Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Čtyřčata Ondřej, Monika, Klára a Anežka
aktualizováno včera 19:42
Velká radost

V pražském Motole se narodila čtyřčata! První po 15 letech

Po dlouhých 15 letech se v Česku narodila čtyřčata. Stalo se tak minulé pondělí. Všechna novorozeňata jsou i s maminkou Helenou v pořádku, i když si v nemocnici ještě pár týdnů pobudou kvůli poporodní péči.

Pátrání - těhotná
aktualizováno 15.06.
nevšední výjezd

Dramatická akce: Žena rodila, policisté se ji snažili u řeky najít

Velmi nevšední výjezd za sebou mají chlumečtí policisté, kteří ve čtvrtek dostali hlášení, že někde v blízkosti tamního koupaliště je rodící žena. A maminku nakonec skutečně našli. V tu chvíi už bylo děťátko na světě.

2152553
aktualizováno 14.06.
ŘEKNOU SI ANO?

Šílená svatba v Ordinaci: Pokazí se všechno, co může! VIDEO

Dnešním dnem se uzavírá 13. sezóna seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a jak jinak než svatbou. Před oltářem stanou Petr Rychlý s Michaelou Badinkovou v rolích lékařů Čestmíra Mázla a Aleny Rytířové. Svatba, která přinese nejednu komplikaci. Řeknou si ti dva nakonec vůbec ANO?

Prásk.tv píše:

Miroslav Etzler a Helena Bartalošová
čtěte o tématu porod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vybavte se správně na letní cestování

Sbalit si kufr na dovolenou, to je kolikrát věda. Bez některých věcí se ale neobejdete.

Porod
aktualizováno 10.06.
Drama na Slovensku

Chlapec postřelil těhotnou matku! V nemocnici porodila "císařem"

Mnohem horší konec mohla mít nehoda, která se stala v sobotu večer nedaleko slovenského Trebišova. Ženu v 8. měsíci těhotenství někdo postřelil. Žena porodila císařským řezem, ona i miminko by měli být v pořádku.

Porod v autě
01.06.
Netradiční místo

Žena porodila na benzince v Brně! Holčička přišla na svět v taxíku

Stylově oslavili Den dětí jihomoravští záchranáři. Zasahovali na benzince v Brně, kde v začala v taxíku rodit nastávající maminka. Rodiče mířili do nemocnice, holčička ale přišla na svět dříve.

Žena manželovi tvrdila, že dítě umřelo při porodu. Vše bylo jinak
19.05.
Bezohledná lež

Dítě zemřelo při porodu, tvrdila žena. Pravda ale byla úplně jiná

Celý měsíc truchlil seržant americké armády Steven Garcia pro svou novorozenou dcerku, když se dozvěděl, že dítě zemřelo při porodu. Pak ovšem zjistil hned několik šokujících věcí.

Porod
11.05.
skončila u soudu

Porod se hrozivě zvrtnul. Lékařka táhla dítě za nohy, utrhla mu hlavu!

Otřesný případ lékařského pochybení řeší v těchto dnech soud v britském Manchesteru. Gynekoložka Vaishnavy Laxmanová se zpovídá z toho, že během porodu doslova utrhla hlavu dítěti, ta pak zůstala zaklíněna v těle matky.

Tragický porod v Bardějově - 2
26.04.
Výsledky vyšetřování

Lékaři přetrhli dítěti páteř, tvrdili rodiče! Komise zveřejnila závěry

Slovenskem otřásl případ miminka, které během dramatického porodu zemřelo. Zaseklo se v pánvi, a tak se ho lékaři poušeli dostat ven všemi možnými způsoby. Podle rodičů přetrhli dítěti páteř. To ale odmítla vyšetřovací komise. Zranění prý bylo způsobeno až po smrti.

Maminky pár hodin po porodu
aktualizováno 26.04.
kritika vévodkyně

České mámy hájí Kate: Má kolem sebe tým lidí, ostatní jí jen závidí!

České maminky nechápou kritiku na adresu vévodkyně Kate, kterou v uplynulých dnech pranýřovala část britských žen. Těm se nelíbilo její vystoupení, když několik hodin po porodu předstoupila nalíčená a v podpatcích s novorozeným synem před novináře. Češky se však většinou Kate zastávají.

Maminky pár hodin po porodu
aktualizováno 25.04.
galerie divadlo pro média?

Mámy kritizují Kate: Po porodu to takhle nevypadá, tohle je realita!

Celý svět v pondělí obletěly snímky usměvavé a nalíčené vévodkyně Kate, která v červených šatech a v podpatcích na schodech nemocnice s dítětem v náruči zamávala novinářům. Od porodu přitom v tu chvíli uplynulo teprve sedm hodin. Novopečené maminky po celém světě nechápou, jak je to možné. V reakci tak internet doslova zaplavily snímky, jak vypadaly několik hodin po porodu ony.