Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pohřeb Olbrama Zoubka
Aktualizováno 23.6. 2017 20:56
galerie slavný sochař

Pohřeb Olbrama Zoubka (†91): Na druhý břeh ho odvedla Ifigenie

Desítky lidí se dnes přišly naposledy rozloučit se sochařem Olbramem Zoubkem (+91). Obřadní síň strašnického krematoria se zaplnila do posledního místa.

smrt v egyptě

S Magdou se loučily stovky lidí, její smrt je záhada! FOTO z pohřbu

Stovky lidí, záplava květin a slzy, které se nedaly zadržet - tak vypadal pohřeb Magdaleny Zukové, Polky, která za nejasných okolností zemřela v Egyptě. Poslední rozloučení se uskutečnilo v úterý 23. května, téměř měsíc poté, co kráska zemřela.

nové informace

Svědectví o smrti princezny Diany. Rodina se před pohřbem hádala

Od tragického úmrtí princezny Diany při autonehodě uplynulo už téměř 20 let. Až v rámci nového dokumentu vyšly najevo informace, které popisují, co královská rodina před pohřbem prožívala a proč se mezi sebou dohadovala.

Prásk.tv píše:

Ariana Grande
čtěte o tématu pohřeb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

Pohřebnictví - Koření
Aktualizováno 28.5. 2017 15:46
Koření

TIP NA LEVNÝ POHŘEB: Zelená rakev a šaty z papíru

Možná se budete divit, ale i poslední rozloučení podléhá módě a proto se každý rok konají veletrhy, které představují nejžhavější trendy pohřebnictví. V posledních letech je hitem takzvaný zelený "eko" pohřeb a veletrh v Hongkongu to jasně potvrdil.

Magdalena - 2
Aktualizováno 20.5. 2017 07:01
smrt v Egyptě

"Vrátila se v urně!" nemůže uvěřit máma Magdy (†27). Chystá pohřeb

Rodiče krásné Polky Magdaleny Zukové (†27) se stále nemohou vzpamatovat z toho, že se jim dcera z dovolené v Egyptě vrátila mrtvá. Vyšetřovatelé v pátek provedli rozsáhlou šestihodinovou pitvu, její výsledky ještě známé nejsou. Magda bude mít pohřeb 23. května.

smutné rozloučení

Motorkáři jízdou uctili kolegu, co zemřel po srážce s autobusem

Hromadnou jízdou městem dnes v Jihlavě známí a kamarádi uctili památku Lukáše Součka - motorkáře, který zemřel minulý čtvrtek, když se srazil s autobusem. Nehoda se stala na objízdné trase, když byla kvůli nehodě kamionu převážejícímu kyselinu uzavřená dálnice D1.

Překvapivé důvody

Ani smrt je nerozdělila: Vdovec spal 6 dní vedle mrtvé ženy

Velmi svérázným způsobem se vyrovnával se smrtí manželky padesátiletý Russell Davison z anglického Derby. Když jeho žena zemřela na rakovinu, odmítl převézt její tělo do márnice. Místo toho až do pohřbu žil doma s mrtvolou.

Údajně nejstarší muž světa - 2
Aktualizováno 1.5. 2017 20:31
Indonéský hrdina

Zemřel zřejmě nejstarší muž, který kdy žil! Bylo mu prý 146 let

V Indonésii zemřel muž, který o sobě tvrdil, že je mu 146 let. I podle dokladů se narodil v prosinci 1870. Zemřel ve vesnici, kde prožil skoro celý život. Přežil 4 manželky, 10 sourozenců a všechny děti.

Porod
Aktualizováno 28.4. 2017 10:41
Zákon o pohřebnictví

Mrtvé novorozeně nebude odpad. Zakážou se i papírové rakve

Noví podnikatelé v pohřebnictví zřejmě budou muset skládat zkoušku a mít praxi v oboru, zakážou se nejlevnější papírové rakve. Děti, které se narodí mrtvé, už také nebudou považovány za odpad. Počítá s tím novela, kterou schválila Sněmovna. Předlohu teď posoudí Senát.

zaměstnání

Práce v krematoriu za oponou: Slušný plat, ale velké emoce

Lidé v pohřebním ústavu dělají psychicky náročnou práci. Musí připravit zemřelého do rakve, organizovat obřad, spálit tělo a utěšit příbuzné. Možná nejtěžší je prý dívat se mrtvému do obličeje a vědět, že to ještě nedávno byla živá bytost.