Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Budova soudu v Plymouthu
aktualizováno 12.09.
děsivý případ

V Británii odsoudili rodinný gang z Česka. Pašovali lidi jako otroky

Čtyři ženy z Česka zastrašovaly svědka, ze kterého udělaly moderního otroka. Donutily ho, aby změnil výpověď v jejich prospěch. Britský soud je za to odsoudil na dva až osm let.

Krádeže navigací v Ostravě - 11
15.08.
91 ukradených GPSek

Zloději navigací způsobili na Ostravsku škodu za miliony

Policistům z Moravskoslezského kraje se podařilo rozbít gang zlodějů vestavěných navigací v automobilech. Pachatelé se soustředili na vozy značek Škoda, Volkswagen a Seat. Celkem ukradli 91 navigací a způsobili škodu téměř 4 miliony korun.

Policie v Mexiku
06.07.
boj o moc

Válka pokračuje. Po přestřelce mezi gangy v Mexiku 26 mrtvých

Jako ve válce si museli ve středu ráno připadat obyvatelé městečka Las Varas na severu Mexika, když se do sebe pustily dva znepřátelené drogové gangy. Při mohutné přestřelce zahynulo 26 zlosynů, mnoho dalších utrpělo zranění.

Prásk.tv píše:

Levi Watson - 9
čtěte o tématu gang na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽ pro tvořivé mlsaly: Lentilky slaví 110 let, vyhrajte sladký poklad

Je to kulaté, plné čokolády a vybarvené do všech odstínů duhy. Co je to?

Francouzská policie - ilustrační foto
03.07.
Nešlo o teror

Střelba před francouzskou mešitou: Útočníci zranili osm lidí

Osm lidí bylo zraněno, když dva maskovaní muži začali v neděli okolo půl jedenácté večer střílet před mešitou ve francouzském Avignonu. Podle policie nešlo o terorismus nebo zločin z nenávisti, ale o vyřizování účtů mezi gangy.

Kamion
aktualizováno 04.06.
Loupeživé nájezdy

Strach mezi kamioňáky. Gang jim krade zboží z návěsů ve velkém!

Už druhý týden policisté marně pátrají po gangu, který u českých dálnic vykrádá zaparkované kamiony. Jen během jediné noci se zloději dokázali vloupat do dvaceti návěsů, ze kterých pak ukradli zboží za stovky tisíc korun.

Vykradené kamiony na odpočívadlech dálnic D5 a D11 - 6
aktualizováno 18.05.
sériová loupež

Nájezd gangu zlodějů: V noci na dálnicích vykradli desítky kamionů!

Hradecká D11 a Plzeňská D5 zažily dnes v noci masivní nájezdy zlodějů. Ti se zaměřili na zboží v odstavených kamionech. Podle policie je poškozených dvacet řidičů a během dne nebude v silách kriminalistů sečíst všechny škody.

Přepadení
aktualizováno 12.05.
profesionální zločinci

Drsný gang lupičů policisty překvapil: Zbraně, plány úniku, mlčení

Gang nebezpečných lupičů číhal na auto s penězi. Zásahová jednotka jim ale čekání zkrátila a zadržela je. Pak se ukázalo, že jde o otce se synem a jejich kamaráda. Skupina už navíc měla na svědomí přepadení s pistolí v jedné z ostravských firem. Dokonce i vystřelila. Vyšetřování ukázalo, že plánovala i další zločiny.

Policie - ilustrační foto
28.04.
velký zátah

Navenek vzorná rodina, v reálu drogový gang! Policie zatkla 13 lidí

Policisté pozatýkali gang výrobců a překupníků pervitinu z Ústecka. V průběhu razie v noci na čtvrtek stačily zásahové jednotky ze tří krajů zadržet 13 lidí. Sedm z nich kriminalisté obvinili, na tři soud v pátek uvalil vazbu. Výrobu a prodej drog vedl podle kriminalistů rodinný klan.

Automobilové honičky
aktualizováno 21.04.
Nebezpečí na silnicích

Na severu ČR přibývá honiček, stojí za tím gangy zlodějů aut

Na Liberecku přibývá honiček s řidiči kradených aut. Podle tamních kriminalistů je najímají gangy zlodějů vozů v Německu. Často jde o nezkušené řidiče, kteří navíc neváhají před policisty zběsile ujíždět. Takových honiček se za posledních pár měsíců odehrálo v regionu několik.

Operace Nanuk
aktualizováno 31.03.
gang dopaden

Polykali kila hašiše a pašovali ho do Grónska. Čechy chytili při činu!

Dva Čechy zadržela přímo při pokusu o pašování hašiše z Dánska do Grónska tamní policie. Dvojice byla součástí mezinárodního gangu, který policie sledovala od loňského června. Mohou skončit až na 18 let za mřížemi.