik kroků denně lidé na různých místech na Zemi nachodí. Průměrně člověk udělá denně 4 961 kroků. Nejvíce nachodí lidé v Hong Kongu, nejméně v Indonésii.

Obezita - 1
13.06.
máte nadváhu?

Obézních lidí přibývá. Spočítejte si, jak jste na tom! KALKULAČKA

Otylých lidí přibývá, a to zejména mezi mladšími ročníky. Nadváhou trpí už přibližně desetina světové populace. V Česku je obézních nebo s nadváhou asi 52 % lidí. Jak jste na tom vy?

Hubnutí
20.03.
převratná metoda

Skvělá zpráva! Vědci našli způsob, jak hubnout bez cvičení či diet!

S dobrou zprávou pro všechny, kteří bojují s kily, přišli američtí vědci. Díky jejich novému objevu bychom už brzy mohli hubnout, aniž bychom se vůbec pohnuli.