Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

týdenní předpověď

Počasí jako na houpačce: Lehké oteplení dlouho nevydrží

Ani v následujícím týdnu nepřinese počasí výrazné změny. I když se během pondělí a úterý kvůli teplému větru mírně oteplí, v pátek teploty klesnou k 6 až 10 °C. Větší část týdne by měla být deštivá, na horách pak bude i nadále sněžit, uvádí Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Pranostiky
Aktualizováno 21.4. 2017 20:39
jaký bude zbytek roku

Sníh v dubnu je jen začátek. Podle pranostik nás čeká šílený rok!

Ze všech měsíců v roce je duben tím nejnepředvídatelnějším. Ne nadarmo se počasí v dubnu přezdívá aprílové. Někdy to totiž vypadá, že si z nás snad dělá legraci. V jedné chvíli svítí sluníčko, v druhé hustě chumelí. Co současné bláznivé počasí napovídá o zbytku roku podle pranostik?

zná přesné datum

Věštec řekl, kdy začne 3. světová válka! Dlouho čekat nebudeme

Už několik jeho předpovědí v minulosti vyšlo, teď Horacio Villegas tvrdí, že ví, kdy začne třetí světová válka. A pokud se nemýlí, nebude to trvat dlouho.

Prásk.tv píše:

Baba Vanga
čtěte o tématu předpověď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Oteplení - 5
Aktualizováno 19.4. 2017 07:36
předpověď počasí

Zima potrvá týdny! Meteorologové řekli, kdy bude opět slunce a teplo

Na výraznější oteplení si zřejmě budeme muset počkat ještě několik týdnů. Vyplývá to z numerických modelů meteorologů, podle kterých by se teploty kolem 20 °C měly vrátit až na Den vítězství.

Teplo nebo zima
Aktualizováno 17.4. 2017 21:18
předpověď na týden přehled srážek

Bláznivé počasí: Udeří mrazy a bude sněžit, varují meteorologové!

Už dnešní nečekaně chladné Velikonoční pondělí dává tušit, jak bude v příštích dnech. Zítra se ochladí ještě víc, noční a ranní teploty klesnou někde až pod bod mrazu a ve vyšších místech bude dokonce sněžit.

Déšť - 2
Aktualizováno 15.4. 2017 15:54
měsíční předpověď

Chladné počasí vydrží až do konce dubna, bude i více pršet

Počasí do konce dubna bude chladné a deštivé, s minimálními teplotami pod nulou. Na začátku května se sice oteplí, ale teploty stále zůstanou pod průměrem pro toto období. Vyplývá to z dlouhodobé předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Americký prezident Donald Trump
Aktualizováno 15.4. 2017 07:42
Bude to tak?

Předpověděl výsledky voleb, teď šokuje: Trumpa brzy odvolají!

Donald Trump se v Bílém době neudrží až do konce funkčního období. Tvrdí to profesor historie Allan Lichtman, který úspěšně odhadl výsledky všech prezidentských voleb v USA od roku 1984. Trumpa podle něj odvolají.

Počasí na velikonoce
Aktualizováno 14.4. 2017 15:29
týdenní předpověď

POČASÍ: Do Česka se vrátí sníh, teploty opět klesnou pod nulu

Do Česka bude proudit chladný vzduch a díky tomu nás čeká další výrazné ochlazení. Teploty by se podle Českého hydrometeorologického ústavu mohly během týdne dostat pod nulu, díky tomu se do republiky opět vrátí sníh.

numeroložka promluvila

Stovky Čechů chtějí svatbu 7. 7. 2017! Netuší, co hrozného je čeká

Datum 7. 7. 2017 na mnoho lidí působí přímo magicky. Stovky nevěst si ho vybraly pro svůj velký den a oddávající hlásí, že v tento den mají plno. Numeroložka ale prozradila, že tohle datum se k sňatku naprosto nehodí!

Teplo nebo zima
Aktualizováno 10.4. 2017 20:18
TÝDENNÍ PŘEDOVĚĎ

V Česku bude tepleji než na Kanárech, pak se ochladí o 10 °C!

Týden odstartuje teplotními rekordy. V pondělí budou teploty stoupat až k 25 °C, během odpoledne se ale mohou tvořit přeháňky a také bouřky. V úterý se prudce ochladí, a to až o 10 °C. Podobné počasí bude panovat až do konce týdne.