Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pakistánu - 7
aktualizováno 12.01.
Výpověď pašeračky

Tereza odhalila velkou drogovou síť! Stopy vedou do Británie

Česká pašeračka Tereza H., zatčená v pákistánském Láhauru, tím, že při výslechu začala vypovídat, rozjela lavinu. Policisté díky ní rozbíjejí mezinárodní síť obchodníků s drogami!

Jakeš na demonstraci KSČM
aktualizováno 21.12.
bývalý režim

Jakeš a Štrougal čelí trestnímu oznámení, hrozí jim doživotí

Pětadevadesátiletý Miloš Jakeš, bývalý generálním tajemník Ústředního výboru KSČ, a o dva roky mladší expremiér Lubomír Štrougal by mohli jít do vězení. Německý soud přijal trestní oznámení nejen na ně, ale i na dalších 65 lidí. Podle něj měli mít podíl na zabití lidí, kteří se za minulého režimu snažili utéct na Západ. V případě, že by Jakeš se Štrougalem byli uznáni vinnými, hrozilo by jim doživotí.

Radovan Krejčíř u soudu
aktualizováno 17.11.
Trable za hranicemi

Čechů v zahraničních vězeních přibývá, sedí po celém světě

Rok od roku stoupá počet Čechů, kteří končí ve vězení nebo ve vazbě v zahraničí - aktuálně se jedná asi o tisíc dvě stě českých občanů. Své tresty si odpykávají prakticky po celém světě, ale nejvíc zadržených českých občanů je v zemích Evropské unie.

Prásk.tv píše:

Muž dostal pokutu - 1
čtěte o tématu zločin na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Rapper Nelly
07.10.
Nelly

Zatkli známého rappera. Znásilnil mě v autobuse, tvrdí žena

Známý americký rapper Nelly, vlastním jménem Cornell Iral Haynes, byl v sobotu zatčen a obviněn ze znásilnění. Na tísňovou linku se obrátila mladá žena, která tvrdí, že ji Nelly znásilnil ve svém autobuse, v němž objíždí koncertní šňůru. Nelly obvinění odmítá.

V Chomutově našli policisté mrtvého muže
22.08.
Vražda na Vysočině

V Humpolci našli mrtvého muže (45). Podezřelého zatkli

Zřejmě první letošní vraždu vyšetřují policisté na Vysočině. V pondělí brzy ráno našli na ubytovně v Humpolci tělo pětačtyřicetiletého cizince. Záchranářům se už muže nepodařilo oživit. Policisté zadrželi jednapadesátiletého muže, kterého podezřívají, že má čin na svědomí.

Smutné dítě - ilustrační foto
17.08.
Zločin na Hradecku

Soused (14) nás chtěl znásilnit! Svěřili se dívka (6) a chlapec (8)

Hrůzný případ přišli středočeským policistům nahlásit rodiče dvou malých dětí. Šestiletá dívka a její o dva roky starší bratříček se rodičům svěřili, že se je pokusil znásilnit čtrnáctiletý soused!

Novinky
03.08.
horké novinky připravuje se

Silné příběhy, reality show i české zločiny! Čekají vás NOVÉ POŘADY

Emoce, napětí, skutečné příběhy z kriminálního i nemocničního prostředí, ale i reality show a hodně zábavy. To vše pro své diváky chystá TV Nova. Připravují se hned čtyři nové pořady a bude z čeho vybírat!

Francouzská policie - ilustrační foto
04.07.
další střelba ve Francii

Muži na motorkách pálili do davu, jeden mrtvý a šest zraněných

Několik mužů na motorkách střílelo v pondělí večer do skupiny lidí v Toulouse na jihu Francie. Jednoho muže zabili, šest lidí je zraněných, z toho dva v kritickém stavu. Pravděpodobně nejde o teroristický útok, ale o vyřizování účtů mezi zločinci.

Barbora Havířová
aktualizováno 01.06.
Obviněna z podvodu

Rekordní podvod? Žena měla z muže vylákat 53 milionů korun!

Před krajským soudem v Brně stanula Barbora Havířová, která je podle obžaloby jednou z největších podvodnic v Česku. Dokázala si omotat kolem prstu muže z Norska a ten jí za rok naposílal neuvěřitelných 53 milionů korun. Peníze prohrála v kasinu.

Zneužívání
20.05.
Kniha plná zla

Pedofil se za mřížemi naučil psát. Sepsal hrůzy, které dětem dělal!

Monstra existují. Tak své paměti nazval odsouzený pedofil, který se za mřížemi rozhodl navštěvovat hodiny tvůrčího psaní. Obsah memoárů je tak šokující, že sexuálnímu deviantovi vysloužil další pobyt ve vězení.