Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rvačka migrantů v Calais
aktualizováno 02.02.
Další nepokoje

V Calais se porvali uprchlíci: Měli pálky, stříleli! Čtyři bojují o život

Mezi migranty ve francouzském Calais vypukly obrovské nepokoje. Asi stovka uprchlíků házela kameny a bila protivníky pálkami či železnými tyčemi. Pět lidí bylo dokonce postřeleno, čtyři z nich v nemocnici bojují o život.

Žraloci
27.01.
podivný úkaz v mexiku

Záhadný nález: Stovky mrtvých žraloků našli 150 mil od pobřeží!

Těla stovek žraloků se objevila v Mexiku ve městě Yurecuaro. Tato oblast již dlouho bojuje s násilím gangů a drogových kartelů a ani místní úřady nedoporučují tuto oblast navštěvovat.

Vraždy na Slovensku
15.01.
14 obžalovaných několik mrtvol

Drsné praktiky vraždícího gangu: Oběť rozemleli v mlýnku na maso!

Zanechali za sebou devět mrtvol, jednu z obětí rozemleli v mlýnku na maso a zlikvidovali i vlastního šéfa. To vše má mít na svědomí mafiánský gang takzvaných "šátorovců" z Dunajské Stredy, který za ohavné zločiny čeká soud. Prokurátor podal obžalobu na 14 lidí.

Prásk.tv píše:

Levi Watson - 9
čtěte o tématu gang na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Většina Čechů šetří nesmyslně, pod rukama jim protečou tisíce ročně. Víme, kde!

V posledních měsících se rozmohl takový nešvar. Tištěná i online média pravidelně alespoň jednou týdnu slavnostně hlásají: „Ekonomika je na vzestupu, platy ve státních a soukromých sektorech raketově vzrostly, všechno je tu zkrátka boží.“

Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pakistánu - 7
aktualizováno 12.01.
Výpověď pašeračky

Tereza odhalila velkou drogovou síť! Stopy vedou do Británie

Česká pašeračka Tereza H., zatčená v pákistánském Láhauru, tím, že při výslechu začala vypovídat, rozjela lavinu. Policisté díky ní rozbíjejí mezinárodní síť obchodníků s drogami!

Únosci
aktualizováno 27.11.
Ústí nad Labem

Důchodci měli unést ženu! Pouta koupili v sexshopu, chtěli výkupné

Čtyřčlenná skupina důchodců z Ústí nad Labem unesla podle obžaloby 40letou ženu a žádala výkupné po jejím partnerovi. Stalo se to loni v lednu a teď za to gang mužů stanul před soudem. Nejstaršímu je 72 let a hrozí jim až 12leté tresty.

Mirella Ponce
26.10.
držela zbraně

Sexy vězenkyně se stala hitem internetu. Je členkou gangu

Jeremy Meeks byl svého času označen za nejvíc sexy vězně světa. A toto označení se mu celkem vyplatilo. Díky němu se totiž stal uznávaným modelem a milionářem. Teď se ovšem možná našla jeho nástupkyně. Je jí dvacetiletá Mirella Ponceová z Kalifornie, členka nebezpečného gangu.

Brutální útok na chlapce z Loun
17.10.
Děsivé detaily

Rváč, který zbil vrstevníky, má patřit k dětskému gangu!

Česko minulý týden šokovala brutální bitka školáků v severočeských Lounech. Nejprve to vypadalo, že rvačku odstartoval zájem o dívku. Podle všeho je ovšem pravda mnohem závažnější.

Nezvěstného Ericha našli na Moravě
08.10.
Věděl toho moc?

Tělo nezvěstného Slováka našli na Moravě! Měli ho popravit dva bratři

Nejhorší možný scénář se naplnil. Nezvěstného mladíka z Trenčína našli policisté mrtvého na Moravě. Erich se na konci minulého roku nevrátil domů z práce. Podle policie ho popravili a zakopali za hranicemi dva muži, kteří už jsou ve vazbě.

Budova soudu v Plymouthu
aktualizováno 12.09.
děsivý případ

V Británii odsoudili rodinný gang z Česka. Pašovali lidi jako otroky

Čtyři ženy z Česka zastrašovaly svědka, ze kterého udělaly moderního otroka. Donutily ho, aby změnil výpověď v jejich prospěch. Britský soud je za to odsoudil na dva až osm let.

Krádeže navigací v Ostravě - 11
15.08.
91 ukradených GPSek

Zloději navigací způsobili na Ostravsku škodu za miliony

Policistům z Moravskoslezského kraje se podařilo rozbít gang zlodějů vestavěných navigací v automobilech. Pachatelé se soustředili na vozy značek Škoda, Volkswagen a Seat. Celkem ukradli 91 navigací a způsobili škodu téměř 4 miliony korun.