Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

reportáž prodané pozemky

Arabské vesnice na Teplicku: Budou zde Češi v menšině?

Vesnice Kvítkov, Drahkov, Modlany a Suché na Teplicku se možná brzy stanou prvními arabskými vesnicemi u nás. Tedy alespoň podle obav místních obyvatel. Děsí je totiž počet stavebních parcel, které v těchto obcích skoupili zahraniční investoři, převážně z arabských zemí.

Nemovitosti, které nabízí stát
Aktualizováno 10.2. 2017 13:02
Levné bydlení

Domy i pozemky za hubičku: Stát se zbavuje nemovitostí! PŘEHLED

Stát se znovu ve velkém zbavuje nemovitého majetku. I vy si tak můžete levně koupit rodinný domek, byt nebo jen pozemek. Aktuální nabídku můžete sledovat na webu ÚZSVM, přehled těch nejzajímavějších nabídek naleznete níže v článku.

Nejste milionáři?

Tisíce nemovitostí hledají majitele: Nepatří právě vám? Ověřte si to!

Nejste milionáři? Tisíce lidí vlastní domy a pozemky, ale netuší o tom! Pokud jste mezi nimi i vy, stačí požádat příslušný úřad a doložit svůj nárok. Zkontrolujte si, jestli nejste boháči, v naší unikátní aplikaci.

Prásk.tv píše:

Daniel Vali
čtěte o tématu pozemky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Horník
Aktualizováno 7.12. 2016 20:39
pracovní místa

OKD chce rozšířit těžbu, lidé se bojí o střechu nad hlavou

V Karviné se zřejmě rozšíří těžba. Zastupitelé schválili dohodu, která umožňuje OKD, aby požádala stát o další území, kde se dříve těžit uhlí nemohlo. Obyvatelé karvinské části Staré Město se ale bojí, že přijdou o střechu nad hlavou. Pro horníky to naopak znamená další uplatnění.

Majetek
Aktualizováno 12.10. 2016 21:31
tisíce objektů

To je bordel! Majetek státu patří zaniklým socialistickým podnikům

Řada Čechů nedává, že žijeme v banánové republice, že úřady jsou jeden velký bordel a že pravá ruka neví, co dělá levá. A nyní se ukazuje, že je to částečně pravda.

Problémová technoparty
Aktualizováno 7.8. 2016 21:12
problémová akce

Obří technopárty provází potíže! Technaři ničí okolí a blokují silnice

Velké problémy provázejí obří technopárty u Meziříčka na Třebíčsku. Účastníci 4 denní akce totiž parkují a stanují i na nepovolených soukromých pozemcích v okolí a ničí je. Policie navíc musela kvůli bezpečnosti úplně uzavřít tamní komunikaci, kterou účastníci akce téměř zablokovali.

anketa dobrý nápad?

Vyženeme děti ze škol na pole a do dílen, plánuje vláda

Premiér Bohuslav Sobotka se včera dohodl se zástupcem podnikatelů a živnostníků na smělém plánu. Ve snaze přitáhnout děti k řemeslu a fyzické práci chce vláda zavést povinné hodiny ve školních dílnách a na školních políčkách se zeleninou. Informuje o tom dnešní MF Dnes.

Klesající hladina Orlické přehrady
Aktualizováno 21.12. 2015 19:39
kde bude stát?

Rýsuje se nová přehrada! Stát začne vykupovat domy a pozemky

Stát začne od ledna vykupovat nemovitosti v místech plánované přehrady Skalička na řece Bečvě východně od Teplic nad Bečvou, plán dnes odsouhlasila vláda. Má se na ně zatím vyčlenit 520 milionů korun.

spor o území

Poláci chtějí kus českého území! Chrastava jde do boje!

V česko-polském pohraniční se naplno rozhořel boj o 368 hektarů, které se Česká republika zavázala vydat Polsku. Česko dluží Polsku část území už od padesátých let minulého století. Tehdy se na popud Poláků upravila hranice tak, aby ji šlo lépe hlídat. Obce tvrdí, že nárok Polska je nezákonný.

Řád maltézských rytířů
Aktualizováno 30.11. 2015 12:35
majetkové vyrovnání

Škola nebude! Pozemky v Praze připadnou maltézským rytířům

Řád maltézských rytířů požádal v rámci majetkového vyrovnání o 180 hektarů v pražských čtvrtích Březiněves a Ďáblice. Část pozemků řádu stát vydal - a to včetně plochy, kde měla být původně školka a škola.