Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rozloučení s Gabrielou Vránovou
aktualizováno včera 22:25
ROZLOUČENÍ S LEGENDOU

Loučení s Vránovou: Syn popsal poslední okamžiky v nemocnici

Lidé se dnes mohli naposledy rozloučit s herečkou Gabrielou Vránovou. Po delším boji podlehla minulou sobotu rakovině. Bylo jí 78 let.

Tragédie v Indonésii
včera 05:45
Společný hrob

Muž pohřbíval svou matku, sám při tom smolně zemřel

Mrtvá matka zabila svého syna, když se rakev s jejími ostatky zřítila na muže, kteří ji vynášeli po schodech do tradiční pohřební věže. Tragédie se odehrála při pohřbu v indonéském Sulawesi.

Tomio Okamura - rodiče
aktualizováno 20.06.
smrt v rodině

Bratři Okamurové přišli o otce, Tomio u smrtelné postele chyběl

Bratři Okamurové dnes přišli o otce, informoval o tom na svém facebookovém profilu Hayato Okamura. Spolu s mladším bratrem Osamem kvůli otcovu stavu zůstal v Japonsku déle a byl u jeho posledních chvil. Tomio Okamura u smrtelné postele chyběl, odjel z Japonska jen několik dní před jeho smrtí. Na pohřeb se ale podle nejmladšího z bratrů vydal.

Prásk.tv píše:

Muž se objevil na svém vlastním pohřbu - 2
čtěte o tématu pohřeb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Rakve
18.06.
neuvěřitelné příběhy

Otce rodiny prohlásili za mrtvého. Domů se vrátil rok po pohřbu

Japonská policie přiznala omyl, když špatně ztotožnila mrtvého muže. Nezvěstný muž se totiž vrátil po roce domů a zjistil, že měl pohřeb.

Avicii - 12
11.06.
Opožděný obřad

DJ Avicii měl pohřeb. Skoro dva měsíce poté, co si vzal život!

Dýdžej a hudební producent Tim Bergling, známý pod uměleckým jménem Avicii, konečně spočinul v pokoji. Pohřeb se konal v jeho rodném Stockholmu, skoro dva měsíce poté, co mladý hitmaker spáchal v Ománu sebevraždu.

Smrt rodičů krátce po pohřbu syna
aktualizováno 10.06.
Tragická nehoda

Rodiče se vraceli z pohřbu syna. Domů už nedojeli, zemřeli oba!

Říká se, že přežít své dítě je to nejhorší, co se rodičům může přihodit. Matka a otec z amerického Nashville to zažili, tragédií ale skončil i pohřeb jejich syna. Když se z něj vraceli domů, zabili se při dopravní nehodě.

Pásmo Gazy
15.05.
Napětí nepolevuje

Protesty v Izraeli mají 60 obětí! Na jejich pohřby přišly tisíce lidí

Tisíce Palestinců se v Pásmu Gazy účastnily pohřbů prvních ze šesti desítek obětí, jež si vyžádaly pondělní protesty na hranicích Gazy s Izraelem. Několik zemí i úřad OSN pro lidská práva dnes odsoudily Izrael za použití ostrých nábojů při potlačování těchto nepokojů

Pohřeb Alfieho
aktualizováno 14.05.
Poslední rozloučení

Stovky lidí se rozloučily s Alfiem. Otec mu na pohřbu splnil přání

Stovky lidí se naposledy rozloučily s britským chlapcem, kterého na nařízení soudu lékaři odpojili od přístrojů. Rodiče Alfieho Evanse zařídili uzavřený pohřeb, smuteční hosté se ale shromáždili podél silnic, kudy projíždělo auto s rakví.

Rozloučení s Josefem Mladým
aktualizováno 11.05.
galerie smuteční obřad

Lidé se loučili s bavičem Mladým, Náhlovský se na pohřbu rozplakal

Ve strašnickém krematoriu se dnes konal pohřeb baviče Josefa Mladého (†63). S oblíbeným komikem se tam v poledne rozloučila rodina, přátelé i kolegové. Mladý zemřel v neděli 6. května, kdy po dlouhém boji podlehl rakovině.

Miloš Forman
aktualizováno 16.04.
poslední sbohem

Tajný pohřeb: Rodina se v Americe rozloučila s Milošem Formanem

Ve Spojených státech se v neděli konal tajený pohřeb režiséra Miloše Formana. Poslední rozloučení bylo podle jeho přání v úzkém rodinném kruhu. Informaci o pohřbu zvěřejnila vdova Martina na sociální síti.