Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2114431
08.03.

Bulvární show PRÁSK 8. 3. 2018

Pronikli jsme do bubliny Ester Ledecké! Kde vyrůstala a jak na ni vzpomíná její trenér? Dozvíte se také, jak žije a čím se živí Monika Štiková. Mluvili jsme s ní o vztahu se zajíčkem i o penězích! A čeká vás také spousta zábavy v rubrice InStars.

Ester Ledecká zpívá koledu
aktualizováno 03.03.

VÍKEND: Zdědila Ester pěvecký talent po slavném otci?

Zdědila Ester Ledecká pěvecký talent po slavném otci? Jak je na tom se zpíváním? Reportér Radek Mazal se před Vánoci zapotil, než Ester přemluvil k tomu, aby zazpívala Vánoční koledu. Jestli talent po otci opravdu zdědila, můžete posoudit sami.

Ester čeká velká budoucnost
01.03.

VÍKEND: Velká budoucnost pro Ester Ledeckou

Zimní olympijské hry jsou za námi a přinesly jeden velký příběh. Ester Ledecká přepsala dějiny sportu. Jako první žena v historii totiž dokázala získat zlatou medaili ve dvou různých disciplínách.

Prásk.tv píše:

Ester Ledecká - 1
čtěte o tématu Ester Ledecká na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Ester Ledecká
aktualizováno 02.03.

VÍKEND: Jak probíhala kariéra zlaté Ester Ledecké

Rodina Ester Ledecké podřídila její kariéře opravdu hodně. Zpěvák Janek Ledecký zavelel a každou sezónu se odstěhoval i s dětmi na půl roku na hory do Špindlerova Mlýna. Stranou šla dokonce i škola. Kdo ví, jestli by Ester získala dvě zlaté olympijské medaile, kdyby její táta nebyl finančně za vodou díky muzice.

2106923
aktualizováno 20.02.

Střepiny 18. 2. 2018

Těžké návraty českých matek do zaměstnání. Proč jim nefandí stát ani zaměstnavatelé? Zlatá Ester Ledecká! Proč ji kdysi nechtěli v lyžařské ani snowboardové akademii a kolik rodina investovala do jejího sportování? A svět videoher, ve kterém se točí miliardy a kde mají své místo i česká vývojářská studia.

Ester Ledecká - 3
aktualizováno 17.02.
výhra v superG

Analýza jízdy Ledecké: Kde jela nejrychleji a o kolik cm vyhrála?

Když Ester Ledecká proťala cílovou pásku, nevěřila tomu, co vidí na výsledkové tabuli. První místo a náskok jedné setiny vteřiny na dosud vedoucí legendu z Rakouska Annu Veithovou, dříve Fenningerovou. Ledecká zůstala stát v cílovém prostoru s otevřenou pusou a myslela si, že časomíra udělala chybu. Nebyla to chyba, Ledecká právě zajela svou životní jízdu a brala olympijské zlato. Podívejte se na detailní rozbor jejího triumfu.