Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Šikana postižené ženy v Británii
31.07.
strašlivá šikana

Britové na postiženou ženu házeli vajíčka a mouku, pak se s ní fotili

Británii šokoval útok několika mladíků na postiženou ženu, nejdříve ji polili vodou a pak ji pokryli moukou a vajíčky. Nakonec se kolem ní rozestavěli, aby zapózovali na nechutné fotografii. Mladí Britové skončili brzy v poutech, všichni byli před dalším slyšením propuštěni na kauci.

Znásilnění - ilustrační foto - 5
21.07.
Omdlela z toho

Dívku po cestě ze školy znásilnilo 10 spolužáků! Nikomu nic neřekla

Rodiče netušili o znásilnění své dcery, dokud nepřestala chodit do školy. Až pak konečně přiznala, že se na ni vrhnul gang asi deseti spolužáků a znásilňoval ji, dokud neomdlela.

V kamionu v Rakousku našli těla běženců - 5
14.06.
Nelítostná spravedlnost

V náklaďáku zemřelo 71 lidí, pašeráci dostali tvrdé tresty!

Čtvrt století mají za mřížemi strávit čtyři pašeráci lidí. Soud v maďarském Kecskemétu jim uložil tvrdé tresty kvůli smrti 71 migrantů, kteří zahynuli v uzavřeném chladírenském náklaďáku v létě 2015.

Prásk.tv píše:

Levi Watson - 9
čtěte o tématu gang na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Kufr, ve kterém Češi pašovali drogy do Austrálie
13.06.
Rozsáhlý případ

Drogový gang verboval desítky Čechů, obrat měl jako obří firma!

Šéfovi gangu, který vyslal do Austrálie desítky drogových kurýrů z Česka, hrozí až 18 let vězení. Jedná se o Vietnamce, který měl podle policie problémy se zákonem už v minulosti. Přesto se mu podařilo proniknout až na vrchol organizace, která měla miliardové obraty.

Slovenský rodinný gang
05.05.
Odsedí si 40 let

Slovenský gang dělal otroky i z Čechů, oběti přivazoval a týral

Soud v anglickém městě Teesside poslal do vězení dohromady na 40 let sedmičlenný gang novodobých otrokářů původem ze Slovenska, kteří do Velké Británie lákali české a slovenské občany a ty pak drželi v nuzných podmínkách a využívali na těžkou práci.

Zadržený muž
aktualizováno 04.05.
video zatčení hrozí jim vězení

Nechutné praktiky gangu Čechů: Znásilňování i zakázaná svatba!

Kriminalistům z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) se podařilo spolu s britskými kolegy odhalit český gang obchodníků s lidmi. Skupina zneužila nejméně 15 lidí, muže i ženy. Nutila je k nejrůznějším činnostem a to včetně sexu.

Znásilnění - 3
25.04.
Soud rozhodl

Gang prodával Češku v zahraničí na sex! Měla až 30 klientů denně

Rozsáhlý případ obchodování s lidmi rozpletli policisté z Česka, Velké Británie a Irska. Česko-slovenský gang nutil Češku v zahraničí poskytovat sexuální služby, denně měla až 30 klientů. Kauza skončila verdiktem vrchního soudu, někteří pachatelé jsou ve vězení.

Slovenský rodinný gang
11.04.
Rodinný gang

Slovenští otrokáři vydělávali i na Češích. Soud je uznal vinnými

V britském Newcastlu proběhl soud se sedmičlenným slovenským gangem, který na severovýchodě Anglie obchodoval s lidmi původem z Česka a Slovenska.

Autogang
aktualizováno 13.03.
Krádeže aut

Zlodějský gang měl vymakané vybavení! Rušičky, pepř i ježky

Policie dopadla tříčlenný gang, který na východě Čech kradl osobní auta. Pro krádeže používal speciální vybavení. Kriminalisty zaujala hlavně schránka plná kovových ježků na podvozku jejich vozu. Ty by se vysypaly na vozovku v případě, že by je hlídky pronásledovaly.

Zloděj vyskočil z auta a utekl
27.02.
stále prchá

Zloděj vyskočil z okna a utekl přes rybník. Nenašli ho ani s termovizí

Pražská policie pátrá po členovi mezinárodního gangu zlodějů z Rumunska, který dnes během zatýkání vyskočil z okna a zmizel. Nezastavil ho ani varovný výstřel. Jeho tři komplice policie vzala do vazby .