Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tankování
17.05.
Ceny ve vašem kraji

Benzín i nafta zdražují! Tady natankujete nejlevněji. PŘEHLED

Ceny ropy jdou prudce nahoru. Poprvé od roku 2014 překročila 80 dolarů za barel. A rostoucí ceny už poznají i řidiči u pump. Za týden zdražil benzín téměř o 50 haléřů. Podle ekonomů navíc zdržování nekončí.

Ceny pohonných hmot
aktualizováno 17.05.
pohonné hmoty

Řidiči si za benzín a naftu připlatí! Ceny podle ekonomů dál porostou

Ceny pohonných hmot prudce stoupají. Jen za poslední týden zdražil benzín o téměř 50 haléřů a dostal se v průměru přes hranici 32 korun za litr. Podle ekonomů porostou ceny pohonných hmot i nadále.

Protržená nádrž na hlavním tahu z Jihlavy na Znojmo
30.04.
Nehoda náklaďáku

Kamionu se protrhla nádrž. Silnici zaplavily stovky litrů nafty. VIDEO

Velké dopravní komplikace způsobila nehoda tří vozidel na hlavním tahu z Jihlavy na Znojmo a Vídeň. Ve Stonařově se srazily kamion a dvě osobní auta. Při nehodě se nikdo nezranil, ale kamion měl proraženou nádrž a na silnici v délce zhruba tří set metrů vytekly stovky litrů pohonných hmot. Část z nich se dostala i do kanalizace.

Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Ceny benzínu
aktualizováno 25.04.
pohonné hmoty

Za benzín a naftu si připlatíme! Cena podle odborníků dál poroste

Za benzín a naftu si připlácíme stále více a ceny pohonných hmot budou podle odborníků stoupat i nadále. Tím hlavním důvodem neustálého zdražování jsou vyšší ceny ropy na světových trzích.

Vlak s naftou se srazil s kamionem
aktualizováno 07.04.
velká nehoda u košic

Vlak s naftou smetl kamion, tělo řidiče našli 150 metrů daleko

V Košicích na Slovensku se srazil kamion s vlakovou soupravou, která převážela naftu. Řidič nákladního auta nepřežil, strojvedoucí z lokomotivy je zraněný.

Čerpání benzínu. Ilustrační foto
aktualizováno 26.02.
Příjemný trend

Dobrá zpráva: Nafta a benzín zlevňují, ceny mají klesat i dál!

Řidiči se mohou radovat. Benzín i nafta zlevňují a podle odborníků budou ceny klesat dál. V nejbližších dnech je můžeme očekávat v průměru 30,50 za litr benzínu a 29,60 za naftu.

Tankování
16.02.
pokutované benzinky

Na těchto benzínkách se šidilo, ČOI rozdala pokuty za 750 tisíc

Česká obchodní inspekce stále pokračuje v kontrolách jakosti paliva na čerpacích stanicích a jen během ledna inspekce vyměřila ve dvou případech pokuty v celkové výši 750 tisíc korun. V loňském roce inspekce pokutovala hned sedmnáctkrát.

Tankování
01.02.
Přehled po regionech

Benzin i nafta znovu zdražily! Tady natankujete nejlevněji v kraji

Benzin a nafta v minulém týdnu znovu zdražily. Ceny pohonných hmot postupně rostou od začátku ledna. Cena za litr Naturalu 95 stoupla v posledních dnech v průměru na 30,91 Kč, nafta překročila hranici 30 korun. Podívejte se, kde je u vás v kraji nejlevněji.

Ceny benzínu
25.01.
průměr čr

Ceny pohonných hmot rostou. Nafta vystoupala na 30 korun

Od poloviny listopadu se ceny pohonných hmot v Česku výrazně neměnily, vyšší nárůst přišel až minulý týden. Benzín zdražil o osm haléřů, nafta pak o čtyři. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny sleduje.

Tankování
18.01.
Zdraží ještě?

Benzín a nafta výrazně zdražily. Ekonom řekl, co bude dál

Benzín a nafta jsou nejdražší od loňského listopadu. Nafta stojí bezmála 30 korun a benzín se blíží k jednatřiceti korunám. Podle některých odborníků je to proto, že světoví těžaři se dohodli na snížení dodávek ropy. Navíc její cena je prý na světových trzích na několikaletých maximech. A ceny pohonných hmot dál porostou.