Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hannah Corneliusová
12.11.
Brutální znásilnění

Hannu znásilnili a ubili kamenem, teď gangsteři dostali tresty

Zbytek života stráví ve vězení tři gangsteři, kteří v Jižní Africe unesli, znásilnili a brutálně zavraždili jednadvacetiletou studentku Hannah Corneliusovou. Případ šokoval celou zemi. Zabít se muži pokusili i jejího kamaráda, s nímž Hannu unesli. Mladík, kterého nechali na cestě zemřít, ale přežil. Matka zavražděné dívky se pár měsíců po tragédii utopila.

Auto České pošty
aktualizováno 07.11.
Velký zátah

Poštovní dodávky plné nelegálních cigaret! Celníci rozbili gang

Zátah proti gangu, který měl v severních Čechách vyrábět falešné cigarety, provedlo Generální ředitelství cel. Část výroby zpracování a třídění tabáku probíhalo v jednom areálu ve Cvikově, kde celníci s policíí a hasiči zabavili průmyslovou výrobní linku. K vyvážení kuřiva z areálu používal gang dodávky České pošty.

Kriminalisté rozbili drogový gang
06.11.

VIDEO: Drogový gang: Policie zadržela 24 podezřelých

Kriminalisté na Vysočině v minulých dnech rozprášili početný drogový gang. V policejních celách skončilo celkem 24 podezřelých. Drogy měli ve velkém distribuovat hlavně na Žďársku a členům gangu teď hrozí mnohaleté tresty.

Prásk.tv píše:

Levi Watson - 9
čtěte o tématu gang na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tahle žena ví, jak zajistit podnikatelům úspěch

Networkerka Gabriela Mrkvicová se podělila o své zkušenosti z podnikatelského světa.

Gang z Huddersfieldu - 3
20.10.
Násilníci za mřížemi

Gang léta znásilňoval dívky. Místo kondomů používali plastové sáčky

Na 203 let a jedno doživotí odsoudil britský soud prvních šestnáct z celkem dvaceti násilníků z britského města Huddersfield. Ti podle policie mezi lety 2004 a 2011 znásilňovali a jinak zneužívali patnáct dívek ve věku od 11 do 17 let. Další čtyři členy gangu soud již uznal vinnými, rozhodnutí nad nimi vynese prvního listopadu. Informovala o tom policie z West Yorkshire.

Kamion Ilustrační snímek
18.10.

VIDEO: Gang měl vozit do Česka kradené kamiony

Středočeští policisté dopadli gang, který do Česka vozil kradené kamiony z Německa. V Hořovicích na Berounsku je potom upravoval, aby je mohl dál prodávat. Nákladní automobily kradli i s nákladem. Teď jim hrozí až 8 let ve vězení. Více informací má Jan Mareš.

Po Kuciakovi měli zavraždit i Šufliarského
aktualizováno 09.10.
Vražedný gang

Chtěli vrazi Kuciaka další smrt? Policie už zahájila trestní stíhání

Slovenský novinář Ján Kuciak a jeho snoubenka Martina Kušnírová možná neměli být jedinými oběťmi gangu, který pozatýkala policie. Podle tamních médií se jeho členové chtěli zbavit i náměstka generálního prokurátora. Kriminalisté teď zahájili trestní stíhání.

Dětský gang
aktualizováno 02.10.
Šlo o hoax!

Útok dětského gangu v Praze? Holý výmysl, potvrdilo vyšetřování

V polovině září se facebookem začala šířit informace, že na Praze 4 řádí hned několik dětských gangů. Případem se tak začala zabývat policie a dospěla k jednoznačnému závěru - šlo o hoax.

Znásilnění
aktualizováno 16.09.
12 let otroctví

Ženu znásilňovali dvanáct let, musela jít na osm potratů

Hrůzostrašné mládí prožila Britka, kterou unesl gang a dvanáct let ji držel jako otrokyni. Žena byla znásilňována, dvakrát donucena ke sňatku a osmkrát šla na potrat. Podařilo se jí uprchnout.

Chlapec s nožem
14.09.
Hoax?

Dětský gang útočí v Praze, šíří se na facebooku. Policii to nehlásili

Dětský gang má přepadávat ostatní děti a fyzicky jim ubližovat, a to na území Prahy 4. Problém ale je, že ani policie ČR, ani městští strážníci o ničem neví, i když se žena na facebooku odkazuje na spolupráci s nimi. Mohl by tak jít o výmysl, který už sdílí tisíce lidí.

Zastřelená kráva
aktualizováno 04.09.
Jako v 90. letech

Neznámý gang zabil krávu, maso si odvezl. Škody jdou do tisíců

Kriminalisté z České Lípy vyšetřují případ, který se na Liberecku objevoval naposledy v 90. letech. Neznámý gang pachatelů tam přímo na pastvě zastřelil krávu, na místě ji odborně vykostil a maso odvezl. Farmáři teď doufají, že se objeví někdo, kdo pachatele na místě zahlédl.