Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Drogy - ilustrační
20.12.

VIDEO: Drogový gang zásoboval střední střední a východní Moravu

Jeden z největších zátahů na výrobce a distributory drog v Olomouckém kraji za posledních 10 let. Tak označují kriminalisté výsledek akce, při které zadrželi zásahové jednotky na Prostějovsku 9 lidí. Ti zásobovali pervitinem a marihuanou drogově závislé na celé střední a východní Moravě i v jiných regionech Česka.

Dražba - Škoda Octavia (nafta i nafta BIO 48), Vyvolávací cena: 10.000,-
29.11.
Spadla klec

Slovenský gang lovil auta i v Česku. Teď jeho řádění skončilo

Majitelé aut a autosalónů z Moravy si mohou oddechnout - za mřížemi totiž skončil organizovaný gang ze Slovenska, který měl na obou stranách hranice krást auta. Na českém území měla pětice odcizit tři desítky vozů a způsobit škodu za více než 13 milionů korun.

Drogy - ilustrační
aktualizováno 28.11.
pervitin a marihuana

Policie rozkryla obří gang dealerů! Tolik pervitinu pohromadě neviděli

Sedmičlenný gang výrobců a dealerů pervitinu z Karvinska podle policie dodal na trh během dvou let víc než 163 kilogramů této drogy. Prodejem narkotik mohli vydělat 100 až 200 milionů korun. Sedm členů skupiny ve věku od 26 do 41 let kriminalisté zadrželi minulý týden. Policisté zasahovali na 13 místech najednou. Všichni obvinění jsou ve vazbě. Novinářům to dnes řekl náměstek moravskoslezského policejního ředitele Radim Wita.

Prásk.tv píše:

Levi Watson - 9
čtěte o tématu gang na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Paní Milada, ze které chtěl gang po telefonu vymámit peníze
22.11.
přišli si už na 4 miliony

Miladu chtěli okrást po telefonu! Na tohle pozor, radí policie

Policie varuje před organizovaným gangem, který v předvánoční době zneužívá důvěřivosti seniorů a připravuje je o celoživotní úspory. Případy se objevují po celé republice. Teď se gang soustřeďuje na Liberecko, kde kriminalisté vyšetřují už deset případů, škoda je téměř čtyři miliony korun.

Hannah Corneliusová
12.11.
Brutální znásilnění

Hannu znásilnili a ubili kamenem, teď gangsteři dostali tresty

Zbytek života stráví ve vězení tři gangsteři, kteří v Jižní Africe unesli, znásilnili a brutálně zavraždili jednadvacetiletou studentku Hannah Corneliusovou. Případ šokoval celou zemi. Zabít se muži pokusili i jejího kamaráda, s nímž Hannu unesli. Mladík, kterého nechali na cestě zemřít, ale přežil. Matka zavražděné dívky se pár měsíců po tragédii utopila.

Auto České pošty
aktualizováno 07.11.
Velký zátah

Poštovní dodávky plné nelegálních cigaret! Celníci rozbili gang

Zátah proti gangu, který měl v severních Čechách vyrábět falešné cigarety, provedlo Generální ředitelství cel. Část výroby zpracování a třídění tabáku probíhalo v jednom areálu ve Cvikově, kde celníci s policíí a hasiči zabavili průmyslovou výrobní linku. K vyvážení kuřiva z areálu používal gang dodávky České pošty.

Kriminalisté rozbili drogový gang
06.11.

VIDEO: Drogový gang: Policie zadržela 24 podezřelých

Kriminalisté na Vysočině v minulých dnech rozprášili početný drogový gang. V policejních celách skončilo celkem 24 podezřelých. Drogy měli ve velkém distribuovat hlavně na Žďársku a členům gangu teď hrozí mnohaleté tresty.

Gang z Huddersfieldu - 3
20.10.
Násilníci za mřížemi

Gang léta znásilňoval dívky. Místo kondomů používali plastové sáčky

Na 203 let a jedno doživotí odsoudil britský soud prvních šestnáct z celkem dvaceti násilníků z britského města Huddersfield. Ti podle policie mezi lety 2004 a 2011 znásilňovali a jinak zneužívali patnáct dívek ve věku od 11 do 17 let. Další čtyři členy gangu soud již uznal vinnými, rozhodnutí nad nimi vynese prvního listopadu. Informovala o tom policie z West Yorkshire.

Kamion Ilustrační snímek
18.10.

VIDEO: Gang měl vozit do Česka kradené kamiony

Středočeští policisté dopadli gang, který do Česka vozil kradené kamiony z Německa. V Hořovicích na Berounsku je potom upravoval, aby je mohl dál prodávat. Nákladní automobily kradli i s nákladem. Teď jim hrozí až 8 let ve vězení. Více informací má Jan Mareš.

Po Kuciakovi měli zavraždit i Šufliarského
aktualizováno 09.10.
Vražedný gang

Chtěli vrazi Kuciaka další smrt? Policie už zahájila trestní stíhání

Slovenský novinář Ján Kuciak a jeho snoubenka Martina Kušnírová možná neměli být jedinými oběťmi gangu, který pozatýkala policie. Podle tamních médií se jeho členové chtěli zbavit i náměstka generálního prokurátora. Kriminalisté teď zahájili trestní stíhání.