Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sucho
aktualizováno 14.05.
Znepokojivá měření

Česko je vyschlé jako troud! Ani předpovídané deště nepomohou

O tom, že Česko v poslední době trápí velké sucho, se mluví už dlouho. Nyní je to ovšem černé na bílém - měření totiž ukázala, že situace je kritická a vody na řadě míst rekordně málo. A ani nadcházející deště příliš nepomohou.

Leklé ryby
25.04.
nepovedený výlov

Břeh potoka lemují tisíce tlejících ryb, do okolí se šíří hrozivý zápach

Tisíce ryb nedopatřením uhynuly v Bílském potoce pod rybníkem Petrovec nedaleko Kopidlna. Při výlovu rybníku se tam podle Povodí Labe protrhla výpusť a ryby vyplavaly do úzkého koryta potoka. Úřady teď nařídily, aby majitelka rybníku zajistila odklizení uhynulých kaprů a vyčištění potoka.

Daniel Vepřek zachránil muže z rybníku
19.02.
Hrdina z Benešovska

Dan zachránil muže z potápějícího se auta. Teď popsal, co prožíval!

Obrovské štěstí měl řidič, který autem v sobotu večer sjel do rybníka na Benešovsku. Pohotový řidič vozidla, který jel kolem, se okamžitě vrhnul do vody a držel muži v autě hlavu nad hladinou až do příjezdu záchranářů. Pravděpodobně mu tím zachránil život. Štáb TV Nova se s hrdinou sešel přímo u místa nehody.

Prásk.tv píše:

Duch skáče do vody
čtěte o tématu rybník na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Záchrana psa Radovánka
22.01.
GALERIE pomohl útulek

Záchrana umírajícího psa: Byl tak zmrzlý, že mu nešla změřit teplota

Žena z obce Kosov na Tachovsku našla umírajícího psa, který byl promrzlý a nemohl se ani hýbat. Zaměstnanci přivolaného útulku bojovali celou noc o jeho život.

2093021
aktualizováno 14.01.
Havaroval v noci

V rybníku na Jihlavsku našli auto! Byl v něm mrtvý 18letý mladík

Auto z rybníka s mrtvým mužem vytahovali ráno hasiči u Dobré vody na Jihlavsku. Auto skončilo ve vodě za zatím neznámých okolností.

Nehoda u Vydří - 2
22.12.
Tragédie před Vánocemi

Mladík skončil s autem na střeše v rybníce, v nemocnici zemřel

Zbytečnou smrt jednadvacetiletého řidiče vyšetřují jihočeští policisté. Mladík v noci na čtvrtek sjel se svým autem do rybníka. Bohužel tak nešťastně, že se při tom vůz otočil a řidič zůstal v autě uvězněný. Hasiči jej z auta vyprostili a záchranáři převezli do nemocnice, tam ale během dopoledne zemřel.

Rybník Rožmberk - 1
aktualizováno 28.11.
Kapří loupež

Rybáři pláčou, zloději jim z rybníka ukradli přes dvě tuny ryb!

Policisté pátrají po zlodějích, kteří z rybníku v Trnové u Dobříše ukradli dvě tuny kaprů a stovky kilogramů dalších druhů ryb. Neznámí pachatelé tím způsobili škodu asi čtvrt milionu korun. Hrozí jim pětileté vězení.

Rybník Rožmberk - 2
aktualizováno 11.10.
začal výlov

Po másle přichází na řadu kapři, na Vánoce si nejspíš připlatíme

S podzimem nastává i období výlovů rybníků. Letos se rybáři shodují, že množství ani velikost úlovků nebudou nijak valné. Za kapry na Vánoce si tak nejspíš připlatíme.

Vandalové ve Zdibech
27.09.
Noční řádění

Trojice vandalů chtěla vypustit rybník a zastavila dopravu! VIDEO

Strážníci spolu s policisty od víkendu pátrají po trojici vandalů, kteří způsobili pořádné pozdvižení v obci Zdiby na severním okraji Prahy. Neznámí mladíci tu "úřadovali" opravdu důkladně.

Záhadný úhyn ryb v Modlanském rybníku
07.09.
Smrt pod vodou

Záhadný rybník: Stovky ryb najednou uhynuly! Nikdo neví proč

Rybáři na Teplicku řeší záhadné vymírání tisíců ryb v Modlanském rybníku. Finanční ztráty jsou obrovské. Ale po příčině pátrají zatím marně. Přitom k podobnému úhynu tam už jednou před lety došlo.