Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Maminky pár hodin po porodu
aktualizováno dnes 13:58
galerie divadlo pro média?

Mámy kritizují Kate: Po porodu to takhle nevypadá, tohle je realita!

Celý svět v pondělí obletěly snímky usměvavé a nalíčené vévodkyně Kate, která v červených šatech a v podpatcích na schodech nemocnice s dítětem v náruči zamávala novinářům. Od porodu přitom v tu chvíli uplynulo teprve sedm hodin. Novopečené maminky po celém světě nechápou, jak je to možné. V reakci tak internet doslova zaplavily snímky, jak vypadaly několik hodin po porodu ony.

Kate a William se radují z třetího potomka - 4
aktualizováno včera 11:13
Čekání na jméno

Proč Kate a William tají jméno dítěte? Sázkaři už mají jasno!

Velká Británie už od pondělního rána oslavuje příchod nového princátka. Jeho jméno ale zůstává záhadou, královská rodina ho zatím neprozradila. V případě George i Charlotte zveřejnili Kate a William jejich jména dva dny po narození.

Pippa Middleton, Harry a Meghan
aktualizováno včera 07:02
očekávané události

Šílenství kolem královské rodiny? Porodem Kate to letos nekončí!

Velká Británie se momentálně raduje z narození třetího potomka prince Williama a vévodkyně Kate. Tím však celý letošní humbuk kolem královské rodiny teprve začíná. Celý svět už netrpělivě očekává další dvě mimořádné události - květnovou svatbu prince Harryho s herečkou Meghan Markle, a také porod Pippy Middleton.

Prásk.tv píše:

MUDr. Antonín Pařízek o porodu Kate - 1
čtěte o tématu porod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Narození prince George a princezny Charlotte
23.04.
Třetí potomek

Z nemocnice rychle domů! Takhle Kate a William ukázali princátka

Celý svět netrpělivě očekává, až vévodkyně Kate a princ William ukážou svého třetího potomka. Ke dveřím londýnské nemocnice, kde Kate porodila chlapečka, se upírají kamery i zraky všech fanoušků královské rodiny. Tak jako ve dvou případech předtím.

Kate a William ukázali druhého syna
aktualizováno 23.04.
Přírůstek do rodiny

Kate a William už ukázali třetího potomka! Z porodnice míří domů

Vévodkyně Kate porodila druhého syna! Kensingtonský palác potvrdil, že ho přivedla na svět minutu po 11. hodině. Jméno zatím královská rodina neprozradila, chlapečka už ale ukázali veřejnosti. S bratříčkem se seznámili i George a Charlotte.

Tragický porod v Bardějově - 2
aktualizováno 18.04.
Narodilo se mrtvé

Dítě se při porodu zaseklo. Lékaři mu přetrhli páteř, tvrdí rodiče!

Novorozenec zemřel během dramatického porodu na Slovensku. Miminko se rameny zaseklo v pánvi rodičky, nedokázala ho vytlačit. Narodilo se mrtvé, pitva potvrdila oddělení hlavičky od těla. Rodiče viní lékaře, vše prověří vyšetřovací komise.

Chlapeček se narodil čtyři roky po smrti rodičů
13.04.
náhradní mateřství

Světový unikát: Chlapeček se narodil čtyři roky po smrti rodičů!

Čtyři roky po smrti manželů se narodil jejich syn. Pár si totiž ještě před smrtelnou autonehodou nechal zmrazit několik embryí. Pozůstalí prarodiče pak několik let sváděli s úřady v Číně velký boj. Nakonec právní spor vyhráli a nyní se tak těší z vytouženého vnoučete.

Porod ve výtahu v Pardubicích
aktualizováno 08.04.
Štěstí v Pardubicích

Žena začala rodit, do nemocnice to nestihla! Porodila ve výtahu

Žena v Pardubicích začala rodit, a tak spěchala do nemocnice. Jenže miminko čekat nechtělo a na svět se podívalo už ve výtahu domu. Holčička se narodila ještě před příjezdem záchranářů, kteří pak ji i její matku převezli do nemocnice.

Těhotenské bříško vévodkyně Kate
aktualizováno 09.04.
Nejvyšší sázky

Kate porodí už brzy! Jak se bude královské dítě jmenovat?

Konec třetího těhotenství vévodkyně Kate se rychle blíží. Další královský potomek se má narodit už v průběhu dubna, a tak roste v Británii nervozita i sázky na různé podrobnosti o porodu. Lidé si mohou vsadit na pohlaví, jméno, váhu i čas narození dítěte.

Těhotenské bříško vévodkyně Kate
aktualizováno 22.03.
třetí dítě

Je to na spadnutí: Kate může rodit každou minutou, prozradil William

V Británii už netrpělivě očekávají příchod třetí potomka vévodkyně Kate a prince Williama. Přesné datum porodu nikdo nezná, sám William ale při úterním pasování hudebníka Ringo Starra do rytířského stavu prozradil, že Kate může porodit každou minutou!