Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zemřel český vinař František Moše Váňa
aktualizováno 27.10.
Tragická smrt

Tragédie! Známý vinař Váňa (46) zemřel přímo mezi sudy s vínem

V pátek 26. října tragicky zemřel český výrobce vína a spolumajitel vinařství Chrámce František Moše Váňa. Pravděpodobně zemřel na otravu oxidem uhličitým, který produkuje kvasící víno.

Nebezpečná zombie droga
aktualizováno 19.10.
zombie droga

Drogy vyhodil do kontejneru někdo z Polska, pak u nás zabíjely

Dva mrtví, 23 otrávených a 19 obviněných - takovou bilanci mají na svědomí syntetické drogy, které se od začátku září šířily na Ostravsku. Podle policie je do kontejneru, kde je později našla žena bez domova, vyhodil někdo z Polska.

Tohle jsou podle Britů muži, kteří útočili novičokem
11.10.
Otrava novičokem

"Komando" poslané na Skripala mělo i třetího člena, byl i v Česku

Úderné komando sledující dvojitého agenta Sergeje Skripala, mělo podle všeho i třetího člena. Pětačtyřicetiletého Sergeje Fedotova identifikovali ruští novináři.

Prásk.tv píše:

Houby
čtěte o tématu otrava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

"Alexander Petrov" vystupuje v ruské televizi RT
09.10.
skytá identita

Kauza Skripal: I druhý Rus má být vyznamenaným státním hrdinou

Po zveřejnění identity druhého z Rusů, které Británie viní z útoku na dvojitého agenta Skripala, zveřejnil investigativní portál Bellingcat další informace z jeho života. Údajně má jít o lékaře vojenské rozvědky GRU, který od Putina získal nevyšší státní vyznamenání.

Tohle jsou podle Britů muži, kteří útočili novičokem
08.10.
otrava novičokem

Druhý Rus obviněný z útoku na Skripala má být lékařem rozvědky

Druhý z Rusů, které Británie viní z útoku na dvojitého agenta Skripala, má být podle investigativního portálu Bellingcat lékař ruské rozvědky GRU, který se vlastním jménem jmenuje Alexandr Miškin. Podrobné informace mají být zveřejněny v úterý.

Uprchlá mamba zelená
04.10.
symptomy a následky

Jed mamby zelené je smrtelný, tohle udělá člověku bez protilátky

Smrtelně jedovatou mambu zelenou, která uštkla ženu v pražských Hlubočepích, se policii stále nepodařilo najít, nikdo netuší, kde může být. Lidé v nejbližším okolí mají strach, jed tohoto hada je totiž ve většině případů smrtelný, pokud se nepodaří včas podat protilátku.

Vladimir Putin, Sergej Skripal
03.10.
Vyjádřil se o otravě

Putin se pustil do Skripala: Není to aktivista, je to špion a šmejd

Ruský prezident Vladimir Putin se na energetické konferenci v Moskvě vyjádřil k otravě bývalého špiona Sergeje Skripala. Ten byl podle britské rozvědky otráven v březnu společně s dcerou Julií v jihoanglickém Salisbury bojovou látkou novičok. Putin jej označil za vlastizrádce a za šmejda.

Tohle jsou podle Britů muži, kteří útočili novičokem
aktualizováno 02.10.
Kauza Skripal

Ruský agent ze Salisbury měl řídit útěk ukrajinského exprezidenta

Důstojník ruské vojenské rozvědky Anatolij Čepiga měl před čtyřmi roky řídit únik prezidenta Ukrajiny Viktora Janukoviče do Ruska. Čepiga měl pod změněnou identitou podle britských médií otrávit i dvojitého agenta Skripala s dcerou. Ruský prezident Putin přitom několikrát tvrdil, že jde o obyčejného nezajímavého Rusa.

Otrava houbami
aktualizováno 01.10.
otrav přibývá

Houbaři si popletli muchomůrky! Čtyři se otrávili, skončili ve špitále

Houbařská sezóna je stále v plném proudu. Jenže to znamená i problémy. Přibývá totiž případů otrav. Třeba na Jihlavsku si za poslední dny hned čtyři lidé spletli jedlé růžovky s jedovatými muchomůrkami tygrovanými. Skončili ve vážném stavu v nemocnici.

Tohle jsou podle Britů muži, kteří útočili novičokem
aktualizováno 27.09.
Pravá identita

"Civilista" z kauzy Skripal je prý plukovník oceněný přímo Putinem!

Jeden z dvojice mužů, kteří podle Britů otrávili novičokem bývalého ruského agenta Sergeje Skripala a jeho dceru, není podle zjištění médií obyčejný civilista, jak tvrdí Rusové, ale plukovník vojenské rozvědky, kterého ocenil sám Vladimir Putin.