Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vykradené kamiony na odpočívadlech dálnic D5 a D11 - 6
Aktualizováno 18.5. 2017 16:41
sériová loupež

Nájezd gangu zlodějů: V noci na dálnicích vykradli desítky kamionů!

Hradecká D11 a Plzeňská D5 zažily dnes v noci masivní nájezdy zlodějů. Ti se zaměřili na zboží v odstavených kamionech. Podle policie je poškozených dvacet řidičů a během dne nebude v silách kriminalistů sečíst všechny škody.

Přepadení
Aktualizováno 12.5. 2017 21:10
profesionální zločinci

Drsný gang lupičů policisty překvapil: Zbraně, plány úniku, mlčení

Gang nebezpečných lupičů číhal na auto s penězi. Zásahová jednotka jim ale čekání zkrátila a zadržela je. Pak se ukázalo, že jde o otce se synem a jejich kamaráda. Skupina už navíc měla na svědomí přepadení s pistolí v jedné z ostravských firem. Dokonce i vystřelila. Vyšetřování ukázalo, že plánovala i další zločiny.

velký zátah

Navenek vzorná rodina, v reálu drogový gang! Policie zatkla 13 lidí

Policisté pozatýkali gang výrobců a překupníků pervitinu z Ústecka. V průběhu razie v noci na čtvrtek stačily zásahové jednotky ze tří krajů zadržet 13 lidí. Sedm z nich kriminalisté obvinili, na tři soud v pátek uvalil vazbu. Výrobu a prodej drog vedl podle kriminalistů rodinný klan.

Prásk.tv píše:

Levi Watson - 9
čtěte o tématu gang na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

Automobilové honičky
Aktualizováno 21.4. 2017 21:24
Nebezpečí na silnicích

Na severu ČR přibývá honiček, stojí za tím gangy zlodějů aut

Na Liberecku přibývá honiček s řidiči kradených aut. Podle tamních kriminalistů je najímají gangy zlodějů vozů v Německu. Často jde o nezkušené řidiče, kteří navíc neváhají před policisty zběsile ujíždět. Takových honiček se za posledních pár měsíců odehrálo v regionu několik.

Operace Nanuk
Aktualizováno 31.3. 2017 20:52
gang dopaden

Polykali kila hašiše a pašovali ho do Grónska. Čechy chytili při činu!

Dva Čechy zadržela přímo při pokusu o pašování hašiše z Dánska do Grónska tamní policie. Dvojice byla součástí mezinárodního gangu, který policie sledovala od loňského června. Mohou skončit až na 18 let za mřížemi.

Video Vysílali to na Facebooku

Brutální útok: Chlapečka (†2) zastřelili v přímém přenosu!

Z velké tragédie se oklepává americké Chicago. Vlna násilností, která město na začátku roku zasáhla, si v úterý vyžádala život teprve dvouletého Lavontaye Whitea. Útočník jej zastřelil v autě, ve kterém cestoval s těhotnou tetou a strýcem. Kvůli násilnostem už v lednu americký prezident Donald Trump pohrozil, že do města vyšle federální jednotky.

Drogová válka

Krvavé Vánoce: Gangy v Mexiku si vyřizovaly účty i na Boží hod

Válka drogových gangů v Mexiku si vyžádala životy i o vánočních svátcích. Ve městě Jiquilpan bylo nalezeno šest hlav bez těl. Dalších sedm lidí někdo zastřelil.

Zadržení dodavatelů tvrdých drog
Aktualizováno 15.12. 2016 17:36
Velká trefa

Policisté zatnuli tipec drogovému bossovi, našli fet za 30 milionů

Od roku 2001 v Praze působil jako šéf drogového gangu, a i když o jeho aktivitách policisté věděli, zadržet se ho podařilo až nyní. Skupina kolem třiapadesátiletého cizince pašovala z Balkánu heroin a kokain a vydělávala jejich distribucí obrovské částky. Jen při samotném zátahu našli policisté drogy za třicet milionů korun.

Netradiční taktika

Muži zákona se převlékli za Mikuláše a vlítli na dealery drog

Když zlobíte, nepřinese vám Mikuláš buď nic, nebo vám nadělí uhlí a brambory. V Jižní Americe na to jdou ovšem od lesa - policejní Mikuláš tu totiž chodí s bouracím kladivem.

V Brazílii havarovala policejní helikoptéra
Aktualizováno 20.11. 2016 07:52
Rio de Janeiro

Čtyři mrtví po pádu helikoptéry! Sestřelily ji gangy, uvádí svědci

V brazilském městě Rio de Janeiro se vyostřují střety policie s místními gangy. Při policejní operaci nad západem města havarovala v neděli helikoptéra, která poskytovala policistům podporu. Pádu helikoptéry předcházela podle svědků intenzivní střelba. Policie potvrdila smrt čtyř důstojníků na palubě, uvádí portál Diario de Goiás.