Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Roy Dotrice jako Hallyne ve Hře o trůny
včera 12:16
Pestrý život

Zemřela hvězda Hry o trůny a Amadea, herci bylo 94 let

Filmoví diváci si ho mohou pamatovat jako Leopolda Mozarta z oskarového Amadea Miloše Formana, ti televizní jako Dia ze seriálu Herkules nebo jako alchymistu Hallynea ze Hry o trůny. Roy Dotrice zemřel v 94 letech.

1. místo tvůrci
aktualizováno 10.10.
NFN 2017

Desátý ročník Noci filmových nadějí zná své vítěze!

Noc filmových nadějí je autorský projekt televize Nova zaměřený na podporu mladých filmových talentů. V rámci slavnostního večera odevzdali zástupci odborné poroty, generálního partnera Slevomat a televize Nova ceny v hodnotě 80 000 Kč. Vyhlášení cen moderovala herečka a bloggerka Marie Doležalová.

Jiří Mádl a Jan Tříska
25.09.
život jde dál

Mádl natočí film Na střeše i bez Třísky. Jako poctu zesnulému

Film Na střeše, který se měl dnes začít natáčet s náhle zesnulým hercem Janem Třískou, jeho autoři chtějí i přes tragickou událost natočit. Rozhodli se jej vytvořit jako poctu Janu Třískovi, který dokázal ostatní inspirovat svou nezměrnou vůlí, odpovědností a odhodláním nikdy se nevzdat. Uvedla to mluvčí projektu Uljana Donátová.

Prásk.tv píše:

Hana Gregorová a Ondřej Koptík - 1
čtěte o tématu film na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Jan Tříska
aktualizováno 25.09.
smrt Jana Třísky

Poslední okamžik: Seděl na mostě a usmíval se, popsala svědkyně

Náhlá smrt Jana Třísky zasáhla celou republiku, světoznámý herec na následky zranění po pádu z Karlova mostu do Vltavy zemřel v noci na pondělí. Herec přitom nebyl podle svědkyně zmatený nebo rozrušený, naopak vypadal šťastně a spokojeně.

Jan Tříska
aktualizováno 25.09.
anketa vyberte nejlepší postavu

Igor Hnízdo, král Lear, Širokko: nezapomenutelné role Jana Třísky

Jan Tříska byl velkou inspirací, a to nejen svým mladším hereckým kolegům, ale i vrstevníkům, kteří jej znali celý život. Přesto, že 40 let žil ve Spojených státech, do Čech se vracel především kvůli filmovým a divadelním rolím. Přípomeňme si alespoň ty nejznámnější.

Lidé v kinech děsí klauni
aktualizováno 12.09.
špatný vtip

Živý klaun děsí návštěvníky kina, kteří přišli shlédnout horor TO!

Horor To, natočený podle knižní předlohy Stephena Kinga, vstoupil do kin tento víkend a od té doby trhá rekordy v návštěvnosti. Ve Velké Británii však na návštěvníky některých kin čekalo poněkud znepokojivé překvapení. Jedním z návštěvníků totiž byl právě strašidelný klaun Pennywise.

Při natáčení filmu Deadpool 2 se zabila kaskadérka
aktualizováno 15.08.
Deadpool 2

Natáčení akčního filmu skončilo tragédií: Smrt přímo na placu!

Velkou tragédií skončilo natáčení druhého dílu akční komedie Deadpool. Přímo na placu zemřela motocyklová závodnice Joi "SJ" Harrisová, která pracovala jako kaskadérka. Lítost nad její smrtí vyjádřil i herec v hlavní roli Ryan Reynolds.

Jeanne Moreau
aktualizováno 31.07.
smutná zpráva

Zemřela legenda francouzského filmu Jeanne Moreauová

Ve věku 89 let zemřela francouzská herečka Jeanne Moreauová. Mrtvá byla nalezena ve svém pařížském domě, oznámila to v pondělí agentura AFP s odvoláním na jejího agenta.

Arnold Schwarzenegger
aktualizováno 31.07.
Akční hrdina

Legendární Terminátor slaví kulatiny, Schwarzeneggerovi je 70

Herec a ikona akčních filmů 80. let Arnold Schwarzenegger v neděli oslavil 70. narozeniny. Původně kulturista, který se stal i guvernérem Kalifornie, ani v důchodovém věku nepřestal natáčet filmy.

Filmová místa k filmu Román pro muže
aktualizováno 21.07.
FILMOVÁ MÍSTA

Oběť Vandy Hybnerové a další zajímavosti o Románu pro muže

Již brzy si na Nově budete moct připomenout film Román pro muže. Pojďte se s námi podívat na místa, kde natáčení filmu probíhalo.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme