Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Luxusní horská chata v Megeve
aktualizováno 04.12.
galerie luxusní sídlo

Sháníte chatu na horách? Tahle může být vaše za miliardu korun!

Tohle opravdu není kup pro každého! Ve Francii je nyní na prodej luxusní horská chata za 43 milionů eur, tedy v přepočtu za více jak miliardu korun!

Bydlení
20.11.
Opravte nemovitost

Rekonstrukce bytu se nyní vyplatí

Realitní bublina vyšponovala ceny majetku na špici. Úroky jsou však výhodné, proto se vyplatí rekonstrukce.

Prodej chalupy s rozhlednou - 24
30.08.
foto+video krásný výhled

Nabídka pro náročné: S chalupou si můžete koupit i rozhlednu!

Vlastnit chatu nebo chalupu je v kurzu. Češi opět přicházejí na chuť dovolené v Česku a po rekreačních objektech je tak v současné době velká poptávka. Pokud hledáte něco opravdu výjimečného, máme pro vás tip!

Prásk.tv píše:

Tomáš Matonoha
čtěte o tématu nemovitost na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Dražby nemovitostí
24.07.
nabídka nemovitostí

Sháníte byt, dům nebo pozemek? Tyhle pořídíte v dražbě za hubičku

Plánujete koupit dům nebo byt? Pokud chcete ušetřit, zkuste si ho pořídit v dražbě! Na portálu exdrazby.cz si můžete vybrat z nemovitostí z celé České republiky, které se staly předmětem exekučního řízení.

Opuštěné domy - 5
08.06.
GALERIE krásné fotky

Nejsmutnější domy Evropy: Místa, ze kterých navždy zmizeli lidé

Popraskaná omítka, pavučiny a prach - v Evropě je hodně krásných domů, které už roky zejí prázdnotou. Přesně taková místa ráda objevuje a fotí mladá fotografka z Belgie.

Jiří Paroubek a Petra Paroubková - nemovitosti
aktualizováno 22.02.
společný majetek

Válka Paroubkových o majetek: O tohle všechno se musí rozdělit

Desetileté manželství Jiřího Paroubka a Petry Paroubkové se zřejmě blíží je konci. Petra se od svého muže odstěhovala. Důvodů k ukončení společného života je několik, Paroubková například nezvládala stres z práce manžela. O jaký majetek se v případě rozvodu budou dělit?

Nejdražší dům
20.01.
Galerie Luxusní bydlení

Nejdražší dům v USA? Za 200 milionů dolarů může být váš

Kino pro 40 osob, dva vinné sklípky nebo cenná sbírka starožitných aut. To je pouhý zlomek toho, co na více než 3,4 tisících metrech čtverečních skrývá největší dům v USA. Obří vilu, která v Los Angeles láme rekordy, si nyní můžete pořídit za "pouhých" 200 milionů dolarů, tedy více než 5 miliard korun.

Panelový dům - 1
19.01.
Zdražení až o 10 %

Špatná zpráva! Bydlení bude míň dostupné, byty zase podraží

Ceny bytů půjdou v roce 2017 nahoru. A to až o 10 %! V Praze už prolomily hranici 70 tisíc korun za jeden metr čtvereční. Na vině je nedostatek volných bytů i změny v platbách daně z nemovitosti

Úvěr. Ilustrační foto
aktualizováno 18.11.
připlatíme si

POZOR! Úroky u hypoték se zvýší! První banka už skokově zdražuje

Od pondělí přišla první velká banka se skokovým zdražením hypoték. V případě, že se k razantnímu kroku přidají další, bude se po dlouhé době jednat o bezprecedentní skokové zdražení hypoték a klienty to bude stát tisíce ročně, uvádí portál Porovnej24.cz.

Chalupa s mlýnským kamenem
16.11.
galerie kdo to má?

Super chalupa na prodej: V kuchyni má mlýnský kámen! GALERIE

Češi jsou národem chalupářů a jejich chalupy jsou leckdy dokonalé. Málokterá z nich se ale může v kuchyni pochlubit opravdovým mlýnským kamenem tak jako tato na jihozápadě Anglie.