Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Michael Jackson
23.09.
dvojník?

Dívka sdílela fotku přítele. Vypadá jak Michael Jackson, šílí fanoušci

Mladá Američanka sdílela na twitteru fotku svého přítele. Její snímek okamžitě sdílelo tisíce lidí, které zarazila podobnost se zpěvákem Michaelem Jacksonem.

Ztracená Míša
19.09.
policejní pátrání

"Policie to zabalila moc rychle," zlobí se expartner mámy Míši M.

Pohřešovanou Michaelu Muzikářovou se nepodařilo najít ani po více než půlročním pátrání. Policie v pátek případ odložila. Odložení pátrání se nelíbí muži, který podle svých slov Míšu vychoval a školačka mu říkala "tati".

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 30.08.
galerie pohřešovaná dívka

Policie hledala mladou dívku 4 dny, našli ji až v Bulharsku

Ztratila se mladá dívka z Kolínska, podle známých neměla k útěku důvod, ale bylo možné, že utekla s přítelem. Policistům se ji podařilo vypátrat po čtyřech dnech až v Bulharsku.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek: Rvačka během osmi očí - 2
čtěte o tématu přítel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Kaylee se narodila bez vagíny - 1
16.08.
galerie Chce na operaci

Dívka bez vagíny vyděsila přítele! "Necítím se jako žena," tvrdí

Dvaadvacetiletá Kaylee se snaží vybrat peníze na nezvyklou operaci. Před čtyřmi lety zjistila, že trpí vzácným syndromem, kvůli němuž nemá dělohu, čípek ani poševní vchod. Ráda by se ale "cítila jako žena" a konečně měla s partnerem sex.

Eriku na dovolené zavraždil přítel - 1
26.07.
Prázdninový horor

Záhadná smrt Eriky na dovolené: Už je jasno! Ubodali ji kvůli špíně

Dovolená v turistickém ráji se změnila v tragédii. V hotelovém pokoji zemřela 28letá Erika, která byla na prázdninách s přítelem Dimitrim. Ten na policii vypověděl, že je přepadli lupiči. Jenže se ukázalo, že to bylo úplně jinak!

Nevěra
22.06.
anketa uhodli byste?

Muži přiznali hlavní důvod nevěry! A nuda ani málo sexu to není

Když praskne nevěra partnera, většina lidí začne přemýšlet nad tím, kde se asi stala chyba. Nedostatek sexu? Málo vzrušení? Jak zjistili experti na lidské vztahy a sex, důvod je mnohem prostší.

Dívka radila příteli se sebevraždou
17.06.
Přelomový rozsudek

Dívka půjde sedět za sebevraždu přítele! Dohnaly ho k ní její SMSky

Soud v americkém státě Massachussetts uznal vinnou ze zabití z nedbalosti dívku, která dohnala textovými zprávami a telefonáty svého přítele k sebevraždě. Jde podle agentur o první případ tohoto druhu.

Šárka Grossová s Jiří Plincner
12.06.
Kdo to je?

Grossová znovu šťastná: Dva roky po smrti manžela má nového muže

Šárka Grossová se znovu zamilovala! Vdova po expremiéru Stanislavu Grossovi má po dvou letech od jeho smrti vážnou známost. Jde o dlouholetého kamaráda, kterého znají i dcery Natálka a Denisa. Informoval o tom deník Blesk.

Dívka radila příteli se sebevraždou
11.06.
galerie precedentní rozsudek

Přítele zabily její smsky! Soudce neví, jak řešit případ kruté Michelle

Soud v Massachusetts řeší unikátní případ Michelle Carterové, která ve svých 17 letech dohnala přítele k sebevraždě pomocí SMS zpráv. Experti se nemohou shodnout, jestli je možné odsoudit někoho ze zabití, i když nebyl s obětí v době smrti - navíc jen na základě SMS zpráv. Ať soud rozhodne jakkoli, už teď je jesné, že půjde o precedentní rozsudek, Michelle hrozí 20 let vězení.

Karel Gott a Olda Havránek
aktualizováno 06.06.
poslední rozloučení

Tvrdá rána pro Karla Gotta, umřel jeho nejbližší kamarád

Karla Gotta zasáhla další rána osudu, zemřel jeho dlouholetý kamarád Olda Havránek (†79), který podruhé bojoval s rakovinou. Informaci zveřejnil bývalý Gottův tajemník Jan Adam.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme