Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Magdalena - 2
Aktualizováno 20.5. 2017 07:01
smrt v Egyptě

"Vrátila se v urně!" nemůže uvěřit máma Magdy (†27). Chystá pohřeb

Rodiče krásné Polky Magdaleny Zukové (†27) se stále nemohou vzpamatovat z toho, že se jim dcera z dovolené v Egyptě vrátila mrtvá. Vyšetřovatelé v pátek provedli rozsáhlou šestihodinovou pitvu, její výsledky ještě známé nejsou. Magda bude mít pohřeb 23. května.

smutné rozloučení

Motorkáři jízdou uctili kolegu, co zemřel po srážce s autobusem

Hromadnou jízdou městem dnes v Jihlavě známí a kamarádi uctili památku Lukáše Součka - motorkáře, který zemřel minulý čtvrtek, když se srazil s autobusem. Nehoda se stala na objízdné trase, když byla kvůli nehodě kamionu převážejícímu kyselinu uzavřená dálnice D1.

Překvapivé důvody

Ani smrt je nerozdělila: Vdovec spal 6 dní vedle mrtvé ženy

Velmi svérázným způsobem se vyrovnával se smrtí manželky padesátiletý Russell Davison z anglického Derby. Když jeho žena zemřela na rakovinu, odmítl převézt její tělo do márnice. Místo toho až do pohřbu žil doma s mrtvolou.

Prásk.tv píše:

Ariana Grande
čtěte o tématu pohřeb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Údajně nejstarší muž světa - 2
Aktualizováno 1.5. 2017 20:31
Indonéský hrdina

Zemřel zřejmě nejstarší muž, který kdy žil! Bylo mu prý 146 let

V Indonésii zemřel muž, který o sobě tvrdil, že je mu 146 let. I podle dokladů se narodil v prosinci 1870. Zemřel ve vesnici, kde prožil skoro celý život. Přežil 4 manželky, 10 sourozenců a všechny děti.

Porod
Aktualizováno 28.4. 2017 10:41
Zákon o pohřebnictví

Mrtvé novorozeně nebude odpad. Zakážou se i papírové rakve

Noví podnikatelé v pohřebnictví zřejmě budou muset skládat zkoušku a mít praxi v oboru, zakážou se nejlevnější papírové rakve. Děti, které se narodí mrtvé, už také nebudou považovány za odpad. Počítá s tím novela, kterou schválila Sněmovna. Předlohu teď posoudí Senát.

zaměstnání

Práce v krematoriu za oponou: Slušný plat, ale velké emoce

Lidé v pohřebním ústavu dělají psychicky náročnou práci. Musí připravit zemřelého do rakve, organizovat obřad, spálit tělo a utěšit příbuzné. Možná nejtěžší je prý dívat se mrtvému do obličeje a vědět, že to ještě nedávno byla živá bytost.

Jiří Ornest
Aktualizováno 18.4. 2017 11:46
poslední rozloučení

Jiřího Ornesta Česko milovalo! Na pohřeb přišla celá herecká elita

Česko se dnes rozloučilo s hercem a režisérem Jiřím Ornestem. Zemřel v neděli 9. dubna, bylo mu sedmdesát let. Pohřeb se konal ve velké obřadní síni strašnického krematoria. Rozloučit se přišly desítky lidí.

1987463
Aktualizováno 14.4. 2017 17:35
reportáž strašlivé nařčení

Malý Sebastián zemřel. Prababička ho proklela, viní ženu rodina

Marie prožívá velmi smutné období. Přišla o pravnuka Sebastiána a ani se nemohla účastnit jeho pohřbu, ze kterého ji rodina vyhnala ven. Údajně chlapce totiž proklela.

Rozloučení s Libuší Havelkovou
Aktualizováno 12.4. 2017 18:18
Pohřeb Libuše Havelkové

Na babičku z pohádek zapomněli, rozloučit se přišla jen hrstka lidí

Česko se dnes rozloučilo s herečkou Libuší Havelkovou. Zemřela 6. dubna v úctyhodných 92 letech. Pohřeb se uskutečnil ve středu v poledne ve Velké obřadní síni krematoria v pražských Strašnicích. Přišlo jen několik málo lidí.

Keith Palmer
Aktualizováno 10.4. 2017 15:45
Přišlo 50 tisíc lidí!

Anglie se loučí s policistou zabitým teroristou

Anglie se v pondělí loučí s policistou Keithem Palmerem, jednou z obětí březnového teroristického útoku na Westminsterském mostě a u budovy parlamentu. Právě tam útočník Khalid Masood Palmera ubodal. Na pohřeb londýnského policisty se chystá přes 50 tisíc lidí. Přímý přenos ze smutečního průvodu vysíláme živě.