Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ubitá fenka
včera 06:34
horor v příbrami

Smrt fenky ji zaskočila a zasáhla! Přítel měl zabíjet obzvlášť surově

Velmi těžké chvíle nyní prožívá žena z Příbrami, kterou měl její přítel v úterý hrozivým způsobem připravit o zhruba sedmiměsíční fenku i část vybavení bytu. Policie doposud netuší, jak štěně zemřelo, podle mluvčí šlo ale o velmi surové týrání.

Smutný pes
aktualizováno 21.03.
Horor v Příbrami

Další útok na zvíře! Muž utýral psa, byt přítelkyně zničil čistidlem!

V jediný den přišla žena z Příbrami o velkou část svého oblečení, elektroniky a hlavně o milovaného psa. O vše jí měl připravit hrozivým způsobem její přítel poté, co byl propuštěn ze zdravotnického zařízení.

Při požáru zemřely tři děti
aktualizováno 21.03.
otřesné svědectví

Mrtvé děti ze Znojemska žily v domě hrůzy, popsal expřítel mámy

V souvislosti s tragédií, která se stala minulý týden v Oleksovicích na Znojemsku a při které zemřely tři malé děti, vyplouvají na povrch stále nové informace. Podle bývalého partnera matky zemřelých dětí Petra žila rodina v otřesných podmínkách. A o děti se prý moc nestarala.

Prásk.tv píše:

Štěpánka Fingerhutová
čtěte o tématu přítel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Moderátorka na retro fotografii
20.03.
změnila se?

Poznáte hvězdu televize Nova? Takhle vypadala před čtvrt stoletím

I když je 25 let dlouhá doba, jsou věci, které se nemění. Třeba jako uhrančivý pohled jedné z hvězd televize Nova. Poznáte, kdo se na černobílé fotografii dívá do objektivu?

Jeremiaha týral partner jeho matky
aktualizováno 25.02.
Hrozné týrání

Chlapce (13) nutili žít v psí boudě, týrali ho! Nakonec ho ubili k smrti

Tělo třináctiletého chlapce našli policisté z Nového Mexika v mělkém hrobě. Rozsáhlé vyšetřování ukázalo děsivé detaily o tom, jak Jeremiah před smrtí trpěl. Rodina ho týrala, byl několikrát znásilněn, musel žít v psí boudě a nakonec byl umlácen.

Moniku měl ubít její přítel
14.12.
Brutální vražda

Monika předpověděla vlastní smrt! Poslala vzkaz, pak ji přítel ubil

Mladou Slovenku podle policie brutálně zavraždil její přítel. Moničino bezvládné tělo našli záchranáři v kaluži krve a už jí nedokázali pomoci. Žena přitom si přitom jen týden před smrtí konec předpověděla.

Německá policie
aktualizováno 30.11.
Pomozte s pátráním

Lisa zmizela v Praze po hádce s přítelem. Objevili ji v Rakousku

Pražští policisté pátrali po pětadvacetileté Lise K. Žena původem z Rakouska se v úterý v Praze po hádce s přítelem sbalila a odešla neznámo kam. Od té doby o ní nikdo nic nevěděl.

Bobo Sobotka, Jaroslav Šmíd
aktualizováno 16.11.
poprvé promluvil

Bolestná zpověď partnera herce Šmída: Bude se mnou navěky

Smrt herce Jaroslava Šmída otřásla nejen fanoušky a kolegy, ale především jeho nejbližšími. Šmíd se nikdy netajil tím, že je homosexuál, jeho životním partnerem byl maskér a malíř Bobo Sobotka (61). Ten o bolestné ztrátě promluvil na facebooku.

Michael Jackson
23.09.
dvojník?

Dívka sdílela fotku přítele. Vypadá jak Michael Jackson, šílí fanoušci

Mladá Američanka sdílela na twitteru fotku svého přítele. Její snímek okamžitě sdílelo tisíce lidí, které zarazila podobnost se zpěvákem Michaelem Jacksonem.

Ztracená Míša
19.09.
policejní pátrání

"Policie to zabalila moc rychle," zlobí se expartner mámy Míši M.

Pohřešovanou Michaelu Muzikářovou se nepodařilo najít ani po více než půlročním pátrání. Policie v pátek případ odložila. Odložení pátrání se nelíbí muži, který podle svých slov Míšu vychoval a školačka mu říkala "tati".