Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Karla Šlechtová v Afghánistánu
13.02.
kvůli vybavení

Šlechtová kritizuje vojáky, velitel armády Bečvář se ostře ohradil

Náčelník generálního štábu Josef Bečvář odmítl laická vyjádření, která kritizující vedení armády a vytváří líbivé titulky. Odborníci ve vedení armády podle něj vědí, co armáda potřebuje.

Bydlení v nákladním automobilu - 6
17.01.
GALERIE foto uvnitř článku

V kamionu jako doma v obýváku. Firma láká na luxusní kabiny

O řidičích kamionů se říká, že vlastně tráví celý život na kolech. Společnost Bolt Custom Trucks tak začala vyrábět luxusně vybavené tahače, které mají život na silnici zpříjemnit.

Ohromný sumec na řece Moravě
21.09.
foto + video ohromná ryba

Gigantický úlovek: Rybář vytáhl skoro dvoumetrového sumce!

Tento týden začal velmi dobře pro rybáře a fotografa Antonína Lavrenčíka, kterému se podařilo ulovit v pondělí majestátní rybu. Po dlouhém boji technikou vláčení vytáhl téměř dvoumetrového sumce. I když se nejedná o rekordmana, takový úlovek je snem každého.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Dětské pokojíčky
aktualizováno 11.09.
GALERIE krásné pokoje

Pokojík může vypadat i originálně! Vybavte ho podle záliby dítěte

Dětský pokoj je jediným útočištěm vašich dětí. Mají se v něm cítit bezpečně a dobře. V dnešní době však můžeme zajít ještě dál a vybavit pokoj trochu netradičně. Vaše ratolest se může cítit jako námořník, nebo jiný hrdina, kterého zná z pohádek. Inspiraci najdete v naší galerii.

Školní potřeby
29.08.
levnější nakupování

Na výbavě pro školáka můžete ušetřit až 1500 Kč! Poradíme jak

Téměř 1500 korun můžete ušetřit za výbavu pro prvňáčka, pokud budete nakupovat zboží v akci. Vyplývá to z analýzy společnosti Česká distribuční. Porovnávala nabídku školních potřeb, která se pravidelně objevuje v letácích obchodních řetězců ve druhé polovině prázdnin.

Luxusní jachta - 9
14.03.
GALERIE Úžasná podívaná

Luxus na moři: Obří jachta uvnitř vypadá jako přepychový hotel

Majitel se rozhodl prodat čtvrtou největší jachtu na světě. Její luxusní vybavení lidem vyráží dech - mluví se o ní jako o jedné z nejkrásnějších.

Armádní auta
aktualizováno 28.02.
testovací polygon

Výběrové řízení: Armáda se chystá na výměnu stovek vozidel

Armáda chystá výměnu stovek terénních a obrněných automobilů, které začínají dosluhovat. Do Vyškova proto v úterý pozvala všechny zájemce, kteří chtějí nabídnout svoje vozy. Na polygonu plném bahna měli ukázat, s jakým terénem si dokážou jejich vozy poradit. O vítězi nakonec rozhodne výběrové řízení.

Romské křtiny za milion
aktualizováno 09.02.
VIDEO Honosná oslava

Křtiny za milion: Miminko dostalo zlatý dudlík i bryndák z peněz!

Zatímco v Česku už křtiny nejsou zdaleka tak běžné, jako bývaly v minulosti, Romové tuto tradici poctivě dodržují. A není divu, miminku tak můžete zajistit slušnou finanční výbavu.

Nákup školního batohu
31.08.
Obchodní sdělení

Na kolik vyjde výbava prvňáka a co v ní nesmí chybět? Poradíme!

Nový školní rok se nezadržitelně blíží a školáci i jejich rodiče už odpočítávají hodiny do konce prázdnin. Řada lidí ovšem ještě potomkům nenakoupila školní pomůcky. Kolik stojí a na co byste určitě neměli zapomenout?

Školní penál
27.08.
vybavte prvňáčka

Vyberte penál správně: Poradíme, jak ušetřit a co nesmí chybět

Školní batoh, přezůvky, věci na cvičení a samozřejmě také penál - tím vším budete muset dítko vybavit před nástupem do školy. Především pro prvňáčka je výběr prvního penálu extrémně důležitý, dejte si na něm tedy záležet.