Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kirsty Butler
12.09.
děsivá pravda

Myslela si, že je v osmém měsíci. Ultrazvuk odhalil něco jiného

Kirsty Butlerové (22) ze Swansea, se abnormálně začalo zvětšovat bříško. Když se vydala k lékaři, bylo jí oznámeno, že je teprve v šestém týdnu těhotenství. Velikost bříška však neodpovídala velikosti plodu. Ultrazvuk poté odhalil tragickou skutečnost. V jejím břiše byl nádor, který navíc ohrožoval její plod.

Těhotná pije alkohol
08.09.
pití v těhotenství

Šokující studie: Tak bude vypadat vaše dítě, když budete pít alkohol

O více než dvacet let vám zkrátí život nadměrná konzumace alkoholu. Vyplývá to z nové studie Národního ústavu duševního zdraví. V Evropě je také až 2,6krát větší výskyt fetálního alkoholového syndromu než ve světě, v jehož důsledku není více než polovina jím postižených dětí schopna samostatného života v dospělosti.

Ztracené sestry
07.09.
zmizely v hurikánu

Sestry zmizely na Barbudě během hurikánu Irma. Jedna je těhotná

Když se hurikán Irma přehnal přes karibský ostrov Barbuda, téměř jej smazal z mapy. Ostrov je nyní téměř neobyvatelný a lidé v troskách hledají zbytky svých osobních věcí. Hurikán si vyžádal i první lidskou oběť a další lidé jsou pohřešovaní. Mezi nimi i sestry Afiya Franková (27) a Asha Franková (29) z Velké Británie. Afiya je navíc v sedmém měsíci těhotenství.

Prásk.tv píše:

Agáta Prachařová - 1
čtěte o tématu těhotenství na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Výměna manželek: Sedmnáctiletá Iva se jako náhradní manželka neosvědčila! - 8
07.09.
jak žijí dnes

Soňa se pustila do Ivy s Marianem: Jsou případem pro sociálku!

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Soňa zažila pořádný šok, když se dozvěděla, že se o její tři děti má starat sedmnáctiletá dívka. A její obavy byly oprávněné.

Malé lásky Kinga a Štefan - 4
aktualizováno 07.09.
velká změna

Kinga z Lásek všechny šokovala: Tohle udělali jen týden po porodu

Život se s nimi zrovna nemazlil. Když Kinga otěhotněla, zaměstnavatel ji vyhodil, pak přišel o práci i její partner Štefan. Dvojice skončila na ubytovně. Jak se život páru z pořadu Malé lásky změnil několik měsíců od porodu?

Těhotná žena - 2
06.09.
Ohrožuje i dítě

Odborníci varují páry, které čekají dítě: Na orální sex zapomeňte!

Lékaři mají pro ženy v očekávání špatnou zprávu. Měly by podle nich omezit orální sex na minimum! Kvůli zeslabené imunitě jsou těhotné vystaveny vyššímu riziku nákazy pohlavně přenosnými chorobami.

Malé lásky Kinga a Štefan - 3
06.09.
malé lásky

V těhotenství kouřila 10 cigaret za den! Pár dní po porodu přišel šok

Miminko Kingy a jejího partnera Štefana nemělo příchod na svět zrovna jednoduchý. Kvůli porodním komplikacím musela maminka do nemocnice sanitkou! A na sále nepříjemně překvapila i přítomné porodní asistentky. Ukázalo se totiž, že během celého těhotenství kouřila.

Kate Middleton si nevzala podprsenku - 8
05.09.
Komplikované těhotenství

Kate trpí vzácnou chorobou, která ohrožuje ji i miminko! Jde o život

Královská rodina se raduje z úžasné zprávy, že princ William a jeho manželka Kate budou mít třetí dítě. Vévodkyně ale trpí vzácnou komplikací, která ji dokonce ohrožuje na životě. A v nebezpečí je i miminko!

William a Kate s dětmi
aktualizováno 04.09.
přírůstek do rodiny

Britská královská rodina jásá! William a Kate čekají třetí dítě

Britská královská rodina oznámila skvělou zprávu. Vévodkyně Kate a její manžel William čekají třetí dítě.

Těhotná žena se fotila s rojem včel - 1
aktualizováno 01.09.
Neuvěřitelné snímky

"Je hloupá a nechutná!" Těhotná žena se fotila s rojem včel na břiše

Těhotná žena chtěla originální fotky se svým bříškem, a tak se rozhodla pro bláznivou akci. Našla včelí úl, ze kterého vytáhla královnu a uvěznila ve své dlani. Na břicho se jí pak slétlo 20 tisíc včel!