Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2119754
aktualizováno 20.03.
smuteční ceremoniál

Lidé se loučili s ubitým učitelem. Na pohřeb dojel i autobus s kolegy

Lidé se v úterý přišli naposledy rozloučit s oblíbeným znojemským učitelem Miroslavem Chocholoušem (50), kterého zbili začátkem března před diskotékou neznámí útočníci. Svým zraněním muž podlehl o několik dnů později. Pohřeb proběhl v Telči, odkud pocházel.

Pohřeb Kuciaka a Martiny
aktualizováno 03.03.
galerie smuteční ceremoniál

Lidé se rozloučili s Kuciakem! Silná slova arcibiskupa o vraždě

Rodiny Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové musely zavražděnému páru místo plánované svatby vystrojit pohřeb. I přesto se pozůstalí rozhodli, že zamilované dvojici onen velký den dopřejí. Sobotní poslední rozloučení se zastřeleným novinářem tak proběhlo v podobném duchu jako o den dříve u jeho snoubenky.

Pohřeb přítelkyně Jána Kuciaka
aktualizováno 02.03.
smuteční ceremoniál

Bílá rakev, svatební šaty, matka v slzách: Lidé se loučili s Martinou

Lidé se v pátek naposledy rozloučili se zavražděnou Martinou Kušnírovou. Snoubenku novináře Jána Kuciaka obklékli do svatebních šatů a uložili do bílé rakve. Smuteční ceremoniál se konal v jejím rodném městě.

Prásk.tv píše:

Matka sdílela fotku mrtvého syna v rakvi - 1
čtěte o tématu pohřeb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
01.03.
smrt Jána Kuciáka

Místo svatebního oznámení parte. Bratr Martiny o detailech pohřbu

Martina a Ján se v květnu měli brát. Místo svatby však jejich rodiny plánují pohřby. Na věčnost nakonec nebudou uloženi spolu, ale každý ve svém rodném městě. Detaily pohřbu Martiny exkluzivně pro TN.cz prozradil její vlastní bratr Lukáš.

Pohřeb Miroslava Šloufa - 11
aktualizováno 24.02.
galerie pohřeb prominenta

Šloufův pohřeb sledovali Nejedlý, Hrdlička a další lobbisti. FOTO

Rodina, přátelé a také řada kolegů ze zákulisí české politiky se dnes přišla rozloučit s Miroslavem Šloufem. Bývalý poradce Miloše Zemana před týdnem zemřel po dlouhé těžké nemoci ve věku 69 let.

Janka
30.01.
poslední rozloučení

Rodina se na Slovensku loučí s Jankou (8). "Konečně najde klid!"

Slovensko se dnes ve 13:00 rozloučí s Jankou (8), která zemřela v britském Sheffieldu začátkem ledna. Tělo dívenky muselo být přepraveno do slovenské obce Bijacovce, kde proběhne pohřeb v místním kostele.

Fandové se loučí s Dolores z Cranberries
aktualizováno 24.01.
poslední sbohem

Pohřeb Dolores z The Cranberries: Rozloučit se přišly stovky lidí

Rodina, přátelé a fanoušci se včera naposledy rozloučili s irskou zpěvačkou skupiny The Cranberries Dolores O´Riordanovou. Ta zemřela v 46 letech za zatím neznámých okolností v hotelovém pokoji v Londýně. Obřad se konal v kostele nedaleko jejího rodného města.

Jana Holubová
22.01.
poslední rozloučení

Rodina Janky má datum pohřbu: "Doufáme, že přijde co nejvíc lidí!"

Tělo malé Janky Holubové přepravili z Británie na Slovensko a přípravy na její pohřeb jsou v plném proudu. Organizuje ho rodinný přítel Patrik, který vybral peníze na přepravu těla i na pohřeb samotný. Rodina nyní zveřejnila datum pohřbu a doufá, že se s Jankou přijde rozloučit co nejvíc lidí.

Jana Holubová
18.01.
tragédie v Sheffieldu

Tělo Janky vezou na Slovensko. Rodina odhalila detaily k pohřbu

Rodina malé Janky připravuje dívčin pohřeb. V těchto dnech probíhá přeprava tělíčka z Anglie na Slovensko. Ta není vůbec jednoduchá. Vše zařizuje muž, kterého romská komunita nyní považuje za hrdinu. Pro rodinu v nouzi, která by si jinak vše jen těžko mohla dovolit, vybral tolik potřebné peníze a vše zorganizoval.

Pohřeb Mariána Labudy - 1
aktualizováno 12.01.
poslední sbohem

Lidé se rozloučili s Mariánem Labudou (†73). Přišel i věrný Otík

Lidé se dnes naposledy rozloučili s oblíbeným slovenským hercem Mariánem Labudou. Ten zemřel náhle minulý týden v pátek. Zkolaboval, když nastupoval do auta. Bylo mu 73 let.