Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bydlení v kovbojské botě
21.04.
galerie v texasu se nezapřou

Bydlení pro kovboje: V Texasu stojí dům ve tvaru kovbojské boty!

Americký Texas je domovinou kovbojů. Není proto divu, že právě zde vyrostl tento neobvyklý dům ve tvaru kovbojské boty. Inu, Texasané se nezapřou!

Skleněný kostel ve tvaru střevíčku - 3
aktualizováno 21.01.
GALERIE Originální

Ztratila ji obří Popelka? Poznáte, k čemu skleněná stavba slouží?

Vypadá, jako by ji ztratila obří Popelka při útěku z plesu. Je to ale skleněný kostel! Na Tchaj-wanu postavili neobvyklou budovu ve tvaru boty na podpatku, aby do kostela a ke křesťanství přilákali ženy. Měří 16 metrů a je sestavena ze 320 skleněných panelů.

Víkend: Podpatky
12.06.

VÍKEND: Kouzlo podpatků umocňuje krásu žen

Marylin Monroe prý jednou prohlásila: "Nevím, kdo vysoké podpatky vymyslel, ale my ženy mu hodně dlužíme". S úctou k ortopedům a stejně tak i k práci plastických chirurgů - žádný operační zákrok nedovede s ženským tělem to, co vysoký podpatek. Stejně tak nás žádný argument nepřesvědčí, abychom centimetry navíc na svoje nohy už nikdy neobuly. Přitom v historii se o nich jako o prostředku k námluvám vůbec neuvažovalo.

Prásk.tv píše:

Vlaďka Erbová
čtěte o tématu bota na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.