Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uzavírka silnice
08.08.
problémy na vysočině

Firma nezvládala stavět mosty, tak přestala! Uzavírky potrvají měsíce

Krajská správa a údržba silnic Vysočiny musí řešit neobvyklé problémy. Jedna ze stavebních firem nezvládá postavit několik malých mostů a práce i přes hrozbu vysokých pokut raději ukončila. Pro místní obyvatele to bude znamenat problémy a několikaměsíční prodloužení uzavírek.

Stavba odpočívadla na D3
aktualizováno 07.08.
komplikace v dopravě

Na dálnici D3 staví odpočívadlo, auta i kamiony jezdí po úzké silnici

Dopravní omezení čeká řidiče na jihu Čech. Kvůli stavbě odpočívadla na dálnici D3 je provoz veden po objízdné trase. To způsobuje komplikace v obci Ševětín, kde kamionům ztěžuje průjezd úzká silnice.

Andrej Babiš nečekaně přijel do Horoměřic za klienty zkrachovalého H-Systemu
aktualizováno 29.07.
Třaskavá kauza

Babiš: Kauzu H-Systemu prověří vláda. Klienti postavili závoru

Bývalí klienti H-Systemu z Horoměřic postavili na příjezdové cestě ke svým domům závoru. Chtějí tím dát najevo, že jsou připraveni své domy bránit před vystěhováním. Na překvapivou návštěvu za nimi zavítal premiér Andrej Babiš.

Prásk.tv píše:

Duch přecházející ulici
čtěte o tématu silnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Předjíždění přes plnou čáru před horizontem v zatáčce
aktualizováno 28.07.
šílenec za volantem

Plná čára, zatáčka, horizont: Od tragédie dělila auta centimetry!

Naprosto šílený manévr předvedl na silnici na Blansku na Moravě nezodpovědný řidič dodávky. Předjížděl přes plnou čáru do levotočivé zatáčky v místě, kde ani není vidět přes horizont. K tragédii chyběly centimetry.

Agresivní řidič ohrozil auta v protisměru
aktualizováno 27.07.
šílenec za volantem

Agresivní řidič ohrozil auta v protisměru, kamioňáci to zachránili

Velmi nebezpečný manévr předvedl jeden řidič na Pelhřimovsku. Na nepřehledném místě předjížděl kamion a jen díky duchapřítomnosti ostatních řidičů, které svou jízdou ohrozil, to neskončilo tragédií.

Rozkopané silnice - 8
aktualizováno 14.07.
Galerie Omezení v dopravě

Uzavírky trápí Česko! Vymykají se kontrole, varují experti

Uzavírky komplikují život řidičům po celé republice. Na některých místech jsou tak nešťastné, že najít cestu k cíli je téměř nemožné. Podle dopravních expertů se jedná o nekoordinované akce, které se vymykají kontrole.

Kolaps v Praze - 5
aktualizováno 09.07.
galerie silná doprava

Kolaps dopravy v Praze! Řidiči si v centru města zažili peklo

Pondělní doprava v Praze kolabovala na některých důležitých místech. Kvůli několika omezením se tvořily dlouhé kolony. Situace byla kritická nejen během ranní špičky, auta stála v ulicích i odpoledne. Kvůli dlouhým kolonám nabírala výrazné zpoždění i městská hromadná doprava.

Na D52 naboural kamion do mostního pilíře
aktualizováno 30.06.
vážné nehody

Na D52 narazil kamion do pilíře mostu, vůz skončil mimo silnici

Perný den mají za sebou dopravní policisté. I přes varování se vydaly na dovolenou tisíce řidičů a podle toho to na našich silnicích i vypadalo. Bouralo se prakticky po celé republice. Na čtyřech místech byly hlášeny i vážné nehody motorkářů. Dálnici D52 u Pohořelic zablokoval kamion, jehož řidič zřejmě za volantem usnul. S několikatunovou soupravou narazil do mostního pilíře.

Stavba na dálnici D7
aktualizováno 29.06.
Vyvlastňování pozemků

Stavba dálnic bude rychlejší, schválili velkou většinou poslanci!

Sněmovna schválila poslanecký návrh, který má usnadnit a urychlit přípravu výstavby dopravní, energetické i komunikační infrastruktury. Schválená novela obsahuje seznam staveb, u nichž má usnadnit vyvlastňování pozemků pomocí takzvaného mezitímního rozhodnutí.

McDonald
aktualizováno 26.06.
tragická smrt na dálnici

Chlapec si šel v Chorvatsku do mekáče pro jídlo. Cestu nepřežil

Chuť na hamburger ho prakticky stála život. V neděli v noci se osmnáctiletý student vydal přes chorvatskou dálnici do občerstvení McDonald´s. Ten nápad stál bohužel chlapce život.