Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Emma Černá
02.07.
odchod legendy

Hvězda Ulice Štrébl v slzách! Zemřela mu kolegyně Emma Černá

Česko přišlo o další výraznou hereckou hvězdu. Ve věku 81 let zemřela Emma Černá, kterou diváci mohou znát například ze seriálu Dobrodružství kriminalistiky či filmů Skalpel, prosím nebo Báječná léta pod psa.

Pomáda - jak herci vypadají dnes - 1
16.06.
Slavný muzikál

Legendární Pomáda slaví 40 let! Podívejte se, jak teď herci vypadají

V sobotu je tomu přesně 40 let, kdy do kin ve Spojených státech poprvé zamířil muzikál Pomáda. Příběh středoškoláků Dannyho a Sandy viděli diváci poprvé o sedm let dříve na divadelních prknech. Po zfilmování se ale z Pomády stal celosvětový hit.

Angelina Jolie a Brad Pitt v Cannes
14.06.
spory hvězd

Angelina a Brad spolu bojují o děti! Soud zavedl přísná opatření

Angelina Jolie (43) a Brad Pitt (54) momentálně vedou soukromou válku. Hlavním důvodem je výchova jejich šesti dětí. Celý spor vygradoval, když herečka oznámila, že odjede s celou rodinou na šest měsíců do Anglie. To si herec nenechal líbit. O děti bojuje!

Prásk.tv píše:

Reese Witherspoon
čtěte o tématu film na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Eunice Gaymanová a Sean Connery
aktualizováno 09.06.
smutná zpráva

Smutná zpráva pro fanoušky agenta 007, zemřela první bondgirl

Nejen fanoušky Jamese Bonda zastihla v sobotu velmi smutná zpráva, ve věku devadesáti let zemřela britská herečka Eunice Gaysonová, která se proslavila jako první bondgirl. Zazářila po boku Seana Conneryho v prvním filmu s Jamesem Bondem Dr.No.

Hacker - ilustrační foto
04.06.
sdílení filmů

Počítačový pirát způsobil škodu za 88 milionů, hrozí mu 8 let

Kriminalisté z České Lípy rozkryli případ poškozování autorských práv. Muž z Ústí nad Labem nasdílel přes různé servery 152 572 filmů. Podle České protipirátské unie jde o jeden z největších takových případů u nás. Šířením filmů si vydělal i dost peněz. Mezi poškozenými je i televize Nova.

Pan Božský ze seriálu Sex ve městě po 20 letech
27.05.
po 20 letech sex ve městě

Pan Božský už není tak úplně božský. Carrie by se divila

Osudový partner hrdinky seriálu Sex ve městě Carrie Bradshawové, Pan Božský, už není tak božský, jak vypadal v době vzniku oblíbeného amerického pořadu. Herce Chrise Niethe by ovšem po 20 letech od natáčení považovala za svého idola málokterá divačka.

Japonský režisér převzal cenu v Cannes
aktualizováno 19.05.
Cannes

Zlatou palmu získal japonský film. Festival připomněl i Formana

Hlavní cenu filmového festivalu v Cannes Zlatou palmu letos získal snímek Manbiki kazoku (Zloději z obchodů) japonského režiséra Hirokazua Kore'edy. Slavnostním předáváním cen dnes večer končí 71. ročník významné mezinárodní filmařské události.

VÍKEND: Aleš promítá filmy v původní kvalitě na své zahradě
aktualizováno 11.05.

VÍKEND: Aleš promítá filmy v původní kvalitě na své zahradě

Léto to znamená i začátek sezóny letních biografů. Byl tam asi každý a téměř většina z nás má ty okamžiky spojené s romantikou. Fenoménem posledních let jsou ale i soukromá mini kina rozložená jen tak na dvorku za domem. Na digitální techniku ale raději zapomeňte.

Jan Sedal
10.05.
bojuje o život

Herce (70) z filmu Dědictví napadl útočník! Leží v umělém spánku

Herec Ján Sedal (70), známý z filmu Dědictví aneb kurvahošigutntag, leží v umělém spánku v brněnské nemocnici. V noci na sobotu ho před barem v centru jihomoravské metropole napadl muž (32) a vážně ho zranil. Policie následně podezřelého zadržela a umístila do vazby.

Herec Verne Troyer
aktualizováno 22.04.
Náhlý skon

Nejmenší herec světa je po smrti. Vernu Troyerovi bylo 49 let

Ve věku 49 let zemřel americký herec Verne Troyer, který byl mnohými považován za nejmenšího herce na světě. Měřil totiž pouhých 81 centimetrů. Příčina smrti zatím není známa.