Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pákistánu
12.01.
zadržená češka

Tereza promluvila o převozech! Prý neměla na výběr, vyhrožovali jí

Terezu H. zatkli na pákistánském letišti s devíti kilogramy heroinu, které byly ukryté v jejím kufru. Během vyšetřování mladá Češka odhalila, že ji do drogové sítě natlačil muž z Británie. O tom, že veze něco jako drogy, prý věděla, kvůli výhružkám ale pokračovala. To, že veze heroin, ale prý vůbec netušila.

Vražda v Jihlavě
19.12.
stížnost na policii

Vražda v Jihlavě: Muž ženě dlouho vyhrožoval, policie nepomohla

Rodina i známí zavražděné podnikatelky z Jihlavy zvažují, že podají stížnost na činnost policie. Ženu (†71) zastřelil v pátek její bývalý manžel. Žena si přitom na jeho vyhrožování na policii měla stěžovat 14 dní před vraždou a podle rodiny se policie o její bezpečnost nepostarala dostatečně.

Zásah exekutorů v Kobylisích - 7
aktualizováno 02.11.
foto z místa bál se exekutorů

Zabarikádoval se a hrozil střelbou, muže dostala zásahovka! VIDEO

V pražských Kobylisích několik hodin probíhal policejní zásah kvůli muži, který se zabarikádoval před exekutory v bytě a vyhrožoval střelbou. Na místo vyrazily zásahové jednotky, pak i vyjednavač. Komunikace ale nikam nevedla, policisté proto za pomoci rozbušek vběhli do bytu a postaršího muže zajistili.

Prásk.tv píše:

Výměna_Tereza_Pavel
čtěte o tématu výhružky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Střelec - ilustrační foto
aktualizováno 25.10.
Závažná výhrůžka

Vystřílím školu, hrozil student. Soud pro "vtip" pochopení neměl

Okresní soud potrestal studenta střední školy z Ostravy, který vyděsil své spolužáky, když na sociální síti uvedl, že školu vystřílí. Soud ho za to potrestal ročním podmíněným trestem. Rozsudek je pravomocný.

Strážník Ilustrační foto
23.10.
Pozdvižení v Lázních Bohdaneč

Všechny zabijeme, řvali opilci. Pak se vrhli na strážníky!

Opilá dvojice v Lázních Bohdaneč na Pardubicku napadla dva strážníky, jednomu ulomila pistolové pouzdro a nakonec ještě poničila radar.

Nunčaky Ilustrační snímek
aktualizováno 20.10.
Perné chvilky

"Karatista" zpod mostu ohrožoval muže zákona kovovými nunčaky!

V poutech nakonec skončil ve čtvrtek v Teplicích bezdomovec, který původně volal policistům o pomoc. Nelíbilo se mu, že mu do "bytu" pod mostem vtrhla úklidová četa. A svůj příbytek byl odhodlaný bránit.

Demonstrace taxikářů na letišti Václava Havla - 2
27.09.
sdílená ekonomika

Taxikáři chystají protest v ulicích Prahy, zaberou okruh k letišti

Taxikáři budou v Praze protestovat v pondělí druhého října. Pomalou jízdou chtějí projíždět ulicemi v okolí letiště Václava Havla. Jejich protest proti alternativní službě Uber, kterou považují za nelegální a nekalou konkurenci, začne v 10 hodin dopoledne.

Petr Kramný u Ústavního soudu
20.09.
spolek Šalamoun

Kvůli kauze Petra Kramného vyhrožují už i nevinným dětem!

Spolek Šalamoun se dlouhodobě angažuje v šetření případu Petra Kramného. Kontroverzní případ vyvolává ve veřejnosti rozporuplné názory. Některé dokonce pobuřuje natolik, že se uchýlili k výhrožování dětem místopředsedy spolku Šalamoun Václava Peričeviče.

Donald Trump
aktualizováno 19.09.
Valné shromáždění OSN

KLDR totálně zničíme, hrozil Donald Trump při projevu v OSN

Americký prezident Donald Trump v projevu před Valným shromážděním OSN označil severokorejský režim za zvrácený a obvinil ho z bezohledné snahy získat jaderné zbraně. Uvedl, že pokud bude KLDR ohrožovat Spojené státy, tak ty nebudou mít jinou možnost než Severní Koreu zcela zničit.

Muž s nožem ohrožoval vrátného
04.09.
Drama v Brně

VIDEO: Muž mával v porodnici nožem, ze strážníků si nic nedělal

Hodně dlouho nezapomene na sobotní dopoledne vrátný v brněnské porodnici na Obilním trhu. Před desátou hodinou se totiž musel popasovat s agresivním opilcem, který mu hrozil nožem.