Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

James Van Der Beek
13.10.
sexuální obtěžování

Pamatujete hvězdu Dawsonova světa? Přiznal, co mu dělali muži

Představitel Dawsona ze známého seriálu Dawsonův svět James Van Der Beek přiznal, že se v minulosti stal obětí sexuálního obtěžování. Podle jeho slov jej osahávali starší mocnější muži. Herec svým vyjádřením reagoval na případ hollywoodského producenta Harveyho Weinsteina, kterého několik hereček nařklo ze sexuálního obtěžování.

Delia Balmer a John Sweeney
12.10.
Děsivá zpověď

Žena žila se sériovým vrahem! "Věděla jsem, že mě rozřeže!"

Žena, která několik let žila se sériovým vrahem, se rozhodla promluvit. Popsala, jak našla jeho sekyru a další nářadí. Hned věděla, že je další na řadě - a přežila jen zázrakem. Teď tvrdí, že její tělo sice žije, uvnitř ale opravdu zemřela.

2042178
19.09.
pátrání ukončeno

Zloděj kabelek z Florence se přiznal. Slíbil, že škodu uhradí

Zloděj, který v letních měsících řádil na pražském nádraží Florenc a kradl kabelky, se sám přiznal policii. Kromě toho, že se přiznal, navíc přislíbil, že škodu poškozeným uhradí. Jedna z okradených měla v kabelce cennosti celkem za 150 tisíc korun.

Prásk.tv píše:

Rozchod - 1
čtěte o tématu přiznání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Kylie Maybury
08.09.
Opařený rozkrok

Přiznal znásilnění a vraždu dívky (6). Vězni ho potrestali po svém!

Více než třicet let rodina netušila, co se stalo s šestiletou Kylie. Až letos se k jejímu znásilnění a vraždě přiznal 74letý muž. Když ho pak soud poslal do vazby, vězni vzali spravedlnost do vlastních rukou. Rozkrok mu opařili vařící vodou!

Pobodání - 2
08.09.
Vražda v rodině

Praštil otce kladivem a pak ho ubodal. Pak se syn (17) šel udat

Slovensko už podruhé v tomto týdnu šokovala vražda uvnitř rodiny, kdy potomci zaútočili a zabili vlastní rodiče. V obou případech rodiče napadli synové - jeden podřezal matku, druhý ubodal otce.

Násilník z Rimini
aktualizováno 03.09.
mají podezřelé

Ke znásilnění Polky v Rimini se přiznali kluci! Zatkli čtyři mladíky

K hromadnému znásilnění polské turistky a napadení jejího přítele na pláži v italském Rimini se přiznali dva nezletilí Maročané. Policie spolu s nimi zatkla i chlapce z Konga, čtvrtý člen gangu byl dopaden v neděli.

Eriku na dovolené zavraždil přítel - 1
26.07.
Prázdninový horor

Záhadná smrt Eriky na dovolené: Už je jasno! Ubodali ji kvůli špíně

Dovolená v turistickém ráji se změnila v tragédii. V hotelovém pokoji zemřela 28letá Erika, která byla na prázdninách s přítelem Dimitrim. Ten na policii vypověděl, že je přepadli lupiči. Jenže se ukázalo, že to bylo úplně jinak!

Střelba na sídlišti v Chomutově - 5
aktualizováno 29.05.
Střelba na sídlišti

Nová fakta k vraždě v Chomutově: Střelce obvinili, sám se přiznal!

Na chomutovském sídlišti stále panuje napjatá atmosféra. Policisté teď k sobotní střelbě, při které zemřel 34letý muž, uvolnili nové informace. Útočník se k činu přiznal, zbraň držel legálně. Policie už ho obvinila z vraždy a podá návrh na vzetí do vazby.

Opilá žena - ilustrační foto
aktualizováno 26.05.
5 piv a 5 panáků

Opilá matka házela v obchodě věcmi! Vyděsila i šestiletou dceru

Opilá matka s šestiletou dcerou vzbudila poprask ve Zlíně. Třicetiletá žena měla přes 1,5 promile. Lidé, kteří ji viděli v obchodě, jak rozhazuje zboží, na ni zavolali městskou policii. Na místo dorazila také sociální pracovnice.

Petra Palusková -2
aktualizováno 01.05.
Robinsonův ostrov

Smutné přiznání Robinsonky Petry: Odmala ji trápí tahle věc!

S Petrou z Robinsona bývá legrace, i ona ale skrývá smutná tajemství. V rozhovoru pro TN.cz se rozpovídala i o tom, jak jí chybí otcovská figura. Krásná playmate totiž tatínka nemá, náhradu ale našla na Ostrově.