Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

neměl šanci

Lovce napadl v pustině medvěd. Celý útok natočil na VIDEO

Šokující zážitek si odnesl z lovu Kanaďan Richard Wesley. Vyrazil do pustiny v oblasti Fire River jen s lukem na lov jelenů. Narazil však na mnohem nebezpečnější zvíře. Velký černý medvěd mu dal co proto.

Medvěd na Slovensku
Aktualizováno 9.5. 2017 17:36
video nečekané setkání

Dva Čechy na kole naháněl medvěd! Vše zachytila kamera

Mladí Češi o víkendu sjížděli nejdelší trasu pro cyklisty na Slovensku. Na tuhle jízdu zřejmě nikdy nezapomenou - připojil se k nim medvěd!

Medvědi na stromě v centru Starého Smokovce
Aktualizováno 5.5. 2017 12:53
foto starý smokovec

Strach v centru města: Medvědice s mláďaty vylezla vysoko na strom

V obci Starý Smokovec na Slovensku byl ráno vyhlášen netradiční poplach. Už v 7 hodin ráno objevili lidé vysoko v koruně stromu v centru města medvědici s dvěma medvíďaty. Vyděšená zvířata se ale nedaří dostat do bezpečí.

Prásk.tv píše:

Medvěd
čtěte o tématu medvěd na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

KOŘENÍ: Pandy a jejich ošetřovatelé

Pandy velké miluje celý svět. Medvěd s nezaměnitelným černobílým kožíškem je jedním z nejvzácnějších a zároveň nejohroženějších obyvatel naší planety.

1888078
Aktualizováno 14.11. 2016 16:22
Natrvalo?

Nejsmutnější medvěd se může radovat! Z obchoďáku jde domů

Medvěd Pizza dojal před čtyřmi měsíci celý svět. Číňané zavřeli šelmu do skleněného výběhu v obchodním centru. Smutný medvěd pak jen bez zájmu ležel na boku a čekal na smrt. Dočkal se ale happy endu.

obrana mláďat

Děsivé svědectví: Lovec zázrakem přežil útoky zuřivého grizzlyho!

O ohromném štěstí může mluvit muž z Montany, který o víkendu přežil střet s grizzlym. Naneštěstí se Todd Orr objevil kousek od samice s mláďaty, ohromný kolos neváhal bránit mladé před možným nebezpečím. Orr z útoku vyvázl se zlomeninou a tržnými ranami, ale zůstal na živu.

Pes proti medvědům
Aktualizováno 29.9. 2016 09:46
nebezpečné štěňátko

Slovensko děsí přemnožení medvědi. Zahnat je má malý psík

Už víc než půl roku je v Tatrách vyhlášena mimořádná situace. Důvodem jsou odvážní medvědi, kteří se nebojí přijít až k lidským obydlím.

vtrhl do stanu

Čechy v Tatrách napadl medvěd! Celou noc se skrývali v křoví

Noc plnou hrůzy má za sebou dvojice českých turistů, která chtěla přespat v Západních Tatrách. Večer je totiž napadl medvěd.

VIDEO kruté týrání

Hodně smutné foto: Medvěd si ukousal nohu z pytlácké pasti

Velmi smutné záběry zachytila fotopast v Malé Fatře na Slovensku. Na záznamu je medvěd, který si musel odhryznout svou končetinu. Na vině jsou údajně pytláci.

GALERIE šelmy zaplavily město

Medvědi ohrožují obyvatele Tater! Úřady už povolily odstřel

Slovenské město Vysoké Tatry trápí zvýšený výskyt medvědů. Už v dubnu proto samospráva vyhlásila mimořádnou situaci. Nyní požádala o odstřel dvaceti šelem, které se pohybují v bezprostředním okolí lidských obydlí. Ministerstvo životního prostředí povolilo odstřel pouze dvou medvědů.