Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zadržení pachatele
15.04.
Výhrůžný telefonát

Drama na lince 158: Zavěsíte a někoho zastřelím! AUDIO

Pražští kriminalisté velmi rychle vypátrali muže, který měl před týdnem volat několikrát na tísňové linky. Nejdřív si vymýšlel, že na několika místech hoří. Pak přitvrdil a začal vyhrožovat, že pokud operátor zavěsí telefon, půjde ven a někoho zastřelí.

Matka přítelkyně Jána Kuciaka
aktualizováno 28.03.
lidská krutost

Matka zavražděné Martiny se hroutí: Chodí jí výhružné dopisy!

Jako by nestačilo, že Zlatica Kušnírová (53) ztratila dceru a prožívá opravdové trápení. Teď maminka zavražděné Martiny Kušnírové musí čelit ještě bezcitným výhružkám. Zvažuje dokonce, že podá trestní oznámení.

Hacker
aktualizováno 16.03.
prolomil heslo

Mladík se naboural dívkám do účtů, pak je vydíral kvůli fotkám!

Královéhradecká kriminálka začala stíhat mladíka, který podle policie mohl až stovkám dívek pomocí počítačového viru prolomit hesla na sociálních sítích. Jedné školačce (14) měl dokonce ukrást intimní fotografie a pak jí vyhrožovat, že pokud mu nepošle další, tak je zveřejní.

Prásk.tv píše:

Jan Měšťák - 1
čtěte o tématu výhružky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vybavte se správně na letní cestování

Sbalit si kufr na dovolenou, to je kolikrát věda. Bez některých věcí se ale neobejdete.

Byt plný odpadků v Brně
aktualizováno 05.03.
hrozil výbuch

Byt v Brně byl po strop plný smetí! Na dveřích visel tajemný vzkaz

V bytě, který byl až po strop zaskládaný odpadky, zasahovali v polovině prosince brněnští policisté. Na dveřích visela výhrůžka, že pokud se někdo bude snažit věcmi probrat, dojde k výbuchu.

Hasiči zachránili rodinu pomocí automobilového žebříku
aktualizováno 20.02.
intenzivní chvíle

Mladá matka (27) vyhrožovala, že shodí své malé děti z balkónu!

Nedělní noc byla skutečně vypjatá. Na balkóně ve druhém patře stála žena s dítětem v rukou a volala o pomoc kvůli požáru. Druhé dítě sedělo na podlaze. Zmatená žena po příjezdu policistů začala vyhrožovat, že své děti z balkonu vyhodí, pokud neuvidí svou rodinu. Policisté začali okamžitě vyjednávat.

Hledání svědka
aktualizováno 02.02.
policejní pátrání

Muž vyhrožoval úředníkům smrtí. Pomozte najít důležitého svědka

Pražská policie vyšetřuje několik případů vyhrožování úředním osobám. Neznámý pachatel v dopisech vyhrožoval smrtí několika úředníkům. V rámci pátrání po důležitém svědkovi zároveň prosí o pomoc veřejnost.

Tereza a zadržený
26.01.
soud rozhodl

Zamiloval se do fotky Terezy H.! Hrozil terorem a skončil ve vazbě

Okresní soud v Plzni v pátek poslal do vazby Nikolaje Ivanova. Mladý muž na sebe upozornil teroristickou hrozbou adresovanou pákistánským úřadům. Pokoušel se tím dosáhnout osvobození mladé Češky, kterou tamní úřady zadržely za pašování devíti kilogramů heroinu. Mladíkovi hrozí za přípravu teroristického útoku až dvanáctileté vězení.

Češka zadržená v Pákistánu
25.01.
čeká pašeračka

Čech vyhrožoval kvůli Tereze terorem! Policie ho dopadla

Kriminalisté dopadli muže, který vyhrožoval teroristickými útoky v Pákistánu. Muž, který se představil jako Nikolay Ivanov, požadoval okamžité propuštění pašeračky Terezy a její přepravu do Čech.

Češka zadržená v Pákistánu
aktualizováno 23.01.
zadržená pašeračka

Propusťte Terezu, nebo zaútočím! Čech hrozí terorem v Pákistánu

Deník Daily Pakistan obdržel email od údajného Čecha jménem Nikolaj Ivanov. Muž se dožaduje propuštění pašeračky Terezy. Hrozí, že pokud do 48 hodin mladou Češku nepropustí, začnou teroristické útoky.

Tereza a její kamarádka
22.01.
pašování v Pákistánu

Kamarádka pašeračky Terezy: Vyhrožují mi smrtí, přiznala

Pašeračka Tereza je spojována se Simonou a třetí kamarádkou Míšou, která se na sociální síti svěřila, že jí někdo vyhrožuje smrtí. Řeší to policie.