Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár v Hostivaři
aktualizováno 09.05.
galerie Nejvyšší stupeň poplachu

Obří požár v Hostivaři hasili i druhý den! Do vzduchu unikly jedy

Obří požár zasáhl haly a sklady v blízkosti filmových ateliérů v ulici U Továren v Praze-Hostivaři. Černý dým byl vidět z ohromné dálky. Hořet začala i střecha, která se následně propadla dovnitř. Objekt byl zasažen v plném rozsahu. Hasičům k hašení nestačila voda, budovou navíc otřásl výbuch. Požár se podařilo lokalizovat až po dvanácti hodinách. Lidem bylo doporučeno nevětrat. U požáru zasahovalo bezmála 200 hasičů.

Požár skladu v Úholičkách - 3
aktualizováno 30.04.
požár v úholicích

Halu u Prahy zachvátily plameny, kouř byl vidět na kilometry daleko!

V obci Úholičky nedaleko Prahy vypukl v pondělí odpoledne rozsáhlý požár haly na recyklaci opadů. S plameny bojovala stovka hasičů, kteří budou na místě až do pozdních večerních hodin. Při požáru se nikdo nezranil. Stoupající dým byl vidět na kilometry daleko.

Velký požár v Mochově - 1
aktualizováno 25.02.
Bývalé mrazírny

Požár v Mochově uhasili po dvou dnech! Škoda bude až 100 milionů

Hasiči v noci po dvou dnech uhasili všechna skrytá ohniska požáru haly v areálu bývalých mrazíren v Mochově. V neděli už místo hlídali pouze dobrovolní hasiči. V pondělí dorazí do Mochova vyšetřovatelé, kteří budou zjišťovat příčinu jednoho z nejničivějších požárů posledních let.

Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Velký požár v Mochově - 6
aktualizováno 24.02.
komplikovaný zásah

Hala v Mochově stále hoří! Hasičům v noci namrzala technika

Hasiči v areálu mrazíren v Mochově u Prahy stále likvidují požár skladové haly, který vypukl v pátek dopoledne. Zvláštní stupeň poplachu, který se používá v mimořádných situacích, snížili na třetí stupeň. Dohašují ohniska požáru s pomocí speciální těžké techniky, která rozebírá stavební konstrukce haly. Nadále hrozí zřícení budovy, vyšetřovatelé se proto na místo dostanou až v neděli nebo v pondělí. ČTK to řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

Požár zachvátil halu v Prostějově - 3
aktualizováno 28.01.
hasiči v akci

Požár zachvátil halu v Prostějově! Škoda přesáhne pět milionů korun

Hasiči v neděli ráno bojovali s obřím požárem haly v Prostěrově. Na místě zasahovalo devět jednotek. Škoda je vyčíslena na pět milionů korun.

Střecha sportovní haly
08.01.
dlouhý trest

Hala v České Třebové zase stojí, za její pád hrozí mužům vězení

Kvůli zřícení haly v České Třebové policisté navrhli obžalovat projektanta a statika. Vyšetřování nečekaného pádu střechy nově zkolaudované haly ukončila policie po roce. Ve čtvrtek se hala dočká nového otevření.

Požár haly s uskladněnou slámou v Převýšově na Královéhradecku
25.12.
Rozsáhlý požár

Na Hradecku shořela hala se senem, škoda jde do milionů

Hasiči ze dvou krajů krotili v pondělí odpoledne rozsáhlý požár skladovací haly se senem. Plameny objekt v Převýšově na Královéhradecku úplně strávily, škoda je skoro tři miliony.

Probíhající hašení - Ilustrační foto
aktualizováno 23.12.
Požár v Hlušicích

V hale na Novobydžovsku uhořelo 3500 kachňat. Zranil se hasič

Krátce po půlnoci začala hořet hala v Hlušicích na Nobobydžovsku. Uvnitř bylo 3500 kachňat, žádné nepřežilo. S požárem bojovalo deset jednotek hasičů, jeden se zranil.

Požár na hlavním nádraží
12.12.
video požár v hale

Na nádraží v Praze hořelo! Hasiči evakuovali halu, lidé prchali ven

Na pražském hlavním nádraží v úterý večer hořelo v jedné z tamních restaurací. Kvůli ohni museli hasiči částečně evakuovat vstupní halu. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Mohutný požár zlikvidoval pracovní halu v pražské Vinoři
aktualizováno 06.12.
Ničivé plameny

Obří požár den poté: Z haly zůstala jen kupa trosek! VIDEO

Mohutný požár zlikvidoval pracovní halu v pražské Vinoři. Oheň se podařilo dostat pod kontrolu až v pět hodin ráno. Při požáru, který vypukl v úterý večer, se vystřídalo patnáct hasičských jednotek. Zásah navíc komplikovala propadlá střecha a nedaleká čerpací stanice.