Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jiří Ornest
Aktualizováno 18.4. 2017 11:46
poslední rozloučení

Jiřího Ornesta Česko milovalo! Na pohřeb přišla celá herecká elita

Česko se dnes rozloučilo s hercem a režisérem Jiřím Ornestem. Zemřel v neděli 9. dubna, bylo mu sedmdesát let. Pohřeb se konal ve velké obřadní síni strašnického krematoria. Rozloučit se přišly desítky lidí.

1987463
Aktualizováno 14.4. 2017 17:35
reportáž strašlivé nařčení

Malý Sebastián zemřel. Prababička ho proklela, viní ženu rodina

Marie prožívá velmi smutné období. Přišla o pravnuka Sebastiána a ani se nemohla účastnit jeho pohřbu, ze kterého ji rodina vyhnala ven. Údajně chlapce totiž proklela.

Rozloučení s Libuší Havelkovou
Aktualizováno 12.4. 2017 18:18
Pohřeb Libuše Havelkové

Na babičku z pohádek zapomněli, rozloučit se přišla jen hrstka lidí

Česko se dnes rozloučilo s herečkou Libuší Havelkovou. Zemřela 6. dubna v úctyhodných 92 letech. Pohřeb se uskutečnil ve středu v poledne ve Velké obřadní síni krematoria v pražských Strašnicích. Přišlo jen několik málo lidí.

Prásk.tv píše:

Violet Grace Youens - 1
čtěte o tématu pohřeb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Keith Palmer
Aktualizováno 10.4. 2017 15:45
Přišlo 50 tisíc lidí!

Anglie se loučí s policistou zabitým teroristou

Anglie se v pondělí loučí s policistou Keithem Palmerem, jednou z obětí březnového teroristického útoku na Westminsterském mostě a u budovy parlamentu. Právě tam útočník Khalid Masood Palmera ubodal. Na pohřeb londýnského policisty se chystá přes 50 tisíc lidí. Přímý přenos ze smutečního průvodu vysíláme živě.

Rozloučení se Sabinou
Aktualizováno 6.4. 2017 15:19
Brutální smrt

Lidé se loučili s ubitou Sabinou: "Byla krásná, ráda se smála!"

Rodina a přátelé se naposledy rozloučili se Sabinou, kterou zavraždil její kamarád. Dívku našel její přítel minulou středu s rozmlácenou hlavou. Pohřeb se konal v kostele Svatého Ducha v Ostravě-Zábřehu.

Pohřešování Pavly Zálešákové z Nechvalína
Aktualizováno 4.4. 2017 21:51
smutný osud

Děti doufaly, že jejich matka přijde na pohřeb otce. Stále se hledá

Život rodiny z Nechvalína se během dvou dnů změnil od základů. Matka Pavla odešla, navíc po ní policie vyhlásila pátrání. Otec Jaroslav ztrátu milované manželky neunesl a spáchal sebevraždu. V úterý se pozůstalí s mužem rozloučí. Děti mají jediné přání - aby na pohřeb přišla i jejich matka. Ta je ale stále nezvěstná...

Pohřeb Věry Špinarové
Aktualizováno 1.4. 2017 22:56
VELKÁ GALERIE krásné loučení

S Věrou Špinarovou se v Ostravě přišlo rozloučit 40 000 lidí! VIDEO

Tisíce lidí se dnes dopoledne přišly rozloučit se zpěvačkou Věrou Špinarovou. Areálem hřbitova se vinula několik set metrů dlouhá fronta. Pro velký zájem zůstaly brány otevřené až do 12:30. Odpoledne bude patřit rodině.

Věra Špinarová a Vítězslav Vávra
Aktualizováno 30.3. 2017 17:06
rozhovor

Exmanžel Špinarové Víťa Vávra: Podváděl jsem ji. Na pohřeb nejdu

Úmrtí Věry Špinarové rozvířilo vztahy mezi synem Adamem Pavlíkem a exmanželem zpěvačky Vítězslavem Vávrou. Zpěvák Vávra se vyjádřil, že Pavlík na svou matku naložil moc práce. Špinarové syn mu vzápětí zakázal jít na pohřeb. Vávra otevřeně prozradil, co si o tom všem myslí. Mluvil i o manželství se Špinarovou.

Pohřeb Heleny Štáchové
Aktualizováno 30.3. 2017 20:29
odchod legendy

Loučení s Helenou Štáchovou: Neuměla odpočívat, vytknul přítel

Ve strašnickém krematoriu v Praze se dnes lidé loučí s loutkoherečkou, režisérkou a ředitelkou divadla Spejbla a Hurvínka Helenou Štáchovou. Ta zemřela minulý týden po těžké nemoci.

Adam Pavlík s Věrou Špinarovou
Aktualizováno 28.3. 2017 20:44
Pohřeb legendy

Syn Věry Špinarové promluvil. Prozradil, jak to bude s pohřbem

Adam Pavlík, syn Věry Špinarové a frontman skupiny, která oblíbenou zpěvačku doprovázela při koncertech, televizi Nova prozradil, kdy bude mít zesnulá hvězda české pop music pohřeb. Fanoušci se se Špinarovou budou moci rozloučit v sobotu v ostravském krematoriu.