Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kaylee se narodila bez vagíny - 1
16.08.
galerie Chce na operaci

Dívka bez vagíny vyděsila přítele! "Necítím se jako žena," tvrdí

Dvaadvacetiletá Kaylee se snaží vybrat peníze na nezvyklou operaci. Před čtyřmi lety zjistila, že trpí vzácným syndromem, kvůli němuž nemá dělohu, čípek ani poševní vchod. Ráda by se ale "cítila jako žena" a konečně měla s partnerem sex.

Eriku na dovolené zavraždil přítel - 1
26.07.
Prázdninový horor

Záhadná smrt Eriky na dovolené: Už je jasno! Ubodali ji kvůli špíně

Dovolená v turistickém ráji se změnila v tragédii. V hotelovém pokoji zemřela 28letá Erika, která byla na prázdninách s přítelem Dimitrim. Ten na policii vypověděl, že je přepadli lupiči. Jenže se ukázalo, že to bylo úplně jinak!

Nevěra
22.06.
anketa uhodli byste?

Muži přiznali hlavní důvod nevěry! A nuda ani málo sexu to není

Když praskne nevěra partnera, většina lidí začne přemýšlet nad tím, kde se asi stala chyba. Nedostatek sexu? Málo vzrušení? Jak zjistili experti na lidské vztahy a sex, důvod je mnohem prostší.

Prásk.tv píše:

Dáda Patrasová - 1
čtěte o tématu přítel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

OBSERVATOŘ KLEŤ – NA LOVU ASTEROIDŮ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v České Republice. Čím je Kleť mezi jinými hvězdárnami výjimečná?

Dívka radila příteli se sebevraždou
17.06.
Přelomový rozsudek

Dívka půjde sedět za sebevraždu přítele! Dohnaly ho k ní její SMSky

Soud v americkém státě Massachussetts uznal vinnou ze zabití z nedbalosti dívku, která dohnala textovými zprávami a telefonáty svého přítele k sebevraždě. Jde podle agentur o první případ tohoto druhu.

Šárka Grossová s Jiří Plincner
12.06.
Kdo to je?

Grossová znovu šťastná: Dva roky po smrti manžela má nového muže

Šárka Grossová se znovu zamilovala! Vdova po expremiéru Stanislavu Grossovi má po dvou letech od jeho smrti vážnou známost. Jde o dlouholetého kamaráda, kterého znají i dcery Natálka a Denisa. Informoval o tom deník Blesk.

Dívka radila příteli se sebevraždou
11.06.
galerie precedentní rozsudek

Přítele zabily její smsky! Soudce neví, jak řešit případ kruté Michelle

Soud v Massachusetts řeší unikátní případ Michelle Carterové, která ve svých 17 letech dohnala přítele k sebevraždě pomocí SMS zpráv. Experti se nemohou shodnout, jestli je možné odsoudit někoho ze zabití, i když nebyl s obětí v době smrti - navíc jen na základě SMS zpráv. Ať soud rozhodne jakkoli, už teď je jesné, že půjde o precedentní rozsudek, Michelle hrozí 20 let vězení.

Karel Gott a Olda Havránek
aktualizováno 06.06.
poslední rozloučení

Tvrdá rána pro Karla Gotta, umřel jeho nejbližší kamarád

Karla Gotta zasáhla další rána osudu, zemřel jeho dlouholetý kamarád Olda Havránek (†79), který podruhé bojoval s rakovinou. Informaci zveřejnil bývalý Gottův tajemník Jan Adam.

Holky pod zámkem - 3.díl - 5
aktualizováno 30.05.
holky pod zámkem

Míša seděla ve vězení za přítele. Jaké bylo jejich první setkání?

Příběh podnikatelky Michealy, která šla do vězení místo svého přítele, otřásl Českem. Po osmi měsících ji podmínečně propustili. Jaké bylo její shledání s partnerem?

Holky pod zámkem - dopis - 2
18.05.
rozhodují o propuštění

Je nevinná, přesto sedí ve vězení. Vše může změnit jediný dopis

Nic neprovedla, stejně si 45letá Míša odpykává 15 měsíců ve vězení. Už brzy by se ale mohla dostat na svobodu. Soud bude rozhodovat o jejím podmínečném propuštění.

Zavražděná Karolina
aktualizováno 08.05.
tragická smrt

Další oběť z Londýna: Zavraždili krásnou Karolinu! Přátelé ji bránili

Teprve dvacetiletá Karolina Chwiluková se stala obětí brutální vraždy v Londýně. Podle všeho ji v bytě přátel ubodal její expřítel, policie po mladíkovi nyní usilovně pátrá.