Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Řecké referendum
Aktualizováno 17.5. 2017 10:59
musí šetřit

Řecko ochromila generální stávka proti dalšímu utahování opasků

Řecko zasáhla jednodenní generální stávka, která od včerejška zcela ochromila zemi. Zasáhla dopravu na zemi, ve vzduchu i na moři. Dělníci opustili podniky, nemocnice fungují v omezeném režimu. Lidé protestují proti úsporným opatřením, které ale Řecko ve finanční krizi musí udělat, aby dosáhlo na další záchrannou půjčku.

Nejkrásnější pláže v Chorvatsku - Podgora, Makarska riviera
Aktualizováno 1.4. 2017 23:00
Letní dovolená

Zájezdy do bezpečných destinací mizí. Tady ještě mají volno

Chystáte se v létě na dovolenou k moři? Pak byste si s plánováním měli pospíšit. Vzhledem k obavám z terorismu totiž rychle mizí zájezdy do zemí, které jsou považovány za bezpečné, tedy kupříkladu do Řecka, Bulharska, Španělska nebo Chorvatska. V nabídce cestovních kanceláří přesto najdete ještě zajímavé možnosti.

Británii trápí ledovka a husté sněžení
Aktualizováno 7.1. 2017 22:07
tuhá zima

Extrémní mrazy zasáhly Evropu. Sníh leží i na Sicílii

Extrémní mrazy netrápí jen Českou republiku. Rekordní mráz naměřili i na Slovensku. V Tatrách bylo 28,1 °C. V Moskvě bylo dnes v noci 29,8 °C.Výstraha před mrazivým počasím platí i pro část Polska, kde za dvě noci umrzlo deset lidí, severní Německo, Itálii včetně Sicílie nebo Srbsko.

Prásk.tv píše:

Lindsay Lohan
čtěte o tématu Řecko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

výhodná dovolená

Letní zájezdy už se prodávají! Ušetřete včasným nákupem

Blíží se konec roku, už teď se ale objevují nabídky výhodných "1. moment" zájezdů, které kromě zajímavé ceny nabízí také množství dalších výhod. Ty se mezi cestovními kancelářemi mnohdy liší, je tak vhodné se mezi nabídkami trochu zorientovat a možná vybrat tu nejvhodnější letní dovolenou už teď.

Francoise Amaridisová
Aktualizováno 31.12. 2016 08:23
Rio de Janeiro

Zločin z vášně: Velvyslance z Řecka zavraždil milenec jeho ženy

Brazilská policie vyšetřuje vraždu řeckého velvyslance, kterého podle úřadů zabil milenec jeho ženy. Ta se měla podle všeho na vraždě také podílet. Do vraždy byl zapleten ještě další muž, který dostal odměnu přes 600 tisíc korun. Úřady to podle CNN oznámily v pátek.

nehoda v Řecku

Auto srazilo Syřanku s dítětem! Uprchlíci se drsně pomstili policii

Řidič v řecké Soluni srazil běženkyni s desetiletým dítětem, a v uprchlickém táboře se rozpoutalo hotové peklo. Na místo dorazili policisté, rozzuření běženci po nich začali házet kameny a zapálili jim dokonce dvě služební auta. To vše kvůli policejnímu postupu, kvůli kterému údajně nakonec dvojice zemřela.

Potapěč
Aktualizováno 22.9. 2016 13:05
konečně!

To je něco! V záhadném vraku našli kostru s temným tajemstvím

Potápěči prohledávali jeden z největších a nejzáhadnějších vraků světa u břehů Řecka a měli úspěch! Po záhadném strojku našli nově i lidskou kostru starou tisícovky let, která může pomoct vědcům blíže objasnit, proč se loď potopila a jaký byl život v době římské.

Otřesný případ

Dívka na dovolené v Řecku OSLEPLA! Rodina je v šoku!

Poměrně často se objevují případy, kdy se někdo pokusí mladé ženy zneužít, protože jim předtím něco nasypal do pití. Mladá turistka na řeckém Zakynthosu zažila něco podobného. Nepřišla ovšem o nevinnost, ale o zrak.

závažná nemoc

Řecko v ohrožení! Uprchlíci tam zavlekli malárii, můžete se nakazit

V Řecku stoupá počet nakažených malárií, do země ji podle místních úřadů zavlekli migranti. Dostali se sem ale také komáři, kteří nákazu šíří.

jak žijí dnes

Život po Výměně: Konec jako z telenovely! Už nešílím jako dřív

Středečním dílem vygradovala série prázdninových repríz reality show Výměna manželek. A jak se říká, to nejlepší nakonec, výměna totiž byla mezinárodní.