Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kandidáti na prezidenta - Jiří Drahoš, Mirek Topolánek, Michal Horáček
aktualizováno 01.12.
lživé zprávy

Kandidáti na prezidenta se bojí ovlivňování voleb dezinformacemi

Riziko záměrného ovlivňování voleb v Česku dezinformacemi připustili také prezidentští kandidáti Michal Horáček a Mirek Topolánek. Vratislav Kulhánek a Jiří Hynek věří, že čeští voliči budou k volbám přistupovat se zdravým rozumem. Pavla Fischera zaujal čínský zájem o český mediální trh. Uvedli to dnes na dotaz ČTK v reakci na obavy dalšího z prezidentských adeptů Jiřího Drahoše. Podle něho volby v ČR ovlivňují zahraniční tajné služby. Další prezidentští kandidáti zatím na dotazy neodpověděli.

Babiš, Kalousek, Sobotka, Fiala
15.08.
Kdo u vás bude kandidovat?

Volby 2017: Tito politici povedou kandidátky v krajích. PŘEHLED

Politické strany už uzavřely kandidátky pro nadcházející volby do Poslanecké sněmovny a ty nabídnou několik pikantních soubojů. Andrej Babiš proti Janu Hamáčkovi a Miroslavu Kalouskovi, Karel Schwarzenberg proti Martinu Stropnickému nebo Petr Fiala vs. Bohuslav Sobotka, i na to se mohou voliči těšit.

Zahájení předvolební kampaně KDU-ČSL
01.08.
volební kampaň

Lidovci prozradili nové heslo, voliče osloví ze 150 billboardů

Týden po rozpadu volební koalice s hnutím Starostové a nezávislí schválil celostátní výbor KDU-ČSL samostatné kandidátky strany pro říjnové sněmovní volby. O znovuzvolení usilují všichni současní lidovečtí poslanci, mezi lídry jsou i lidé z komunální politiky.

Prásk.tv píše:

Andrej Babiš a Lubomír Zaorálek - 1
čtěte o tématu volební kampaň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Programová konference ČSSD
aktualizováno 17.06.
volební program

Do pěti let bude průměrný plat 40 tisíc korun, slibuje ČSSD

ČSSD slibuje voličům průměrný plat 40.000 korun měsíčně, progresivní zdanění i určitou formu milionářské daně nebo rychlejší zdravotní péči. Program s názvem Dobrá země pro život dnes představila v rámci konference v Praze. Při minulých sněmovních volbami ČSSD slibovala, že prosadí dobře fungující stát.

Francie po prvním kole voleb
27.04.
volební kampaň

Naschvály a kritika: Boj o křeslo francouzského prezidenta zostřuje

Souboj o křeslo francouzského prezidenta se vyostřuje. A vypadá to, že oba kandidáti si dělají naschvály. Posledním příkladem může být továrna na severu Francie. Schůzku s odbory tam měl domluvenou Emmanuel Macron, ale ještě před ním tam přijela nečekaně Marine Le Penová a poštvala dělníky proti němu.

Petr Fiala - 3
aktualizováno 22.04.
Parlamentní volby

PŘÍMÝ PŘENOS: ODS představila program. Takhle chce uspět

Občanští demokraté po letech voličům opět nabídnou daňové pravítko a kalkulačku, kde si budou moci vypočítat, kolik jim přinese návrh, aby zaměstnanci platili 15procentní sazbu místo ze superhrubé mzdy nově z hrubé mzdy.

ČSSD
aktualizováno 14.01.
volební program

ČSSD startuje volební kampaň! Rodinám slibuje tyto VÝHODY

Parlamentní volby startují už za osm měsíců a politici začali přesvědčovat lidi o kvalitách svých programů. Už teď je jasné, že největšími rivaly v podzimních volbách budou dva dnes koaliční partneři - hnutí ANO a ČSSD. A právě sociální demokraté svou volební kampaň už odstartovali.

Bohuslav Sobotka
aktualizováno 25.01.
Dva roky u moci

Dva roky Sobotkovy vlády: Jak je hodnotí koalice a jak opozice?

Vláda Bohuslava Sobotky je u moci už dva roky. A jak se jí během poloviny funkčního období podařilo splnit svoje sliby? Přečtěte si názor předsedů koaličních stran i opozice.

Volební autobus
aktualizováno 14.01.
Kvůli podvodu

Bobošíková dluží 24 milionů, věřitelé ji ženou před soud

Bývalá novinářka a někdejší europoslankyně Jana Bobošíková má pořádný problém. Po neúspěšných volbách totiž po jejím hnutí Hlavu vzhůru zbyly mnohamilionové dluhy.

1682163
01.09.
Komunální a senátní volby

Strany startují volební kampaně. Kolik za ně utratí?

Do komunálních a senátních voleb zbývá něco přes měsíc a boj o hlasy voličů dnes zahájily i 2 nejsilnější parlamentní strany. Sociální demokracie začala kampaň v Pelhřimově na Vysočině a Hnutí ANO si pro svůj start vybralo centrum Prahy.