Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena s okurkou
aktualizováno 15.10.
očista těla

Lékaři bijí na poplach! Nový trend v používání okurek může i zabít

Okurky mají na lidské tělo velmi příznivý vliv, nesmíte se ale nechat nalákat na nový trend, který nyní na rady bloggerek zkoušejí ženy a dívky po celém světě. Okurky používají jako "očistu vaginy", následky přitom mohou být fatální.

Muže malém udusila ryba
aktualizováno 14.10.
boj o život kuriózní nehoda

Muž chtěl políbit rybu. Skočila mu ale do krku, až přestal dýchat!

Angličan Sam Quilliam (28) málem přišel o život velmi kuriózním způsobem. Když chtěl vášnivý rybář políbit svůj úlovek, ryba mu vyklouzla, skočila do úst a málem ho udusila. Muž dostal zástavu srdce, měl velké štěstí, že se ho záchranářům podařilo oživit.

Chřestýšovec běloretý
06.10.
nebezpečná záliba

Martina kousl smrtelně jedovatý had! V nemocnici neměli protijed

Vášeň pro jedovaté hady se chovateli Martinovi ze slovenského Martina pořádně vymstila. Ve středu ho kousl jeden smrtelně nebezpečný chřestýšovec běloretý a on neměl protijed. Speciální sérum nesehnal ani v nemocnici, nejbližší totiž mají až v Mnichově.

Prásk.tv píše:

Samantha Espley - 1
čtěte o tématu kuriozity na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme

Udělali byste rádi vaše okolí ještě zajímavější a rádi byste navíc podpořili nějakou neziskovou či příspěvkovou organizaci, která se snaží pomáhat lidem? V tom případě se s námi zapojte do programu - Vy rozhodujete, my pomáháme!

Záchranná služba
aktualizováno 01.09.
kuriózní nehoda

Schoval se pod auto a řidička v Brně ho přejela! Muži hrozí vězení

Policisté v těchto dnech řeší velmi kuriózní nehodu, která se stala v Brně. Na tísňovou linku volala žena, která viděla na svém pozemku cizího muže. Když na něj křikla, zazmatkoval a schoval se o kus dál pod dodávku. Nevěděl ale, že uvnitř je řidička. Ta nastartovala a muže přejela.

Žena porodila v autě
aktualizováno 30.08.
galerie příchod na svět

Unikátní foto: Žena sama porodila chlapečka, byl v plodovém vaku!

Zcela jedinečným způsobem přišel na svět chlapeček, který se narodil letos v květnu a jehož fotografie pořízená těsně po porodu nyní obletěla sociální sítě. Dítě se narodilo v plodovém vaku a to za velmi dramatických okolností.

Dívka musela rodit na ulici
aktualizováno 28.08.
drsné záběry

Lékaři i příbuzní ji odepsali, dívka musela porodit na ulici! VIDEO

Svět obletěly smutné záběry indické dívky, která má za sebou velmi náročný porod a to bez pomoci lékařů i rodiny. Příbuzní, přítel i doktoři jí odmítli pomoct, 17letá prvorodička tak musela minulý týden přivést dítě na svět na rušné ulici.

Mušle na pláži
aktualizováno 28.08.
víme, co je zač

VIDEO: Moře vyplavilo záhadnou nestvůru! Je plná chapadel a mušlí

Hotovou senzaci vyvolalo video podivné kreatury, kterou natočili lidé na pláži v Carmarthenshire, ve Walesu. Někteří lidé jsou přesvědčení, že je nadpozemská, podle vědců ale o žádnou vesmírnou záhadu nejde.

Mavis Wanczyková
aktualizováno 25.08.
splnil se jí sen

Miliardový tiket patří matce dvou dětí! Řekla, co s výhrou udělá

Ve Spojených státech padl druhý nejvyšší jackpot v historii. Výherkyně Mavis Wanczyková za vsazené dva dolary získá přibližně 16,8 miliard a korun.

Rodiče obětovali dvojčata
24.08.
osudové rozhodnutí

Rodiče obětovali dvojčata, aby zachránili život svému miminku!

Když se snoubenci Jemma a Murray dozvěděli, že čekají miminko, jejich štěstí nebralo konce. Pak ale jediný ultrazvuk sny o štěstí proměnil na prach. Těhotná žena se od lékařů dozvěděla, že miminka čeká ve skutečnosti hned tři, ale všechny určitě nepřežijí.

Popálená žena ukázala tvář
24.08.
realistické foto těžký osud

Danu podpálila žárlivá žena: Měla 2,5 roku masku, teď ukázala tvář!

Dlouhé měsíce její hrozivě popálenou tvář skrývala maska a tělo pečlivě halilo oblečení. Teď se Dana Vulinová (31) z Perthu otevřela světu a odkryla nejen své emoce, ale i tvář. A vypadá skvěle!