Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

JIŘÍ PAROUBEK A PETRA PAROUBKOVÁ
09.11.
Rozvodová bitva

Paroubkovi: Petra mluví o násilí, on podal 30 trestních oznámení

Mezi Jiřím a Petrou Paroubkovými zuří rozvodová bitva. Manželka už třikrát politika udala na policii za fyzické napadení. Bývalý premiér kontroval, že sám na ženu podal trestních oznámení třicet.

Gábina Partyšová
03.11.
rozhovor upřímná zpověď

Partyšová otevřeně o rozchodu: Už bydlíme každý někde jinde!

Moderátorka Gábina Partyšová se dohodla se svým manželem Danielem Farnbauerem na ukončení manželství. V pořadu Prásk!, který sama moderuje, exkluzivně prozradila detaily rozchodu.

Gábina Partyšová
aktualizováno 02.11.
proč se rozešli

Zpověď Partyšové o rozchodu s manželem: Detaily o konci vztahu

Světem českého showbusinessu otřásla včera zpráva o tom, že oblíbená moderátorka Gábina Partyšová se rozchází se svým manželem Danielem Farnbauerem. Gábina tuto novinku oznámila na svém Instagramu.

Prásk.tv píše:

Princ William a Kate - 1
čtěte o tématu rozvod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Gábina Partyšová a Daniel Farnbauer
aktualizováno 01.11.
konec velké lásky

Moderátorka TV Nova oznámila rozchod s manželem. Tohle řekla

Manželství oblíbené moderátorky Gábiny Partyšové je v troskách. Na sociálních sítích kráska oznámila, že se po tříletém vztahu rozchází s partnerem Danielem Farnbauerem. Manželství jim vydrželo necelé dva roky.

Milenci
30.10.
Rozchod není nutný

"Nevěra je zdravá," tvrdí expertka! Prý zlepšuje vztah a posiluje pouto

Nevěra nemusí být vždy špatná. Podle psycholožky a odbornice na vztahy může být podvádění zdravé. A hlavně - nemusí vždy znamenat rozvod, naopak často pouto mezi manželi posílí.

Václav Klaus mladší s novou přítelkyní Simonou
aktualizováno 26.10.
nová láska

Václav Klaus mladší sám nezůstal. Už žije s krásnou Simonou (31)!

Manželství Václava Klause mladšího (ODS) bude brzy minulostí. Poslanec požádal svou ženu Lucii o rozvod. Sám ale dlouho nezůstal. Po jeho boku už se objevila nová kráska, jednatřicetiletá Simona, která je jeho novou partnerkou.

Rozchod Václava Klause ml s manželkou
aktualizováno 25.10.
konec manželství

Václav Klaus mladší se rozvádí: "Nebyl to politický kalkul," tvrdí

Václav Klaus mladší (ODS) uspěl ve sněmovních volbách, kde získal více než 22 tisíc preferenčních hlasů. V osobním životě se mu ale nedaří – na Facebooku potvrdil rozvod se svou manželkou Lucií.

Melissa Meeks, Jeremy Meeks
21.10.
nejhezčí vězeň světa

Manželka nejkrásnějšího vězně provokuje! Takhle se vypracovala

Jeremy Meeks se proslavil jako nejkrásnější vězeň světa a už během pobytu ve vězení dostával nabídky od modelingových agentur. Když opustil vězení, začal spolupracovat se světovými návrháři a stal se z něj milionář. S narůstající slávou však přišla i touha rozšířit si obzory na poli milostného života a Jeremy byl paparazzi přistižen, jak podvádí svou ženu Melissu. Ta se stala neméně sledovanou celebritou a nedávno prozradila, jak se jí žije bez Jeremyho a jak změnila svoje tělo. Včetně chirurgického zúžení vaginy.

Rozvod
08.10.
překvapivé výsledky

Jak se starat o děti po rozvodu? Vědci přišli s nečekaným řešením!

Ačkoli se soudy po rozvodu manželů obvykle přiklánějí k tomu, aby svěřily dítě do péče výlučně jednomu z rodičů, švédští vědci přišli s tím, že lepší je péče střídavá. Děti podle nich mají méně problémů s chováním a po psychické stránce jsou na tom celkově mnohem lépe.

Manželství
03.09.
Spokojené manželství

Vědci potvrdili: manželství snižuje riziko úmrtí na následky infarktu!

Manželství snižuje riziko úmrtí na srdeční infarkt o 14 %, potvrdili vědci z Birminghamu. Manželé se více podporují, než lidé, kteří žijí sami. Naopak rozvody zvyšují riziko srdečních chorob o 16 %.