Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

John Corcoran
16.04.
zpověď učitele

Děti učil 17 let: "Neuměl jsem číst ani psát!" šokoval po letech

Je mu 81 let a za sebou má dlouhé roky učitelské praxe, přesto John Corcoran skrýval jedno velké tajemství, které na něj nyní vrhá zcela jiné světlo. Po celou dobu vykonávání své profese neuměl číst ani psát. O svůj těžko uvěřitelný příběh se podělil s novináři z britské BBC.

Kočka v Přerově uvízla v motoru
06.04.
Uvízlé zvíře

Kuriózní záchrana: V Přerově hasiči tahali z motoru auta kočku!

Velmi netradiční záchrannou operaci za sebou mají přerovští hasiči. Ve čtvrtek vpodvečer vyjížděli vysvobodit kočku, která uvízla v motoru zaparkovaného auta a nedokázala se vlastními silami dostat ven.

Zvířata na sněhu - 2
19.03.
foto uvnitř konec zimy

Zima se loučí: Poslední možnost vidět exotická zvířata na sněhu!

Zima dává v těchto dnech nejspíše své poslední sbohem. Podle meteorologů se můžeme od začátku dubna již těšit na opravdové jaro. Tahle sněhová nadílka je tak nejspíš v této sezóně poslední. A poslední je tak i příležitost prohlédnout si některá zvířata v zoo na sněhu!

Prásk.tv píše:

Taxi
čtěte o tématu kuriozity na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Kůň v klubu
11.03.
panika v klubu

Šílené video! Splašený kůň shodil striptérku a pokousal několik lidí

Opravdu hloupý nápad dostal majitel nočního klubu na Miami beach. Chtěl trochu rozproudit zábavu, a tak přivedl mezi lidi živého koně, na kterého posadil striptérku. Jenže zvíře se splašilo a následující scény jako by byly vystřižené z filmu.

Marcelle Mancuso
21.02.
nebezpečný úraz

Pozor na cvičení sed-lehů! Známá fitness modelka ochrnula!

Marcelle Mancuso (23), instagramová finess modelka z Brazílie, zůstala paralyzovaná po pádu při dělání obrácených sedů-lehů.

Dvojice mluví se zvířaty
11.02.
zvláštní nadání

Pár umí mluvit se zvířaty. Přijímají od nich zprávy i ze záhrobí

Mluvíte někdy se svým mazlíčkem? Pravděpodobně nebudete jediný milovník zvířat, který to dělá. Co kdybyste ale byli schopni skutečně vašemu mazlíčkovi porozumět? Tenhle britský pár to prý umí. Susie a Paul tvrdí, že dokáží telepaticky komunikovat nejen s živými ale i s mrtvými zvířaty.

Jeřáb
aktualizováno 09.02.
kuriózní výjezd

Zachraňte dítě z jeřábu, volali lidé. Hasiči se po příjezdu museli smát

Velmi kuriózní výjezd za sebou mají pražští hasiči. V pátek dostali hlášení o dítěti, které leze na stavební jeřáb, a jeho život tak může být ohrožen. Když ale přispěchali na místo, nestačili se divit. Vše bylo totiž úplně jinak.

kuriózní krádeže
aktualizováno 16.01.
kuriózní krádeže

Záchod i kupu hnoje: Nepochopíte, co všechno lidi ukradnou!

Občas zůstává i zkušeným kriminalistům rozum stát nad tím, co všechno dokážou zloději ukrást. V minulosti zmizely například klokani, kupa hnoje nebo dokonce celá historická lokomotiva.

Dvojčata narozená v jiném roce
03.01.
obrovská náhoda

Ženě se narodila krásná dvojčata, každé ale v jiném roce! VIDEO

Dělí je od sebe pouhých 18 minut, přesto má každé z dvojčat jiný rok narození. Šance, že se něco podobného stane, je velmi mizivá, přesto se rodiče sourozenců z Kalifornie mohou pyšnit tím, že u nich se zdánlivě nemožné podařilo. Zatímco chlapeček se narodil 31. prosince 2017, holčička se na svět dostala 1. ledna 2018.

Dvouhlavá želva
aktualizováno 29.12.
Nezvyklé kousky

Zvířecí kuriozity roku: Dvouhlavá želva a telecí trojčata!

Dvouhlavé želvě, která se narodila v létě chovateli v Hradci Králové, se daří výborně. Tenhle středoevrospký unikát nechtěl zpočátku přijímat potravu, ale to už neplatí. Majitel želvy navíc zjistil, že každá hlava ovládá "svoji" půlku těla.