Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Slovenka porodila do latríny
14.02.
Jak je to možné?

Slovenka netušila, že je potřetí těhotná. Porodila na latríně!

Žena ze slovenské Tužiny porodila do latríny! Přestože jde už o její třetí dítě, údajně vůbec netušila, že je těhotná. Miminko převezli záchranáři do nemocnice, naštěstí přežilo.

Kyrsten Moreno
aktualizováno 10.02.
neskutečná náhoda

Porodila ve speciální den: Šance, že se to stane, je 1 ku 48 milionům

Něco takového se vidí jen málokdy. Maminka porodila syna ve stejný den, kdy ona sama slaví narozeniny. To ale není všechno, narozeniny má ve stejný den také chlapečkova babička.

Porod - ilustrační foto
08.02.
To se jen tak nevidí

Pravá krása zrození! Fotografka zachytila unikátní snímky porodu

Dramatický porod na chodbě nemocnice zachytila americká fotografka Tammy Karinová. Matka šesti dětí Jesica Hoganová to už na sál nestihla. U porodu asistoval i její manžel Travis. Chlapec jménem Max je ale v pořádku.

Prásk.tv píše:

Princ William a Kate - 1
čtěte o tématu porod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

mrtvá žena
aktualizováno 19.01.
Šokující nález

Horor: Žena deset dní po smrti porodila dítě, našli ho v její rakvi

Pořádný šok zažili pracovníci pohřebního ústavu v Jihoafrické republice. V rakvi deset dní mrtvé ženy totiž objevili tělo novorozence. Jeho matka zemřela v devátém měsíci těhotenství.

Novorozenec - 3
aktualizováno 13.01.
Rady operátorky

Žena rodila překotně, holčičce na svět pomohl tatínek! AUDIO

Žena začala překotně rodit, a tak její manžel zavolal záchranáře. Jenže než přijeli, holčička už se drala na svět. A tak musel s pomocí operátorky odrodit dítě sám tatínek.

Pátrání - BROŽKOVÁ BOHDALOVÁ DANA
11.01.
Neviděli jste ji?

NALÉHAVÉ PÁTRÁNÍ: Dana porodila a zmizela, jde jí o život

Policisté z Mladé Boleslavi vyhlásili ve čtvrtek odpoledne pátrání po třicetileté Daně Brožkové Bohdalové. Žena poté, co v mladoboleslavské nemocnici porodila, z lékařského zařízení odešla.l Podle lékařů může být v ohrožení života!

Nicole a Matt Ziesemerovi - 3
aktualizováno 08.01.
To bylo překvapení

Žena porodila zdravou dcerku, pak přišel šok! Šťastnější být nemohla

Neuvěřitelný zážitek mají za sebou novopečení rodiče Matt a Nicole. Mezi svátky začala žena rodit a na svět přivedla zdravou holčičku. To ale nebylo všechno. Hodinu nato se stalo něco, co pár naprosto šokovalo!

Letadlo společnosti Etihad
08.01.
porod ve vzduchu

Horor na palubě letadla: Na toaletách našli mrtvolku miminka

Hrůzný pohled se naskytl zaměstnancům letecké společnosti Etihad na palubě letadla, které přistálo na jakartském mezinárodním letišti. Na toaletě objevili mrtvé novorozeně, zabalené v igelitce. Odhodila ho tam matka, která dítě porodila přímo v letadle.

Těhotná
07.01.
pochybení lékařu

Lékaři při císaři dítěti rozřízli hlavu. Zemřelo o tři hodiny později

Carson Allen zemřel tři hodiny poté, co se narodil. Během císařského řezu mu lékaři omylem rozřízli hlavu. Vše se odehrálo v Nottinghamu v Anglii v roce 2013. Jeho rodiče až nyní soudně vybojovali od nemocnice kompenzaci. Jejich milovaného syna jim to však nevrátí.

Lvíčata
aktualizováno 04.01.
roztomilá mláďátka

V zoo v Brně se narodila lvíčátka. Porod se podařilo natočit! VIDEO

V brněnské zoologické zahradě mají důvod k oslavám. V závěru loňského roku se tady narodila dvě lvíčata. Celý porod se podařilo natočit na kameru.