Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena porodila v letadle
včera 10:42
pomáhaly letušky

Žena porodila ve výšce 12 tisíc metrů nad zemí, dítě je v pořádku

Do letadla nastoupili ve dvou, z něj už vycházeli tři. Žena v pokročilém stádiu těhotenství cestovala s tureckými aeroliniemi, když se najednou ozvaly porodní bolesti. Vše mělo tak rychlý spád, že musela porodit ještě před přistáním.

Dítě v nemocnici - ilustrační foto
07.12.
vánoční zázrak

Vaše dítě zemřelo, řekli ženě. Po 70 letech svou dceru našla

Malá Connie Moultroupová vyrůstala u adoptivních rodičů. Svou matku se ji však po mnoha letech podařilo vypátrat. Shledaly se po necelých sedmdesáti letech, kdy je od sebe v porodnici oddělili.

Domácí porod
06.12.
Měla platit 120 tisíc!

Za domácí porod padla pokuta, asistentka ji zatím platit nemusí

Porodní asistentka Johanka Kubaňová nebude zatím muset platit 120tisícovou pokutu za to, že poskytovala ženám pomoc při domácích porodech. Rozhodnutí Krajského úřadu Středočeského kraje zrušilo Ministerstvo zdravotnictví, které úřadu případ vrátilo zpátky.

Prásk.tv píše:

Gabriela Dvořáková - 1
čtěte o tématu porod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Malé dítě
aktualizováno 05.12.
Zdravá holčička

Lékaři dokázali zázrak! Narodilo se první dítě z dělohy mrtvé dárkyně

V Brazílii se narodilo dítě ženě, které lékaři transplantovali dělohu od mrtvé dárkyně. Jako vůbec první Brazilka porodila po takové operaci živé miminko. Lékaři o tom informovali ve studii publikované v odborném časopisu The Lancet.

Porod v autě
12.11.
Pomozte je najít

Hledají se andělé! Vzali stopaře, žena porodila na zadním sedadle

Skvělý příběh o svém narození bude mít malý Karlík z Chomutova. Maminka ho porodila na zadní sedačce auta, které ji i tatínka vezlo do porodnice. Tam to ale nestihli a Karlík přišel na svět na cestě. Rodiče teď hledají dva zachránce.

Porod
08.11.
šílená pověra

Proč ženy porod bolí? Jsou líné a mohou si za to samy, tvrdí filozof

Porod je jedním z nejbolestivějších momentů, jaké může žena zažít. Podle některých pověr si ale za bolest mohou ženy samy. Hlavně ty, které jsou líné.

Parker Bell - 4
aktualizováno 05.11.
to je cvalík

Porodila nejtěžší dítě v historii nemocnice. Bez léků na bolest

Nemocnice v australském Sydney se pyšní novým rekordem. Narodilo se jim tady zatím nejtěžší miminko v historii porodnice. Valibuk vážil bezmála šest kilo.

Žena porodila v supermarketu
aktualizováno 01.11.
Má chlapečka

VIDEO: Žena rodila v obchodě, lidé dál nakupovali! Dobře to dopadlo

Těhotná žena v Rusku v poklidu nakupovala, u kasy ale začala rodit. Na pomoc se jí seběhlo několik pokladních a zákazníků, další ale markovali nákup, jako by se nic nedělo. Žena během 11 minut porodila zdravého chlapečka.

Marta, která hořela na porodním sále - 4
aktualizováno 25.10.
Dobrý konec

Marta přišla o muže, při porodu pak začala hořet! Teď našla štěstí

Slovenka Marta zažila krutý porod, když pod ní vzplálo lůžko na sále. Utrpěla popáleniny 2. a 3. stupně, ze kterých se stále vzpamatovává. Teď ji ale potkalo štěstí. Po smrti prvního manžela se znovu vdala a roční synek tak má tatínka.

Bloggerka Maria - 8
aktualizováno 23.10.
Slavná blogerka

Měsíc po porodu trojčat: Maminka ukázala, co zbylo z obřího břicha!

Norka Maria, která se proslavila neuvěřitelnými fotkami těhotenského břicha, šokuje i po porodu. Maria měla trojčátka a teď ukázala svou postavu po jejich narození. Maminky po celém světě jí fandí a chválí ji za její upřímnost.