Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Babiš, Kalousek, Sobotka, Fiala
15.08.
Kdo u vás bude kandidovat?

Volby 2017: Tito politici povedou kandidátky v krajích. PŘEHLED

Politické strany už uzavřely kandidátky pro nadcházející volby do Poslanecké sněmovny a ty nabídnou několik pikantních soubojů. Andrej Babiš proti Janu Hamáčkovi a Miroslavu Kalouskovi, Karel Schwarzenberg proti Martinu Stropnickému nebo Petr Fiala vs. Bohuslav Sobotka, i na to se mohou voliči těšit.

Zahájení předvolební kampaně KDU-ČSL
01.08.
volební kampaň

Lidovci prozradili nové heslo, voliče osloví ze 150 billboardů

Týden po rozpadu volební koalice s hnutím Starostové a nezávislí schválil celostátní výbor KDU-ČSL samostatné kandidátky strany pro říjnové sněmovní volby. O znovuzvolení usilují všichni současní lidovečtí poslanci, mezi lídry jsou i lidé z komunální politiky.

Programová konference ČSSD
aktualizováno 17.06.
volební program

Do pěti let bude průměrný plat 40 tisíc korun, slibuje ČSSD

ČSSD slibuje voličům průměrný plat 40.000 korun měsíčně, progresivní zdanění i určitou formu milionářské daně nebo rychlejší zdravotní péči. Program s názvem Dobrá země pro život dnes představila v rámci konference v Praze. Při minulých sněmovních volbami ČSSD slibovala, že prosadí dobře fungující stát.

Prásk.tv píše:

Andrej Babiš a Lubomír Zaorálek - 1
čtěte o tématu volební kampaň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

Francie po prvním kole voleb
27.04.
volební kampaň

Naschvály a kritika: Boj o křeslo francouzského prezidenta zostřuje

Souboj o křeslo francouzského prezidenta se vyostřuje. A vypadá to, že oba kandidáti si dělají naschvály. Posledním příkladem může být továrna na severu Francie. Schůzku s odbory tam měl domluvenou Emmanuel Macron, ale ještě před ním tam přijela nečekaně Marine Le Penová a poštvala dělníky proti němu.

Petr Fiala - 3
aktualizováno 22.04.
Parlamentní volby

PŘÍMÝ PŘENOS: ODS představila program. Takhle chce uspět

Občanští demokraté po letech voličům opět nabídnou daňové pravítko a kalkulačku, kde si budou moci vypočítat, kolik jim přinese návrh, aby zaměstnanci platili 15procentní sazbu místo ze superhrubé mzdy nově z hrubé mzdy.

ČSSD
aktualizováno 14.01.
volební program

ČSSD startuje volební kampaň! Rodinám slibuje tyto VÝHODY

Parlamentní volby startují už za osm měsíců a politici začali přesvědčovat lidi o kvalitách svých programů. Už teď je jasné, že největšími rivaly v podzimních volbách budou dva dnes koaliční partneři - hnutí ANO a ČSSD. A právě sociální demokraté svou volební kampaň už odstartovali.

Bohuslav Sobotka
aktualizováno 25.01.
Dva roky u moci

Dva roky Sobotkovy vlády: Jak je hodnotí koalice a jak opozice?

Vláda Bohuslava Sobotky je u moci už dva roky. A jak se jí během poloviny funkčního období podařilo splnit svoje sliby? Přečtěte si názor předsedů koaličních stran i opozice.

Volební autobus
aktualizováno 14.01.
Kvůli podvodu

Bobošíková dluží 24 milionů, věřitelé ji ženou před soud

Bývalá novinářka a někdejší europoslankyně Jana Bobošíková má pořádný problém. Po neúspěšných volbách totiž po jejím hnutí Hlavu vzhůru zbyly mnohamilionové dluhy.

1682163
01.09.
Komunální a senátní volby

Strany startují volební kampaně. Kolik za ně utratí?

Do komunálních a senátních voleb zbývá něco přes měsíc a boj o hlasy voličů dnes zahájily i 2 nejsilnější parlamentní strany. Sociální demokracie začala kampaň v Pelhřimově na Vysočině a Hnutí ANO si pro svůj start vybralo centrum Prahy.

Volby
aktualizováno 19.08.
Volby se blíží

Kolik utratí strany za komunální volby? Nejvíce dá ČSSD

76 milionů korun. Tolik plánují dát hlavní politické strany a hnutí podle průzkumu televize Nova za předvolební kampaně do podzimních komunálních voleb. O tom, kdo skončí na zastupitelstvu, budeme rozhodovat za necelé dva měsíce. Podívejte se, kdo láká voliče na guláš a kdo třeba na pivo.