Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Zeman, Pavel Rychetský
13.03.
PŘEHLED Průzkum důvěry

Lidé věří víc Rychetskému než Zemanovi, ministry nikdo nezná

Lidé v Česku nejvíce věří předsedovi Ústavního soudu Pavlu Rychetskému a prezidentu Miloši Zemanovi. Naopak nejméně důvěryhodný je podle průzkumu CVVM bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Andrej Babiš - 3
26.02.
volební model

ANO dál posiluje. Volby by vyhrálo s drtivým náskokem před Piráty

Volby by s výrazným náskokem vyhrálo hnutí ANO před Piráty a ČSSD. Vyplývá to z únorového volebního modelu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Do Sněmovny by se podle modelu nedostali lidovci ani TOP 09.

Andrej Babiš v Bruselu
14.02.
komu věříte vy?

Největší důvěru má mezi lidmi Babiš. Podobně věří i Okamurovi

Největší důvěře ze všech politiků se mezi lidmi těší šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Druhý nejdůvěryhodnější je podle průzkumu Centra pro výzkumu veřejného mínění předseda SPD Tomio Okamura. Třetí skončil Pirát Ivan Bartoš.

Obchodní sdělení

SOUTĚŽ + matrace s 54% slevou od Matrace za hubičku.cz

Slevové akce a výprodeje už nejsou jen výsadou supermarketů a obchodů s oblečením.

Miloš Zeman, Jiří Drahoš, Michal Horáček
aktualizováno 22.12.
prezidentské volby

Prezidentská volba má tři favority, ukázal průzkum. Ostatní propadli

Favoritem prezidentské volby je podle nejnovějšího průzkumu Miloš Zeman, volilo by ho přes 32 % lidí. Na druhém místě by skončil Jiří Drahoš, třetí by byl Michal Horáček. Vyplývá to z prosincového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění.

Kandidáti na prezidenta
aktualizováno 06.11.
volební preference

Lidé chtějí za prezidenta Zemana, ukázal průzkum. Komu fandíte vy?

Miloš Zeman je favoritem mezi kandidáty na prezidenta. Volila by ho více než třetina lidí, kteří se plánují voleb zúčastnit. Jiřího Drahoše by volilo 22 procent lidí a Michala Horáčka 13 procent voličů. Vyplývá to z říjnového šetření Centra pro výzkum veřejného mínění.

Volby - Sněmovna
aktualizováno 30.10.
přehled postoje lidí

Děsivé výsledky průzkumu: Strany jsou zkorumpované a jsme jim fuk!

Naprostá většina Čechů se staví vůči politickým stranám kriticky. Přibližně tři čtvrtiny dotázaných lidí souhlasí s tím, že se o ně politické strany zajímají pouze v době voleb. A podobně smýšlejí i v otázkách korupce a provázanosti stran.

Rodina a finance
17.10.
Daří se

Průzkum: Češi jsou se životem spokojeni, nejvíc od roku 2013

Ekonomice se daří, nezaměstnanost je rekordně nízká a platy rostou. A Češi, kteří rádii nadávají na poměry, už nejsou tolik slyšet. Vyplývá to z průzkumu spokojenosti českých domácností.

Andrej Babiš a Martin Stropnický
05.10.
průzkum důvěry

Babišovi důvěřuje nejmíň lidí za čtyři roky! Favoritem je Stropnický

Největší důvěře ze všech politiků se mezi lidmi těší ministr obrany Martin Stropnický, věří mu 43 % lidí. Na druhém místě skončil předseda hnutí SPD Tomio Okamura (39 %), třetí příčka patří lídrovi hnutí ANO Andreji Babišovi (37 %). Vyplývá to z šetření Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM).

Volební model - červen 2017
26.06.
předvolební průzkum

Jak Češi vnímají krizi ve vládě? Takhle by volili nyní! PŘEHLED

Mezi vrcholnými politiky České republiky to v posledních měsících dost vře - a vnímají to i sami voliči. Jak vyplývá z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), Češi chtějí více zasahovat do dění v zemi a chodit k volbám. Nejvíc hlasů by dali hnutí ANO.

Trest smrti
aktualizováno 13.08.
anketa

Češi podporují trest smrti! Měl by být podle vás znovu zaveden?

Nesouhlas s trestem smrti je nyní v Česku nejsilnější za posledních zhruba 25 let, proti zavedení poprav se staví 38 procent lidí. Vyplývá to květnového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Většina Čechů ale trest smrti stále podporuje, pro popravy je více než polovina lidí.