Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Státní pohřeb v Itálii
aktualizováno 18.08.
Tragédie v Janově

Itálie se v slzách loučila s oběťmi pádu mostu. Našli další mrtvé

V italském Janově se v sobotu konal státní pohřeb obětí pádu mostu Morandi, který se zřítil tento týden. Ceremoniál se ovšem netýkal zdaleka všech, kteří v úterý zahynuli. Část rodin totiž státní pohřeb bojkotovala.

Umírající otec doprovodil dceru k oltáři - 2
18.08.
Splnila mu přání

Nemocný muž odvedl dceru k oltáři v bolestech, za tři dny zemřel

Bílé svatební šaty, ženich i všichni milovaní - to všem měla Charlotte Villarinová na své svatbě. Místo veselí ji ale čekala bolestná ztráta. Její milovaný tatínek, který trpěl rakovinou jater, totiž za tři dny zemřel. Jeho posledním přáním bylo odvést svou nejmilovanější dceru k oltáři.

Rozloučení s Patrikem Štěpánkem
aktualizováno 17.08.
poslední cesta

Stovky lidí se loučily s vojákem Patrikem. Pohřbili ho v bílé rakvi

S Patrikem Štěpánkem, posledním ze tří vojáků, kteří padli 5. srpna v Afghánistánu, se dnes rozloučili lidé v Plzni. Smuteční obřad se konal od 13 hodin v kostele Panny Marie Růžencové na Jiráskově náměstí. Stejně jako jeho kolegové byl pohřben se všemi vojenskými poctami.

Prásk.tv píše:

Václav Glazar - 1
čtěte o tématu pohřeb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Rozloučení s Kamilem Benešem
aktualizováno 16.08.
poslední cesta

Jeho syn tátu nestihl poznat. Lidé se loučili s vojákem Benešem

Lidé se dnes naposledy rozloučili s Kamilem Benešem, jedním z vojáků, který 5. srpna zemřel v Afghánistánu při sebevražedném atentátu. Smuteční obřad se konal od 10 hodin v kostele sv. Jana Nepomuckého v Hluboké nad Vltavou.

Rozloučení s Martinem Marcinem
aktualizováno 14.08.
padlý hrdina

Zněla salva, létaly stíhačky: Davy lidí se loučily s vojákem Marcinem

Lidé se dnes v Chomutově naposledy rozloučili s vojákem Martinem Marcinem. Toho spolu s dalšími dvěma kolegy 5. srpna zabil v Afghánistánu sebevražedný atentátník. Pohřeb se konal se všemi vojenskými poctami.

Speciál s padlými vojáky přistál v Praze - 5
aktualizováno 13.08.
smrt hrdinů

Poslední rozloučení! Jsou známa data pohřbů vojáků z Afghánistánu

Po necelém týdnu od návratu těl českých vojáků zabitých v Afghánistánu, jsou známa data a místa pohřbů všech tří hrdinů.

Vojáci zabití v Afghánistánu
aktualizováno 09.08.
Tragická událost

Dobře připravená léčka, tvrdí vyšetřovatelé o útoku na vojáky

Podle nejnovějších informací čeští vojáci Martin Marcin, Kamil Beneš a Patrik Štěpánek, kteří během nedělního sebevražedného útoku v Afghánistánu zemřeli, padli do dobře připravené pasti. Zprávu přinesla agentura ČTK.

Poplašná siréna - 1
aktualizováno 08.08.
Pietní akt

Pozor, ať vás v poledne nevyděsí sirény! Rozezní se po celém Česku

Přibližně ve 12 hodin se po celém Česku rozezní sirény. Symbolicky se tak uctí památka tří českých vojáků, kteří minulý týden padli při sebevražedném útoku v Afghánistánu. Naposledy takový akt vyvolal mezi lidmi paniku.

Maruška se utopila ve Váhu
19.07.
Pohřeb mladé dívky

Rozloučení s utopenou Maruškou: Bratříček ji vyprovodil tímto darem

Rodina se naposledy rozloučila s Maruškou, která se utopila ve Váhu. Vracela se z bratislavského festivalu, když se s kamarádkou rozhodly zaplavat si v řece. Druhá dívka cestu zvládla, Marie ale zmizela pod hladinou. Její tělo našli až po čtyřech dnech.

Lidé se přišli rozloučit s Bořivojem Pencem
aktualizováno 02.07.
poslední rozloučení

Pohřeb herce Pence: Došlo na potlesk i slzy! Svěrák řekl, jaký byl

Desítky lidí se v pondělí přišly do strašnického krematoria naposledy rozloučit s hercem Bořivojem Pencem, který se proslavil zejména díky svému působení v Divadle Járy Cimrmana. Herec zemřel ve věku 82 let v pražské nemocnici. Smuteční řeč pronesl jeho dlouholetý kamarád a kolega Zdeněk Svěrák.