Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Před ministerstvem průmyslu a obchodu byl ohlášen podezřelý předmět
18.10.

VIDEO: Před Ministerstvem průmyslu a obchodu byl ohlášen podezřelý předmět

Před Ministerstvem průmyslu a obchodu byl ohlášen podezřelý předmět umístěný pod jedním z vozidel na parkovišti před ministerstvem. Okolí je uzavřeno, na místě policejní pyrotechnik.

Karel Kučera - CzechInvest
09.01.
Další personální změny

Vláda úřaduje: Končí šéf agentury, která do Česka lákala investory

Ministr průmyslu a obchodu Tomáš Hüner (za ANO) dnes odpoledne odvolal z funkce generálního ředitele agentury CzechInvest Karla Kučeru. Vedením agentury pověřil ředitele Divize vnitřních služeb CzechInvestu Jana Urbana. Ministerstvo o tom dnes ČTK informovalo v tiskové zprávě.

Andrej Babiš
aktualizováno 09.10.
Další hádky

Kauza lithium: Babiš hrozí Havlíčkovi trestním oznámením!

Kauza Lithium hýbe českou politickou scénou. V pondělí kvůli memorandu, které podepsal ministr průmyslu Jiří Havlíček s australskou firmou kvůli možné těžbě lithia, svolal tiskovou konferenci šéf hnutí ANO Andrej Babiš.

Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Jiří Havlíček, Karel Novotný
aktualizováno 15.09.
byl potrestán

Náměstek MPO se omluvil za výroky o Romech. Přijde o peníze

Ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček v pátek ráno mluvil s náměstkem Karlem Novotným o jeho nevhodném vyjádření na sociálních sítích na adresu romské menšiny. Ten se za své chování omluvil.

Korupce - ilustrační foto
aktualizováno 25.08.
Škoda 4,5 miliardy

Policie navrhla obžalovat úředníky, stát měli připravit o miliardy!

Policie navrhla obžalovat tři úředníky ministerstva průmyslu a obchodu. Podle policistů měli způsobit škodu ve výši zhruba 4,5 miliardy korun. O případu informoval mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej.

Volání
19.08.
podepsaná smlouva

Levné volání v EU? Ministerstvo bude dál platit miliony za roaming

Ministerstvo průmyslu a obchodu stále platí za roamingové služby, které jsou přitom už dva měsíce zadarmo. Úřad s mobilním operátorem totiž podepsal dvoumilionovou smlouvu na telefonní služby včetně zpoplatněného roamingu. Peníze daňových poplatníků jdou tak operátorovi naprosto nepochopitelně.

Chytrý telefon
aktualizováno 22.04.
platíme majlant

Mládkovi zlomily vaz! Tohle dělá pro zlevnění tarifů jeho nástupce!

Mobilní tarify se staly v Česku v poslední době jedním z velkých politických témat. Češi už jsou pořádně naštvaní – nechápou, proč mají za horší služby platit více peněz, než lidé v okolních státech. Zeptali jsme se tedy na Ministerstvu průmyslu a obchodu, co dělá nový ministr Jiří Havlíček pro to, aby byly tarify v Česku na stejné úrovni jako v okolních státech.

Jiří Havlíček
aktualizováno 04.04.
Náhrada za Mládka

Havlíček je ministrem průmyslu, na Hradě ho jmenoval prezident

Prezident Miloš Zeman na Pražském hradě jmenoval Jiřího Havlíčka novým ministrem průmyslu a obchodu. Havlíček nahradil v úřadu Jana Mládka, který byl odvolán na konci února.

Budoucí ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček
aktualizováno 27.03.
nový ministr

Havlíček bude novým ministrem průmyslu, Zeman souhlasí

Ministerstvo průmyslu a obchodu převezme dosavadní náměstek ministra Jiří Havlíček. Prezident Miloš Zeman po dnešní schůzce s Havlíčkem vyjádřil svůj souhlas s jeho jmenováním. Po schůzce to novinářům potvrdil sám Havlíček. Resort je bez ministra od 28. února, kdy Zeman na návrh premiéra Sobotky odvolal Jana Mládka.

Jiří Havlíček a Bohuslav Sobotka
aktualizováno 23.03.
Náhrada za Mládka

Ministerstvo průmyslu povede Jiří Havlíček! Navrhl ho premiér

Novým ministrem průmyslu a obchodu bude Jiří Havlíček. Premiér Bohuslav Sobotka navrhl dosavadního náměstka tohoto úřadu prezidentu Miloši Zemanovi.