Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sklabinský hrad je na prodej
25.01.
Neobvyklé místo

Chcete bydlet na hradě? Jeden si můžete koupit na Slovensku!

Milujete pohádky či historii a vždy jste si přáli bydlet na hradě? Žádný problém, jeden je zrovna na prodej na Slovensku. Musíte mít ale mnoho peněz a energie - jde totiž o částečnou zříceninu z poloviny 13. století.

Brazilčan Marcio žije na pláži ve svém hradě z písku - 4
23.01.
galerie luxus za málo peněz

Žije si jako král a nic ho to nestojí. V tomto ráji může bydlet každý!

Žije na jednom z nejkrásnějších míst světa a nestojí ho to téměř nic. Každý den se dívá z okna na oceán, žádný nájem ale neplatí a tvrdí, že tento luxus si může dopřát prakticky každý. Lidé mu říkají "král" a důvod je jednoduchý - žije v hradu, i když z písku.

Prezidentští kandidáti Jiří Drahoš a Miloš Zeman
30.11.
volební průzkum

V boji o Hrad vede Zeman, jeho největším rivalem je Drahoš

Prezidentské volby se nezadržitelně blíží, lidé budou moci volit 12. a 13. ledna 2018. O post hlavy státu se utká devět kandidátů, favoritem prvního kola je zatím Miloš Zeman, tomu na paty dýchá Jiří Drahoš. Na třetím místě se v průzkumu společnosti Sanep umístil překvapivě Mirek Topolánek, který do boje o Hrad vstoupil na poslední chvíli.

Prásk.tv píše:

Helena Vondráčková, Miloš Zeman, prezident
čtěte o tématu Hrad na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Mirek Topolánek
aktualizováno 05.11.
návrat do politiky

Topolánek chce kandidovat na prezidenta! Je zkušený, zní z ODS

Bývalý premiér a expředseda ODS Mirek Topolánek v neděli potvrdil, že bude kandidovat na post prezidenta. Do úterý tak musí sehnat podpisy 20 poslanců, nebo 10 senátorů.

Pieta prezidentů v Lánech - 4
17.10.
Setkání prezidentů

Záhadná schůze Klause a Zemana na Hradě: Mluvčí tajemně mlčí

Prezident Miloš Zeman se na Hradě sešel se svým předchůdcem Václavem Klausem. Informoval o tom mluvčí prezidentské kanceláře Jiří Ovčáček, další podrobnosti ale odmítl sdělit. Co mohli pánové prezidenti řešit?

Policie na hradě Pecka 2
aktualizováno 13.10.
případ odložen

Smrt mladé ženy na hradě Pecka: Policie zveřejnila výsledky pitvy!

Jičínští kriminalisté odložili případ pětadvacetileté ženy, která v srpnu zemřela po pádu ze střechy hradu Pecka. Výsledky soudní pitvy potvrdily, že žena byla opilá. Cizí zavinění policie neprokázala.

Trenky na Hradě
aktualizováno 27.09.
Rudé trenky nad Hradem

Trest za trenýrky platí! Umělci s odvoláním u soudu neuspěli

Městský soud v Praze dnes potvrdil tresty skupině Ztohoven. Členové skupiny dostali podmínky za to, že v roce 2015 vyvěsili nad Pražským hradem obří červené trenýrky. Tím protestovali proti hlavě státu.

Čapí hnízdo
26.09.
živá kauza

Zeman si pozval na Hrad ministra vnitra, chtěl řesit Čapí hnízdo

Prezident Miloš Zeman si na úterý pozval na Hrad ministra vnitra Milana Chovance. Jak dříve avizoval, chtěl s ním mluvit o jeho názoru na kauzu Čapí hnízdo.

Památkový inspektor: Hrad Houska
aktualizováno 02.09.
tip na výlet

Památkový inspektor: Hrad Houska je opředen řadou pověstí!

Památkový inspektor se vydal na poslední prázdninový výlet - na hrad Houska, který je opředen řadou pověstí. Jedna z nich vypráví o vstupu do pekla, který se má na hradě nacházet.

Policie na hradě Pecka 2
aktualizováno 27.08.
Tragická nehoda

Tragédie na hradě Pecka! Na nádvoří našli mrtvou mladou ženu

K velké tragédii došlo v neděli brzy ráno na hradě Pecka na Jičínsku. Z hradeb vysokých 13 metrů se zřítila mladá žena. I když na místo vyrazil záchranářský vrtulník, zraněné už nedokázali pomoci.