Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jiří Ovčáček - 6
aktualizováno 16.04.
rozbouřená diskuze

Ovčáček útočí na Twitteru na válečné veterány i Jiřího Drahoše

Úder Británie, USA a Francie vyvolal v Česku velké rozpory. Prezident Miloš Zeman označil nálet za kovbojskou akci, podporu naopak vyjádřila vláda, která za úderem vidí jasný vzkaz proti chemickým útokům. Výrazně aktivní byl na Twitteru i prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček, který vyvolal bouři, když začal do války posílat neziskové organizace, novináře i válečné veterány.

Miloš Zeman
aktualizováno 15.08.
údajná operace

Jak je to se zdravotním stavem prezidenta? Ovčáček promluvil

Veřejností se rozšířila zpráva o údajné operaci Miloše Zemana, která je ale podle prezidentského mluvčího lživá a má Zemana poškodit v následujících volbách. Miloš Zeman je aktuálně na dovolené v Lánech, příští týden zavítá do Českých Budějovic.

Donald Trump a Anthony Scaramucci na palubě Air Force One
aktualizováno 31.07.
Sprostě nadával kolegům

Prezident Trump vyhodil šéfa komunikace, ve funkci byl 10 dní!

Jen 10 dní trvala kariéra Anthonyho Scaramucciho v Západním křídle Bílého domu. Bohatého finančníka z Wall Streetu si Trump do Washingtonu přivedl 21. července a jmenoval jej ředitelem komunikace. V poslední červencový den jej ale prezident odvolal. Vaz mu zřejmě zlomily vulgarity, kterými častoval ostatní zaměstnance Bílého domu.

Prásk.tv píše:

Hlodavec v botách? - 1
čtěte o tématu mluvčí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Mluvčí Bílého domu Sean Spicer
aktualizováno 21.07.
kvůli nesouhlasu

Rána pro Donalda Trumpa. Jeho mluvčí Sean Spicer rezignoval!

Mluvčí amerického prezidenta Donalda Trumpa Sean Spicer dnes rezignoval. S odvoláním na své zdroje o tom informoval deník The New York Times.

Migranti na lodi
aktualizováno 01.07.
uprchlická krize

Půl milionu uprchlíků se vrátilo do Sýrie. Situace v zemi je klidnější

Zpět do Sýrie se letos vrátilo téměř půl milionu běženců. Důvodem je podle komisaře OSN pro uprchlíky zlepšení bezpečnostní situace v některých částech země.

Sean Spicer, Adolf Hitler, Donald Trump
12.04.
Zapomněl na holocaust?

Trumpův mluvčí hájil zásah v Sýrii: Ani Hitler nepoužil plyn jako Asad

Velkou kritiku vyvolal mluvčí Bílého domu Sean Spicer. Na tiskové konferenci obhajoval americký zásah v Sýrii a vyzýval Rusko, aby si rozmyslelo podporu režimu syrského prezidenta Asada. Uvedl přitom, že "ani Hitler se nesnížil k tomu použít chemické zbraně". Za svůj výrok se už omluvil, množí se ale výzvy k jeho odstoupení.

Prezident Zeman
10.01.
Dozvíme se brzy

Bude Zeman znovu kandidovat? Z Hradu přišla jasná zpráva

Bude Miloš Zeman znovu kandidovat? Odpovědi se prezident dlouho vyhýbal, své rozhodnutí ale oznámí už brzy. Podle hradního mluvčího to prozradí na tiskové konferenci 10. března.

Jindřich Forejt a Miloš Zeman
aktualizováno 09.12.
hradní protokol

Velvyslanec ve Vatikánu: Zeman i přes skandál stále věří ve Forejta

Aféra kolem odcházejícího šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta vyvolává otázku, jestli v budoucnosti může být jmenován velvyslancem ve Vatikánu. Ministr zahraničí to nechce komentovat, ale prezident Zeman si myslí, že je Forejt pro tuto funkci i nadále vhodným kandidátem. Jednoznačně proti je ale předseda zahraničního výboru Poslanecké sněmovny Karel Schwarzenberg.

Ovčáček, čtveráček
07.11.
divadelní úspěch

Satira Ovčáček čtveráček trhala divákům bránice. Mluvčí nepřijel

Ovčáček čtveráček - to je název kabaretu na motivy současného dění na Pražském hradě i ve společnosti. Jde o satirické představení Městského divadla ve Zlíně, jehož premiéra sklidila velký aplaus. Hlavní protagonista, podle kterého představení vzniklo, tedy mluvčí prezidenta, ale chyběl. Pozvání do Zlína odmítl.

Jiří Ovčáček
aktualizováno 03.11.
anketa nelichotivý účet

Ovčáček útočí: Prezidentův mluvčí už urazil 172 lidí a institucí!

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček už podle mediálních expertů už dávno vypadl ze své role mluvčího. Bez velkého zájmu svého "šéfa" útočí na politiky, novináře, "pražskou kavárnu", letecké dispečery a nespočet dalších skupin, včetně obyčejných lidí. Lidové noviny proto prošly všechny jeho tweety a vystavily mu z nich nelichotivý účet.