Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2117832
16.03.

Bulvární show PRÁSK 15. 3. 2018

Obří párty na Hradě. Koho si pozval Miloš Zeman na oslavu? Zpívali Vondráčková i David.

Uctění památky Tomáše Garriqua Masaryka - 7
aktualizováno 07.03.
pietní akt

Zeman v Lánech uctil památku Masaryka. K hrobu přijel i Babiš

Prezident Miloš Zeman ve středu uctil na lánském hřbitově památku Tomáše Garrigua Masaryka. První československý prezident se narodil přesně před 168 lety. Na hřbitov dorazil také premiér Andrej Babiš a předseda Senátu Milan Štěch.

Incident ve volebním štábu
28.01.
proč nepomohl?

Boxer ze štábu Zemana: "Napadl mě, musel jsem reagovat!"

Rvačku ve štábu Miloše Zemana má "na svědomí" Karel Slezák, který se v minulosti věnoval boxu a teď pracuje jako novinář. Muž, kterého neopatrně položil na podium, měl podle jeho slov srdeční kolaps. Slezák ale místo toho, aby se staral o jeho zdravotní stav, šel raději "řešit" novináře.

Prásk.tv píše:

Vánoční Kameňák - 11
čtěte o tématu Zeman na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Lidé za Milošem Zemanem
aktualizováno 28.01.
Vítězný tým

Kdo jsou lidé, kteří stáli na pódiu za Zemanem? Poradci i šéf ČEZ

Miloš Zeman vystoupil po volbách na pódium v TOP Hotelu Praha. Za jeho zády stáli jeho nejbližší podporovatelé. Jeho mluvčí Jiří Ovčáček je označil za "vítězný tým". Kdo jsou lidé, kteří stáli za prezidentem?

Miloš Zeman napadený u voleb - 4
aktualizováno 12.01.
hrozí jí dva roky

Aktivistka ohrozila u voleb Zemana, je podezřelá z výtržnictví!

Pražská policie bude řešit případ aktivistky, která dnes ve volební místnosti napadla prezidenta Miloše Zemana. Bude muset prověřit, zda žena spáchala přestupek, nebo trestný čin. Celý případ se bude řešit v takzvaném zkráceném řízení trestném.

Miloš Zeman promluvil před Sněmovnou
aktualizováno 10.01.
sestavení vlády

Zeman jmenuje Babiše i podruhé, má ale jednu podmínku

Při druhém pokusu o sestavení vlády bude prezident Miloš Zeman po současném premiérovi Andreji Babišovi (ANO) požadovat garanci alespoň 101 hlasů poslanců, kteří jeho kabinet podpoří. Až poté by ho opět jmenoval premiérem. Zeman to řekl dnes novinářům při odchodu z Poslanecké sněmovny, kde před členy dolní komory podpořil současnou Babišovu menšinovou vládu. Zopakoval také, že Babiše v případě dnešního neúspěchu pověří skládáním vlády i podruhé.

Miloš Zeman
aktualizováno 01.12.
formování vlády

Zeman mluvil k možným ministrům, čeká je prověrka

Prezident Miloš Zeman před schůzkami s kandidáty na budoucí ministry prohlásil, že zná problematiku resortů a dokáže poznat totálního laika, který se vydává za odborníka. Ještě před konzultacemi, které zahájí na lánském zámku v polovině příštího týdne, si prostuduje životopisy nových členů budoucího kabinetu. Prezident jmenuje premiérem ve středu 6. prosince předsedu ANO Andreje Babiše, jeho vládu zřejmě o týden později.

Andrej Babiš a Miloš Zeman
aktualizováno 23.11.
povolební vývoj

Zeman oznámil datum, kdy jmenuje Babiše premiérem

Prezident Miloš Zeman se chystá jmenovat předsedu hnutí ANO Andreje Babiše premiérem kolem 6. prosince, jeho chystanou menšinovou vládu jmenuje zhruba 15. prosince. Zeman to dnes řekl novinářům během své návštěvy Moskvy. Ještě před oficiálním jmenováním se s Babišem setká 28. listopadu, aby vyslechl představu budoucího ministerského předsedy o složení vládního týmu.

Miloš Zeman a Vladimír Putin
aktualizováno 21.11.
státní návštěva

Zemana v Rusku přivítala televize "pravdou" o okupaci v roce 1968

Prezident Miloš Zeman odjel na oficiální návštěvu do Ruska. V úterý se setkal se svým ruským protějškem Vladimírem Putinem. Na programu byly zejména hospodářské vztahy obou zemí a také téma sankcí. České firmy by měly uzavřít během návštěvy obchody za 20 miliard korun. Zemanovu cestu komentuje celá řada ruských médií.

Miloš Zeman ve Vápenné
aktualizováno 10.11.
předčasné volby

Prezident má politický kalašnikov, použít ho ale nechce

Prezident Miloš Zeman je již třetím dnem na návštěvě Olomouckého kraje. Odpoledne zavítal také do obce Vápenná, kde s obyvateli řešil celou řadu důležitých věcí. Jednou z nich je i to, jestli se povede složit novou vládu. Prezident uvedl, že může pohrozit mimořádnými volbami, to je podle něj politický kalašnikov. Byla by to ale podle něj urážka voličů, proto by se jim raději vyhnul.