Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Znásilnění - 3
25.04.
Soud rozhodl

Gang prodával Češku v zahraničí na sex! Měla až 30 klientů denně

Rozsáhlý případ obchodování s lidmi rozpletli policisté z Česka, Velké Británie a Irska. Česko-slovenský gang nutil Češku v zahraničí poskytovat sexuální služby, denně měla až 30 klientů. Kauza skončila verdiktem vrchního soudu, někteří pachatelé jsou ve vězení.

Uzavřené provozovny v dubnu
23.04.
galerie uzavřené provozovny

Foto pro silné žaludky! Tyto hnusy našli v restauracích a obchodech

Inspektoři, kteří chodí po restauracích či obchodech a dohlížejí na správné dodržování hygieny, musejí být připraveni opravdu na všechno. Pohled do některých provozoven je tak odporný, že nechají podnik okamžitě uzavřít. Pro představu stačí fotografie z dubna.

Donald Trump přednáší svou první Zprávu o stavu Unie
07.04.
Co by to přineslo?

Hrozí obchodní válka? Trump se ostře pustil do Evropské unie!

Americký prezident Donald Trump se ve čtvrtek ostře pustil do Evropské unie. Varoval, že obchodní podmínky mezi USA a Evropskou unií vnímá jako nerovné. Jeho slova přišla jen pár dní poté, co se rozhořel obchodní konflikt mezi USA a Čínou. Hrozí podobná eskalace také mezi USA a EU?

Prásk.tv píše:

Žena v obchodě
čtěte o tématu obchod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Zavřené obchody - 2
aktualizováno 31.03.
anketa prodejní doba

Převratný návrh: Zavřeme obchody o všech svátcích, chtějí lidovci

Dokázali byste vyjmenovat všech osm státních svátků, o kterých musejí mít obchody zavřeno? Pokud v tom máte zmatek, nejste rozhodně sami. Právě tomu by chtěl učinit přítrž lidovec Jiří Mihola, který už má připravený návrh, aby byly obchody zavřeny o všech státních svátcích.

Holub
27.03.
to je hnus

Nechutná podívaná u Albertu: V bednách s pečivem seděli holubi

Šokující podívaná se minulý čtvrtek naskytla lidem, kteří ráno procházeli kolem skladu obchodu Albert na Václavském náměstí v Praze. Zcela bez dozoru tady stály přepravky s pečivem, po kterých si vykračovali holubi.

Dražby věcí zabavených zločincům jsou stále populárnější
25.03.
Příznivé ceny

Čechy lákají věci zabavené zločincům. Mohou si je i vyzkoušet

Lidé v Česku stále více kupují zboží, které bylo zabaveno policií při trestné činnosti. Ministerstvo vnitra ho prodává v internetových aukcích a zájem je prý obrovský. Sehnat tu můžete třeba luxusní sporťák mafiánů, ale i televize, pračky nebo počítače.

Útok ve městě Trébes
aktualizováno 23.03.
rukojmí v supermarketu

K útoku ve Francii se přihlásil ISIS! Tři mrtví, útočníka zastřelili

Na jihu Francie ve městě Trébes se střílelo v tamním supermarketu. Neznámý útočník se zbraněmi a granáty zajal zákazníky, podle tamního ministerstva vnitra zemřeli tři lidé, další jsou zranění. Pachatel křičel "Alláh akbar", k útoku už se podle tamních médií přihlásila teroristická organizace Islámský stát.

Výrobní linka v Mladé Boleslavi
22.03.
Automobilka a město

Škoda koupila lukrativní pozemky, má na nich vyrůst i poliklinika

Mladá Boleslav prodala lukrativní pozemky na třídě Václava Klementa automobilce Škoda Auto, která za ně zaplatí 146 milionů korun.

Donald Trump
aktualizováno 22.03.
USA versus Čína

Obchodní válka? Trump posvětil cla za desítky miliard dolarů!

Americký prezident Donald Trump dnes podepsal dekret, který by mohl vést k uvalení cel na dovoz čínského zboží v hodnotě až 60 miliard dolarů (1,2 bilionu Kč).

Výbuch v Leicesteru
aktualizováno 26.02.
Exploze v Británii

Výbuch v Leicesteru poslal dům k zemi! Exploze zabila pět lidí

Britské záchranné složky zasahují od nedělního večera v Leicesteru u rozsáhlého požáru. Podle svědků tam vybuchla dvoupatrová budova, která se pak zřítila. Policie potvrdila, že zemřelo pět lidí. Uzavřeny jsou okolní ulice, domy v blízkosti policie evakuovala.