Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Je to možné?

Manželé tvrdí, že žijí ze vzduchu! Žena nic nejedla ani v těhotenství

Mladý pár tvrdí, že žije jen ze vzduchu. Už tři roky prý manželé nepociťují hlad a něco sní jen málokdy, stačí jim energie z vesmíru. Camila dokonce hladověla i v těhotenství!

Těhotná žena - 1
Aktualizováno 15.6. 2017 15:41
Těhotná školačka

Renata (13) otěhotněla se 17letým příbuzným. Ten trestu unikne

Obrovský šok zažila v polovině ledna rodina třináctileté dívky z Liberce. Při návštěvě gynekologa se totiž ukázalo, že důvodem zpožděné menstruace je to, že je dívka už několik týdnů v jiném stavu.

Ordinace: Marika zjistila, že je těhotná - 3
Aktualizováno 15.6. 2017 14:55
poslední díl

Osudný den v Ordinaci: Víme, jak to dopadne s Maričiným potratem

Už dnes večer čeká na diváky poslední díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 před tradiční letní pauzou. A bude to skutečně stát za to. Nejcitelněji děj zasáhne vztah Mariky a Oty, dnes se totiž rozhodne o osudu jejich dítěte.

Prásk.tv píše:

Claudineia dos Santos Melo - 3
čtěte o tématu těhotenství na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

odhalený nevěrník

Zmetek! Rozdával si to v letadle, doma čekala těhotná snoubenka

Šokující dohru má incident z minulého týdne, kdy si to mladá dvojice rozdala přímo na palubě letadla před zraky ostatních cestujících. Ukázalo se totiž, že se ti dva znají pouhých pár minut a chlapík má navíc doma těhotnou přítelkyni!

brutální čin

Otec znásilnil holčičku (10)! Je těhotná, k potratu jí nedali souhlas

Teprve 10letá dívenka z Indie otěhotněla poté, co ji několikrát znásilnil nevlastní otec. Je v pátém měsící těhotenství, na potrat jít ale nemůže. Potřebuje povolení soudu, který by musel holčičce udělit výjimku.

Světový unikát

Jak je to možné? Žena čekala dvojčata, porodila ale tři holčičky! 

Snad každý rodič má k početí nebo porodu svého dítěte nějakou historku. Příběh o svém narození, který budou moci za několik let vyprávět tři krásné holčičky, je ale naprosto neuvěřitelný. Jejich maminka totiž nejdřív čekala dvojčata, třetí dítě přibylo až za dva týdny.

nesobecká láska

Daniela odmítla chemoterapii, obětovala tak život pro syna!

Danielle milovala život a se svým manželem se těšila na příchod syna. Vše se ale jednoho dne hrozivě zvrtlo, lékaři totiž mladé blondýnce našli rakovinotvorné znaménko. V té chvíli si musela vybrat - buď ona, nebo dítě.

Andrej Kiska
Aktualizováno 11.4. 2017 21:25
Pochlubil se na facebooku

Radostná novina: Prezident Kiska bude popáté otcem!

Slovenský prezident Andrej Kiska se popáté stane otcem. S novinkou se hlava státu pochlubila na sociální síti. Padesátiletý Kiska potomka čeká se svou druhou manželkou Martinou. Bude to jejich třetí dítě.

tragický osud

Pravda o těhotenství ubité Sabiny: Přítel řekl, jestli čekala dítě

Rodina se rozloučila s pětadvacetiletou Sabinou z Ostravy, kterou údajně připravil o život její kamarád. Jednadvacetiletý mladík měl ženu zavraždit velmi brutálním způsobem. O to větší šok vyvolala informace, že oběť byla ve čtvrtém měsíci těhotenství. Podle přítele ženy, který svou milovanou partnerku našel s rozmlácenou hlavou, žádné dítě neočekávala.

GALERIE foto uvnitř článku

Těhotná Agáta Prachařová ukázala bříško. Využila ho k reklamě!

I když modelka Agáta Prachařová prochází s Jakubem Prachařem manželskou krizí, může se radovat ze svého rostoucího těhotenského bříška. S fotkami se pochlubila na sociálních sítích a upozornila na svůj obchod s oblečením.