Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Ostravě napadl muž studenty v tramvaji
13.12.
mluvte česky

Agresor, který napadl zahraniční studenty, se sám přiznal na policii

Hledaný muž z Ostravy, který na konci listopadu napadl skupinu zahraničních studentů, protože nemluvili česky, se sám přihlásil na policii. Díky kvalitním záznamům z kamer dopravního podniku, to byla podle policie pouze otázka času.

Youtuber Karel Kovář alias Kovy
aktualizováno 06.12.
Gay celebrity

Oblíbený youtuber Kovy přiznal, že je gay. A není zdaleka sám

Oblíbený youtuber Karel Kovář alias Kovy přiznal, že je gay. Svou sexuální orientaci odhalil jak v nedávno vydané knize, tak v rozhovoru v televizi. Zařadil se tak po bok mimo jiné Anety Langerové nebo Pavla Vítka.

Svatba Adely Banášové a Viktora Vinczeho - 1
01.12.
kdy budou mít děti?

Smutné přiznání manžela Adely Banášové: Tohle chtělo odvahu

Před několika měsíci šokovali žádostí o ruku v přímém přenosu, o pár měsíců později si Adela Banášová a Viktor Vincze řekli ano. Teď je všichni bombardují jedinou otázkou: "Kdy budou mít dítě?" Viktor ale šokoval smutnou zprávou.

Prásk.tv píše:

Rozchod - 1
čtěte o tématu přiznání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Aneta Krejčíková
aktualizováno 24.11.
finalistka Tváře

Aneta Krejčíková o roli Gábiny v Ulici: "Byla to taková pipina!"

Herečka Aneta Krejčíková skončila v soutěži Tvoje tvář má známý hlas na čtvrtém místě. V soutěži si ji diváci velmi oblíbili a podle některých se měla stát dokonce vítězkou. V diváckém chatu přiznala, že v soutěži patřila mezi největší pařmeny a s ostatními soutěžícími si ráda užívala večírky. V chatu neváhala promluvit ani o roli Gábiny z Ulice, kterou prý ze začátku vůbec neměla ráda.

Vyděšená holčička
aktualizováno 23.11.
zneužívání dětí

Vzbudila jsem se, táta byl nade mnou a znásilňoval mě

Bylo jí teprve šest let, když ji otec začal sexuálně zneužívat. Víkendové návštěvy u otce se pro malou Robyn změnily v noční můru. O zneužívání promluvila až v 17 letech, když se její otec znovu oženil a pořídil si další dítě. Bála se, že by to mohl zopakovat.

Berenika Kohoutová a manžel Pavel Čechák
aktualizováno 21.11.
krach po roce

Vítězka Tváře Kohoutová přiznala rozchod s manželem

Vítězka čtvrté řady Tváře Berenika Kohoutová odpovídala na dotazy diváků TV Nova při živém chatu. Promluvila nejen o vztahu k ostatním soutěžícím, ale také úplně poprvé o rozpadu jejího manželství.

Herec Kevin Spacey
30.10.
Filmová hvězda

Herec Kevin Spacey přiznal, že je gay! Kolega ho viní z obtěžování

Herec Kevin Spacey přiznal, že se "rozhodl žít jako gay". Uvedl to v prohlášení na twitteru, kterým reagoval na obvinění, že v mládí sexuálně obtěžoval čtrnáctiletého chlapce. Incident si prý nepamatuje, ale omluvil se za něj.

Celebrity, které přiznaly sexuální obtěžování
aktualizováno 19.10.
kampaň mě taky

Jako dítě mě zneužili, šokovala Helena Houdová! A není jediná

Hollywoodem stále otřásá aféra Harveyeho Weinsteina. Producent byl obviněn ze sexuálního obtěžování více než čtyřiceti slavnými herečkami. Jejich odvaha promluvit veřejně o tabuizovaném tématu inspirovala ženy po celém světě. Díky tomu vznikla na sociálních sítích kampaň MeToo (mě taky). Více než milion žen se během 48 hodin přiznalo, že byly sexuálně obtěžovány nebo napadeny.

James Van Der Beek
13.10.
sexuální obtěžování

Pamatujete hvězdu Dawsonova světa? Přiznal, co mu dělali muži

Představitel Dawsona ze známého seriálu Dawsonův svět James Van Der Beek přiznal, že se v minulosti stal obětí sexuálního obtěžování. Podle jeho slov jej osahávali starší mocnější muži. Herec svým vyjádřením reagoval na případ hollywoodského producenta Harveyho Weinsteina, kterého několik hereček nařklo ze sexuálního obtěžování.

Delia Balmer a John Sweeney
12.10.
Děsivá zpověď

Žena žila se sériovým vrahem! "Věděla jsem, že mě rozřeže!"

Žena, která několik let žila se sériovým vrahem, se rozhodla promluvit. Popsala, jak našla jeho sekyru a další nářadí. Hned věděla, že je další na řadě - a přežila jen zázrakem. Teď tvrdí, že její tělo sice žije, uvnitř ale opravdu zemřela.