Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pohřeb Johnnyho Hallydaye - 5
aktualizováno 09.12.
Video Pohřeb Johnnyho Hallydaye

Francie se loučí: Tři prezidenti, motorkáři, zákaz pro Le Penovou

Francie se v sobotu rozloučila s legendárním zpěvákem Johnnym Hallydayem, který zemřel ve středu ve věku 74 let. Hallyday si během své dlouholeté kariéry vysloužil přezdívku "francouzský Elvis". Na jeho pohřbu nechyběli poslední tři francouzští prezidenti, hvězdy francouzského filmu nebo motorkáři, pro něž byl Hallyday ikonou.

Mrtvá Anka
05.12.
tragická smrt

Aničku našli oběšenou uprostřed ulice! Znásilnili ji, tvrdí místní

Tragédie otřásla minulý týden Trebišovem na Slovensku. Na jednom ze sloupů veřejného osvětlení našli místní oběšenou 16letou Annu R. Policie prozatím neví, jestli šlo o sebevraždu, nebo děvčeti někdo ublížil. Městem se ale začínají šířit zvěsti, že ji někdo znásilnil a zavraždil.

Poslední rozloučení s Wabim Daňkem
aktualizováno 23.11.
poslední sbohem

S Wabim Daňkem se loučily davy lidí: Pořád jsme čekali na zázrak

Lidé se dnes naposledy rozloučili s folkovým písničkářem Wabim Daňkem. Zemřel 16. listopadu po dlouhé vážné nemoci, bylo mu 70. let.

Prásk.tv píše:

Kevin Smith - 1
čtěte o tématu pohřeb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Rozloučení s válečným veteránem z Afghánistánu Jaroslavem Mevaldem
aktualizováno 22.11.
galerie rozloučení s hrdinou

Válečného veterána Mevalda pohřbili s poctami. Přišlo 200 lidí

Ve středu po 14 hodině se v kostele v Albrechticích v Jizerských horách uskutečnilo poslední rozloučení s českým válečným veteránem Jaroslavem Mevaldem. Ten zemřel náhle minulý týden. Byl mimo jiné držitelem státního vyznamenání medaile Za hrdinství.

Jaroslav Šmíd
aktualizováno 21.11.
video + foto smuteční ceremoniál

Na pohřeb herce Šmída přišla řada hvězd v čele s Troškou! VIDEO

Náhlá smrt herce Jaroslava Šmída (†47) zdrtila jeho kolegy i blízké, v úterý se s ním přišli rozloučit na hřbitov do Třebíče. Na smuteční obřad dorazily asi tři stovky lidí, včetně známých tváří.

Rozloučení s Karlem Štědrým
aktualizováno 15.11.
poslední sbohem

Poslední rozloučení s Karlem Štědrým: Slzám se nikdo neubránil

Rodina a blízcí se v úterý naposledy rozloučili s legendárním zpěvákem, scénáristou, hercem a moderátorem Karlem Štědrým. Místem posledního rozloučení bylo Krematorium Strašnice v Praze. Štědrý zemřel 7. listopadu ve věku 80 let. Rozloučit se přišel nespočet českých celebrit.

Veletrh pohřebnictví
03.11.
video netradiční veletrh

Veletrh Poslední cesta: Už máte vybranou rakev? Tyto jsou v módě

Na výstavišti v Lysé nad Labem probíhá poněkud netradiční veletrh. Jedná se o mezinárodní veletrh pohřebnictví a důstojného umírání. Ač se to někomu může zdát morbidní, tento opomíjený obor si svou pozornost bezpochyby zaslouží. Koneckonců týká se nás všech.

Porod
aktualizováno 03.11.
otřesný přístup

Magda potratila a chtěla miminko pohřbít. Slova doktorky ji šokovala

Pro rodiče není nic horšího, než když přežijí svoje děti. Magdaléna o svoje miminko přišla během těhotenství, možnost rozloučit se s ním ale nedostala. Když ho totiž chtěla pochovat, lékařka se jí vysmála.

Pohřeb thajského krále
aktualizováno 27.10.
pětidenní pohřeb

Pohřeb thajského krále vyjde na 2 miliardy. Loučily se statisíce lidí

V thajském Bangkoku dnes proběhla dlouho očekávaná kremace krále Adundéta. S nejdéle vládnoucím monarchou světa, který zemřel loni ve věku 88 let, se přišly rozloučit statisíce lidí. pětidenní pohřeb vyjde na 2 miliardy korun.

Pohřeb thajského krále
aktualizováno 25.10.
velkolepý ceremoniál

Thajsko se loučí s mrtvým králem! Pohřeb potrvá pět dní, stál miliony

V Thajsku začíná pohřeb nejdéle vládnoucího monarchy v historii. Posledního rozloučení s králem Adundétem, který zemřel loni v říjnu, se účastní nejméně 250 tisíc lidí. Ceremonie, která trvá 5 dní, odstartovala pohřebními rituály.