Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mirella Ponce
26.10.
držela zbraně

Sexy vězenkyně se stala hitem internetu. Je členkou gangu

Jeremy Meeks byl svého času označen za nejvíc sexy vězně světa. A toto označení se mu celkem vyplatilo. Díky němu se totiž stal uznávaným modelem a milionářem. Teď se ovšem možná našla jeho nástupkyně. Je jí dvacetiletá Mirella Ponceová z Kalifornie, členka nebezpečného gangu.

Brutální útok na chlapce z Loun
17.10.
Děsivé detaily

Rváč, který zbil vrstevníky, má patřit k dětskému gangu!

Česko minulý týden šokovala brutální bitka školáků v severočeských Lounech. Nejprve to vypadalo, že rvačku odstartoval zájem o dívku. Podle všeho je ovšem pravda mnohem závažnější.

Nezvěstného Ericha našli na Moravě
08.10.
Věděl toho moc?

Tělo nezvěstného Slováka našli na Moravě! Měli ho popravit dva bratři

Nejhorší možný scénář se naplnil. Nezvěstného mladíka z Trenčína našli policisté mrtvého na Moravě. Erich se na konci minulého roku nevrátil domů z práce. Podle policie ho popravili a zakopali za hranicemi dva muži, kteří už jsou ve vazbě.

Prásk.tv píše:

Levi Watson - 9
čtěte o tématu gang na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Budova soudu v Plymouthu
aktualizováno 12.09.
děsivý případ

V Británii odsoudili rodinný gang z Česka. Pašovali lidi jako otroky

Čtyři ženy z Česka zastrašovaly svědka, ze kterého udělaly moderního otroka. Donutily ho, aby změnil výpověď v jejich prospěch. Britský soud je za to odsoudil na dva až osm let.

Krádeže navigací v Ostravě - 11
15.08.
91 ukradených GPSek

Zloději navigací způsobili na Ostravsku škodu za miliony

Policistům z Moravskoslezského kraje se podařilo rozbít gang zlodějů vestavěných navigací v automobilech. Pachatelé se soustředili na vozy značek Škoda, Volkswagen a Seat. Celkem ukradli 91 navigací a způsobili škodu téměř 4 miliony korun.

Policie v Mexiku
06.07.
boj o moc

Válka pokračuje. Po přestřelce mezi gangy v Mexiku 26 mrtvých

Jako ve válce si museli ve středu ráno připadat obyvatelé městečka Las Varas na severu Mexika, když se do sebe pustily dva znepřátelené drogové gangy. Při mohutné přestřelce zahynulo 26 zlosynů, mnoho dalších utrpělo zranění.

Francouzská policie - ilustrační foto
03.07.
Nešlo o teror

Střelba před francouzskou mešitou: Útočníci zranili osm lidí

Osm lidí bylo zraněno, když dva maskovaní muži začali v neděli okolo půl jedenácté večer střílet před mešitou ve francouzském Avignonu. Podle policie nešlo o terorismus nebo zločin z nenávisti, ale o vyřizování účtů mezi gangy.

Kamion
aktualizováno 04.06.
Loupeživé nájezdy

Strach mezi kamioňáky. Gang jim krade zboží z návěsů ve velkém!

Už druhý týden policisté marně pátrají po gangu, který u českých dálnic vykrádá zaparkované kamiony. Jen během jediné noci se zloději dokázali vloupat do dvaceti návěsů, ze kterých pak ukradli zboží za stovky tisíc korun.

Vykradené kamiony na odpočívadlech dálnic D5 a D11 - 6
aktualizováno 18.05.
sériová loupež

Nájezd gangu zlodějů: V noci na dálnicích vykradli desítky kamionů!

Hradecká D11 a Plzeňská D5 zažily dnes v noci masivní nájezdy zlodějů. Ti se zaměřili na zboží v odstavených kamionech. Podle policie je poškozených dvacet řidičů a během dne nebude v silách kriminalistů sečíst všechny škody.

Přepadení
aktualizováno 12.05.
profesionální zločinci

Drsný gang lupičů policisty překvapil: Zbraně, plány úniku, mlčení

Gang nebezpečných lupičů číhal na auto s penězi. Zásahová jednotka jim ale čekání zkrátila a zadržela je. Pak se ukázalo, že jde o otce se synem a jejich kamaráda. Skupina už navíc měla na svědomí přepadení s pistolí v jedné z ostravských firem. Dokonce i vystřelila. Vyšetřování ukázalo, že plánovala i další zločiny.