Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Porody chlapců na Hodonínsku - 4
včera 19:53
galerie dojemný okamžik

Záchranářku po porodu dvou dětí pohltily emoce: Čekala jsem 22 let!

Za dlouhých 22 let, co pracuje u záchranné služby, neasistovala u jediného porodu. Ve středu odpoledne si ale Jitka J. počínala jako profesionál. Pomohla odrodit hned dva chlapce a to za ztížených podmínek. Obě události ji silně dojaly.

Výměna manželek: Sedmnáctiletá Iva se jako náhradní manželka neosvědčila! - 18
aktualizováno 03.08.
Malá Anetka

Iva (18) z Výměny má s Marianem (46) další dítě! První FOTO

Iva z Výměny manželek je dvojnásobnou maminkou! Spolu s partnerem Marianem do rodiny uvítali další holčičku. Tříleté Dominice tak přibyla sestřička, která dostala jméno Aneta.

Novorozenec - 3
03.08.
Neobvyklý porod

Do nemocnice to nestihli: Malou Žofku museli odrodit doma

Neobvyklý výjezd si v noci ze středy na čtvrtek připsali záchranáři v Plzeňském kraji. Krátce před půlnocí je volal muž s tím, že porod jeho partnerky je zřejmě na spadnutí, protože žena má kontrakce v méně než minutovém intervalu. Záchranáři už sedmadvacetiletou rodičku do nemocnice převézt nestihli.

Prásk.tv píše:

Lejla Abbasová - 4
čtěte o tématu porod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Tragický porod v Bardějově - 2
aktualizováno 03.08.
otřesný případ

Za odtržení páteře a smrt dítěte lékaři nemohli, potvrdily úřady

Slovensko se stále vzpamatovává z děsivého případu miminka, které zemřelo při porodu. Dítě se zaseklo v pánvi, lékaři tak museli dělat vše, co bylo v jejich silách, aby mu pomohli. Podle rodičů přetrhli dítěti páteř, to ale odmítla vyšetřovací komise. Úřady nyní potvrdily, že za úmrtí nemocnice nemohla, nečekané komplikace měly nastat také kvůli tomu, že rodička nespolupracovala.

Žloutenka
aktualizováno 25.07.
jděte na kontrolu

Žloutenku typu C mají možná tisíce Čechů a ani to nevědí!

Zhruba 50 tisíc Čechů může být infikovaných nebezpečnou žloutenkou typu C. O propuknutí nemoci přitom vůbec nemusí vědět. Nakazit se mohli transfuzí podstoupenou před rokem 1992, protože do té doby se testy na přítomnost viru v krvi nedělaly. Chronická infekce přitom může vést k cirhóze nebo rakovině jater.

Pátrání po osobě
23.07.
smrt novorozence

Mrtvé miminko na poli: Policie zná výsledky pitvy, matku stále hledá

Policie i nadále pátrá po matce mrtvého novorozeněte, které lidé nalezli ve středu 11. července ve Věrovanech na Olomoucku. Posun v případu by mohly zajistit výsledky pitvy, které policie obdržela v pondělí. Aby nebylo ohroženo vyšetřování, policie odmítá zveřejnit, zda dítě zemřelo přirozenou či násilnou smrtí.

Porod na zahradě
aktualizováno 21.07.
domácí porod

Ženin porod na zahradě vidělo 1,4 milionu lidí, kolem si hrálo pět dětí

Matka z Německa se rozhodla, že bude svůj porod bez jakékoliv lékařské pomoci sdílet na internetu. Jednalo se už o šesté dítě, všechny porodila mimo nemocnici. Celý bolestivý porod už vidělo více než 1,4 milionu lidí. Na internetu sklízí slova podpory i tvrdou kritiku.

Žena porodila do záchodu
aktualizováno 12.07.
obrovské překvapení

Ženu bolelo břicho, na záchodě pak porodila dvojčata! Nic netušila

Největší šok v životě zažila teprve 21letá Beth Bamfordová z městečka Stoke-on-Trent v Británii. V noci ji rozbolelo břicho, a když šla na záchod, porodila dvě děti. Vůbec přitom netušila, že je těhotná.

Nález mrtvého miminka
11.07.
Dítě se udusilo

Vyvolala porod, miminko hodila do popelnice! Soud potvrdil 8 let

Nejvyšší soud potvrdil osmiletý trest matce, která pohodila své novorozené dítě do kontejneru. Zamítl její dovolání. Porod v sedmém měsíci těhotenství vyvolala žena potratovou pilulkou. Poté si prý myslela, že se miminko narodilo mrtvé, proto ho odložila.

Blogerka Constance Hallová - 1
10.07.
Kritika blogerky

Žena pobouřila fotkou po porodu! Až ji uvidíte, pochopíte proč

Australská blogerka Constance Hallová se na sociální síti pochlubila novorozenou dcerkou. Místo pochval ale schytala pořádnou kritiku. Ostatní matky pobouřila nejen samotná fotka, ale i komentář blogerky.