Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Teplo nebo zima
Aktualizováno Předevčírem 11:02
kdy se oteplí?

MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ: Aprílové počasí končí, na teplo si počkáme

Na teplé počasí si ještě nějakou dobu počkáme, o víkendu se teploty podle meteorologů budou pohybovat kolem 10 stupňů Celsia. Ve vyšších polohách bude i nadále sněžit, v nížinách se dočkáme zatažené oblohy s deštěm. Jarní počasí by se do Česka mělo začít vracet na přelomu dubna a května.

jarní úklid

Tohle udělejte po zimě s autem! Hrozí nemoci i technické problémy

Umytí auta po zimě nemusí stačit. Někdy je lepší udělat větší servis včetně kontroly provozních náplní a klimatizace.

Počasí - ochlazení
Aktualizováno 6.4. 2017 14:46
Jako na houpačce

Aprílové počasí: V pátek může sněžit, v neděli bude až 22 stupňů!

Letos panuje v dubnu opravdu aprílové počasí. Zatímco ve čtvrtek a pátek může sněžit i v nižších polohách, o víkendu se obloha vyjasní a mírně se oteplí. V pondělí pak může být až 22 stupňů, hned vzápětí se však znovu ochladí.

Prásk.tv píše:

Beauty
čtěte o tématu jaro na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

Počasí
Aktualizováno 2.4. 2017 18:53
teplotní rekordy

Ve Strážnici naměřili 24,9 °C! V týdnu přijde prudké ochlazení

Na desítkách míst v České republice dnes opět naměřili dosud nejvyšší teploty pro 2. duben. Rekordy padaly hlavně na východě země.

počasí

Jaro v plné síle: V Česku padaly teplotní rekordy. PŘEDPOVĚĎ

Teploty dnes v Česku stejně jako v úterý překonaly rekordy, nejtepleji bylo s 23,4 stupně Celsia v Ivanovicích na Hané na Vyškovsku. Na svém webu to oznámil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Příchod jara
Aktualizováno 27.3. 2017 13:32
týdenní předpověď

POČASÍ: Teploty v týdnu až 22 °C, dorazí ale i první jarní bouřka!  

Čeká nás opravdu jarní týden! Dokazují to předpovědi meteorologů, podle kterých ráno ještě sice na některých místech budeme škrábat auta, během dne se ale bude stále více oteplovat a vyjasňovat. Teploty pokoří i 16 °C, v pátek dokonce 22 °C. Dorazí ale i první jarní bouřky.

Počasí - oteplení_1
Aktualizováno 25.3. 2017 14:52
předpověď

POČASÍ: Teploty v dubnu budou nadprůměrné, v noci bude mráz

Příští měsíc bude v Česku přetrvávat nadprůměrné teplo. Maximální denní teploty se budou pohybovat většinou kolem 17 stupňů Celsia. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

nastartujte se

Co se v našem těle děje při jarní únavě a jak s ní zatočíte? TIPY

Jarní probuzení ze zimního spánku vyžaduje víc než jen pár slunečních paprsků. Obzvlášť, když se zpod mraků objeví jen občas a na chvíli. Vyhrát boj s jarní únavou ale není nic nemožného. Naopak! Stačí pár jednoduchých návyků, které dodají spoustu energie. Podle odborníků se člověk musí zamyslet zejména nad životosprávou.

Jaro a vztahy

Vztahy na jaře dostanou zabrat, prozradila numeroložka!

V pondělí před polednem se otevřely brány jarní svěžesti. Tímto obdobím dochází k ukončení zimního lenošení, začíná stoupat energie a ve všem najdeme rodící se sílu a chuť do života. Co nás v tomto období čeká podle numerologie?

Jarní horoskop

JARO podle astrologa: Prozradil, co nás čeká v příštích měsících!

Jarní rovnodennost znamená pro astrology začátek nového roku. Měli byste se zbavit nepotřebných věcí a učinit zásadní rozhodnutí. Právě teď je podle horoskopu ten správný čas.