Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Porod
dnes 22:19
Při porodu

Marta začala na porodním sále hořet! Lékař řekl, jak je to možné

Porod císařským řezem se rychle změnil v tragédii. Pod Martou S. začalo na porodním sále v trebišovské nemocnici hořet lůžko! Podle prvotních informací vzplála zřejmě dezinfekce. Lékař popsal, jak je to vůbec možné.

Porod
aktualizováno dnes 15:10
Hororový porod

Marta rodila, lůžko pod ní vzplálo! Nedávno ji postihla krutá rána

Chvíle, která měla být jednou z nejkrásnějších na světě, se Martě změnila v horor. Na porodním sále ji lékaři připravovali na císařský řez, když vzplálo lůžko pod ní! Utrpěla popáleniny 2. a 3. stupně v intimních partiích. Obrovská tragédie ji přitom potkala už před dvěma měsíci.

Porod
aktualizováno včera 21:53
vážné popáleniny

Lékaři připravovali Martu na porod, ona začala na sále hořet!

Horor na porodním sále zažila osmadvacetiletá Marta, která v úterý rodila v Trebišově na Slovensku. Zatímco ji lékaři připravovali na porod císařským řezem, vznítily se výpary z dezinfekčních prostředků. Rodička utrpěla popáleniny na třiceti procentech těla.

Prásk.tv píše:

Georgia Sullivan - 1
čtěte o tématu porod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Postižená Lucinka z Olomouce
17.10.
Odvolací soud

Lékaři použili zakázanou metodu, dítě je postižené! Chybu odmítají

Odvolací soud v Olomouci začal projednávat dlouholetý spor, který vedou rodiče postiženého dítěte s tamní nemocnicí. Chtějí od ní 17 milionů korun za to, že lékaři podle obžaloby použili při porodu zakázanou metodu, a tím děvčátko utrpělo těžké poškození mozku.

Porod v autě
aktualizováno 17.10.
šílený zážitek

Lydii poslali z nemocnice třikrát domů. Porodila v autě na dálnici!

Dramatický porod má za sebou 26letá Lydia Kirková z australského Queenslandu. Dcerku Laylu porodila v autě na rušné dálnici. Z porodnice ji totiž předtím třikrát poslali domů.

Těhotná žena - 1
13.10.
jako z hororu

Andrea v nemocnici křičela o pomoc. Dítě porodila na záchodě

Traumatický zážitek má za sebou 36letá Andrea ze Slovenska. Porod pátého dítěte v žilinské nemocnici se totiž změnil v horor. Nakonec musela sama porodit na záchodě.

Agáta Hanychová
aktualizováno 12.10.
starostlivá máma

Agáta poprvé promluvila o dcerce Mie: Její fotku vám nikdy neukážu!

Agáta Prachařová se poprvé od narození dcery Mii objevila na veřejnosti. A i když zatím o miminku příliš nemluvila, před kamerami televize Nova udělala výjimku. Co na sebe práskla?

Malé lásky Tereza Horňáková a Jindřich Kácha - 7
12.10.
Malé lásky

Pravda o Terezině těhotenství: Počali, i když brala antikoncepci!

Ve středečním dílu Malých lásek se diváci seznámili i s Terezou a Jindrou, které od dítěte všichni odrazovali. Dokonce i jejich rodiče radili, aby šla dívka raději na potrat. Mladý pár se ale rozhodl jinak. Jak je rodičovství změnilo? A jak vůbec Tereza otěhotněla?

Malé lásky - Renata Bušová do porodnice přichází s porodní dulou - 7
aktualizováno 11.10.
malé lásky

Vážné komplikace u porodu: Dítě se může zaseknout, varuje doktor

Dnes večer můžete sledovat poslední díl oblíbeného pořadu Malé lásky. Budete svědky příběhů tří posledních rodin a rozhodně se bude na co dívat.

Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě
09.10.
královská miminka

Kate čeká dvojčata, šušká se v Británii. Už má prý vybraná i jména

Je to teprve měsíc, co William a Kate veřejně oznámili, že čekají třetí dítě, a už se spekuluje o tom, jestli to bude kluk, nebo holka. Podle některých dokonce Kate čeká dvojčata! A mají pro to i několik pádných důkazů.