Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Krádež v samoobsluze v Ústí nad Labem
14.02.
Drzí zloději

Policie pátrá: Zloději ukradli peníze z kasy přímo před pokladní

Drzí zloději ukradli hotovost z kasy přímo před zraky pokladní samoobsluhy Norma v Ústí nad Labem. Ke krádeži došlo již 16. ledna v ulici SNP, policii se však dosud nepodařilo pachatele dopadnout a žádá proto o pomoc veřejnost. Promyšlenou akci spáchali dva muži vydávající se za zákazníky. Aby se dostali do pokladny, kupovali si žvýkačky.

Nákup cukru
12.02.
nákupy na mazance

Cukr je nejlevnější za 3 roky! Lidé berou obchody útokem a plní auta

Cukr je podle ekonomů nejlevnější za tři roky. Jeho cena šla v posledních měsících dolů zhruba o 30 procent. Ceny sladkostí a zákusků v obchodech přesto neklesají. Podle dodavatelů je to způsobeno nárůstem nákladů dalších produktů potřebných k výrobě. Zlevnění cukru tak zatím ocení jen lidé, kteří si sladkosti připravují sami doma.

Rum ve sklenicích
02.02.
Vloupal se do obchodu

Vězeň unikal měsíce, osudnou se mu stala chuť na alkohol!

Jihomoravským policistům se podařilo dopadnout vězně, který už v listopadu utekl z výkonu trestu. Uprchlík se prozradil sám poté, co se vloupal do obchodu v malé obci na Blanensku.

Prásk.tv píše:

Melouny
čtěte o tématu obchod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Věra Jourová - nákup
aktualizováno 02.02.
česká eurokomisařka

Konec dvojí kvality potravin? Bude to nekalá praktika, chystá Jourová

Eurokomisařka Věra Jourová navrhne v dubnu Evropské komisi, aby zařadila různou kvalitu potravin v podobných obalech na seznam nekalých obchodních praktik. V dubnu také představí metodiku kontrol v unii, podle které by se měly dozorové orgány řídit. Na metodice nyní pracují zástupci 15 členských států. Jourová to dnes řekla na tiskové konferenci.

Uzavřené provozovny
14.01.
velký přehled

Nejhnusnější hospody roku 2017: Které zavřely ve vašem kraji?

Více než 150 obchodů a restaurací museli během loňského roku částečně nebo zcela uzavřít kontroloři Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI). Úroveň hygieny v nich totiž byla na katastrofální úrovni. Podívejte se, které to byly ve vašem kraji.

Zapalovač
10.01.
Zloděj smolař

Kvůli cigaretám vykradl prázdný obchod, pak zapálil špatné auto!

Pořádnou porci smůly kombinované s hloupostí předvedl v uplynulých dnech dvaadvacetiletý mladík z Příbrami. Nejdřív kvůli chuti na cigarety vykradl dva obchody (jeden z nich byl prázdný) a o tři dny později vše "završil" žhářským číslem, při kterém se popálil.

Rus vjel do obchodu kradeným tankem, ukradl láhev vína
10.01.
Chtěl se natankovat?

Rus měl chuť na víno, tak ukradl tank a vjel s ním do obchodu!

Chuť na alkohol nedokázal zkrotit nejmenovaný Rus, který tento týden ukradl v Murmansku lehký tank a vyrazil "nakupovat". Kvůli jediné láhvi vína totálně zdemoloval výkladní skříň jednoho z místních supermarketů.

Výbuch bomby v supermarketu v Petrohradě
aktualizováno 28.12.
Panika v supermarketu

Výbuch v Petrohradu zranil 13 lidí! Jde o teroristický čin, tvrdí Putin

Rušným supermarketem v ruském Petrohradu otřásla ve středu vpodvečer exploze. Podle informací z místa bylo zraněno nejméně 13 lidí, přes pět desítek nakupujících museli záchranáři evakuovat. Ruský prezident Vladimir Putin označil výbuch za teroristický čin.

3D model bakterií salmonely
aktualizováno 24.12.
nebezpečné potraviny

Na trh se dostala dětská výživa s podezřením na salmonelu

Dětská výživa, u které existuje podezření na kontaminaci salmonelou, se prodávala i na českém trhu, uvedla v sobotu Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Výrobky Amilk od francouzské firmy Lactalis už byly staženy z prodeje v pátek.

Venkovské prodejny
aktualizováno 21.12.
Obchodní sdělení

Jak bojují venkovské prodejny s nadnárodními řetězci

Venkovské maloobchody jsou často kvůli zvyšujícím se nákladům ztrátové, v posledním roce mnoho regionálních prodejen zaniklo. Redakce TN.cz se vydala do jedné z prodejen v Pacově na Pelhřimovsku, která si stále vede dobře, a zjišťovala, co dělají jinak, než prodejny, které zanikly.