Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Těhotenské břicho
včera 23:02
Může být rekordmanka

Nejstarší matka: Je mi 70 a jsem v šestém měsíci, tvrdí Maria

Mexičanka Maria de la Luzová se za čtvrt roku může stát nejstarší matkou v historii. Sedmdesátiletá žena z městečka Sinaloa tvrdí, že je v šestém měsíci těhotenství. Jestli dítě pochází z umělého oplodnění, Maria neprozradila.

Nehoda u slovenského Hlohovce
20.05.
Nehoda na Slovensku

Peter zemřel při cestě za prací. Manželka v 8. měsíci se zhroutila!

Mladý život vyhasl při nehodě u slovenského Hlohovce. Spolu se třemi dalšími lidmi jel Peter v autě s řidičem, který zezadu narazil do kamionu. Byl na místě mrtvý. Když se to dozvěděla jeho těhotná manželka, zhroutila se.

Sikander Imran
aktualizováno 19.05.
Odsedí si jen 3 roky

Lékař hodil potratovou pilulku ženě do čaje! Miminko zemřelo

Lékař pákistánského původu se obával toho, že by měl s přítelkyní vychovávat dítě. Proto jí vhodil do pití potratovou pilulku, aby předčasně porodila. Miminko nepřežilo. Doktor měl jít původně na 20 let do vězení, nakonec si odpyká ale jen tři.

Prásk.tv píše:

Meghan a Harry - svatba - 2
čtěte o tématu těhotenství na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Pátrání po muži ve Slovenských horách
aktualizováno 11.05.
smutný konec pátrání

Jozefa našli v horách mrtvého. Zůstala po něm těhotná manželka

Nejhorší obavy se potvrdily. Šest dní nezvěstného Jozefa (41) našli ve čtvrtek odpoledne mezi horami Čelo a Úplaz ve strmém terénu mrtvého. Zůstala po něm těhotná žena.

Těhotná žena pije kafe
29.04.
Co mu způsobuje

Pijete v těhotenství kafe? Podle lékařů má na dítě překvapivý vliv

Podle nové studie norských lékařů mají děti, jejichž matky v těhotenství pily hodně kávy, mnohem větší sklony k nadváze a k obezitě. Studie se zúčastnilo přes 50 tisíc žen. Jejich děti vědci sledovali 9 let.

Umělé oplodnění
22.04.
převratná novinka

Přichází revoluce: Bude možné vybrat si, jaké dítě se vám narodí

Vybrat si potomka podle vlastních představ už není jen vize daleké budoucnosti. Američtí a japonští vědci vyvíjejí v laboratořích novou metodu, díky které by hlavně neplodné páry mohly mít dítě na přání. Metoda je založena na přeměně kožních buněk v buňky pohlavní. Budoucí rodiče by si zároveň mohli vybrat ze stovek embryí takové, které by jim vyhovovalo.

Tchán Pippy Middleton David Matthews obviněn ze znásilnění nezletilých
22.04.
Radostné zprávy

Sestra vévodkyně Kate Pippa čeká svého prvního potomka!

Vévodkyně Kate již brzy porodí, blíží se také termín svatby prince Harryho a Meghan Markle. A aby těch dobrých zpráv nebylo málo, nyní se provalilo, že těhotná není jen Kate, ale i její sestra Pippa. Čeká svého prvního potomka.

Řepka, těhotná žena
14.04.
chemické nebezpečí

Postřik řepky ohrožuje ženy a děti, varuje vědec. Degeneruje mozek

Každé jaro se Česká republika zbarvuje do žluta. Česko patří v pěstování řepky k evropským špičkám. Pro zemědělce je jednou z nejekonomičtějších plodin – využívají ji jak na potravinářské účely, tak pro výrobu biopaliv. Mnozí ale kritizují rizika spojená s chemickým ošetřováním rostliny.

Těhotenské bříško vévodkyně Kate
aktualizováno 09.04.
Nejvyšší sázky

Kate porodí už brzy! Jak se bude královské dítě jmenovat?

Konec třetího těhotenství vévodkyně Kate se rychle blíží. Další královský potomek se má narodit už v průběhu dubna, a tak roste v Británii nervozita i sázky na různé podrobnosti o porodu. Lidé si mohou vsadit na pohlaví, jméno, váhu i čas narození dítěte.

Kancléř Vratislav Mynář s manželkou Alexandrou
04.04.
Nový život

Radost na Hradě. Kancléř Mynář se těší na přírůstek do rodiny!

Na Pražském hradě vládne dobrá nálada. Nejbližší spolupracovník prezidenta Miloše Zemana, kancléř Vratislav Mynář, se totiž těší na přírůstek do rodiny.