Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Moniku měl ubít její přítel
14.12.
Brutální vražda

Monika předpověděla vlastní smrt! Poslala vzkaz, pak ji přítel ubil

Mladou Slovenku podle policie brutálně zavraždil její přítel. Moničino bezvládné tělo našli záchranáři v kaluži krve a už jí nedokázali pomoci. Žena přitom si přitom jen týden před smrtí konec předpověděla.

Německá policie
aktualizováno 30.11.
Pomozte s pátráním

Lisa zmizela v Praze po hádce s přítelem. Objevili ji v Rakousku

Pražští policisté pátrali po pětadvacetileté Lise K. Žena původem z Rakouska se v úterý v Praze po hádce s přítelem sbalila a odešla neznámo kam. Od té doby o ní nikdo nic nevěděl.

Bobo Sobotka, Jaroslav Šmíd
aktualizováno 16.11.
poprvé promluvil

Bolestná zpověď partnera herce Šmída: Bude se mnou navěky

Smrt herce Jaroslava Šmída otřásla nejen fanoušky a kolegy, ale především jeho nejbližšími. Šmíd se nikdy netajil tím, že je homosexuál, jeho životním partnerem byl maskér a malíř Bobo Sobotka (61). Ten o bolestné ztrátě promluvil na facebooku.

Prásk.tv píše:

Studentka Jasmin
čtěte o tématu přítel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Michael Jackson
23.09.
dvojník?

Dívka sdílela fotku přítele. Vypadá jak Michael Jackson, šílí fanoušci

Mladá Američanka sdílela na twitteru fotku svého přítele. Její snímek okamžitě sdílelo tisíce lidí, které zarazila podobnost se zpěvákem Michaelem Jacksonem.

Ztracená Míša
19.09.
policejní pátrání

"Policie to zabalila moc rychle," zlobí se expartner mámy Míši M.

Pohřešovanou Michaelu Muzikářovou se nepodařilo najít ani po více než půlročním pátrání. Policie v pátek případ odložila. Odložení pátrání se nelíbí muži, který podle svých slov Míšu vychoval a školačka mu říkala "tati".

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 30.08.
galerie pohřešovaná dívka

Policie hledala mladou dívku 4 dny, našli ji až v Bulharsku

Ztratila se mladá dívka z Kolínska, podle známých neměla k útěku důvod, ale bylo možné, že utekla s přítelem. Policistům se ji podařilo vypátrat po čtyřech dnech až v Bulharsku.

Kaylee se narodila bez vagíny - 1
16.08.
galerie Chce na operaci

Dívka bez vagíny vyděsila přítele! "Necítím se jako žena," tvrdí

Dvaadvacetiletá Kaylee se snaží vybrat peníze na nezvyklou operaci. Před čtyřmi lety zjistila, že trpí vzácným syndromem, kvůli němuž nemá dělohu, čípek ani poševní vchod. Ráda by se ale "cítila jako žena" a konečně měla s partnerem sex.

Eriku na dovolené zavraždil přítel - 1
26.07.
Prázdninový horor

Záhadná smrt Eriky na dovolené: Už je jasno! Ubodali ji kvůli špíně

Dovolená v turistickém ráji se změnila v tragédii. V hotelovém pokoji zemřela 28letá Erika, která byla na prázdninách s přítelem Dimitrim. Ten na policii vypověděl, že je přepadli lupiči. Jenže se ukázalo, že to bylo úplně jinak!

Nevěra
22.06.
anketa uhodli byste?

Muži přiznali hlavní důvod nevěry! A nuda ani málo sexu to není

Když praskne nevěra partnera, většina lidí začne přemýšlet nad tím, kde se asi stala chyba. Nedostatek sexu? Málo vzrušení? Jak zjistili experti na lidské vztahy a sex, důvod je mnohem prostší.

Dívka radila příteli se sebevraždou
17.06.
Přelomový rozsudek

Dívka půjde sedět za sebevraždu přítele! Dohnaly ho k ní její SMSky

Soud v americkém státě Massachussetts uznal vinnou ze zabití z nedbalosti dívku, která dohnala textovými zprávami a telefonáty svého přítele k sebevraždě. Jde podle agentur o první případ tohoto druhu.