Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Energie
25.07.
dávejte si pozor

Energetičtí šmejdi řádí! Vyhrožují lidem exekucí už po 24 hodinách

Vyděšení lidé se čím dál častěji obracejí na Českou obchodní inspekci (ČOI) a Energetický regulační úřad (ERÚ) kvůli sankcím, které jim vystavil dodavatel energií nebo zprostředkovatelské společnosti a čelí výhružným sdělení inkasních agentur. Agentury vyhrožují exekucí po uplynutí 48 hodin.

Identikit údajného vyděrače, kterého hledá pražská policie
aktualizováno 19.07.
Odsouzeníhodné jednání

Jdi svědčit a tvé dceři se něco stane! Údajného vyděrače hledá policie!

Pražští policisté pátrají po neznámém vyděrači, který měl jinému muži vyhrožovat, že pokud bude svědčit před soudem, odnese to jeho rodina nebo on sám.

Důchodce s pistolí
aktualizováno 03.07.
hrozí mu vězení

Důchodci nechtěli v hospodě nalít pivo. Vrátil se s pistolí a střílel

Policie ukončila vyšetřování případu střelby na náměstí v Dolním Bousově na Mladoboleslavsku. V květnu tam důchodce nelegálně drženou pistolí opatřenou tlumičem začal střílet do vzduchu kvůli tomu, že ho v restauraci odmítli obsloužit. Celý incident natočily bezpečnostní kamery. Obviněnému 67letému muži teď hrozí až tříletý trest.

Prásk.tv píše:

Děsivá Momo - 1
čtěte o tématu výhružky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Zadržení pachatele
15.04.
Výhrůžný telefonát

Drama na lince 158: Zavěsíte a někoho zastřelím! AUDIO

Pražští kriminalisté velmi rychle vypátrali muže, který měl před týdnem volat několikrát na tísňové linky. Nejdřív si vymýšlel, že na několika místech hoří. Pak přitvrdil a začal vyhrožovat, že pokud operátor zavěsí telefon, půjde ven a někoho zastřelí.

Matka přítelkyně Jána Kuciaka
aktualizováno 28.03.
lidská krutost

Matka zavražděné Martiny se hroutí: Chodí jí výhružné dopisy!

Jako by nestačilo, že Zlatica Kušnírová (53) ztratila dceru a prožívá opravdové trápení. Teď maminka zavražděné Martiny Kušnírové musí čelit ještě bezcitným výhružkám. Zvažuje dokonce, že podá trestní oznámení.

Hacker
aktualizováno 16.03.
prolomil heslo

Mladík se naboural dívkám do účtů, pak je vydíral kvůli fotkám!

Královéhradecká kriminálka začala stíhat mladíka, který podle policie mohl až stovkám dívek pomocí počítačového viru prolomit hesla na sociálních sítích. Jedné školačce (14) měl dokonce ukrást intimní fotografie a pak jí vyhrožovat, že pokud mu nepošle další, tak je zveřejní.

Byt plný odpadků v Brně
aktualizováno 05.03.
hrozil výbuch

Byt v Brně byl po strop plný smetí! Na dveřích visel tajemný vzkaz

V bytě, který byl až po strop zaskládaný odpadky, zasahovali v polovině prosince brněnští policisté. Na dveřích visela výhrůžka, že pokud se někdo bude snažit věcmi probrat, dojde k výbuchu.

Hasiči zachránili rodinu pomocí automobilového žebříku
aktualizováno 20.02.
intenzivní chvíle

Mladá matka (27) vyhrožovala, že shodí své malé děti z balkónu!

Nedělní noc byla skutečně vypjatá. Na balkóně ve druhém patře stála žena s dítětem v rukou a volala o pomoc kvůli požáru. Druhé dítě sedělo na podlaze. Zmatená žena po příjezdu policistů začala vyhrožovat, že své děti z balkonu vyhodí, pokud neuvidí svou rodinu. Policisté začali okamžitě vyjednávat.

Hledání svědka
aktualizováno 02.02.
policejní pátrání

Muž vyhrožoval úředníkům smrtí. Pomozte najít důležitého svědka

Pražská policie vyšetřuje několik případů vyhrožování úředním osobám. Neznámý pachatel v dopisech vyhrožoval smrtí několika úředníkům. V rámci pátrání po důležitém svědkovi zároveň prosí o pomoc veřejnost.

Tereza a zadržený
26.01.
soud rozhodl

Zamiloval se do fotky Terezy H.! Hrozil terorem a skončil ve vazbě

Okresní soud v Plzni v pátek poslal do vazby Nikolaje Ivanova. Mladý muž na sebe upozornil teroristickou hrozbou adresovanou pákistánským úřadům. Pokoušel se tím dosáhnout osvobození mladé Češky, kterou tamní úřady zadržely za pašování devíti kilogramů heroinu. Mladíkovi hrozí za přípravu teroristického útoku až dvanáctileté vězení.