Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prázdninový inspektor: Brněnský atomový kryt
aktualizováno 17.07.
památkový inspektor

Atomový kryt láká návštěvníky z celého světa, dá se tam i přespat!

S prázdninovým inspektorem se podíváme na místo, které byste marně hledali na povrchu země. Brněnský atomový kryt 10-Z láká návštěvníky z celého světa a to nejen kvůli své jedinečnosti.

Soud se śtrážníkem
12.07.
podmínka a odškodnění

Roky měl strážník sexuálně útočit na podřízenou! Soud potvrdil trest

Brněnský krajský soud potvrdil dvouletou podmínku bývalému strážníkovi, který čtyři roky sexuálně obtěžoval svou podřízenou. Odsouzený má také zaplatit odškodné 150 tisíc korun za způsobenou újmu. Muž vinu popírá a chce se odvolat k nejvyššímu soudu.

Senior na kole - ilustrační
aktualizováno 13.07.
VIDEO Skončil v nemocnici

Brutální napadení v Brně! Mladíci kopali muže do hlavy, měli i krást

Brutální útok tří mladíků na zjevně opilého muže řeší brněnští policisté. Trojice měla muže okrást, když předstírala, že mu pomáhá na nohy poté, co upadl. Když se za nimi rozběhl, skopali ho téměř do bezvědomí, dostal i úder do hlavy.

Prásk.tv píše:

Opilec u voleb
čtěte o tématu Brno na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Kapucínská krypta, kostel Nalezení svatého Kříže
aktualizováno 10.07.
Prázdninový inspektor

Tajemství kapucínské mumie: V brněnské hrobce se zastavil čas

Prázdninoví inspektoři TV Nova se tentokrát vyjeli podívat na jižní Moravu. V centru Brna navštívili kapucínský kostel, kde jsou v podzemí ukryté pozůstatky nejen mnichů, ale i významných brněnských šlechticů a mecenášů.

Urzon
aktualizováno 08.07.
nezvyklý zásah

Urzon ignoroval elektrické výboje a utekl! Chytili ho až po 14 dnech

Nezvyklý zásah zažili hasiči v Brně. Ve větvích stromů lovili samici urzona. Zvíře podobné dikobrazovi uteklo před dvěma týdny ze zoologické zahrady, ukázalo se, že mu nevadí elektrické ohradníky.

Letiště v Pardubicích
aktualizováno 06.07.
Galerie + video Šílená dovolená

Konečně doletěli! Klienti Travel Service popsali otřesné zážitky

Stovky lidí, kterých se dotkly večerejší problémy se zpožděnými lety společnosti Travel Service, už jsou konečně ve svých dovolenkových destinacích nebo doma. Cestující se pro TN.cz podělili se svými zážitky s několikahodinovými zpožděními a otřesným chováním personálu letišť i samotné společnosti.

Taťána Malá
03.07.
Je to tu zas!

Malá má velký problém: Diplomku opsala i podruhé, tentokrát v Brně

Taťána Malá je trnem v oku pro mnoho politiků. Její poslední skandál s opisováním diplomové práce na soukromé vysoké škole v Bratislavě má ale pokračování. Právo totiž zjistilo, že Malá opisovala i u své druhé diplomky, kterou obhájila na Mendelově univerzitě v Brně.

Cestu do Chorvatska vyzkoušel štáb z Brna i Prahy! Kdo málem nedojel?
29.06.
která cesta je lepší?

Závod štábů do Chorvatska z Brna a Prahy: Jeden tým čekal očistec!

Cesta do Chorvatska čeká o prázdninách mnoho rodin. Naše štáby si už trasy projely. Do oblíbeného letoviska Baška na ostrově Krk vyrazil jeden reportér z Prahy a druhý z Brna. Naštěstí to vzali velmi prázdninově a oddychově. A dobře se u toho pobavili.

Pád z okna
29.06.
velké neštěstí

Děti vypadly z 5. a 8. patra! Šlo o batolata ze stejné části města

Brněnští policisté prošetřují hned dvě velmi vážné nehody, ve kterých hraje roli pád z okna. Obě se staly v pátek a to v totožné části města. Dokonce šlo o zhruba stejně staré oběti - dvě malá batolata.

ilustrační foto
27.06.
Růst cen nemovitostí

Ceny bytů astronomicky rostou, nejen Praha a Brno jsou drahé

Ceny nemovitostí v Česku rostou, podle odborníků za poslední čtyři roky o více než čtyřicet procent. Přední příčky nejdražšího bydlení si drží Praha a Brno. Na třetí pozici je univerzitní město Hradec Králové.