Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Unikátní nález
26.01.
Převratné zjištění

Unikátní nález: Tento objev přepíše učebnice dějepisu!

Archeologové objevili nejstarší lidskou fosílii nalezenou mimo Afriku. V jeskynním systému v Izraeli nalezli horní čelist člověka moudrého. Její odhadované stáří se pohybuje mezi 177 a 194 tisíci lety. Nález dokazuje, že moderní člověk migroval z Afriky o 50 tisíc let dříve, než se původně myslelo.

Holocaust - 1
aktualizováno 21.04.
nová zjištění

Přepíšou se učebnice dějepisu? Objevili nové dokumenty z války!

Víc než 70 let po skončení druhé světové války vycházejí na povrch nové šokující informace. V tomto týdnu by měly být zveřejněny unikátní archivní materiály Komise OSN pro vyšetřování válečných zločinů. Z těch vyplývá, že Spojenci věděli o holokaustu už od prosince 1942, tedy mnohem dřív, než tvrdili.

Tragické události 15.4.
aktualizováno 15.04.
15. duben

Dnes je nejhorší den v dějinách lidstva! Událo se nejvíc tragédií

Dnes je podle historiků nejhorší den v dějinách. Právě 15. dubna se totiž událo mnoho tragických událostí. Jaké katastrofy se v tento den staly?

Obchodní sdělení

SNOWtour 2016/17: Branná – nový manšestrový vlk!

Branná už dlouhodobě patří mezi naše oblíbená střediska. Tenhle jesenický „koutek“ se vyznačuje tou nejpohodovější atmosférou široko daleko, a to hlavně díky jejímu majiteli Banditovi, který se večer v hospodě u lanovky promění v hlavního baviče s těmi nejvtipnějšími historkami.