Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jiří Pastorek
Aktualizováno Včera 17:17
Záhadné zmizení

Zoufalý muž prosí o pomoc: Bráška zmizel, nedošel domů z práce!

Zoufalý muž se obrátil na redakci TN.cz s prosbou o pomoc. Za záhadných okolností se mu ztratil mladší bratr. Osmnáctiletý Jirka odešel večer z práce, od té doby ho nikdo neviděl. Už dva dny po něm pátrá policie.

Anketa Vydání do USA

Dahlgren si chce odsedět trest v USA. Nemají tam pro něj podmínky

Američan Kevin Dahlgren, který dostal od brněnského krajského soudu doživotí za čtyřnásobnou vraždu svých českých příbuzných, si chce odpykat trest ve Spojených státech. Převozu ale možná zabrání skutečnost, že Američané nemají detenční ústavy, do kterého by podle rozsudku měl Dahlgren putovat, pokud jej soud někdy podmínečně propustí.

vážná nehoda

Trolejbus v Brně srazil muže! Je v kritickém stavu, bojuje o život

V kritickém stavu převezli do nemocnice záchranáři 48letého muže, kterého v úterý na přechodu pro chodce v Brně srazil trolejbus. Muž má vážné poranění mozku, nehodu prošetřuje policie.

Prásk.tv píše:

Michaela Salačová
čtěte o tématu Brno na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

hrozí mu vězení

Muž tvrdil, že má vojenský výcvik, a napadl policistu! Hořce litoval

Brněnského strážníka napadl jeden z bezdomovců, kteří v centru města popíjeli alkohol a u starého autobusového nádraží obtěžovali cestující. Muž hlídce tvrdil, že má vojenský výcvik a poté zaútočil na jednoho ze strážníků. Agresor skončil na zemi v poutech.

Neuvěřitelný důvod

Bezdomovec z Brna šířil infekční nemoci. Na ulici plival na ženy

Strážníci z Brna pátrají po lidech, které poplival rozzuřený bezdomovec. Muž má podle policie několik infekčních onemocnění a není vyloučené, že se mu podařilo někoho nakazit. Na lidi plival úmyslně.

Žena porodila dítě v kómatu
Aktualizováno 5.4. 2017 10:11
Zázrak v Brně

Veronika se po porodu probrala z kómatu. Už si hraje se synem!

Byl to předvánoční zázrak. Žena v kómatu porodila zdravého synka, ani to ji ale neprobudilo. Asi nikdo už nedoufal, že někdy Veronika své dítě uvidí a obejme. Jenže ta všechny překvapila a probrala se! Teď o jejím uzdravování promluvila lékařka.

Modré zóny v Praze způsobují problémy
Aktualizováno 2.4. 2017 21:18
Placené parkování

Na modrých zónách vydělávají podnikavci, nabízejí fiktivní adresy

Modré parkovací zóny vyvolaly další spor! Tentokrát si stěžují rezidenti, pro které je v zónách stále méně míst. Jak informoval web Aktuálně.cz, na novém systému začaly vydělávat některé firmy. Ty zařizují virtuální sídlo podnikatelům nebo trvalé bydliště komukoli, kdo chce v modré zóně parkovat. Za poplatek obstarají všechno včetně parkovacího povolení. Klient přitom v místě vůbec nemusí skutečně bydlet.

Neměl šanci

Další mrtvý motorkář: U Brna se srazil s terénním autem

Krásné počasí vylákalo na silnice motorkáře. V pátek ovšem při vážných nehodách dva řidiči motorek zahynuli. V sobotu odpoledne zemřel další motorkář u Brna. Srazil se s odbočujícím vozem značky Land Rover. Těžká zranění neměl šanci přežít.

Podnikatelské baroko

Vila známého podnikatele je za 25 milionů k mání! Koukněte dovnitř

V Brně se prodává vila nechvalně známého porevolučního podnikatele Rudolfa Hošny. Pokud má někdo rád styl známý také pod názvem podnikatelské baroko, může ji mít za 25 milionů korun. Zájemci se ale zatím příliš nehrnou.

Dvojčata
Aktualizováno 21.3. 2017 13:26
statistiky porodnosti

Záhada v Brně: Rodí se tu stále více dvojčat! Lékaři neví, čím to je

V Česku se narodilo nejvíce dětí za posledních šest let a počet obyvatel roste. Aktuálně je nás přes deset a půl milionu. Lékaři z Brna upozorňují, že se zvyšuje počet dvojčat.