Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

nečekaný dárek

Miminko se narodilo během letu, dostalo doživotně letenky zdarma!

Velmi dramatický let prožili v neděli cestující na palubě letadla indických aerolinek Jet Airways ze Saúdské Arábie do Indie. Jedna z cestujících začala rodit 11 kilometrů nad zemí. Na svět s pomocí personálu a zdravotní sestry přivedla chlapečka, který dostal od aerolinek velmi pěkný dárek.

Pohřeb - ilustrační foto
Aktualizováno 12.6. 2017 14:04
umíráme stále víc

Čechů zemřelo nejvíc za dvacet let! Odborníci řekli, co za to může

Češi v prvním čtvrtletí tohoto roku umírali nejvíce za posledních dvacet let. Zemřelo jich celkem 31 803. Kritické bylo období chřipkové epidemie. Více jich v prvním čtvrtletí naposledy zemřelo v roce 1994. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ).

Porodila vlastního brášku
Aktualizováno 10.6. 2017 17:04
obrovská zkušenost

Dvanáctiletá holčička porodila vlastního brášku. Fotky dojaly svět

Dvanáctiletá holčička Jacee si přála být u narození svého bratříčka a rodiče jí vyhověli. Pro mladou dívku to je zkušenost na celý život. Fotky obletěly svět a lidé se dohadují, jestli rodiče udělali správně.

Prásk.tv píše:

Jana Doleželová
čtěte o tématu porod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

foto má šest kilo!

Mamince se narodila obří dcera! "Jako by ze mě vytáhli batole!"

Takový přírůstek do rodiny teď už čtyřnásobná maminka Chrissy Corbitt z Floridy nečekala. Narodila se jí dcera, která vzhledem připomínala spíš batole. Vážila neskutečných 6,12 kilogramů!

Zázračné dítě
Aktualizováno 29.5. 2017 15:51
malý zázrak

Neskutečné! Dítě začalo chodit jen několik minut po porodu. VIDEO

Hotové pozdvižení způsobilo v brazilské porodnici dítě, které podle lékařů zcela popírá všechny přirozené pozemské zákony. Miminko krátce po narození udělalo první krůčky, obvykle přitom děti chodí až tak nejdřív v devátém měsíci.

Zoo v Hluboké nad Vltavou

Unikátní VIDEO: Tygřice porodila nádherné kotě! Vymyslete jméno

Televize Nova získala unikátní video z porodu samice tygra usurijského v zoologické zahradě v Hluboké nad Vltavou. Altaika a Oliver jsou od víkendu rodiči. Mládě je s matkou zatím v karanténě ve vnitřní ubikaci a návštěvníci si na něj budou muset počkat. My vám ho ale ukážeme už teď.

lotosový porod

Nový porodní trend šokuje! Dítě žije s placentou v kyblíku!

Porod je jednou z nejkrásnějších chvílí v životě každé ženy. A s tím, jak postupují lékařské metody, rozšiřují se také různé porodnické trendy. Jenže některé jsou hodně podivné, třeba ta, které se říká lotosový porod. Píší o něm tvnoviny.sk.

2001091
Aktualizováno 22.5. 2017 16:39
dítě nežije

Růžena (16) šla na WC a "vypadlo" z ní dítě. Prý nevěděla, že rodí

Dívka z romské osady porodila dítě do kbelíku, když si v noci odskočila do křoví vykonat potřebu. Poté šla v klidu spát. K narození potomka se přiznala až po několika hodinách, kdy přinesla jeho mrtvé tělíčko. Policie nyní vyšetřuje, jestli jeho smrt zavinila matka.

Předčasně narozená miminka - magazín Víkend
Aktualizováno 19.5. 2017 17:10

VÍKEND: Jak lékaři zachraňují ta nejmenší miminka

Když se narodí, váží jen pár set gramů. Jak malá miminka dokážou naši lékaři zachránit? Na rekordní zázrak medicíny se můžete podívat, v nové rubrice Víkendu.

velká tragédie

Mladá maminka zemřela krátce po porodu. Dostala infarkt!

Žena zemřela několik hodin po porodu svého syna. Dostala infarkt, když chlapečka držela v náručí. Lékaři už matce nedokázali pomoci.