Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Útok medvěda
aktualizováno 11.01.
nebezpečné setkání

Muž z Floridy mluví o štěstí, po útoku medvěda má "jen" 41 stehů

O ohromné smůle i štěstí může mluvit Andy Meunier z Floridy. Od smrti ho dělil skutečně jen kousek, když se zapletl do souboje s medvědem, na kterého narazil jen několik kroků od vlastního domu. Ve rvačce s mohutným zvířetem sice neměl šanci, podařilo se mu ale odplazit se zpátky do domu. Z incidentu vyvázl se 41 stehy na obličeji. Sám mluví o tom, že měl ohromné štěstí a nezemřel.

Medvědici na Slovensku dusil obojek
08.09.
Smutný případ

Medvědici dusil obojek, řezal ji do krku. Místo pomoci ji někdo zabil

Slovenští záchranáři řeší záhadný případ týrané a možná zabité medvědice. Lidé z obce Malužná v Nízkých Tatrách už delší dobu upozorňovali na medvědici, která měla do krku zařízlý obojek. Ten se pak našel odhozený ve vodě. Co se ale stalo s medvědicí a kdo jí dal škrtidlo na krk, zatím nikdo neví.

Medvědárium v Kladně
aktualizováno 06.09.
šokující záběry

VIDEO: Takhle napadl medvěd muže, který mu vlezl do výběhu

Policisté řeší případ muže, kterého v kladenském medvědáriu potrhal medvěd. Na veřejnost se dostaly záběry, na kterých je celý útok zachycen. Mladík nejen vlezl medvědovi do výběhu, navíc se ho podle záznamu snažil dotknout. To se mu ale zle vymstilo.

Prásk.tv píše:

Optická iluze - 1
čtěte o tématu medvěd na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Medvědice
06.09.
popis zranění

Svědek popsal útok medvěda: Muž utekl z výbehu, pak se zhroutil

Obrovská nezodpovědnost se málem vymstila třicetiletému muži v Kladně. Zaútočil na něj totiž medvěd, kterému v tamním zámeckém parku vlezl do výběhu.

Medvědárium v Kladně
aktualizováno 05.09.
Odvezla ho sanitka

Muž v Kladně vlezl do výběhu k medvědům! Jeden se na něj vrhl

Podobnou hloupost si asi příště rozmyslí! Mladík v kladenském medvědáriu přelezl hrazení a vnikl do výběhu k medvědovi. Zvíře na muže zaútočilo a ošklivě ho pokousalo. Se zraněním nohou ho odvezli záchranáři do nemocnice.

Medvěd baribal Ilustrační snímek
20.06.
Děsivá smrt

Sportem ku zdraví? Běžce (16) při závodě zabil medvěd!

Obrovská tragédie poznamenala horský běžecký závod na Aljašce. Teprve šestnáctiletý běžec totiž bratrovi napsal, že ho honí medvěd. A když chlapce pořadatelé vystopovali, ukázalo se, že nešlo o žádný vtip.

Medvěd
10.06.
Co dělat

Medvědů na Slovensku přibývá! Kde na ně narazíte? MAPA

Medvědů na Slovensku stále přibývá. A to i přesto, že mohou obce, které jsou nejvíce ohroženy, žádat o povolení šelmy zabíjet. Kde všude si dát na medvědy pozor? A jak se chovat, když na nějakého narazíte?

Na Slovensku zastřelili medvědici Inge
02.06.
Smrt v Tatrách

Medvědice Inge si příliš zvykla na lidi, museli ji zastřelit

Na Slovensku v noci na pátek myslivci zastřelili medvědici Inge, která si až příliš navykla na přítomnost lidí. Zvíře zemřelo poté, co se údajně chovala agresivně.

Medvěd napadl lovce s kuší
28.05.
neměl šanci

Lovce napadl v pustině medvěd. Celý útok natočil na VIDEO

Šokující zážitek si odnesl z lovu Kanaďan Richard Wesley. Vyrazil do pustiny v oblasti Fire River jen s lukem na lov jelenů. Narazil však na mnohem nebezpečnější zvíře. Velký černý medvěd mu dal co proto.

Medvěd na Slovensku
aktualizováno 09.05.
video nečekané setkání

Dva Čechy na kole naháněl medvěd! Vše zachytila kamera

Mladí Češi o víkendu sjížděli nejdelší trasu pro cyklisty na Slovensku. Na tuhle jízdu zřejmě nikdy nezapomenou - připojil se k nim medvěd!