Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2070800
12.11.

KOŘENÍ: Mistři loutkářství se sjeli na festivalu v Mexiku

Loutky provázejí lidi od chvíle, kdy se rozhodli sehrát první divadelní scénku. Pravděpodobně to byl nějaký náboženský rituál, u kterého použili jednoduchou vyřezávanou sošku. Od té doby urazily loutky obrovský kus cesty. Byly obdařeny klouby a hýří obrovským množstvím tvarů a barev. Ty nejnápaditější se sešly se svými vodiči na festivalu v Mexiku.

Lasturový dům - 4
aktualizováno 07.11.
hodně muziky za málo peněz

Netradiční dovolená: Pronajměte si dům ve tvaru lastury! GALERIE

Hledáte-li pěkné a pohodlné bydlení na vaši dovolenou v Mexiku, tento dům by rozhodně neměl ujít vašemu zájmu. Ačkoliv se nachází ve velmi oblíbené destinaci, nezaplatíte za něj majlant a navíc je vskutku originální. Svými tvary totiž připomíná lasturu!

Muž věznil dívku 19 let
12.10.
otřesný případ

Nevlastní dceru unesl a věznil 19 let! Každý den ji znásilňoval

Rosalynn McGinnisová prožila peklo. Téměř dvacet let byla vězenkyní svého nevlastního otce, kterému sloužila jako sexuální otrokyně.

Prásk.tv píše:

Adriana Lima a Metin Hara - 3
čtěte o tématu Mexiko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Dominikánská republika
aktualizováno 07.10.
Tropická bouře

Další hurikán udeří na USA! Nate způsobí záplavy i třímetrové vlny

Na Spojené státy a Mexiko se žene další pohroma! Tropická bouře Nate přes noc zesílila na hurikán prvního stupně, rychlost větru dosahuje až 130 km/h. Na USA má udeřit dokonce jako hurikán 2. stupně. Úřady už varují před povodněmi a až třímetrovými vlnami.

Zemětřesení v Mexiku
aktualizováno 22.09.
Jsou i přeživší

Záchranáři v Mexiku jsou zoufalí: Z trosek vytahují stále další těla!

Počet obětí úterního zemětřesení v Mexiku vzrostl na 273, z toho 137 v metropoli Mexiku. Informoval o tom ve čtvrtek úřad mexického prezidenta. Záchranáři v troskách domů stále hledají přeživší, ze sutin školy vytáhli 11 živých dětí.

Pád kostela v Mexiku
aktualizováno 21.09.
Velká tragédie

Zemětřesení zabilo rodinu, když křtila dítě! Zemřelo 11 členů

Jedenáctičlenná rodina zemřela při zemětřesení v Mexiku. Byla společně v kostele, kterému se při otřesech zřítila střecha.

Zemětřesení v Mexiku - 4
21.09.
Otřesy v Mexiku

Mrtvých po zemětřesení přibývá! Záchranu přeživších ztěžuje déšť

O počtu obětí úterního zemětřesení v Mexiku panují nejasnosti. Podle úřadu pro civilní obranu zemřelo při neštěstí 230 lidí, předchozí údaje hovořily až o 250 obětech. Záchranné práce teď ztěžuje déšť.

Poničený kostel v Mexiku
20.09.
Otřesy v Mexiku

Zemětřesení zničilo slavný kostel! Probudilo i sopku Popocatépetl

Při zemětřesení v Mexiku zemřelo více než 250 lidí a smutná bilance se stále zvyšuje. Zřítily se desítky budov včetně škol a kostelů. Poničený zůstal také slavný kostel v Cholule v regionu Pueblo.

Zemětřesení v Mexiku - 4
aktualizováno 20.09.
jsou v pořádku

Ministerstvo informovalo o stavu Čechů po zemětřesení v Mexiku

Mezi oběťmi ani zraněnými úterního zemětřesení v Mexiku prozatím nejsou žádní Češi. ČTK to dnes ráno řekla mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová. V důsledku zemětřesení zemřelo nejméně 250 lidí, podle Valentové by mezi nimi prozatím neměli být ani žádní cizinci.

Zemětřesení v Mexiku
aktualizováno 20.09.
Zemětřesení v Mexiku

Otřesy zničily školu, zemřelo 20 dětí! Další píší zpod sutin o pomoc

Zemětřesení v Mexiku už má 248 obětí. Je mezi nimi i 20 dětí, které pohřbily trosky částečně zřícené školy v hlavním městě. Pod sutinami zemřeli i dva dospělí. Dalších 30 dětí a osm dospělých se pohřešuje.

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?