Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mravenci
aktualizováno 21.04.
užitečné rady rychle a snadno

Mravenci na jaře míří do bytů a domů: Takhle se jich zbavíte!

Jaro už je v plném proudu a do českých domácností si tak opět hledají cestičky mravenci, kteří pak ve velkém zaplavují podlahy, kuchyňské linky ale i spíže. Jak jim jejich trasy překazit a rychle je z vašeho obydlí vypudit, radí odbornice Marta Pawlicová z Českého zahrádkářského svazu.

Eurojackpot
aktualizováno 09.02.
Eurojackpot

Jak se stát miliardářem? 8 tipů, které zvýší šanci na výhru!

O pohádkovou výhru dvě a čtvrt miliardy korun se bude hrát už tento pátek. Pokud i vy sníte o této sumě, víme, jak zvýšíte šanci na její dosažení. Podívejte se na následující tipy.

Horko
aktualizováno 22.06.
jak na horko

Ničí vás pekelné horko? Triky na ochlazení, které nestojí ani korunu

Venku je horko na padnutí a když přijdete domů, není to o mnoho lepší? Nezoufejte! Díky několika jednoduchým trikům se můžete rychle ochladit.

Prásk.tv píše:

Rozdvojený jazyk
čtěte o tématu triky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Fidget Spinner - 4
07.06.
galerie nová hračka

VIDEO: Fenomén Fidget Spinner! Naučte se snadné a skvělé triky

Svět má nový fenomén - jmenuje se fidget spinner a jde i v překladu o jakési "neposedné točítko". Hračka do ruky, která má údajně i jisté relaxační účinky, okouzlila nejen děti, ale i dospělé. Stojí pár korun a pak zbývá jediné - naučit se pár zábavných a různě náročných triků.

Hospoda
aktualizováno 30.05.
jak skončit

Zákaz kouření u piva? Může to být příležitost přestat, radí experti

Za dva dny zmizí z českých restaurací, hospod, barů i kaváren popelníky, kuřáci i tabákový dým. Vejde v platnost zákaz kouření. Experti upozorňují, že je to mimořádně vhodný impuls k tomu, přestat kouřit úplně. Narušení zavedeného rituálu v restauracích může konec s kouřením mnoha kuřákům velmi usnadnit.

Agenti na předváděcích akcích
02.03.
Úřady varují

Nepoctiví prodejci mají nové finty! Inspekce vydala SEZNAM ŠMEJDŮ

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) varuje před nekalými praktikami některých společností, které využívají takzvaný přímý marketing a své výrobky nabízejí na internetu, v tisku, poštou, e-mailem nebo po telefonu. Jejich přehled vydala na svých stránkách.

Bolest hlavy
11.12.
Proč to tak je?

Bolí vás z vína hlava? Jednoduchý trik, jak se tomu vyhnout

Kdo má rád víno, určitě to zná. Pokud člověk vypije víc skleniček, ráno se vzbudí s pořádnou bolestí hlavy. Proč tomu tak je? A jak to udělat, abychom nám druhý den hlava netřeštěla?

Psaní
aktualizováno 19.08.
jděte na to lstí

Držet tužku má umět i malé dítě! Triky, jak je to rychle naučit

Necelých čtrnáct dní dělí prvňáčky od chvíle, kdy poprvé usednout do školních lavic. Někteří se těší na čtení, jiní na matematiku a další zase na to, až se naučí psát. Umět držet psací potřeby by ale děti měly umět už daleko dříve.

Jak na údržbu kola
aktualizováno 16.08.
cyklospeciál cyklospeciál

Kontrolujete kolo před jízdou? Vyhnete se bežným defektům

Ruku na srdce – kolik z vás kontroluje své kolo před vyjížďkou? Možná si myslíte, že jde o zbytečnou záležitost a že pokud vaše kolo drží pohromadě, bude zřejmě všechno v pořádku. Opak je ale pravdou a vy kontrolou kola zabráníte nejen poškození kola u vyjížďky, ale i případnému úrazu a minimálně prodloužíte životnost komponentů vašeho kola.

Umělý mozek
01.08.
detektor v hlavě

Agent FBI radí: Tohle jsou tři snadné triky, jak vždy poznáte lež!

K ověřování pravdy a lži se někdy používá detektor lži. Není ale nezbytně nutný, pokud znáte pár triků, jak lháře odhalit. Zvláštní agent FBI Jack Schafer je zná a podělil se o ně s britským Daily Muse. Zkuste to také...