Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sklad bourbonu
aktualizováno 24.06.
taková škoda!

Sklad v Kentucky se zhroutil. Do země vyteklo 9000 sudů whiskey

Milovníci americké whiskey tuhle zprávu neuvidí rádi. Ve známé palírně Barton 1792 Distillery v Kentucky se v pátek zhroutil sklad a 9000 barelů lahodné whiskey se rozbilo a nenávratně vylilo do půdy.

Požáru skladu dřevního materiálu na Frýdlantsku - 5
aktualizováno 15.05.
Rozsáhlý požár

Požár skladu dřeva hasiči krotí druhý den, budově hrozí zřícení

Přes osmdesát hasičů vyjíždělo v pondělí odpoledne do Jindřichovic pod Smrkem na Liberecku k rozsáhlému požáru skladu dřeva a štěpky. Hasiči na místě zůstávají i v úterý. Navíc hrozí, že se žárem poškozená budova zřítí.

KOŘENÍ: Skládací auto
18.03.

KOŘENÍ: Skládací auto

Vyhnout se dopravním zácpám, nemuset řešit parkování, šetřit životní prostředí a přitom jezdit autem. Máte dojem, že tohle všechno nejde dohromady?

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Nádherné bydlení z bývalého skladu
16.01.
úžasná přestavba

Mladý pár si zakoupil starý sklad. Proměnil ho k nepoznání!

Ve vysněné bydlení se proměnil starý sklad, který mladý pár zakoupil v jižní části Hongkongu. Na pomoc si přizval zkušené architekty. Měli jediné přání – zachovat co nejvíce z původního vzhledu skladu.

Vykrádání zásilek - 7
aktualizováno 29.12.
Milionová škoda

Ze skladu skoro rok mizelo zboží. Zaměstnanci kradli celé krabice

Skoro rok procházely organizované skupině krádeže z jednoho středočeského logistického centra. Podíleli se na nich přímo zaměstnanci skladu a pracovníci přepravní firmy. Když na ně na začátku prosince policisté udeřili, našli u nich přes tisíc kusů ukradeného zboží, půl milionu v hotovosti a tři luxusní auta.

Požár baru ve Špindlerově mlýně
03.12.
štiplavý dým

Ve Špindlerově Mlýne hořelo v baru, ze skladu nic nezbylo

Lyžařská sezóna nezačala dobře pro majitele baru ve Špindlerově Mlýně, kde v noci na neděli začalo hořet ve skladu. Požár se naštěstí díky držel jen ve skladu a i přes nulovou viditelnost se ho podařilo hasičům zlikvidovat. Škoda byla předběžně vyčíslena na 20 tisíc korun, ovšem hasiči uchránili majetek v hodnotě desítek milionů. Incident se obešel bez zranění.

VÍKEND: Co se děje ve skladech e-shopů?
01.11.

VÍKEND: Co se děje ve skladech e-shopů?

Česko je královstvím internetových obchodů. Je jich už kolem čtyřiceti tisíc. Vloni v nich lidé utratili téměř sto miliard korun.

Požár skladu v Tottenhamu
19.09.
Hoří sklad

Obrovský požár v Tottenhamu: S plameny bojuje 140 hasičů!

Obrovský požár zachvátil v pondělí večer sklad v londýnské čtvrti Tottenham. S plameny bojuje 140 hasičů, příčina zatím není známa. Nejméně jeden člověk se zranil. Zásah hasičů pokračuje i v úterý ráno.

Na Třebíčsku shořel prodejní sklad motorek
aktualizováno 06.08.
Ohnivé inferno

U Třebíče shořel sklad motorek, plameny zničily desítky strojů

S obřím požárem prodejny motocyklů bojovali v sobotu hasiči v Číhalíně na Třebíčsku. I přesto, že měli oheň rychle pod kontrolou, shořelo na 30 motorek. Škoda je více než tři milióny korun. Příčina se vyšetřuje.

Hasiči
01.08.
Požár na Jičínsku

Žhář napáchal škodu za miliony, hrozí mu až 15 let vězení!

Požár, který o víkendu na Jičínsku zasáhl pole a skladovací haly, napáchal podle policie škodu přesahující 6 milionů korun. Kriminalisté žháře, který měl oheň založit, obvinili z obecného ohrožení a hrozí mu až patnáctileté vězení.