Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Laň ilustrační
včera 10:45
zvířecí návštěva

Laň si přišla do obchodu pro jídlo. Pak se vrátila i s celou rodinou

Do obchodu se smíšeným zbožím v americkém Coloradu přišla zvědavá laňka. Když ji prodavačka nakrmila, zvíře se po půl hodině vrátilo s celou svojí rodinou.

Reklamace
15.12.
Jak správně reklamovat?

Reklamací po Vánocích přibývá! Nemusíte mít ani účtenku. RADY

Češi se stávají přeborníky v reklamacích. Loni podle průzkumu reklamovalo zboží nebo nějakou službu 55 % lidí. Už za pár týdnů se navíc do obchodů začnou vracet vánoční dárky. A k reklamaci ani nemusíte mít originální účtenku.

Kaufland
aktualizováno 03.12.
Zaručená mzda

Kaufland zavádí minimální mzdu. Na kolik si lidé zaručeně přijdou?

Obchodní řetězec Kaufland si stanovil minimální mzdu. Zaměstnanci na plném úvazku tak nově musí brát nejméně 24 tisíc měsíčně. Platy pracovníkům postupně zvyšují i další supermarkety.

Prásk.tv píše:

Žena v obchodě
čtěte o tématu obchod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Fronta
aktualizováno 02.12.
stěžoval si

Kvůli pšouku ve frontě skončil muž málem za mřížemi!

I když se náhodou stane, že si žena uprdne, není radno ji na její poklesek upozorňovat. Toho si ovšem nebyl vědomý muž na Floridě ve Spojených státech, před kterým si ve frontě v obchodě upšoukla jedna ze zákaznic. Málem skončil s nožem v žaludku!

Uzavřená prodejna v Ústecké čtvrti Střekov
29.11.
Fuj

Myši, bobky a odpadky. Inspekce zavřela obchod v Ústí!

Inspektoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce SZPI) zavřeli prodejnu potravin v ústecké čtvrti Střekov - našli tam myši, jejich výkaly a odpadky. Podle inspektorů hrozila kontaminace potravin a provozovateli zakázali další činnost.

Divočák v Českých Budějovicích
aktualizováno 24.11.
Prase v Budějovicích

Divočák na ulici srazil ženu! Poničil obchod, pak přeplaval řeku

Divoké prase se v sobotu před polednem zatoulalo do centra Českých Budějovic. Zaběhlo do prodejny, kde poničilo část vybavení. Na ulici pak divočák porazil ženu, která musela do nemocnice. Přivolaní strážníci ho zahnali zpět do přírody.

Zajištěné padělky v pražské Sapě - 5
aktualizováno 22.11.
Celní správa

Utajený obchod v Sapě! Celníci zabavili padělky za miliony korun

Celní správa při kontrole v pražské tržnici SAPA objevila tajný obchod, do kterého mohli pouze vybraní zákazníci. Zajistili zboží za desítky milionů korun, jedná se o padělky. Akce se zúčastnila i Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI), která uzavřela jednu z prodejen kvůli nedodržování hygienických předpisů.

Zloděj v obchodě - ilustrační foto
aktualizováno 20.11.
Zloději z Budějovic

Muž a žena kradli lubrikační gely. Policii ale neproklouzli!

O tom, že lidé jsou schopní ukrást opravdu cokoliv, se přesvědčila českobudějovická policie. Pár se v místním obchodním centru pokusil ukrást několik lahviček lubrikačních gelů.

Zavřené obchody - 2
aktualizováno 05.11.
byli byste pro?

Lidovci plánují převratnou změnu. Zavřít obchody o všech svátcích

Celkem o osmi státních svátcích musejí mít velké obchody zavřeno. Lidovci by ale chtěli, aby zákaz prodeje platil o všech svátcích. V současnosti připravují pozměňovací návrh, který by regulaci prodeje rozšířil.

Miloš Zeman zahrál v Číně na piáno
aktualizováno 05.11.
video Takhle ho neznáte

Zeman hrál na piano! Poslouchali čínský prezident i ruský premiér

Prezident Miloš Zeman se v pondělí zúčastnil slavnostního zahájení dovozního veletrhu China International Import Expo v Šanghaji. Zahraničním státníkům včetně čínského prezidenta Si Ťin-pchinga a ruského premiéra Dimitrije Medvěděva dokonce zahrál na piano!