Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

brutální čin

Otec znásilnil holčičku (10)! Je těhotná, k potratu jí nedali souhlas

Teprve 10letá dívenka z Indie otěhotněla poté, co ji několikrát znásilnil nevlastní otec. Je v pátém měsící těhotenství, na potrat jít ale nemůže. Potřebuje povolení soudu, který by musel holčičce udělit výjimku.

Světový unikát

Jak je to možné? Žena čekala dvojčata, porodila ale tři holčičky! 

Snad každý rodič má k početí nebo porodu svého dítěte nějakou historku. Příběh o svém narození, který budou moci za několik let vyprávět tři krásné holčičky, je ale naprosto neuvěřitelný. Jejich maminka totiž nejdřív čekala dvojčata, třetí dítě přibylo až za dva týdny.

nesobecká láska

Daniela odmítla chemoterapii, obětovala tak život pro syna!

Danielle milovala život a se svým manželem se těšila na příchod syna. Vše se ale jednoho dne hrozivě zvrtlo, lékaři totiž mladé blondýnce našli rakovinotvorné znaménko. V té chvíli si musela vybrat - buď ona, nebo dítě.

Prásk.tv píše:

Obézní pár zhubl - 7
čtěte o tématu těhotenství na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

Andrej Kiska
Aktualizováno 11.4. 2017 21:25
Pochlubil se na facebooku

Radostná novina: Prezident Kiska bude popáté otcem!

Slovenský prezident Andrej Kiska se popáté stane otcem. S novinkou se hlava státu pochlubila na sociální síti. Padesátiletý Kiska potomka čeká se svou druhou manželkou Martinou. Bude to jejich třetí dítě.

tragický osud

Pravda o těhotenství ubité Sabiny: Přítel řekl, jestli čekala dítě

Rodina se rozloučila s pětadvacetiletou Sabinou z Ostravy, kterou údajně připravil o život její kamarád. Jednadvacetiletý mladík měl ženu zavraždit velmi brutálním způsobem. O to větší šok vyvolala informace, že oběť byla ve čtvrtém měsíci těhotenství. Podle přítele ženy, který svou milovanou partnerku našel s rozmlácenou hlavou, žádné dítě neočekávala.

GALERIE foto uvnitř článku

Těhotná Agáta Prachařová ukázala bříško. Využila ho k reklamě!

I když modelka Agáta Prachařová prochází s Jakubem Prachařem manželskou krizí, může se radovat ze svého rostoucího těhotenského bříška. S fotkami se pochlubila na sociálních sítích a upozornila na svůj obchod s oblečením.

Těhotná Barborka zemřela
Aktualizováno 4.4. 2017 22:14
tragická smrt

Těhotné Báře (†25) opuchlo tělo, do rána zemřela ona i chlapeček!

Bára (25) z obce Terany na Slovensku byla v sedmém měsíci těhotenství, když jí náhle opuchlo tělo, přestala vidět a její zdravotní stav se celkově začal rychle zhoršovat. Mladá žena nepřežila noc, příbuzní si tragédii nedokážou vysvětlit.

Dům, ve kterém byla nalezená zavražděná Sabina
Aktualizováno 31.3. 2017 21:04
nové informace

Zavražděná Sabina byla těhotná! Spekuluje se o vyřizování účtů

Na povrch začínají vyplouvat nové informace ohledně brutální vraždy šestadvacetileté Sabiny. Mladá žena byla ve čtvrtém měsíci těhotenství. Zatím není jasné, co se přesně v osudnou noc stalo. Mezi jejími přáteli se mluví o vyřizování účtů.

Katka Němcová
Aktualizováno 30.3. 2017 09:03
galerie bude maminkou

Skvělá zpráva! Rosnička Katka Němcová čeká první miminko

Oblíbená moderátorka počasí na televizi Nova Kateřina Němcová bude maminkou. S přítelem Miroslavem čekají miminko. Narodit by se mělo začátkem října.

Hromadné znásilnění v Indii
Aktualizováno 27.3. 2017 14:33
horor ve škole!

Učitelé nalákali dívku (13) na doučování. Hromadně ji znásilnili

Indická policie vyšetřuje obvinění z hromadného znásilnění. Holčičku mělo zneužít osm učitelů na soukromé škole v západní Indii. Pod záminkou doučování nutili třináctiletou školačku zůstat ve škole, kde ke hrůznému činu docházelo. Dívce měli i vyhrožovat, proto se bála se svým utrpením svěřit.