Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pohřeb George Bushe staršího - vystavená rakev
aktualizováno 07.12.
poslední cesta

Rodina se rozloučila s bývalým prezidentem USA Bushem

Bývalý prezident Spojených států George Bush starší byl ve čtvrtek v úzkém rodinném kruhu pohřben. Nejbližší se s ním rozloučili ve městě College Station, kde jsou pohřbeny i Bushova manželka Barbara a dcera Robin.

Prezidenti na pohřbu George Bushe staršího
aktualizováno 05.12.
státní pohřeb

Pohřeb Bushe staršího: Rivalové se sešli, ale ani se nepozdravili

Spojené státy drží státní smutek. Ve washingtonské Národní katedrále skončil státní pohřeb prezidenta George Bushe staršího. Jeho památku přijeli uctít prezident Donald Trump i jeho předchůdci Obama, Clinton a samozřejmě George Bush mladší.

Lubomír Kostelka - 1
30.11.
Rozloučení s hercem

Kostelka bude mít pohřeb už příští týden. Syn vybral neobvyklé místo

Ve středu odpoledne zemřel herec Lubomír Kostelka, kterému selhalo srdce. Hrál v řadě oblíbených českých filmů, ale i seriálů. Jeho syn Martin v pátek oznámil, kdy a kde se bude konat pohřeb.

Prásk.tv píše:

Žena si chtěla vzít šaty na pohřeb - 1
čtěte o tématu pohřeb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Pohřeb vojáka Tomáše Procházky - 4
aktualizováno 07.11.
Poslední rozloučení

Lidé se loučili se zabitým vojákem Tomášem. Zazněla i čestná salva

S veškerými vojenskými poctami ve středu v poledne začal pohřeb vojáka Tomáše Procházky, který koncem října přišel o život na misi v Afghánistánu. Smuteční obřad proběhl v jihočeských Prachaticích.

Armáda převezla tělo zabitého vojáka. Rakev provázel jeho pes
aktualizováno 26.10.
vojenský pohřeb

Na padlého vojáka se vybralo 300 tisíc, pohřeb bude 7. listopadu

Voják Tomáš Procházka, který byl zabit v pondělí v Afghánistánu, bude pohřben 7. listopadu v Prachaticích, oznámila v pátek armáda. Rodina souhlasila s tím, že pohřeb bude se všemi vojenskými poctami. Sbírka, kterou pro rodinu vojáka uspořádali kolegové, zatím vynesla přibližně 300 tisíc.

Pavol Zuberec
aktualizováno 16.10.
dojemné vzkazy

Zemřel nejtěžší Slovák Pavol. Pohřeb bude muset být nadvakrát!

Vážil přes 400 kilogramů a ačkoli se snažil zhubnout, nakonec svůj boj prohrál. Nejtěžší muž Slovenska Pavol Zuberec zemřel minulý týden v noci na pátek. Rodina i trenér mu do nebe poslali dojemné vzkazy.

Celebrity na pohřbu Jana Kočky ml.
14.10.
Pompézní pohřeb

S Kočkou se přišlo rozloučit tisíc lidí! Nechyběly ani tyto celebrity

Pohřbu Jana Kočky mladšího, který před dvěma týdny zemřel při nehodě na dálnici D11, se zúčastnilo přes tisíc lidí. Mezi nimi byly i známé osobnosti včetně poradce prezidenta Martina Nejedlého, herců nebo zpěváků. Podívejte se, kdo dorazil.

Pohřeb obětí nehody limuzíny - 3
aktualizováno 13.10.
Poslední rozloučení

Rodina pohřbila osm příbuzných! Zemřeli při děsivé nehodě limuzíny

Čtyři sestry, jejich tři manžele a jednoho švagra musela pohřbít rodina z newyorského Amsterdamu. Osm příbuzných zemřelo při nehodě limuzíny, která měla dohromady 20 obětí. Na poslední rozloučení dorazily do kostela stovky lidí.

Rozloučení s Janem Kočkou ml.
aktualizováno 13.10.
VELKOLEPÉ ROZLOUČENÍ

Překvapení nad rakví Kočky. Kněz vzpomínal i na řidiče kamionu

Když se smuteční průvod s rakví s tělem Jana Kočky mladšího uchýlil na Olšanské hřbitovy k připravené hrobce, kněz při svém posledním požehnání zmínil i zesnulého řidiče kamionu, který při tragické nehodě také zemřel.

Rozloučení s Janem Kočkou ml.
aktualizováno 12.10.
okázalá ceremonie

Máma kamioňáka o pohřbu Kočky: Jsem znechucená, je to neetické!

Více než tisíc lidí se v pátek zúčastnilo pohřbu Jana Kočky mladšího, člena známé pražské rodiny Kočkových. Jan Kočka mladší zahynul stejně jako další řidič při dopravní nehodě na dálnici D11, když se svým vozem vjel do protisměru. Matka řidiče kamionu popsala redakci TV Nova s těžkým srdcem své pocity z okázalé ceremonie.