Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Těhotenské bříško vévodkyně Kate
18.03.
Třetí těhotenství

Britové řeší bříško vévodkyně Kate. Záhadu objasnila expertka

Těhotenství vévodkyně Kate je pro Brity velké téma. A tak nemohlo jejich pozornosti ujít ani to, že má manželka prince Williama větší bříško, než když čekala George a Charlotte. Expertka teď vysvětlila, proč to tak je.

Amanda Lewis
24.02.
Úžasný příběh

Zázrak! Dívka prošla menopauzou, po 19 letech otěhotněla

Příběh jako z filmu prožívá třicetiletá Amanda. Už jako malá dívka prodělala menopauzu a lékaři tvrdili, že nikdy nebude mít děti. Teď je ale všechno jinak a Amanda je těhotná!

Tommy Connolly a jeho adoptovaná rodina - 7
aktualizováno 20.02.
Jak je to možné?

Mladík žil sám, bez starostí a bez dětí. Za týden se stal dědečkem!

Mladý Australan pracoval na částečný úvazek, studoval a trénoval na atletické závody. Bezstarostný život ale skončil ve chvíli, kdy ho kontaktovala dlouho zapomenutá sestřenice. Dívka byla v nouzi, a tak se rozhodl jí pomoci... a stal se asi nejmladším dědečkem na světě.

Prásk.tv píše:

Tereza Vítů - 3
čtěte o tématu těhotenství na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Amanda Teague
16.02.
Netradiční manželství

Žena se vdala za ducha z 18. století. Bojí se, že je těhotná!

Přijde vám svatba s duchem nemožná? Pětačtyřicetiletá Irka by vám řekla opak. V roce 2016 se totiž prý vdala za piráta z 18. století. Teď se žena strachuje, že je s ním těhotná.

Slovenka porodila do latríny
14.02.
Jak je to možné?

Slovenka netušila, že je potřetí těhotná. Porodila na latríně!

Žena ze slovenské Tužiny porodila do latríny! Přestože jde už o její třetí dítě, údajně vůbec netušila, že je těhotná. Miminko převezli záchranáři do nemocnice, naštěstí přežilo.

Těhotenské břicho
11.02.
zjistila to při porodu

Dívka (11) otěhotněla se svým bratrem (14). Ani netušila, že rodí

Šokující případ těhotenství nezletilé dívky otřásl Španělskem. Teprve jedenáctiletá dívka původem z Bolívie otěhotněla se svým starším bratrem. Vše však zjistila, až když začala rodit. Jejímu bratrovi navíc pravděpodobně žádný trest nehrozí.

Zásah u střední průmyslové školy - 2
aktualizováno 08.02.
incident v Plzni

Útok ve škole! Žárlivý mladík (21) napadl studentku, byla těhotná

O pořádný poprask se ve čtvrtek na plzeňské střední škole postaral jedenadvacetiletý mladík. Podle policie napadl těhotnou studentku (18), pak vyskočil z okna a dal se na útěk. Spravedlnosti ale dlouho neutíkal. Policisté ho do dvaceti minut dopadli.

Těhotnou ženu uštknul had
08.02.
byla v 8. měsíci

Tragédie! Těhotnou maminku uštkl had, jed zabil ji i nenarozené dítě

Za velmi tragických okolností vyhasl tento týden život mladé maminky Sinity Martinové (27) z Austrálie. Byla už v osmém měsíci těhotenství, když ji při návštěvě rodiny uštknul jedovatý had. Lékaři už ženu nedokázali zachránit. Zemřelo i její nenarozené dítě.

Vévodkyně Kate - 3
05.02.
Královský potomek

Narodí se Kate holčička, nebo chlapeček? Británie už má jasno!

Vévodkyně Kate, která čeká už třetí dítě s princem Williamem, zatím pohlaví nenarozeného dítěte neprozradila, ale Britové si jsou už jisti. Může za to růžový kabát.

Beth otěhotněla i přes antikoncepci - 5
30.01.
Antikoncepce selhala

Dívka i přes prášky otěhotněla. Největší šok měl ale teprve přijít!

V naprostém šoku zůstala 26letá Beth, když zjistila, že čeká dítě. Dlouhá léta totiž brala antikoncepci a byla si jistá, že se nic takového nemůže stát. Další překvapení přišlo při prvním vyšetření ultrazvukem.