Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump - atomové zbraně
15.08.
Děsivý konflikt

Čtyři scénáře amerického útoku na KLDR: Vedly by k totální zkáze!

Vztahy mezi KLDR a USA se za poslední týden vyostřily víc, než za několik let. Zdá se, že válka mezi zeměmi je na spadnutí, přestože bezpečnostní experti tvrdí opak. Podle deníku The New York Times existují čtyři scénáře, jak by se takový konflikt odehrál.

Si Ťin-pching a Donald Trump
12.08.
válka na spadnutí?

Vztahy USA a KLDR se vyostřují: Kvůli hrozbě začala jednat i Čína!

Kvůli vyhrocené situaci kolem Severní Koreje se telefonicky spojil americký prezident Donald Trump se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem. Lídři obou vojenských supervelmocí se shodli na tom, že chtějí jaderné odzbrojení severokorejského režimu a udržení míru na Korejském poloostrově.

Útok v Bruselu
aktualizováno 08.08.
strach o život

"Mám v autě bombu!" hrozil řidič v Bruselu! Střílelo se, pak ho zatkli

Belgická policie v úterý večer střílela po ujíždějícím autě v bruselské čtvrti Molenbeek. Řidiče zastavil policejní vůz. Byl sice zadržen, tvrdil ale, že v autě má bombu. Policie okolí uzavřela, na místě byli potřeba i pyrotechnici. Hrozba se nepotrvrdila.

Prásk.tv píše:

Melania Capitan - 1
čtěte o tématu výhružky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Holky pod zámkem - případ Libuše - 3
aktualizováno 23.06.
Vyhrožování

Holku pod zámkem Libuši pustili, už se o ni znovu zajímá policie

Příběh šestapadesátileté Libuše Jelínkové, kterou soud podmínečně propustil z opavské věznice a kterou diváci televize Nova znají z dokumentu Holky pod zámkem, má nečekané pokračování.

Dovolená v Chorvatsku
aktualizováno 09.06.
možné nebezpečí

IS hrozí dalšími útoky! Terčem má být oblíbená destinace Čechů

Extremistická organizace Islámský stát (IS) vyhrožuje útoky na Balkáně. O svém záměru promluvili v jednom ze svých extremistických časopisů.

Bunkr ve Vratěníně - 3
aktualizováno 04.05.
Umění v řopíku

Umělec rozřezal bunkr z první republiky! Teď čelí nadávkám

Student architektury Ondřej Bělica zastřešil projekt, jehož cílem bylo udělat řez starým vojenským bunkrem, takzvaným řopíkem. Když se fotografie "rozřezaného" bunkru objevily na internetu, přišly Bělicovi stovky výhrůžek.

Výměna manželek: „Co já bych za to dala, kdyby vypadla.“ - 12
aktualizováno 02.03.
jak žijí dnes

Drsný vzkaz Paulíny z Výměny: Andreo, vrať se do nevěstince!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. A ani tentokrát se z rodin nestali přátelé. Spíš naopak, nenávist mezi nimi by se dala krájet. Jak na natáčení vzpomíná rodina Paulíny a Luboše?

Muž se zabarikádoval před exekutory a vyhrožoval výbuchem
aktualizováno 07.02.
Horké chvilky

Mám granát a odpálím ho! Šílence v Ostravě zkrotila zásahovka

Opravdu hodně hystericky reagoval v Ostravě na příchod exekutora dvaašedesátiletý muž. Začal totiž vyhrožovat, že v paneláku plném lidí odpálí granát, který má u sebe.

Vlaky RegioJet
12.01.
Organizoval vydírání

Dopadli muže, který hrozil bombou v RegioJetu! Byl v Hondurasu

Policisté vypátrali v Hondurasu muže, který loni stál za výhružkami bombou v dopravních prostředcích firmy RegioJet. Dopravili ho do Česka a předali do vězení, kde si odpykává dřívější tresty. Stíhají ještě jeho komplice.

Donald Trump
aktualizováno 11.11.
chystá se atentát?

Tajná služba má pohotovost: Snaží se předejít vraždě Trumpa!

"Modlím se za smrt Trumpa!", "Smrt Trumpovi!". I takové zprávy se šíří na sociálních sítích po vyhlášení výsledků prezidentských voleb. I když jde mnohdy o hloupý žert, tajná služba bere všechny výhrůžky vážně. Aby ochránila život budoucí hlavy státu, neváhá vtrhnout klidně až k lidem domů - a to kvůli jedinému statusu na facebooku.