Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Medvěd Kodiak
aktualizováno 20.09.

VÍKEND: Po stopách největšího hnědého medvěda planety

Teď Vás vezmeme na neuvěřitelnou cestu. Na ostrov o němž možná řada z Vás do nedávna vůbec neslyšela. A když, tak si spíš jeho název spojila s něčím úplně jiným.

Medvěd na Vsetínsku
18.09.
Objevil se u Zlína

Medvěd děsí obyvatele Valašska dál. Toulá se i u rušných silnic

Medvěd, který se už od minulého týdne prochází Valašskem, se v pondělí objevil nedaleko Zlína. Televizi Nova se ozval muž, který ho tam viděl u frekventované silnice. Nejen tamní obyvatelé, ale i řidiči by se měli mít na pozoru.

Kamion na Slovensku srazil medvěda a střetl se s osobním autem - 3
aktualizováno 18.09.
Tragédie na Slovensku!

Hororová srážka s medvědem! Zemřel spolujezdec i zvíře

Tragická nehoda se stala na Slovensku u Liptovské Osady. Do silnice vběhla ohromná medvědice, kterou nejdříve srazilo jedno osobní auto, náraz zvíře odhodil do protisměru, kde do medvědice narazilo další auto. To se po nečekaném střetu roztočilo a v protisměru se čelně srazilo s kamionem. Při nehodě vyhasl jeden lidský život!

Prásk.tv píše:

Davin Grunrow
čtěte o tématu medvěd na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Medvěd na Vsetínsku
aktualizováno 16.09.
Zatoulané zvíře

Na Vsetínsku obyvatele vyděsil medvěd! Procházel se okolo školy

Ve čtvrtek na Vsetínsku překvapil místní obyvatele medvěd, který se procházel blízko místní školy. Zážitek měly především děti, které mířily ze školy domů. Medvěd z lidí strach neměl a vůbec si jich nevšímal. Není neobvyklé, že se zatoulal tak blízko lidem, medvědi v této oblasti žijí už několik let.

Houbař pokousaný medvědem
12.08.
Případ ze Slovenska

Houbaře Jána napadl medvěd: "Do tří vteřin byl u mě, pes jen štěkal!"

Slovák vyrazil se psem do lesa, místo hub ale objevil v houští medvěda. Zvíře ho pokousalo na stehně a poškrábalo na zbytku těla. Naštěstí ale přežil a teď o nepříjemném zážitku dokonce vypráví.

Medvěd v Tatrách - 2
aktualizováno 19.07.
video

Turisté na Slovensku zažili šok: U hotelu se procházel medvěd!

Pokud se chystáte na dovolenou na Slovensko, měli byste se mít na pozoru. Není žádným tajemstvím, že v Tatrách běžně žijí medvědi. A troufnou si až k lidským obydlím.

Mládě medvěda malajského
aktualizováno 01.06.
Zvířátko v zoo

V Ústí poprvé ukázali mládě medvěda malajského, je to slečna

Po třech měsících od narození se poprvé ukázalo ve výběhu zoologické zahrady v Ústí nad Labem mládě medvěda malajského. Jde o první narozené medvídě tohoto druhu v Evropě po sedmi letech. Ošetřovatelé už zjistili, že jde o slečnu, jméno ale zatím nemá.

Medvěd plavý - mládě
20.04.
medvěd plavý

Vzácné medvídě z Hluboké už zkoumá venkovní výběh! VIDEO

Na začátku roku se v zoologické zahradě v Hluboké nad Vltavou narodilo mládě vzácného medvěda plavého. A tento týden se už odvážilo do venkovního výběhu!

Mládě medvěda v Zoo Hluboká
28.03.
roztomilé medvídě

V Hluboké se narodilo vzácné mládě medvěda plavého! VIDEO

V jihočeské zoologické zahradě v Hluboké nad Vltavou se na začátku roku narodilo mládě vzácného medvěda plavého. Jak se mu daří, se můžete podívat v nedávno zveřejněném videu!

Útok medvěda
aktualizováno 11.01.
nebezpečné setkání

Muž z Floridy mluví o štěstí, po útoku medvěda má "jen" 41 stehů

O ohromné smůle i štěstí může mluvit Andy Meunier z Floridy. Od smrti ho dělil skutečně jen kousek, když se zapletl do souboje s medvědem, na kterého narazil jen několik kroků od vlastního domu. Ve rvačce s mohutným zvířetem sice neměl šanci, podařilo se mu ale odplazit se zpátky do domu. Z incidentu vyvázl se 41 stehy na obličeji. Sám mluví o tom, že měl ohromné štěstí a nezemřel.