Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

boj o moc

Válka pokračuje. Po přestřelce mezi gangy v Mexiku 26 mrtvých

Jako ve válce si museli ve středu ráno připadat obyvatelé městečka Las Varas na severu Mexika, když se do sebe pustily dva znepřátelené drogové gangy. Při mohutné přestřelce zahynulo 26 zlosynů, mnoho dalších utrpělo zranění.

kruté vraždy

Mexický masakr novinářů: Tři zabiti jen během minulého měsíce!

V Mexiku byli jen v minulém měsíci brutálně zavražděni tři novináři. Žurnalisté mají strach a jedny mexické noviny dokonce kvůli riziku ukončily svoji činnost – poslední vydání mělo obrovský titulek „Adiós!“

Záchrana života

Žena nejedla, břicho jí ale rostlo! Lékaři vyoperovali 33kilový nádor

Obrovský nádor vyoperoval tým lékařů z břicha jedné Mexičance. Tumor vážil neuvěřitelných 33 kilo a zabíral většinu břišní dutiny. Žena držela dietu a hubla všude, jen ne v pase. Operací jí doktoři zachránili život.

Prásk.tv píše:

Adriana Lima a Metin Hara - 3
čtěte o tématu Mexiko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

Flotila UFO?

Nad Mexikem se vznášela záhadná světla! Důkaz smazali z internetu

Několik flotil UFO se údajně pokusilo přeletět z Mexika do USA. Tvrdí to ufologové, kteří se zajímají o video, jež natočili lidé na mexické hranici. Tajemný záznam ale někdo z internetu odstranil!

přepis rozhovorů

Trump pohrozil Mexiku vysláním svých sil. Pak to dementoval

Mexiko by podle amerického prezidenta Donalda Trumpa mělo lépe zvládat boj se zločinci, nebo se o ně na mexickém území postarají americké ozbrojené síly. Trump to podle agentury AP řekl v nedávném telefonátu s mexickým lídrem Enriquem Peňou Nietem.

Mexický prezident Enrique Peňa Nieto
Aktualizováno 26.1. 2017 20:46
Kontroverzní stavba

Trump: Ať zeď platí Mexiko. Nepřijedu, vzkázal prezident

Mexický prezident Enrique Peňa Nieto dnes zrušil svou návštěvu USA, kde se měl příští týden sejít s novým americkým prezidentem Donaldem Trumpem.

Muž s nejdelším penisem - 1
Aktualizováno 21.1. 2017 08:32
GALERIE Nemůže mít sex

To není fotomontáž: Mexičanův penis měří půl metru! FOTO

Mexičan se může chlubit největším penisem na světě, sex ale mít nemůže. Zmenšení ale razantně odmítá. Je na svůj úd náležitě hrdý a o rekord nechce přijít. Obrovské přirození ale nemá od přírody, jednoduše si ho "vytahal".

Krvavá lázeň

Dvanáctiletý hoch začal v Mexiku střílet do spolužáků! Až tři mrtví!

Nejméně pět lidí bylo vážně zraněno při střelbě na škole v severním Mexiku, kde na spolužáky začal pálit jeden ze studentů. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na místní úřady.

Střelba na hudebním festivalu BPM
Aktualizováno 16.1. 2017 18:51
střelba do davu

Hudební festival přerušila střelba do davu! Nejméně 4 mrtví

V noci na pondělí začal neznámý útočník střílet do lidí před nočním klubem v Mexiku. Při střelbě zemřeli nejméně čtyři lidé, střelec zranil dalších dvanáct lidí. K útoku došlo během festivalu elektronické hudby.

Drogová válka

Krvavé Vánoce: Gangy v Mexiku si vyřizovaly účty i na Boží hod

Válka drogových gangů v Mexiku si vyžádala životy i o vánočních svátcích. Ve městě Jiquilpan bylo nalezeno šest hlav bez těl. Dalších sedm lidí někdo zastřelil.