Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policisté na Liberecku mají speciální dalekohled
aktualizováno včera 22:39
Řidiči, pozor!

O víkendu na silnicích zpomalte! Policie chystá rozsáhlé kontroly

Policie dnes zahájila rozsáhlé kontroly na silnicích. Doporučujeme proto zpomalit a zkontrolovat si automobil, akce je totiž zaměřená právě na neukázněné řidiče a technický stav vozidel. Kontroly budou pokračovat i během příštího týdne.

Smutný pes
16.06.
nepochopitelné

Spícího psa dělníci omylem zalili asfaltem! Zemřel v bolestech

Dělníci v indickém městě Agra měli za úkol zabetonovat silnici. To se jim povedlo i se spícím psem, na kterého nalili dehet. Pes po několika hodinách zemřel.

Vážná dopravní nehoda
aktualizováno 14.06.

VÍKEND: Zabraňte tragédiím na silnicích

Než sbalíte kufr, rodinu a vyrazíte autem na dovolenou, měli byste tuhle reportáž rozhodně vidět. Věděli jste například to, že každé páté dítě, které na českých silnicích zemře, není připoutané?

Prásk.tv píše:

Optický klam - 1
čtěte o tématu silnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Ministr dopravy otevřel opravený úsek D1
aktualizováno 05.06.
úsek praha - tábor

Slib vlády v demisi: Dálnice D3 se začne stavět v roce 2021

Dálnice D3 v úseku Praha - Tábor by se měla začít stavět v roce 2021. Do konce roku chce ŘSD požádat o územní rozhodnutí. Při návštěvě premiéra Andreje Babiše (ANO) s některými ministry v jižních Čechách to dnes řekli ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) a generální ředitel Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Jan Kroupa.

Sběr třešní
aktualizováno 04.06.
cizí majetek

Ovoce u silnic dozrává, za očesání může hrozit mastná pokuta!

Začíná doba zrání prvního ovoce a s ním i období, kdy lidé berou útokem stromy podél cest. Jenže pokud plody sbíráte ze stromů, které vám nepatří, může to být krádež a hrozí vám sankce. Pronajmout si strom na očesání přitom stojí pár desítek korun.

Řidiči dodávek hazardují na dálnici
03.06.
nebezpečné chování

Obří hazard! Podívejte, co dělali řidiči dodávek za plného provozu

Bezpečnostní kamery v autech řidičů už natočily hodně zvláštních situací. Tentokrát pozornosti diváka TV Nova neušly tři dodávky, které si na rychlostní silnici u Pardubic mezi sebou prudce vyměňovaly místa. Vše se dělo za plného provozu a podle odborníků šlo o velký hazard.

Silnice I/9 u obce Kly - 7
03.06.
plánování nade vše

Malou obec rozkopou dvakrát za sebou. Nešlo stavět najednou?

Středočeskou obec Kly čekají perné měsíce. Nejdříve se zde chystá rekonstrukce hlavního tahu obcí, o několik měsíců později komunikaci nejspíš rozkopají znovu kvůli stavbě chodníků. Jak je to možné?

2143970
21.05.

Střepiny 20. 5. 2018

Královská svatba! Nejzásadnější momenty i střípky ze zákulisí očima naší zvláštní zpravodajky. Rozkopané Česko a ambiciózní plán úředníků na novou celorepublikovou silniční síť. Co je realita a co utopie? A krabičkové diety jako fenomén stravování posledních let. Za kolik a jak fungují?

Policie už zná vybržďovače, který ohrozil ostatní řidiče
09.05.
přiznal se

Vybržďoval a ohrožoval řidiče. Na policii přivedl hazardéra známý!

Policisté už znají totožnost muže, který začátkem dubna několika nebezpečnými manévry ohrožoval řidiče na obchvatu České Skalice. K nalezení řidiče pomohla reportáž televize Nova. Ta získala záznam z kamery v autě, které muž svým manévrem také ohrozil.

Tragická nehoda
aktualizováno 09.05.
tragické srážky

Nehody na silnicích: Prodloužený víkend patří mezi ty nejtragičtější!

Prodloužený víkend se do statistik dopravních nehod zapíše jako jeden z dosud nejtragičtějších v letošních roce. Zemřelo při nich nejméně osm lidí. Řada vážných nehoda se týkala i motorkářů. A to přesto, že právě pro ně policie pořádá speciální akce na zajištění bezpečné jízdy.