Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mrazivé počasí
aktualizováno dnes 09:32
počasí v Evropě

Na severu extrémní mráz, jihovýchod Evropy zasypal sníh

Silné mrazy se neženou jen do Česka, ale trápí velkou část Evropy. Teploty na severu klesají výrazně pod nulu, Balkán po bouři zasypal sníh. V Chorvatsku způsobuje extrémní sněhová nadílka chaos, mnohé cesty jsou neprůjezdné, v ulicích pomáhá armáda.

Mráz
aktualizováno včera 17:46
Měsíční předpověď

Čekají nás mrazivé týdny! Meteorologové řekli, kdy se oteplí

Následující čtyři týdny se budou teploty držet pod průměrem. Zima ještě neřekla poslední slovo, čekají nás nejmrazivější dny. V polovině března by se sice mělo oteplit, zároveň se ale vrátí sněžení. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí.

Jiří Zimola a Jan Hamáček
aktualizováno 19.02.
Politická budoucnost

Spolupráce či boj o moc? Expert prozradil, co nyní čeká ČSSD!

Sociální demokraté si v neděli na mimořádném sjezdu zvolili novým předsedou Jana Hamáčka a prvním místopředsedou Jiřího Zimolu. Dosavadní lídr Milan Chovanec naopak vyhořel. Co to znamená pro budoucnost strany? Zeptali jsme se politologa Jana Kubáčka.

Prásk.tv píše:

Muž prý cestuje v čase
čtěte o tématu předpověď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Počasí - zima_4
17.02.
měsíční předpověď

Zima se ještě zdaleka nevzdává! Dočkáme se tuhých mrazů i sněhu

Nadcházející čtyři týdny budou teplotně i srážkově průměrné až slabě podprůměrné. Maximální denní teploty postupně porostou, příští týden bude průměr ještě kolem nuly. Druhá polovina předpovídaného období bude teplejší. Nejvíce srážek očekávají meteorologové v posledním týdnu. Vyplývá to z měsíční předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), který ji dnes zveřejnil na webu.

Mráz
aktualizováno 15.02.
víkendová předpověď

V noci klesly teploty pod - 25 °C! Dejte pozor na námrazu

Několik posledních dní byla obloha na většině území jasná, Česko tak zažilo velmi mrazivou noc, kdy teplota na Šumavě klesla pod -25 °C. Ve čtvrtek odpoledne se začne zatahovat a místy se objeví sněžení. Meteorologové varují řidiče před ranní námrazou, mnohem náročnější situace na silnicích bude v pátek.

Silničáři - ilustrační
aktualizováno 15.02.
předpověď počasí

Čeká nás skutečná zima? Podle meteorologů přijde změna

U našich sousedů napadlo několik metrů, Česká republika ale na čerstvou sněhovou nadílku stále čeká a předpověď je pro milovníky zimy stále dost nepřesvědčivá. Podle meteorologů by ale mohla změna přijít už v příštím týdnu a my bychom se tak mohli dočkat sněhu i v nížinách.

Noah na detektoru lži
aktualizováno 14.02.
cestování v čase

Přišel jsem z roku 2030, tvrdí muž a prozradil, co nás čeká!

"Noah" tvrdí, že přišel z budoucnosti z roku 2030 a přinesl celou řadu šokujících předpovědí, podle kterých nás čekají divoké časy plné nových technologií a překvapivých objevů. Kvůli svým tvrzením podstoupil v televizní show test detektorem lži, který měl potvrdit, že si nevymýšlí.

Počasí - sníh, slunce
aktualizováno 13.02.
předpověď počasí

Počasí rozdělilo zemi: V Čechách svítí slunce, Morava hlásí sníh

Počasí v Česku se dnes liší kraj od kraje. Zatímco ve středních Čechách dopoledne vysvitlo slunce, na severu Moravy by mělo celý den sněžit. A sněhové přeháňky hlásí meteorologové i pro další kraje. Teploty se většinou pohybují okolo nuly.

Silnice v zimě
aktualizováno 12.02.
týdenní předpověď

Dejte pozor na náledí a namrzající déšť, varují meteorologové

Během následujícího týdne se jen velmi mírně oteplí, teplota se do víkendu vyšplhá k 6 °C, v noci ale může při malé oblačnosti klesat až k - 9 °C. Meteorologové kvůli teplotním výkyvům varují před namrzajícím deštěm a náledím.

Mráz
aktualizováno 08.02.
výstraha před náledím

VAROVÁNÍ: I o víkendu nás čekají mrazy a bude to hodně klouzat

V noci ze čtvrtka na pátek si dejte pozor na náledí, varují meteorologové. Mrazivé počasí vydrží i o víkendu, na některých místech se mohou dočkat také slabého sněžení.