Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rozloučení s Kardinálem Vlkem
Aktualizováno 25.3. 2017 20:19
smuteční akt

Česko se loučilo s kardinálem Vlkem, svatý Vít byl úplně plný

Stovky spolupracovníků, státníků i příbuzných se dnes naposledy loučily s kardinálem Miloslavem Vlkem. Zádušní mše začala v 11 hodin v katedrále svatého Víta a trvala přibližně dvě hodiny. Portál TN.cz vysílal mši v přímém přenosu.

Lidé se louří se zesnulým kardinálem Miloslavem Vlkem
Aktualizováno 23.3. 2017 21:09
Poslední sbohem

S kardinálem Vlkem se loučí stovky lidí! Tělo vystavili v katedrále

S kardinálem Miloslavem Vlkem, který zemřel minulou sobotu, se přichází rozloučit mnoho desítek lidí. Jeho tělo je dnes vystaveno v katedrále svatého Víta na Pražském hradě, kde bude po sobotní zádušní mši uloženo do hrobky. Katedrála se dnes pro turisty uzavřela v 15:00 a od 17:00 mohou věřící přijít uctít památku někdejšího pražského arcibiskupa a primase českého. Už v 16:30 se fronta od vchodu do katedrály táhla po její levé straně celou Vikářskou ulicí.

Poslední rozloučení

Na pohřeb kardinála Vlka dorazí stovky lidí. Přijede i papež?

Pražské arcibiskupství zveřejnilo podrobnosti pohřbu kardinála Miloslava Vlka. Lidé se s ním budou moci rozloučit už ve čtvrtek v Chrámu svatého Víta, v pátek v kostele svatého Benedikta na Hradčanech a pohřeb pak začne v sobotu hodinu před polednem v katedrále svatého Víta. Tam se chystají i lidé z jeho rodné obce a širokého okolí. Chybět nebudou ani jeho nejbližší.

Prásk.tv píše:

Princezna Diana - 1
čtěte o tématu pohřeb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

poslední sbohem

Kardinál Vlk bude mít mši na Hradě, lidem vystaví i jeho rakev

Poslední rozloučení s kardinálem Vlkem se uskuteční v sobotu ve svatovítské katedrále. O termínu dnes rozhodli na pražském arcibiskupství. Kardinál Miloslav Vlk, který trpěl rakovinou plic, zemřel včera krátce před desátou hodinou dopolední na nemocničním lůžku. Bylo mu 84 let.

Nemocný chlapec Filip - 4
Aktualizováno 18.3. 2017 12:00
tragický osud

Filip (7) má poslední přání: Uložit do rakve vedle mrtvé matky

Osud sedmiletého Filipa je opravdu zdrcující. Jeho matka zemřela na rakovinu, když měl dva roky. On sám bojuje více než rok s leukémií. Lékař už oznámil jeho otci, že není naděje na vyléčení. Nemocný chlapec mám jen jedno přání - být pohřben v rakvi se svou matkou.

Nárok na volno
Aktualizováno 16.3. 2017 11:28
Neberte si dovolenou

Svatba, pohřeb, stěhování: Kdy musíte dostat volno? PŘEHLED

Vdává se vám dcera, jdete s dítětem k lékaři nebo se stěhujete? To všechno jsou dny, kdy prostě do práce nemůžete a máte pro to vážný osobní důvod. V takových případech ale nemusíte hned plýtvat dovolenou, máte nárok na volno s náhradou mzdy.

neobvyklá podívaná

Bizarní pohřeb ve Venezuele: Ženy eroticky tančily nad rakví!

Opravdu neobvyklá podívaná se naskytla účastníkům pohřbu ve Venezuele. Dvě mladé tanečnice si vylezly nad rakev a začaly nad ní eroticky tancovat a kroutit zadkem.

George Michael
Aktualizováno 13.3. 2017 16:47
měsíce čekání

Poslední rozloučení: Rodina už ví, kam pohřbí George Michaela!

Rodina konečně dostala možnost uspořádat pohřeb pro zpěváka George Michaela, který nečekaně zemřel 25. prosince. Oblíbeného zpěváka pochovají vedle jeho matky, se kterou si byl velmi blízký.

Hrob dítěte
Aktualizováno 9.3. 2017 21:01
vrah se hledá

Tajný pohřeb: Tělo zavražděného miminka je v neoznačeném hrobě!

Úřady nechaly pohřbít novorozence, kterého letos 11. února někdo zavraždil a hodil mezi odpadky do kontejneru. Stalo se to v centru Liberce v ulici Na Bídě. Vyšetřování je stále ve slepé uličce a vraha se zatím nepodařilo dopadnout.

Ivo Svoboda
Aktualizováno 6.3. 2017 18:22
bylo mu 68 let

Poslední rozloučení s exministrem Svobodou: Přišla jen blízká rodina

S bývalým ministrem financí Ivo Svobodou, se dnes v Roztokách u Prahy naposledy rozloučila jeho rodina. Zemřel ve čtvrtek 23. února, bylo mu 68 let.