Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sušenky
aktualizováno 16.10.
Hloupý nápad

Pár nabídl kamarádce "veselé" sušenky, oběma hrozí 5 let vězení

Měl to nejspíš být jen nevinný vtípek, ale zvrtl se tak, že oběma jeho autorům nyní hrozí až pět let vězení. Dvacetiletý mladík se stejně starou dívkou totiž o letních prázdninách nabídli kamarádce "speciální" sušenky, po kterých skončila na jednotce intenzivní péče.

Mladík zranil řidiče autobusu
aktualizováno 11.10.
drsná potyčka

Řidiči vadilo, že mladík v autobusu pije. Muž mu vykloubil rameno!

Brněnští policisté hledají mladíka, který zranil řidiče autobusu hromadné dopravy. Ten útočníka vykázal z autobusu poté, co do něj nastoupil s otevřeným nápojem v plechovce. Mladíkovi se to nelíbilo a na řidiče zaútočil. Při potyčce vypadli z vozu a řidič má vykloubené rameno. Útočník poté utekl.

Opilá žena
08.10.
Měla přes 3,5 promile!

Žena sotva zvládla stát na nohou. V kočárku měla měsíční miminko

Silně opilé ženy si v pátek v noci všimli kolemjdoucí u brněnského hlavního nádraží. S sebou měla žena kočárek s teprve měsíčním miminkem, byla ale tak opilá, že nezvládala ani stát na nohou. Podobný případ přitom řešili jen o pár hodin dříve také strážníci v nedaleké Břeclavi.

Prásk.tv píše:

Jiří Kajínek - 1
čtěte o tématu Brno na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Driftování na brněnském parkovišti
05.10.
případ řeší policie

Driftovali, až vymazali bílé čáry na zemi! Vandaly natočily kamery

Hlučné noční řádění příznivců tuningu na parkovišti u brněnského ústředního hřbitova prověřuje policie. Skupina lidí se tam bavila jízdou aut ve smyku. Od kvílejících pneumatik se valil dým a kousky řidičů si natáčeli jejich kamarádi. Noční zábavu však zachytily i bezpečnostní kamery.

Nehoda na Dukelské třídě - 2
aktualizováno 04.10.
galerie kuriózní nehoda

Auto narazilo v Brně do tramvaje, řidiči bylo teprve 14 let!

Brněnští policisté řeší velmi kuriózní nehodu, která se stala na Dukelské třídě po úterní osmé hodině večer. Do tramvaje nabouralo osobní auto, za volantem přitom seděl teprve čtrnáctiletý chlapec.

Demonstrace taxikářů
01.10.
Pomalá jízda

Proti Uberu budou protestovat i taxikáři v Brně! Podpoří ty pražské

Taxikáři budou v pondělí blokovat dopravu v Praze. A podpoří je také brněnští kolegové, kteří ale problém se službou Uber nemají. V moravské metropoli totiž platí zákaz Uberu.

Výbuch a požár na Masarykově univerzitě v Brně
aktualizováno 29.09.
strašlivá exploze

VIDEO: Děsivý výbuch v brněnské univerzitě natočila kamera!

Ohromný výbuch v areálu Masarykovy univerzity v Brně, při kterém se velmi vážně zranili dva lidé, se podařilo zaznamenat hlídce městské policie. Exploze tlakové lahve zničila několik aut a poškodila vnitroblok univerzity. Pozor, záběry obsahují citlivý materiál, který může být pro někoho nevhodný.

Výbuch a požár na Masarykově univerzitě v Brně
aktualizováno 28.09.
nehoda při opravě

Výbuch a požár na Masarykově univerzitě v Brně. Dva zranění

V areálu Masarykovy univerzity v Brně dnes došlo k výbuchu a požáru. Dva lidé jsou zraněni. Podle informací hasičů explodovala tlaková lahev v autě firmy, která zde prováděla opravu výměníkové stanice.

Vlak - Ilustrační foto
aktualizováno 24.09.
co se stalo?

Tajemná vražda v osobním vlaku z Brna: Cestující vyslýchali do noci

V osobním vlaku na trase z Brna do Adamova se v noci na sobotu stala vražda. U vlaku zasahovaly složky záchranného systému a policie vyslýchala cestující až do jedné hodiny po půlnoci.

Sex v autě
12.09.
zavolala policii

Pár si užíval v autě! Vyrušila je žena, která se bála o jejich zdraví

Soukromé chvilky narušila v pondělí večer hlídka městské policie dvěma mladým lidem v dodávce v brněnských Řečkovicích. Zavolala je žena, která se obávala o zdraví řidiče.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme