Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Počasí - ochlazení
aktualizováno dnes 18:16
jak bude?

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: Ochladí se, teploty spadnou až k 15 °C

Pokud si v posledních dnech užíváte plnými doušky teplého, v podstatě letního počasí, máme pro vás špatnou zprávu. Meteorologové totiž předpokládají, že se v následujících čtyřech týdnech postupně ochladí. A to poměrně výrazně.

Horko - 1
včera 18:47
víkendová předpověď

Rekordní teplo hlásilo 100 stanic! Největší vedra ale teprve přijdou

Hned na stovce měřících stanic po celém Česku padly desítky let staré teplotní rekordy. Nejvíc naměřili meteorologové v Praze-Karlově (28,6 °C), na pomyslném druhém místě pak skončila stanice v Plzni-Bolevci (28,4 °C). A meteorologové očekávají, že sobota bude ještě teplejší. Předpovídají i tropických 30 °C!

Letní teploty
aktualizováno 19.04.
týdenní předpověď

Česko zasáhne vlna veder! Pak ochlazení až o deset stupňů

V následujících dnech nás čekají další příjemné letní teploty, místy se dokonce můžeme dočkat i 28 °C. Ke konci týdne ale přes území Česka začne přecházet studená fronta, která s sebou přinese ochlazení i o deset stupňů Celsia.

Prásk.tv píše:

Steve Jobs a Mark Zuckerberg - 1
čtěte o tématu předpověď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Déšť
16.04.
Týdenní předpověď

Do Česka dorazil déšť a ochlazení! Kdy se vrátí hezké počasí?

Po prosluněném víkendu přišlo deštivé ráno. Srážky potrápí většinu republiky i v úterý, v polovině týdne by se mělo vyjasnit. Teploty znovu přesáhnou dvacítku, budou šplhat až k 25 stupňům.

Počasí - oteplení_2
aktualizováno 12.04.
předpověď počasí

Rekordní teploty ve čtvrtek, déšť o den později! Jak bude o víkendu?

Následující dny budou nezvykle teplé, meteorologové předpokládají, že ve čtvrtek by dokonce měly padat teplotní rekordy. K večeru ale bude přibývat oblačnosti a před víkendem má na většině území Česka pršet. Situace se opět zlepší v sobotu.

Počasí - teplo/ zima
aktualizováno 07.04.
Měsíční předpověď

Čeká nás extrémně teplý týden! Sluníčka si ale neužijeme dlouho

Nadcházející dva týdny budou nezvykle teplé. V příštím týdnu se má ještě více oteplit, v polovině dubna pak přijde mírné ochlazení. K 15 až 17 stupňům teploty znovu vystoupají na začátku května. Srážek bude spíše méně.

Magický úplněk
04.04.
předpověď numeroložky

Začala série úplňků s magickou devítkou! Čísla mají toto poselství

V letošním roce nastane v Česku výjimečná situace. 31. března totiž začala série úplňků, které nebudou jen tak obyčejné. V následujícím období totiž přijde série celkem devíti úplňků, které v součtu dne, měsíce a roku dávají dohromady vždy číslo 9. Podle uznávané numeroložky Lenky Lippertové Suchardové to značí konec jedné velké etapy a lidé mají ideální příležitost začít novou, lepší.

Počasí - horko/bouřky
03.04.
Předpověď počasí

Češi si užívali sluníčka, brzy ale dorazí bouřky. Tady udeří. MAPA

Obyvatelé České republiky si v úterý užívali slunečného počasí a příjemných teploty atakujících hranici 20 °C. Podle meteorologů se má ale v příštích dnech zase ochladit a část území zasáhnou přeháňky. V některých regionech musí očekávat dokonce i bouřky.

Počasí ve světě
02.04.
Obrovské výkyvy

Čeká nás extrémní rok, shodují se experti! Přijdou záplavy i požáry

Předpověď počasí bývá tak trochu jako věštění z křišťálové koule. Letošní rok 2018 bude prý navíc nejen v počasí plný extrémních výkyvů. Připravit se tak musíme na záplavy, sucha i požáry. Shodují se na tom experti i laičtí pozorovatelé přírody.

POČASÍ: déšť, slunce
aktualizováno 02.04.
týdenní předpověď

Velikonoce přinesly krásné jaro! Teploty vystoupají až na 23 stupňů

Zima je definitivně pryč. Velikonoce přinesly konečně teploty, které se blíží 20 stupňům a podle ČHMÚ má být další týden ještě teplejší.