Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Čech zadržený v Hondurasu
22.12.
operace "salvador"

V Hondurasu chytili hledaného Čecha, měl krást i prodávat drogy

Mezinárodní policejní spolupráce se opět vyplatila, po více než roce byl v Hondurasu zadržen Čech, který má na svědomí loupeže, krádeže starožitností a nedovolenou výrobu a obchodování s drogami. Tamní justice nyní rozhoduje o jeho vydání do České republiky.

Český kamion v Německu vrazil do karavanu - 5
21.11.
tragická nehoda

Český řidič usmrtil v Německu rodinu v karavanu. Soud ho očistil

V německém městě Kassel proběhl soud s českým řidičem kamionu, který loni v létě na dálnici narazil do karavanu. Při tragédii zemřeli tři lidé. Muž byl obžalován z usmrcení z nedbalosti. Soud ho ale očistil, protože za nehodou mohla stát jeho srdeční arytmie.

Čech zatčen v Kambodži
aktualizováno 02.11.
Vše je jinak?

Čecha v Kambodži viní ze sexu s dítětem. Chtěl pomoct, tvrdí přátelé

Čecha přezdívaného Wendi zatkli v Kambodži za sex se čtrnáctiletou dívkou. Podle policie měl platit jejím rodičům, aby ji mohl zneužívat. Jeho přátelé ale popisují příběh úplně jinak. Wendi se prý stal obětí vykonstruovaného procesu neziskové organizace.

Prásk.tv píše:

Martin Beck
čtěte o tématu Čech na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Čech zatčen v Kambodži
aktualizováno 01.11.
hrozí mu až deset let

Čecha v Kambodži obvinili ze sexu s dívkou (14). Měl platit rodičům

Policie v Kambodži v úterý obvinila šestačtyřicetiletého Čecha, který měl mít opakovaně styk s nezletilou dívkou (14). Informoval o tom portál Khmer Times. Muž často navštěvoval rodiče dívky, kterým dokonce pravidelně platil peníze.

Muž v jeskyni
aktualizováno 31.10.
tělo ještě nevyzvedli

Čech zemřel po pádu z 30 metrů! Hledal chodby v rakouské jeskyni

V rakouských Alpách v noci na úterý zemřel český vědec. Zřítil se při prozkoumávání jeskyně u hory Hochstadl. Podle záchranářů už mu nebylo pomoci, vyzdvižení těla může trvat hodiny.

Milan H. - 2
14.10.
zpověď rasistický útok?

Pro silné povahy: Čecha Milana napadli v Irsku, ukousli mu ucho!

Otřesný zážitek má za sebou Milan H., který už 14 let žije s rodinou v irském Dublinu. Tvrdí, že se stal obětí rasistického útoku. Chybí mu kus ucha, televize RTÉ2 přináší jeho zpověď.

Rudolf K.
05.10.
skončil ve vězení

Čech v Anglii neprávem pobíral dávky pro postižené. Šel se udat

Dvaačtyřicetiletý Čech získal na přídavkách pro tělesně handicapované lidi statisíce korun. Předkládal doklady svého kamaráda, který mu je poslal z České republiky. Tento podvod mu procházel tři roky. Pak se ke všemu sám přiznal.

Mont Blanc
05.10.
smutná zpráva

Na Mont Blancu zemřeli dva Češi. Nezvládli těžký úsek

Při výstupu na Mont Blanc zemřeli dva Češi. Třicetiletý muž zemřel po pádu v úterý večer. Ve středu ráno pak podlehla zraněním sedmadvacetiletá žena. Oba spadli v úseku, který je považován za velmi nebezpečný.

Máslo v zahraničí
aktualizováno 02.10.
velký rozdíl

Marek našel máslo za 30 korun! Nechápe, jak může být tak levné

Máslo se stává luxusní potravinou. Průměrná cena už překročila 55 korun a pořád raketově stoupá. V některých krajích dokonce za čtvrtku másla lidé zaplatí skoro 80 korun! Ve Velké Británii se dá pořídit levněji – i to české! Cena se pohybuje okolo 30 korun.

Martin R.
aktualizováno 25.09.
Záhadné zmizení

Čech Martin zmizel v Tatrách, tělo mezi skalami našel vrtulník

Několik dní příbuzní i kamarádi marně čekali na zprávy od Martina R. Osmadvacetiletý muž vyrazil na začátku minulého týdne na Slovensko do Tater. Nyní přišla ta nejhorší možná zpráva - Martin je po smrti