Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár skladu v Tottenhamu
19.09.
Hoří sklad

Obrovský požár v Tottenhamu: S plameny bojuje 140 hasičů!

Obrovský požár zachvátil v pondělí večer sklad v londýnské čtvrti Tottenham. S plameny bojuje 140 hasičů, příčina zatím není známa. Nejméně jeden člověk se zranil. Zásah hasičů pokračuje i v úterý ráno.

Na Třebíčsku shořel prodejní sklad motorek
aktualizováno 06.08.
Ohnivé inferno

U Třebíče shořel sklad motorek, plameny zničily desítky strojů

S obřím požárem prodejny motocyklů bojovali v sobotu hasiči v Číhalíně na Třebíčsku. I přesto, že měli oheň rychle pod kontrolou, shořelo na 30 motorek. Škoda je více než tři milióny korun. Příčina se vyšetřuje.

Hasiči
01.08.
Požár na Jičínsku

Žhář napáchal škodu za miliony, hrozí mu až 15 let vězení!

Požár, který o víkendu na Jičínsku zasáhl pole a skladovací haly, napáchal podle policie škodu přesahující 6 milionů korun. Kriminalisté žháře, který měl oheň založit, obvinili z obecného ohrožení a hrozí mu až patnáctileté vězení.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Ve Vrběticích stále hrozí výbuchy, ale chodí tam zvědavci
28.06.
nebezpečné chování

Do muničního areálu ve Vrběticích chodí zvědavci, riskují ale život!

Pyrotechnici začínají opouštět první epicentrum výbuchu v areálu muničních skladů ve Vrběticích na Zlínsku. Místo, které zničila exploze v říjnu 2014, je už prý vyčištěné a teď začínají práce v místě druhého výbuchu. Přestože je areál stále z větší části plný nebezpečné munice, podle policie přibývá případů, kdy se lidé snaží do střeženého objektu dostat.

Požár u D1 - 2
aktualizováno 11.05.
video Zasahuje 20 jednotek

Obří požár u D1: Zásah stále trvá, vyčerpaní hasiči volali posily!

Vedle dálnice D1 na 32,5 km u obce Ostředek ve středu odpoledne vzplanul sklad pneumatik. Hustý kouř byl vidět i na kilometry daleko. Hasiči vyhlásili třetí stupeň požárního poplachu.

Exploze v Poličce - hasič
aktualizováno 12.04.
Výbuchy ve strojírnách

Zraněné hasiče z Poličky odškodní kraj. Každý dostane 10 tisíc

Každý ze sedmi zraněných hasičů, kteří zasahovali při únorových výbuších trhaviny TNT ve strojírnách v Poličce, dostane částku 10 tisíc korun. Zaplatí ji Úřad Pardubického kraje. Vedení společnosti odškodňuje i 13 zaměstnanců, kteří také utrpěli nejrůznější zranění.

Výbuch muničního skladu na Ukrajině
aktualizováno 24.03.
Záběry výbuchu

Muniční sklad vybuchl, létaly z něj rakety jak při ohňostroji! VIDEO

Obrovský požár muničního skladu na Ukrajině zachytil na kameru přelétající dron. Na záběrech je vidět, jak hala vybuchuje a vylétají z ní odpálené rakety. Podle ukrajinské vlády vyhodili sklad do vzduchu proruští separatisté.

V Přerově shořelo nejdřív auto, pak sklad - 2
aktualizováno 28.12.
Ničivé plameny

Nejdřív auto, pak sklad. Požár napáchal škodu za milion a půl!

Vrak Dacie Logan stojící vedle skladu se v úterý v Přerově změnil v ohnivou vatru. Plameny navíc z auta přeskočily právě na blízkou budovu a napáchaly obrovskou škodu.

V Horní Cerekvi hoří sklad
aktualizováno 06.11.
obrovská škoda

Vánoce bez dobrot? Na Vysočině shořel sklad ořechů za 100 milionů

V Horní Cerekvi na Pelhřimovsku hoří skladová hala, zasahují tam čtyři desítky hasičů. Nikdo nebyl zraněn, řekla ČTK mluvčí krajských hasičů Petra Musilová. Majitel firmy IBK - Trade, zabývající se balením a pražením ořechů a sušeného ovoce, předběžně odhaduje škodu na více než 100 milionů korun. Podle mluvčí je ohněm způsobená škoda jedna z dosud největších na Vysočině.

Nelegální sklad v Sapě
23.09.
Tady skladovali jídlo!

Nechutný nález v tržnici. V tajném skladu bylo 35 tun masa!

Inspektoři Státní veterinární správy odhalili za tento rok už čtvrtý ilegální sklad potravin v Praze. Objevili jej při kontrole v tržnici SAPA. Skrývalo se v něm neuvěřitelných 35 tun hluboce zmrazeného drůbežího masa a ryb. Provozovateli inspekce zakázala, aby maso uváděl do oběhu. Hrozí mu milionová pokuta.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme