Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Trest smrti
aktualizováno 21.06.
průzkum názorů

Zaveďme znovu trest smrti, žádá většina Čechů. Byli byste pro?

Většina Čechů by byla pro opětovné zavedení trestu smrti. Vyplývá to z květnového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Proti se vyslovilo 37 % lidí.

Inaugurace Miloše Zemana - 15
11.05.
Průzkum důvěry

Zemanovi věří čím dál méně lidí! Nejlépe jsou na tom starostové

Důvěra veřejnosti v prezidenta Miloše Zemana stále klesá. Podle nejnovějšímu průzkumu CVVM mu rozhodně nebo spíše důvěřuje 49 % lidí. Naopak nedůvěru mu vyjádřilo 48 % respondentů. Snižuje se také důvěra v jiné státní instituce.

Miloš Zeman - důvěra vládě
aktualizováno 03.04.
průzkum veřejného mínění

Důvěra v prezidenta v březnu poklesla, hůř je na tom i vláda

Důvěra lidí v prezidenta republiky v březnu výrazně poklesla, Miloši Zemanovi věří přesně polovina obyvatel, zaznamenal tak ztrátu šesti procentních bodů. V březnu klesla i důvěra ve vládu a Poslaneckou sněmovnu. Lehký pokles zaznamenali i starostové, kterým lidé vyjádřili největší důvěru.

Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Andrej Babiš - 3
26.03.
volební model

ANO by ve volbách rozdrtilo zbylé strany. Komunisté stále posilují

Hnutí ANO má mezi voliči stále největší podporu ze všech politických uskupení. Druzí by ve volbách skončili Piráti společně s ODS. V těsném závěsu za nimi jsou podle volebních preferencí komunisté a sociální demokraté.

Miloš Zeman, Pavel Rychetský
13.03.
PŘEHLED Průzkum důvěry

Lidé věří víc Rychetskému než Zemanovi, ministry nikdo nezná

Lidé v Česku nejvíce věří předsedovi Ústavního soudu Pavlu Rychetskému a prezidentu Miloši Zemanovi. Naopak nejméně důvěryhodný je podle průzkumu CVVM bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Andrej Babiš - 3
26.02.
volební model

ANO dál posiluje. Volby by vyhrálo s drtivým náskokem před Piráty

Volby by s výrazným náskokem vyhrálo hnutí ANO před Piráty a ČSSD. Vyplývá to z únorového volebního modelu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Do Sněmovny by se podle modelu nedostali lidovci ani TOP 09.

Andrej Babiš v Bruselu
14.02.
komu věříte vy?

Největší důvěru má mezi lidmi Babiš. Podobně věří i Okamurovi

Největší důvěře ze všech politiků se mezi lidmi těší šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Druhý nejdůvěryhodnější je podle průzkumu Centra pro výzkumu veřejného mínění předseda SPD Tomio Okamura. Třetí skončil Pirát Ivan Bartoš.

Miloš Zeman, Jiří Drahoš, Michal Horáček
aktualizováno 22.12.
prezidentské volby

Prezidentská volba má tři favority, ukázal průzkum. Ostatní propadli

Favoritem prezidentské volby je podle nejnovějšího průzkumu Miloš Zeman, volilo by ho přes 32 % lidí. Na druhém místě by skončil Jiří Drahoš, třetí by byl Michal Horáček. Vyplývá to z prosincového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění.

Kandidáti na prezidenta
aktualizováno 06.11.
volební preference

Lidé chtějí za prezidenta Zemana, ukázal průzkum. Komu fandíte vy?

Miloš Zeman je favoritem mezi kandidáty na prezidenta. Volila by ho více než třetina lidí, kteří se plánují voleb zúčastnit. Jiřího Drahoše by volilo 22 procent lidí a Michala Horáčka 13 procent voličů. Vyplývá to z říjnového šetření Centra pro výzkum veřejného mínění.

Volby - Sněmovna
aktualizováno 30.10.
přehled postoje lidí

Děsivé výsledky průzkumu: Strany jsou zkorumpované a jsme jim fuk!

Naprostá většina Čechů se staví vůči politickým stranám kriticky. Přibližně tři čtvrtiny dotázaných lidí souhlasí s tím, že se o ně politické strany zajímají pouze v době voleb. A podobně smýšlejí i v otázkách korupce a provázanosti stran.